Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#682) hanee


hanee
senior tag

Sziasztok!

Bár ez a topic gyakran "cserélődik", gondoltam azért megosztom veletek az én tapasztalatomat.. kb. egy évvel ezelőtt írtam ebbe a topicba, mert úgy nézett ki, hogy elképzelhető, hogy ki kell venni a mandulámat. Pontosabban a fül-orr gégész keresztet vetett rá és az utolsó streptococcus fertőzésem után közölte, hogy ha beszedtem az antibiotikumot akkor keressem fel egy beutalóért a korházba..
Én pedig nem kerestem fel, részben mivel rettegek attól hogy a torkomban turkáljanak (pl. félek az ilyen bevérzéstől, szeretem elkerülni a kockázatokat)..
Végül is megpróbálkoztam alternatív dolgokkal, gondoltam ha felerősítem az immunrendszeremet akkor talán jobb lesz a dolog. Utoljára idén szeptember körül egy rövid időre újra begyulladt a mandulám, de enyhe volt a dolog, nem is tartott sokáig és azóta sem volt semmi bajom.
Annyi történt, hogy elkezdtem szedni méhpempős mézet.. attól meggyógyult a mandulám is hamar és azóta sem volt semmi bajom. De annyira nem, hogy ha el is kezdett fájni a torkom egyik nap és vettem be egy +adagot, akkor másnapra teljesen elmúlt (e tekintetben elég fontos infó hogy van egy 3,5 éves kislányom aki közösségbe jár és mindent összeszed onnan, amit természetesen ráragaszt a családra is, múlt évben télen gyakorlatilag szeptembertől április végéig folyamatosan beteg voltam és 5x szedtem antibiotikumot is - indokoltan.)

Úgyhogy a műtét részemre elmaradt.

Persze hozzá kell tenni hogy szerencsém van, mert nem akkor "derült ki" hogy gond van, amikor már a hajam hullott és egyéb tüneteim voltak.. (tehát nem állítom hogy műtét helyett ez az ideális megoldás minden esetben)..

De azért írtam le ezt a tapasztalatomat, mert még ha ki is kellett valakinek venni a manduláját én nagyon ajánlom mindenkinek ezt a "készítményt", mert saját tapasztalatom szerint szuper.

Lehet kapni bármelyik bio boltban de biztos rendelhető a netről is valahonnan (bár én bio boltban szoktam venni). Első ránézésre elég drága, egy kis üveg olyan 1900-2200 Ft között mozog, de az igazából sokáig elég, akár 5-6 hétig is. A legjobb benne, hogy teljesen természetes (az immunerősítő tablettákkal ellentétben, amik persze nem értek semmit nekem korábban).

Mindenkinek jobbulást kívánok és boldog új évet! :)

hanee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.