Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1056) Cyberdinka


Cyberdinka
csendes tag

Sziasztok! Ma van a 12. napom, és már több mint 12 óra telt el az utolsó gyógyszer bevétele óta. Kezd fájni, és még evés előtt állok, úgyhogy biztos, ami biztos alapon beveszek egyet, de lehet, hogy 1-2 nap múlva már nem is fog kelleni... A nyelvem töve és a vékony nyálkahártya a seb helyén még mindig nagyon érzékeny, úgyhogy nem eszek még mindenféléket. A mandulák helyei néha (főleg este) nagyon viszketnek. A tüsszentés még mindig rossz (és csak a számon tudok :F ), de az orrfújás nem megy továbbra sem, magam sem tudom megmagyarázni az okát. A hanyattfekvés közben orromon keresztül történő lélegzés (pontosabban a kifújás) plafon felé fordított arccal szintén sikertelen, az a "valami" még mindig elzárja az utat. Alapjában véve ezerszer jobban vagyok, mint pár nappal ezelőtt, de azért rám fér még egy hét táppénz. És örülök, hogy egyszer sem vérzett be a seb, bár az tény, hogy én aztán betartottam a kímélő életmódot, és még tartom is néhány napig. A mandulaműtétet "indokoló" tünetek közül néhány kezd visszatérni, tehát azt már tudom, hogy itt nincs vége az orvososdinak. De legalább ezt már kilőhetjük... Az állandó hőemelkedésem viszont a műtét óta nem tért vissza.
Ti hogy vagytok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.