Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80701) sebkri25 válasza demmer123 (#80700) üzenetére


sebkri25
tag

pontosan erről beszélünk

Bár azt nem értem miből gondolod, hogy a cb nagyobb, mint a binance, volume tekintetében például 6x akkora a binance

[ Szerkesztve ]

(#80702) demmer123 válasza sebkri25 (#80701) üzenetére


demmer123
őstag

Szerinted akkor érdemes cb-ről átpakolni binancera? Btc tárolok ott mennyibe kerülne a fee kb, sokat levonna?

Pár kommentet olvastam a neten ők ezt írák.

De én ezt annyira nem értem,
430 millió dollár Q1-ben
És csődkőzel ?[4:08 PM]
Miért írna bárki is ilyet ?[4:08 PM]
Főleg úgy hogy nem is igaz xd[4:08 PM]
Milliárd dolláros cégről beszélünk
kriptovaltok aranybanyak, foleg a nagyok, en se hiszem amugy h csodolni keszulne pont a CB

[ Szerkesztve ]

(#80703) viharhozo válasza demmer123 (#80702) üzenetére


viharhozo
addikt

A Coinbase reszvenye novemberben 340 dollar volt. Tegnap 45 dollar, ma aztan felfutott egeszen 70-ig, ami novemberhez kepest meg mindig 80%-os buko.

A fonok arra hivatkozik, h egy esetleges csod eseten a birosag zarolhatja az ugyfelek kriptojat is, aztan az eljaras vegen eldonti, mi legyen vele. De szinten a fonok szerint kinalnak custodial walletet is, ahol a tied marad a seed phrase.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80704) tlac válasza demmer123 (#80700) üzenetére


tlac
nagyúr

azt a linket kérem, ami a coinbase oldalára mutat és benne van, hogy mi történik csőd esetén

ez addig csak pánikkeltés

[ Szerkesztve ]

(#80705) sebkri25 válasza demmer123 (#80702) üzenetére


sebkri25
tag

Hát szerintem hv tárcára kell rakni a centralizált tőzsdék helyett, de egyéni preferencia ki mit választ, én nem szeretek váltókon/tőzsdéken tárolni több kriptot, mint amivel épp kereskedem.
[Coinbase Global, Inc] teljesítménye:

(#80706) Kaci84 válasza demmer123 (#80702) üzenetére


Kaci84
őstag

Tőzsdefüggetlen walletba tenném. Nézd meg próbaképpen mennyit vesz le az utalássért küldés előtt már írja. Nagy összegnél megérheti. Biztos lesz vagy 5e Ft.

(#80707) sebkri25 válasza tlac (#80704) üzenetére


sebkri25
tag

[link] 83.oldal : "Moreover, because custodially
held crypto assets may be considered to be the property of a bankruptcy estate, in the event of a bankruptcy, the crypto assets we hold in custody
on behalf of our customers could be subject to bankruptcy proceedings and such customers could be treated as our general unsecured creditors. "

(#80708) tlac válasza sebkri25 (#80707) üzenetére


tlac
nagyúr

ez nem pont coinbase-es link
ez állítólag a riportjuk, de azt akarnám látni, hogy ez be is került a terms and conditions-be
eddig erről beszéltetek, bár persze az előbbi sem túl jó hír

(#80709) demmer123 válasza sebkri25 (#80705) üzenetére


demmer123
őstag

Nekem atomic walletet ajánlották hogy abba tegyem, szerinted is jó megoldás az?

(#80710) shteer válasza koko52 (#80696) üzenetére


shteer
titán

Komolyan figyelembe vetted a válaszát?

..szerintem jónak tűnik

(#80711) Kaci84 válasza koko52 (#80694) üzenetére


Kaci84
őstag

Attól, hogy egy váltónak/tőzsdének van appja telóra attól még nem a telódón lesz a lóvé. Hasnlóan mint a banknál ha tőzsdére küldöd a pénzed gyakorlatilag odaadod a banknak ők meg ígérvényt adnak, hogy visszaadják majd ha kéred. Ezért nem biztonságos. Feltörhetik és kiutalják maguknak, csődbe mehet a cég, vagy zárolják a számlád hatósági megkeresésre vagy, mert gyanusnak tartanak valami és verifikálnod kell így meg amúgy. Stb.
Olyan program kell ami hozzáfér a bloklánchoz közvetlenül. Generálsz magadnak egy coin címet ami felet csak te rendelkezel vagyis közvetlenül tudsz a blokláncal kommunikálni.

Biztosan nagyon pontatlanul éls szakmaitlanul írtam le csak próbáltam tök egyszerűen, hogy érts a lényegét. Azt, hogy a program "gyártója" éppen mennyit szól/lát bele azt nem tudom vagy mi van ha azt a programot többet nem tudod letölteni többet, nem frissítik stb. Ennyire én sem mentem bele, mert akkor összeget nem mozgatok. Majd mások segítenek, de a lényeg váltó/tőzsde nem jó. Önálló hardver/mobil/desktop wallet meg jó.
A ledger hardver is elég népszerű itt is van hozzá szoftver ügye, meg elég híres az exodus pl. A ledger 20e Ft-ért megy, erre mondtam viszonyleg kis összegnél nem feltételnül kell, ha van otthon egy régi, de jó teló bereped kijelzővel és csak erre használnád az is elég biztosnágos és mobilisabb is.

(#80712) Laraxior válasza shteer (#80710) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#80713) ReFleXx válasza demmer123 (#80709) üzenetére


ReFleXx
addikt

mekkora erteku btcrol lenne szo?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#80714) Frozen válasza shteer (#80710) üzenetére


Frozen
őstag

erről már volt szó korábban ,lehet összefoglaloban is bene van válton nem tartunk nagy összeget , és csak a hardwer wallet a mérvadó és legbiztonságosabb

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#80715) Celithrandi válasza Frozen (#80714) üzenetére


Celithrandi
addikt

hozam nélkül pénzt tárolni? nagymama és párna effektus

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III, Optoma UHZ66

(#80716) Emperor_


Emperor_
addikt

Barátomnak van egy rigje 5 db RX 570 és 2 db 5600 XT van benne.
Közel 2 éves driver van rajta. Folyton megőrül a driver része. DDU-val lakaptam, de megint összezavarodott.

Windows alapon mit javasoltok ETH bányászatra?
Milyen bánya progit, amivel be lehet lőni a GPU-kon a OC értékeket?
Illetve mely AMD driver a javasolt bányára ezekhez a GPU-khoz?

(Jelenleg teamredminer és AMD progiból egy-egy profil ráhúzásával van megoldva az VGA-k hangolása.)

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#80717) shteer válasza Frozen (#80714) üzenetére


shteer
titán

Fú de zagyvaság megint amit írsz..
Coinbase Wallet volt a téma. Az nem váltó.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#80718) trek81 válasza Emperor_ (#80716) üzenetére


trek81
senior tag

Ha már van 7db kártya.. Ssd.. HiveOs és megszűnik a gond teamredminerrel

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#80719) koko52


koko52
veterán

Ez jó lehet mobilra? [link]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80720) Hohocali válasza koko52 (#80719) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Trustwallet, Exodus, MEW. Én ezeket használom, ezek mobil wallet-ek, nem váltók.
Exodus-nak van talán desktop kliense is, de én azt kerülöm, a böngészőbe építetteket meg pláne. Szerintem azokat törik fel először.
Trustwallet nincs a Binance-hez kötve, csak a Binance azt támogatja, ahelyett, hogy csinált volna egyet, mint a többiek (pl.: Coinbase : wallet, Gate-io : wallet.io).

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#80721) koko52 válasza Hohocali (#80720) üzenetére


koko52
veterán

:R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80722) sebkri25 válasza koko52 (#80719) üzenetére


sebkri25
tag

jó, de egy safepal s1 50$, tele dappokkal, egyszerű kezelhetőség, jó integrációk, érdemes tényleg megfontolni a hardvertárcát hosszútávon

(#80723) Ferdzsoo válasza koko52 (#80719) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én exodust használtam mobilon és desktopon is, szerintem felhasználóbarát, régóta vannak a témában.
Pár száz-ezer forintig teljesen megfelelőek. Azokat akinek meg 500k HUF-nál többje van kriptóban (pláne ha váltón) és nem vesz egy hardware walletet, sosem fogom megérteni...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#80724) Frozen válasza shteer (#80717) üzenetére


Frozen
őstag

Tök mind1 van hozzáférése 3. Személynek? Leléphet vele? Igen.....

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#80725) Emperor_ válasza trek81 (#80718) üzenetére


Emperor_
addikt

"Windows alapon" :R

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#80726) GAbre


GAbre
veterán

Rx 6400-en valaki próbált már csákányozni?
Nincs róla infó,mintha nem lehetne.

Avatar

(#80727) trek81 válasza GAbre (#80726) üzenetére


trek81
senior tag

7mhst megy etc alatt szénné húzva 9mhs

[ Szerkesztve ]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#80728) shteer válasza Frozen (#80724) üzenetére


shteer
titán

Nem.

..szerintem jónak tűnik

(#80729) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Valamelyik nap vettem lunát, nálam most 5-szörösét éri. :DDD

(#80730) Kami11


Kami11
őstag

Egy kis infó kellene. Mit lehet tudni erről a Bitolopt váltóról?
Kaptam egy promo code-ot ide, beregisztrálva meg 0.45 BTC-t. Elég hihetetlen, hogy igaz legyen, nem is hiszek a csodákban, ezért is kérdem milyen oldal ez? :D

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80731) varmi2 válasza Kami11 (#80730) üzenetére


varmi2
nagyúr

Tuti kamu. Senki nem osztogat 0,45btc-t senkinek. Ez sem valós.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#80732) Kami11 válasza varmi2 (#80731) üzenetére


Kami11
őstag

Kíváncsiságból beregeltem, beírtam a kódot, ott a 0.45BTC, vettem belőle próbaképpen BNB-t, az is ment, már csak ki kellene utalni Binance-re. :D
Nem engedi, előbb fel kellene tölteni 0.015 BTC-t, mondván, hogy aktiváljam a tárcámat. :D

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80733) 5teve válasza Kami11 (#80732) üzenetére


5teve
senior tag

5 millió forint értékű criptó egy regért?
ahha, teljesen életszerű...

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#80734) Kami11 válasza 5teve (#80733) üzenetére


Kami11
őstag

Ezért mondtam, hogy én sem hiszek a csodákban, de magát az oldalt, meg több cikkben is megemlítik mint megbízható oldalt. Ezért kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalata, infója róla?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80735) ReFleXx válasza Kami11 (#80734) üzenetére


ReFleXx
addikt

ami hihetetlen hogy igaz legyen, az nem igaz
el kell engedni

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#80736) varmi2 válasza Kami11 (#80734) üzenetére


varmi2
nagyúr

Milyen cikkekben?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#80737) Kami11 válasza varmi2 (#80736) üzenetére


Kami11
őstag

Pl.: [link] [link] [link]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80738) pn4hvq válasza Kami11 (#80737) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Adok neked 5millió ft-ot, de előtte küldj egy panamai számlaszámra 500e-t (a számok lényegtelenek). Benne vagy?

Szerk.: itt a tuti 40m-os Mercedes: féláron a tiéd lehet Németországból, de előre utald el a 2m ft-nyi szállítás költségét.

[ Szerkesztve ]

(#80739) GabeE3e válasza Kami11 (#80737) üzenetére


GabeE3e
tag

és hogyan tettél szert promó kódra? Mert már abból lelehetne szűrni sokmindent.

Google- rákeresel erre az oldalra a nevükkel és 6. organikus találat, már ez önmagában az esetek 99%-ban azt jelenti, hogy valami scam oldal, nincs twitterük, facebookok, redditük semmi.

(#80740) Kami11 válasza GabeE3e (#80739) üzenetére


Kami11
őstag

Discordon kaptam a semmiből. :D
Ok, én is tudom, hogy átverés, csak ugye felcsillantak a dollárjelek a szemem előtt. :D
Semmibe nem kerül utánajárni, esetleg a fórumon kérdezni, -mégha hülyének is néznek miatta- de természetesen nem fizetek érte, ennyire nem vagyok naiv. ;)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80741) trek81 válasza pn4hvq (#80738) üzenetére


trek81
senior tag

Kommenteket olvasni jöttem..... :DDD
Még egy kovid járvány remélem nem lesz

[ Szerkesztve ]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#80742) ReFleXx válasza Kami11 (#80740) üzenetére


ReFleXx
addikt

ma 15kor en is megkaptam discordon az uzentet, megnezed melyik kozos serveren kuldtek es beallitod hogy ne kaphass uzeneteket ismeretlenektol azon a serveren. problem solved.

rocketrocketrocketCоngrаtulations!rocketrocketrocket

If you received this message
You are one of the winners In our GIVEAWAYgem

fireworksDue to high trading volume on our exchange we want to announce the charity draw in BTC, which was organized by our Trading Platform Bitolopt together with our dear investors from Kraken, we decided to attract new participants and help people in this hard times!

moneybagYоu wоn: 0.45 BТС
keyYоur рromo соde: L......NR

oneLog in/Sing up to https://bitolopt.com
twoGo tо the exchange settings on the main page
threeApply the рrоmо cоde.
fourDonе, you can use your winnings!

hourglass_flowing_sandYou must withdraw the received BTC within 3 days, otherwise, the application will be declined invalid.
red_circleP2P code can be used once and for one account.
mailbox_with_mailIn case of any questions, feel free to contact online support on the main page of the site.
copyrightThe Bitolopt tеam wishes you all the best!

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#80743) Kami11 válasza ReFleXx (#80742) üzenetére


Kami11
őstag

Igen, ez az. :K

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80744) 2018 válasza Kami11 (#80740) üzenetére


2018
aktív tag

Discord tele van scam emberrel. Bnom fiat megkereste az aki ellopta a steam accjat es penzt kert hogy visszaallitsa neki. :U

(#80745) lacusht


lacusht
tag

Mi lehet a gond? Most frissítettem a drivert az lhr unlock miatt, azóta ez van, elozo ujrainditasnal az utolsó előtti csinálta ugyan ezt. Tipp?

(#80746) Kaci84 válasza Kami11 (#80740) üzenetére


Kaci84
őstag

Igen pont ez a lényeg ezeknél, hogy felcsillanjanak a dollárjelek. Ilyenkor az ember arra keres bizonyítékot, hogy miért igaz és nem arra, hogy miért nem. Könnyen meggyőzo az ember magát.
Nem biztos, hogy csalás. Ha nem is az akkor meg olyan kemény feltételek vannak a kifizetésre, amit esetenként több hónap vagy év teljesíteni. Pl adott számú vagy pénzforgalmú kereskedés amivel az ajándék pénz felett termelt nekik jutalékot. Ezek legtöbbszőr el vannak dugva.

(#80747) Kami11 válasza Kaci84 (#80746) üzenetére


Kami11
őstag

Elengedem, mert mostani árfolyamon is 160 ezer jó magyar forintot kellene befizetni, ennyit meg nem fogok, szóval köszönöm mindenkinek a segítséget, felvilágosítást! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#80748) mZoleee válasza lacusht (#80745) üzenetére


mZoleee
senior tag

frissítsd le a hiveos-t teljesen és használd az újabb verzió nbminert vagy trex-et

(#80749) ReFleXx válasza Kami11 (#80743) üzenetére


ReFleXx
addikt

sztem meg a promo kod is ugyanaz volt :D
sikerult tiltani a privat üziket a serveren?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#80750) Kami11 válasza ReFleXx (#80749) üzenetére


Kami11
őstag

Ilyet, hogy privát üzenetek tiltása nem találtam, olyat viszont igen, hogy "Közvetlen üzenetek engedélyezése a szerver tagjaitól." Ezt kapcsoltam ki.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.