Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19751) zoltanz válasza Dhampir (#19750) üzenetére


zoltanz
nagyúr

:R
Működik 2 óra felett is, klassz, megjegyzem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19752) Frawly válasza zoltanz (#19749) üzenetére


Frawly
veterán

Miért kell feltétlen mp3? A youtube-dl -f251 leszedi csak a hangsávot 160 kbps-os Opus-ban, igaz ilyen nyomi webm konténerbe van beágyazva, szóval ffmpeg-gel lehet javítani kell rajta, de az is megvan 1-2 mp. alatt:
ffmpeg -i bemenet.webm -acodec copy kimenet.opus

Ez nem konvertálja át a hangot, eleve a YouTube szerveréről húzza le készen, áttömörítés és minőségveszteség nélkül megcsinálja néhány mp. alatt, kiszedi belőle átkódolás nélkül a hangsávot.

A másik lehetőség, hogy a 192 kbps-os aac-verziót töltöd le, igaz ez a videót is letölti, de kiszedjük belőle a hangot:
youtube-dl -f22 url
ffmpeg -i bemenet.mp4 -acodec copy kimenet.aac

Ezek működnek akárhány órás videóval. mp3-at nem erőltetnék, mert a YouTube hangsávjai általában már 1-2× veszteségesen vannak konvertálva, így nem ajánlott átmenni rajta egy 3. lossy transzkódolással, mert moslék lesz belőle minőségügyileg.

Az aac-t minden lejátszó megeszi, ha nem ilyen múlt évezredbeli mp3 lejátszóról van szó, ami még D-s elemmel ment. Az opus-t is megeszi már sok minden, telók, táblagépek, PC-s szoftverek, videókonténerek.

(#19753) zoltanz válasza Frawly (#19752) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Most gyorsba kellett. Ha minőség fontos én is úgyszoktam ahogy írod. Vagy magos oldal veszteségmentes kódlás, vagy Fizikai Cd, Lp

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19754) Frawly válasza zoltanz (#19753) üzenetére


Frawly
veterán

Lehet éppen FLAC-ba is konvertálni, de a YouTube-os videók eleve lossy-k, meg átmentek 1-2 tömörítésen (néha többször is, lossy tömörít a kamera vagy hangrögzítő, lossy újratömörít a videóvágó szoftver, lossy újratömörít a YouTube szervere feltöltés után egységes formátumra), meg a bitráta sem magas, így én a FLAC-ot itt overkillnek érezném. Én mindig törekszek rá, ha csak nagyon nem élet múlik rajta, akkor lossy-t már nem konvertálok át lossy-ba.

(#19755) lionhearted válasza zoltanz (#19753) üzenetére


lionhearted
őstag

Gyorsba? Gyorsabban, mint ez: youtube-dl -f251 ? hm hát oké.

Tegnap még működött...

(#19756) Rimuru válasza zoltanz (#19753) üzenetére


Rimuru
veterán

Youtube-dl megcsinalja a konvertalast is (ffmpeggel) ha megadod neki az output formatumot.

Vigyázat, csalok!

(#19757) Frawly válasza Rimuru (#19756) üzenetére


Frawly
veterán

Ez is igaz, a youtube-dl ezt beépítve tudja, de én magam szeretem inkább felparaméterezni az ffmpeg-et, vagy valami másik encoder-rel csinálni, formátumtól függően. Ha pl. annyira mp3-at kéne erőltetnem egy legacy eszköznél, akkor először ffmpeg-gel wav-ba konvertálnám, majd onnan lame 3.100-zal mp3-ba, bitrátától függ milyen kódolási profillal, egy ilyen 160-192 kbps-os YouTube videónál elég a lame -V3 profil. Ha olyan régi eszköz, ami nem boldogul a VBR mp3-mal, akkor 192 kbps CBR-rel: lame -b192 -q0

(#19758) zoltanz válasza lionhearted (#19755) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Minek terheljem a noti aksit , azért egy több sokórás hang konvertálásról van szó.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19759) Rimuru válasza zoltanz (#19758) üzenetére


Rimuru
veterán

Parszasz mb, notin se tart olyan sokaig. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#19760) Frawly válasza Rimuru (#19759) üzenetére


Frawly
veterán

Egyetértek, még egy nem túl új gép, még ha gyenge noti is, egy szálon 50-100× sebességgel konvertál az 1×-es valós idejű lejátszáshoz képest. Ez azt jelenti hogy egy 10 órás hanganyag kódolása max. 6-12 perc. Nagyon modern procik kb. 1 perc alatt, azt is csak azért ilyen lassan, mert az mp3 encoderek nem tudnak több szálon kódolni, maximum ha rövidebb számokról van szó, akkor lehet azt csinálni, hogy egyszerre több kódolást indít az ember 1-1 szálon és párhuzamosan futnak, de ugye ez egy darab 10 órás anyagnál nem játszik.

Amit én írtam megoldásokat, azok 10 másodperc alatt vannak, mert semmit nem konvertálnak, csak kimásolnak 1:1-ben. Aksin sem terhelnek, mert a proci lényegében nem dolgozik rajta semmit.

(#19761) zoltanz válasza Rimuru (#19759) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az időről beszéltam?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19762) Rimuru válasza zoltanz (#19761) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, akksi idorol.
Nem tart sokaig (es nem eszik vegtelen eroforrast) a konvertalas -> nem veszitesz sokat akksi idobol. 1 youtube video megnezesevel siman lehet tobbet veszithetsz.

Vigyázat, csalok!

(#19763) cigam


cigam
félisten

Olvastátok a legfrissebb systemd MS agymenést? [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19764) Rimuru válasza cigam (#19763) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen.
Amugy ez pont egy olyan eset amit el tudok kepzelni, hogy hasznos lehet (attol fuggetlenul hogy jelenleg nem latok ra use case-t).

Vigyázat, csalok!

(#19765) Frawly válasza Rimuru (#19764) üzenetére


Frawly
veterán

Én nem tudom elképzelni mi ennek a haszna, de tőlem elfér. Viszont ahogy a linken is írtam, abban a topikban, a systemd már eleve maga az ördög, nem jó jel, hogy a MS is kezd belemászni. Ezzel a kisebb feature-rel ugyan még nagy kárt nem csináltak, de ha rászoknak, hogy ők is barmolgatnak bele ebbe a mesterműbe, az nem lenne nagyon szerencsés. A MS már eddig sem sok értelmeset tudott adni az opensorce meg a Linux világához, nem kéne ezt erőltetniük továbbra sem. Egyszerűen a szemléletük, vállalati kultúrájuk nem érett meg rá.

(#19766) Rimuru válasza Frawly (#19765) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyszerűen a szemléletük, vállalati kultúrájuk nem érett meg rá. - Tudsz mondani olyan nagy ceget amire ez nem igaz?

Viszont ahogy a linken is írtam - a tobbiek is tudjak hogy kinek a reinkarnacioja vagy? ;]

Vigyázat, csalok!

(#19767) ubyegon2 válasza Rimuru (#19766) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Gondolom Raynes vagy N0zer0, aki egy ideje rajta van a Linuxos topikokon, annak megvan. (megnéztem mi lett linkelve, nyertem)

Vannak notorius névváltók, figyelni kell. :P

[ Szerkesztve ]

(#19768) Rimuru válasza ubyegon2 (#19767) üzenetére


Rimuru
veterán

Vannak notorius névváltók, figyelni kell. - vannak notorius arckeph valtok, veluk is vigyazni kell. :DDD

Apropo, mi az a csillagocska a neved mellett? ;]

Vigyázat, csalok!

(#19769) ubyegon2 válasza Rimuru (#19768) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja igen, de az arcunk az amúgy is változik mindig. :K (én speciel egyre szebb leszek)

A csillagocska ott rohadjon meg, ahol van, már nem variálok vele, mikor a mobilokon azt látom, hogy újra be kell lépnem, akkor már tudom, hogy megjelenik újra. Nem is rejtem most már, mert olyankor mindig kiebrudalnak valami topikból. ;] Most épp egynél 1 hónap, másiknál tán 3 hónap banom van, lehet a csillagrejtés a hiba. Érdekes, mióta Premium lettem, sokkal enyhébb dolgokért banolnak. Már meg sem lep, szerintem Parci mester nem akarja, hogy ilyen nemes társaság tagja legyek. :U Pedig kifejezetten tetszett egy opció ebben a Premiumban, no mindegy.....

[ Szerkesztve ]

(#19770) cigam válasza Rimuru (#19764) üzenetére


cigam
félisten

Kicsi a fantáziám, tudásom, de egy hasznos dolog se jut eszembe.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19771) Rimuru


Rimuru
veterán

Rajottem miert faj egyeseknek a PH-n a font (majd leirom szavazas utan), szerintetek melyik a szebb?

Vigyázat, csalok!

(#19772) cigam válasza Rimuru (#19771) üzenetére


cigam
félisten

Hol a szavazás? Az első képen a vékonyka a betűk miatt(?), élesebbnek tűnik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19773) ubyegon2 válasza Rimuru (#19771) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egyik se szép, így nehéz szavazni, de a második egy fokkal nézhetőbb, jobban hasonlít ehhez:

Mondjuk innen a hsz-ből visszanézve nem pont ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#19774) Frawly válasza ubyegon2 (#19773) üzenetére


Frawly
veterán

Egyetértek. Az első képen rossz a font subpixel rendering, emiatt a betűk élén egy kis lilás elmosódást látok. Plusz túl vékonyak a betűk.

A második kép egy fokkal jobb, de ott bold font van. Én a két véglet közötti középutat szoktam választani, normal font, megfelelő subpixel rendering, erős font hinting (ez megvastagítja a betűket, de nem lesznek kövérek meg félkövérek).

Bár most veszem észre, hogy a topikcímek nálam is félkövérek. Szerintem kékluficet arra jött rá, hogy az emberek megszokták látványra az MS fontokat, és ami nem MS fontokkal van, azt simán szokatlanabbnak érzékelik és emiatt rosszabbnak látják.

(#19775) ubyegon2 válasza Frawly (#19774) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem kékluficet arra jött rá, hogy az emberek megszokták látványra az MS fontokat, és ami nem MS fontokkal van, azt simán szokatlanabbnak érzékelik és emiatt rosszabbnak látják.

Akkor ez a szavazás nem az én pályám lesz. Nem Linuxmajomkodás miatt mondom, de tényleg minden bajom van, ha Wines fontokat látok, szerencsére már segítő céllal sincs meg HDD-n a Win 8.1 kb bő két éve! :N

Mivel van pár dioptria az orromra akasztva és sokszor egész nap melózok a gépen, lényeges, hogy ne pengevékony fontok legyenek, mióta megszűnt az Infinity fonts, szerencsére a Mint Cinnamonnál pár állítással egésznaposra be lehet lőni a fontokat. Furamód az elsőre nagyon tuti fontokat a Chakra-nál kaptam legutóbb viszont a Manjaro alapbeállításaitól kiugrott hamar a szemem. Érdekes. Ja és Ubuntu fontbeállításai is jók alapból.

[ Szerkesztve ]

(#19776) Apollyon válasza Rimuru (#19771) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A szép szubjektív, azonban a második könnyebben olvasható a vastagabb betűk miatt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19777) zoltanz válasza Rimuru (#19771) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kettőből az első tetszik jobban.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19778) Frawly válasza ubyegon2 (#19775) üzenetére


Frawly
veterán

Az MS fontokat én személy szerint unom és utálom. Csúnyák, szárazon néznek ki, azokat bambultam Windowson 22 évig. Az MS Core Fonts-t sem rakom fel szándékosan. Kifejezetten üdítő Linuxon, hogy modernebb, nem MS-os fontokat használok.

Vagyis használok most egy MS-osat, de nem windowsos fontot, hanem terminálhoz, programozáshoz fejlesztett modern, opensource, OpenType MS fontot, ami most jött ki nemrég, MS Cascadia Code. De ilyen hagyományos windowsos és wordös fontokat nem használok, mint Times, Arial, Verdana, Comic Sans, stb..

Jelenleg terminálban Fantasque Sans Mono megy, egy-két gyorsbillentyűre előhozott script MS Cascadia Code-del tölt be. Böngészőben és GUI-s programokban DejaVu fontokat használok, Double Commanderben kivételesen Ubuntu Condensed. XeTeX tördelésnél Adobe Minion Pro-t és Adobe Clean, ritkábban Linux Libertine és Linux Biolinum, ha valahol Times New Romant írnának elő, arra a Nimbus Roman nevű klónja van tartogatva.

A szememmel nekem közelre nincs baj, de én is azt preferálom, ha kicsit vastagabbak a betűk és nem pengevékonyságúak. Sokat nem szoktam hekkelni, beállítom a betűtípust, a grafikus környezetben meg bekapcsolom az RGB subpixel renderinget és a Full hintinget. Ennyi elég szokott lenni, hogy normálisan nézzen ki. Mikor Windowshoz kell ülnöm, kifejezetten irritál az ottani fontsimítás és betűtípusok. Az utóbbiakat megváltoztatom, a Clear Type-ot testre szabom, de többet nem tudok érte azon a platformon tenni. Mac-en már sokkal jobbak a betűtípusok és simítás, ott csak az nem tetszik, hogy a vékony fontokat és vékony renderelést erőltetik.

(#19779) Frawly válasza Apollyon (#19776) üzenetére


Frawly
veterán

Igen, ez szubjektív is, meg megszokás kérdése. Mondom, sokan egyszerűen annyira hozzászoktak az MS fontokhoz, hogy tudat alatt azt preferálják.

(#19780) Frawly


Frawly
veterán

Na, ilyen is ritkán van, valami eltört Arch rollingon. A legújabb 5.12-es Wine-ben az Apple-féle QAAC CLI encoder ezeket a hibákat dobogatja:

00b8:fixme:advapi:GetCurrentHwProfileA (0x21e930) semi-stub
qaac 2.68, CoreAudioToolbox 7.10.9.0
00b8:fixme:ver:GetCurrentPackageId (000000000021E480 0000000000000000): stub

Így is fut, működik, de a neki odaadott paramétereket ignorálja. Ámbár ez nem natív linuxos probléma, így inkább csak félig eltörés.

[ Szerkesztve ]

(#19781) Rimuru válasza Rimuru (#19771) üzenetére


Rimuru
veterán

Ugyesek vagytok, nem is kell nekem magyarazatot irnom. :DDD

A felso kepen liberation van (tehat kvazi ms fonts).
Az alson pedig a PH altal valasztott google roboto/open sans.

Nalam a firefox level 2-es listaja alapbol szuri a google fontokat igy az also csak kikapcsolt tracking protection mellett latszodna. Most csak azert vettem eszre mert frissult a lista eleg sok oldal eltort, gondoltam atrakom lvl1-re es igy mar jottek a fontok is... nem csak emiatt de nem tartott sokaig hogy visszaalljak a "default" 2-es listara.

Amugy egyetertek hogy egyik se szep, regen en is mindig dejavu-t hasznaltam (de ez se a legszebb). :DDD

Vigyázat, csalok!

(#19782) Frawly válasza Rimuru (#19781) üzenetére


Frawly
veterán

Roboto, Open, Droid Sans, sose tetszett. Olyan túl vékonyak és túl szabályosak bennük a betűk, emiatt unalmasak, szárazak, stílustalanok. Ugyanez vonatkozik az Apple által népszerűsített Helvetica-ra és arról koppintott Arial-ra is.

Ha valakinek nem jön be, használtat a DejaVu Sans helyett Ubuntu fontot, de Clear Sans, Source Sans, Linux Biolinum, Adobe Clean/Myriad, stb. is használható. Csak a legtöbb ember fantáziátlan és lusta, így nem cseréli le a beépített fontokat.

(#19783) cigam


cigam
félisten

PC-bomba robbant a Linuxban is Sajnos annyira már PC a PH!, hogy hozzá is lehessen szólni. PEdig csak annyit kérdeztem volna, hogy mi ezeknek a magyar megfelelői.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19784) aprokaroka87 válasza cigam (#19783) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tehát pl a whitelist és Blacklist rasszista? :D

Akkor ha valakit egy bank fekete listára tesz, az is rasszista?

Kezdek kiégni...

(#19785) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Bill Gates fekszik a tengerparton a nyugágyban:
Gyűjtök egy új járműre
10 mp megvan a Ferrari
10 mp megvan a helikopter
10 mp megvan a űrsikló
10 mp megvan az űrsiklógyár
Még el sem fáradtam :F

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19786) Apollyon válasza cigam (#19783) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem annyira vészes ez mint amilyennek hangzik, persze attól még probléma.
Én nem hiszem, hogy >mindenki< aki ennek a kisebbség lobbinak (vagy nem tudom minek nevezzem) befekszik az valóban komolyan is gondolja, inkább csak be akarják biztosítani magukat, hogy ne támadják be őket.

Mert tegyük fel, van egy népszerű szolgáltatásod, és betalál valami elmebeteg, hogy te miért nem foglalsz állást a kisebbségek mellett = biztos azt jelenti, hogy a fehér uralmat támogatod és rasszista vagy.

Szóval inkább kiírják / kiraknak posztot / úgy csinálnak mintha / stb. hogy "mi is támogatunk titeket, veletek vagyunk, blabla" és akkor nyugi lesz, mégha valóban érdemben nem is történik semmi ezen a téren.

Biztos hallottátok a náci pizza hírét, amikor valami hülyegyerek aki ott dolgozott egy pizzériában poénból kirakott egy swastikát a kolbászból a feltétbe.
Természetesen pont egy szivárvány borítóképes sjw twitterező találta meg – micsoda véletlen – hogy tudjon egy jót puffogni milyen gonosz elnyomó rasszista ez a világ, biztos nem volt kamu és megrendezett. :U
Ezek erre mennek, direkt ezt keresik, ha nem találnak olyat amibe bele tudnak kötni, kiprovokálják maguknak.

Nekem pár éve volt már szerencsém találkozni a ph-s staff egy részével, és az, hogy a linkelt topikhoz nem lehet hozzászólni az inkább azért van, mert ők sem akarnak a mai #meetoo #blm elmebaj világban támadási felületet adni.

Egyébként nekem a véleményem erről az, hogy bőrszíntől és identitástól függetlenül értelmes ember nem próbál meg ebből hasznot húzni, sőt, nemrég láttam egy videót, amiben pont egy 40-es fekete úriember szólalt fel valamelyik usákiai nagy belvárosban, hogy ezzel a blm és társaival csak szétszaggatják a társadalmat és tönkreteszik az országot. Biztos ő is rasszista és a fehér elnyomást támogatja, mert a teljesítménye alapján érvényesült az életben, nem pedig alanyi jogon követel ki mindent magának, mert másképp egyébként nem ment volna... :U

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19787) zoltanz válasza Apollyon (#19786) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Rasszizmus is baromság. Ki tehet róla, hogy hová születik. Az Egyiptomi kultúrában k.e ~2500 ban meg a szinesbőrűek, legalább is olajos félvérek uralkodtak, a fehér ( zsidó) volt az elnyomott. Most akkor nekünk is lehet sérültségünk? Vagy mikortól számítjuk az időszámítást k.u 800 -tól?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19788) inf3rno


inf3rno
nagyúr

No én közben próbálgattam a FreeBSD-t, és az eddigiek alapján alap dolgokkal is szopás van vele. Ami elvileg működik, az a gyakorlatban már nem feltétlenül vagy nem úgy. A fórumban a legtöbbet el lehet intézni, viszont most két komolyabb dolog van, amibe belefutottam, és amihez már levlista meg bug report kell. Az egyik, hogy van ZFS native encryption egy kernel modullal FreeBSD 12-től, a gyakorlatban viszont baromi lassú. A másik, hogy az NKRO billentyűzetem nem működik megfelelően.

Buliban hasznos! =]

(#19789) inf3rno válasza zoltanz (#19787) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A rasszizmus szerintem is hülyeség. Tényleges konfliktusok abból vannak, hogy a kultúrák és az értékrendek nem minden kombinációban egyeztethetőek össze. Sokszor ezt keverik a rasszizmussal, amikor az eltérő kultúrájú és értékrendű csoportok eltérő etnikumúak, ami azért sokszor előfordul. Lehet valamennyi genetikai gyökere is a dolognak, mert pl a csimpánzok is kiirtanak más csimpánz vagy nem csimpánz csoportokat, hogy csökkentsék a konkurenciát.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#19790) zoltanz válasza inf3rno (#19788) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ha elme mazoista vagy kalandtúra fanvagy tanulj inkább vallásokat. Pl Herakleitos - smaragdina, zarathustra -avesta, tibeti/egyiptomi halottaskönyv, kalevala, budha beszédei, ótestamentum, ókori görög filozófia, mitológia, Babiloni csillagászat, számtan.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19791) cigam válasza Apollyon (#19786) üzenetére


cigam
félisten

ők sem akarnak ... támadási felületet adni.

Akkor miért írnak cikket belőle?!

Amúgy meg black life matters too. And what about white yellow, brown... lives?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19792) Apollyon válasza cigam (#19791) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nincs támadási felület, mivel nem lehet hozzászólni így nem tud senki olyat írni amibe az sjw-k bele tudnának kötni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19793) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Frawly koma & the maniacs, jön az only UEFI disztró végre! Serpent OS

No more legacy boot. :N

(#19794) inf3rno válasza ubyegon2 (#19793) üzenetére


inf3rno
nagyúr

"Currently, the Founder is in the midst of relocating to the Republic of Ireland. Once complete we’ll move to stage2 of our bootstrap process and begin working on the tooling needed for the base development."

Jól hangzik, olyan 2030-ra várható. :D

Buliban hasznos! =]

(#19795) ubyegon2 válasza inf3rno (#19794) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

2030-ra? No az tényleg jó, de nem is kell kapkodni, ami működik, azt minek hamar elrontani.
Nem olvastam el az egészet, miután láttma, hogy UEFI only. ;)

(#19796) sh4d0w válasza ubyegon2 (#19795) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Előbb elkészülnek vele, mint Frawly a Gentoo-telepítéssel...

https://www.coreinfinity.tech

(#19797) Rimuru válasza sh4d0w (#19796) üzenetére


Rimuru
veterán

Azert valljuk be, hogy nem egy sulycsoportrol beszelunk... Distrot osszerakni nem nehez. ;]

Vigyázat, csalok!

(#19798) zoltanz válasza sh4d0w (#19796) üzenetére


zoltanz
nagyúr

;]
Te is “Degecen” születtél látom, jól van. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19799) F34R válasza ubyegon2 (#19793) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezek nem hangzanak jol. szoval felolem skip.

(#19800) ubyegon2 válasza sh4d0w (#19796) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Erre nem akartam kitérni, de megvan a sansza erősen. Igaz Frawly most dobta a Gentoo projektet, mert.......ja mert Covid helyzet van. ;]

(#19799) F34R

Ebből még bármi lehet vagy semmi. Kivált egy koma a Solus devs-ből és gyorsan felvázolt egy tervet, de ha mégis lesz belőle valami 1001.-nek elmegy majd.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.