Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Mankó


Mankó
veterán

A baj az, h lovesem sincs h kellene beallitani. A telefonnak is tudnia kellene, de a tablettel se haladok. :(

[ Szerkesztve ]

(#11052) Indiant válasza reap3r (#11048) üzenetére


Indiant
addikt

Ha jól gondolom ehhez nincs Dorimanx kernel. Illetve még KDZ-t is írnak, ha már LP-n vagy.
Én KDZ-zni nem szeretnék.(pláne nem JB-re) Cloudy-ra tette már fel a Blisspop-ot?

(#11053) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az LG PC Suite használatához kell-e előtte telepíteni " lg united mobile driver"-t, vagy ha elindítom a PC Suite-t, s csatlakoztatom a telefont, akkor felrak mindent?
Az LG PC Suite segítségével újrarakható-e az aktuális android verzió úgy, hogy ugyan azt az eredményt adja, mintha egy Flash-programmal raktam volna fel a kdz-fájlt?
Ha nem mókoltam a system-fájlon, akkor gondolom a telefon menüjéből indítva a gyári visszaállítás is azt eredményezi, mint a flashelés?

(#11054) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy valami komolyabb (sötét) témát hol tudnék elérni Lolli Claudy 3.2 romjához?
Esetleg a tárcsázónál ( a hívás alatt )ezeket a lila meg tört fehér színeket hogyan lehetne lecserélni? :F

(#11055) stefi68 válasza Keraa (#11054) üzenetére


stefi68
addikt

Tárcsázókat ITT találsz. Igaz, hogy Cloudy 3.1-hez írja de szerintem jó lehet a 3.3-hoz is.
Előtte legyen mentésed, biztos ami biztos...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11056) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

CloudyG2 3.3 helyett tudtok valamit javasolni, aminél ugyanugy van 120fps video mod, csak nem melegszik ennyire? Fel perc alatt tuz forró lesz a telefon ha kamerázok.

(#11057) reap3r válasza cicaslany86 (#11056) üzenetére


reap3r
aktív tag

Cloudy Stock 2.7 KitKat alapú, az tuti nem lesz meleg.

(#11058) cicaslany86 válasza reap3r (#11057) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Arrol kell valami gyerekbetegséget tudni? Simán wipe aztan mehet twrp-vel fel?

(#11059) reap3r


reap3r
aktív tag

Hát nem simán wipe, azért... Kell azt hiszem KitKat bootloader, de a fórumleírásban nézd meg... Én biztos, ami biztos úgy tenném fel,h DM féle stock KitKat->root>twrp->aztán, amit a fórum ír.

(#11060) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok.
Hátlapnál a hangerő fel gomb elkezdett ragadozni néha néha illetve furán működik nem tudom ezzel mit lehet csinálni vagy ezt garanciába meg tudják csinálni ?
Más:Valaki cserélt már kamerát védő üveget ? mennyire egyszerű ? honnan rendeltetek ? mennyiét ? milyen minőségű ? esetleg ebay szóba jöhet ? vagy érdemesebb lenne azt az egész panelt lecserélni a gombokal együtt ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11061) reap3r válasza Indiant (#11052) üzenetére


reap3r
aktív tag

Tovább tartott a meló, ezért nem volt időm feltenni a BlissPop-ot. Cloudy G2 3.2-ön vagyok most. Ha jól néztem, akkor majd kell egy bootstack(azt hiszem), aztán wipe-ok->flash blisspop->flash gapps, aztán csucsu. KDZ-s mutyulást még nem olvastam, de eddig csak átfutottam a dolgokat.

(#11062) bardo válasza reap3r (#11061) üzenetére


bardo
tag

A BlissPop fórum 2. hozzászólásában van hogy honnan tudod letölteni a loki bootstacket. Utána meg úgy meg mind bármilyen rom felrakása

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#11063) cicaslany86 válasza reap3r (#11059) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Szerinted mennyit érdemes várni arra, hogy betöltsön a rendszer? Elméletileg installálta a twrp-ből a cloudy stock 2.7-et a teló, majd ugye újraindul. Viszont csak az LG logó világít meg pulzál a led. Kb 30-40 perce

(#11064) Milk_n_Coffe válasza cicaslany86 (#11063) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Bootloop. Flasheld újra vagy próbálj más ro
mot.

Amerre mégy, oda tartasz

(#11065) bardo


bardo
tag

Nektek nincs olyan a BlissPop-al hogy ha telefonálás után elveszitek a fületektől elég gyakran nem adja vissza a képet hanem sötét? Lehet ezzel valamit csinálni?
Köszi előre is

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#11066) Balazska15 válasza bardo (#11065) üzenetére


Balazska15
senior tag

Bár még csak két napja használom a BlissPop-ot, de a munkám miatt elég sokat telefonálok és egyszer sem fordul elő olyan, hogy később jött volna vissza a kép. v3.7 OFFICIAL-t tettem fel, ha régebbi van próbáld ki ezt, ha ez akkor próbálj rá egy hr-t!

Szerk.: Ja, most látom az aláírásod.. :)) Akkor próbáld meg újrahúzni, hátha megoldja!

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#11067) Zoja™


Zoja™
őstag

Valaki nem próbálta mostanában a miuit? Még mindig gány?

(#11068) stefi68 válasza Balazska15 (#11066) üzenetére


stefi68
addikt

Ebben a Blisspop-ban be lehet állítani, hogy a navigációs sáv egyes alkalmazásoknál tűnjön el?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11069) Zoja™


Zoja™
őstag

Én is csatlakoztam a BlissPop felhasználók táborához. Ha amagyarítás százas lenne, akkor eddig azt mondanám, hogy perfekt a rom. :C

(#11070) bardo válasza Balazska15 (#11066) üzenetére


bardo
tag

Újrahúztam full wipe-al, de nem lett jó. Pl. a naptár alkalmazás mindig kérte a google accountomat hiába volt fiók hozzáadva, nem tudtam kiválasztani :(, így visszatértem a gyári alap romhoz.

Pedig meg voltam vele elégedve. Akksiidő nagyon szuper meg nagyon jól testre lehetett szabni. De ez a proximity hiba (ami a gyárinál soha nem jött elő) nagyon zavart. A Másik hogy ha telepítés után próbálod az akksi kijelzésnél a text módot választani akkor nem lát szemmit. Úgy működött nálam hogy circle majd bekapcsoltam hogy benne legyen a szöveg és utána a sima text kijelzést. Úgy működött. Tehát nem hibátlan a ROM. A Naptár dolog működik nálatok?

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#11071) m_dawe válasza Zoja™ (#11067) üzenetére


m_dawe
senior tag

Én nemrég próbáltam, de a magyar nyelv az egyenlő a 0-val és idegesítő volt, hogy minden magyar szóban ékezeteket rakott a betűk közé. Egyébként stabil, nem fagyogat és az akksival is jól bánik. 1hét alatt 1x indult csak újra.

(#11072) Keraa válasza stefi68 (#11055) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen Stefi68! :R

Ue. ben a romban (claudy 3.2) hol tudom a kamerában a videó felbontását állítani? Nincs semmi lehetőség rá! Ha rábökök a mód-ra csak a fényképezéshez való dolgokat adja be... ha pedig a videó ikonra elindul a felvétel rögtön .. :F Ok béna voltam megvan... :B

[ Szerkesztve ]

(#11073) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok!
Ez alapján próbáltuk visszatenni egyik ismerősöm telefonjára a 4.2-t [link]
Előjött az lg-s frissítés ablak, a telefonon eljutott 3%-ig és utána a gépen a program bezárta magát. Most a telefon az LG logónál ragadt, teljesen meghalt a telefon vagy javítható? ÉS ha igen akkor milyen módon? Régen volt már g2-m, sikerült egyszer hasonló módon megölnöm, de valahogy sikerült feléleszteni

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11074) Cry0


Cry0
őstag

Skacok szerintetek ez eredeti ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11075) Rasnac válasza Cry0 (#11074) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szerintem kábé mint a kijelzők :)) :DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11076) gps76 válasza Cry0 (#11074) üzenetére


gps76
őstag

Én pont most akarok venni kamera plexit,de ez lehet jobban megéri,csak az antennák benne vannak-e vajon,meg a plexin van-e becsillanás elleni réteg.

(#11077) Milk_n_Coffe válasza Cry0 (#11074) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Szia!

Nekem is errort dob mikor kdz-vel frissítek. Próbáld meg azt, hogy amikor a gép kiírja az error üzenetet, ne nyomj semmit, nekem ilyenkor a gépen nem mutatja hogy megy a frissítés, de a telefonon igen.

Ha nem jön be, valakinek már működött az, hogy egy 10E romot pakolt fel először. :))

Amerre mégy, oda tartasz

(#11078) Cry0 válasza Rasnac (#11075) üzenetére


Cry0
őstag

csak eredetiit szeretnék venni de nem lehett hinni ezeknek azért kérdeztem meg hátha valakinek van tapasztalata. ebay vagy alliexpresszről szeretnék vásárolni mert magyarországn csak ezért nem fogok kiadni 8000Ft-ot :((( :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11079) HUTCHDB válasza AllTheBest (#11073) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Van download mod?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11080) Harcsai


Harcsai
senior tag

Cloudy g2 3.3-ban folyamatosan panaszkodnak hogy rosszul hallanak. Mi a modja a stock lolira valo visszateresnek, es melyik verziot tegyem fel?

Esetleg mas rom? Cm alaput nem szeretnek.

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#11081) reap3r válasza cicaslany86 (#11063) üzenetére


reap3r
aktív tag

Fúha, az nem túl jó, nem hagytál ki semmit??? 30-40 percnél valami nagyon nem okés. Próbálj meg belépni revovery-be, aztán vagy flasheld újra a romot, vagy nem tudom. Ott lehet kimaradt a KitKat baseband, akkor lehet ilyen esetleg.

(#11082) AllTheBest válasza HUTCHDB (#11079) üzenetére


AllTheBest
senior tag

LG logónál megáll, nem lehetett download módig eljutni sajnos

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11083) cicaslany86 válasza reap3r (#11081) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Szenvedtem egy darabig, aztán visszaraktam a cloudy g2 3.3-at. Az gond nélkül felment. Egy időre elment a kedvem a rom cserétől annyit kínlódtam vele 3 nap alatt. Hagyok neki 1-2 hetet, megnézem mennyire melegszik, olvasgatok melyik romrol mit irnak és csak utána ugrok neki újra. Valamit lehet rosszul csinaltam. Nem annyira vannak meg a folyamatok.

(#11084) reap3r válasza cicaslany86 (#11083) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ha nem vagy annyira képben, akkor tarts egy aktív pihenőt és olvasgass, ha időd engedi. Mindenki eszetlenül teszi fel a dolgokat,köztük én is, de nem egy ember nem tudja, mit csinál. Nem kell tudni, de ha bármi rosszul sül el, akkor utána nagyobb problémát okozhat a nem hozzá értés... A cloudy 3.3 sztem az egyik legjobb rom most kint, pár fontos baja van, a melegedés meg a gps. Nekem vmelyik nap 2 napig akármit csináltam az android rendszer csinált iszonyatos nagy ébresztéseket, ezért mentem cloudystockra picit,mert ott nem rossz a kamera meg jó kis rom. De lassan visszabuherálom majd a cloudy 3.3-at és teszek alá egy kernelt jó kis energy saver beállítással, oszt nem lesz baj.

(#11085) Milk_n_Coffe válasza AllTheBest (#11082) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Hát ha se download, se recovery... próbáld meg az összefoglalóban lévő "Ha teljesen letégláznánk a telefont" leírást, remélem sikerülni fog.

Amerre mégy, oda tartasz

(#11086) cicaslany86 válasza reap3r (#11084) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Igen. Pl. most irtad, hogy teszel alá egy kernelt... ezt így ebben a formában nem tudom mit jelent. A gps dobalja a jelet, pontatlan vagy abszolút használhatatlan?

(#11087) Milk_n_Coffe válasza reap3r (#11084) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Cserélj egy basebandet ha nem jó a gps, általában megoldja.

Amerre mégy, oda tartasz

(#11088) HUTCHDB válasza AllTheBest (#11082) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na varj.
A download modhoz nem kell bekapcsolni a telefont.
De ha jol probalkozol es tenyleg nem jon be a download mod, akkor azt nezd meg, hogy a pc felismeri-e, es ha sok sok hattertarkent jeleniti meg, akkor lehet esely.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11089) reap3r válasza cicaslany86 (#11086) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem speciel néha-néha eldobja vagy abszolút nem talál jelet, DE nekem mindig is problémák voltak vele már amikor megvettem is... Amúgy az, hogy alá teszek egy (custom) kernel-t az nagyjából sarkítva azt jelenti, hogy lecserélem azt vezérlő programot, ami szabályozza a hardvereket (pl. a processzort szabályozza, alap folyamatokat, amik a telefon működését teszik lehetővé. Egy custom kernel ezekben lehet, hogy már-már jobb. Ugye a mai frissítéseket elég erőltetett tempóban adják ki, van X mérnök, aki ezt-azt csinál, nagyjából működőképesre írnak egy kernelt, aztán lehet valami 16 éves srác hobbiból egy hét alatt összedob egy olyat, ami mondjuk sokkal jobban szabályozza a processzort, emiatt esetleg nem melegedik annyira, nem merül annyira.)
Egy kernel csere flasheléssel történik (vagy legalábbis ez a legkézenfekvőbb módszer),de ha ennyire nem vagy képben, akkor tényleg olvasd el, mi az a kernel, mire jó, aztán csak azután gondolkodj el a cserén, mert egy kernel csere sem old meg alapjáraton minden problémát, sőt inkább még több problémát szül, ha az ember nem ért hozzá... Ajánlom,hogy olvasd el az összefoglalót, abban az esetben, ha tudsz angolul, akkor az XDA-n találsz rengeteg anyagot, aztán ha mókolni akarsz ilyen mélységben itt tudsz további kérdéseket feltenni...

# Milk_n_Coffe
Adok neki egy próbát, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#11090) gps76 válasza reap3r (#11089) üzenetére


gps76
őstag

Akárki,akármit is mond mindig itt kötünk ki: [link]. Gyári vagy arra alapuló rom + jó kernel,esetleg camera,és audió "fejlesztés",nincs több szívás. Itt nincs olyan,hogy egy éjszaka alatt 15 %-ot merül,meg hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#11091) cicaslany86 válasza gps76 (#11090) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

HA semmit nem csinál a teló csak lassan villog az lg logó,( mintha mondjuk indulni próbálna) akkor mit lehet vele csinálni? Van valami pc program amiből fel lehet éleszteni? nem jön be a hard reset rész se. bootloadert próbáltam frissíteni.

(#11092) Milk_n_Coffe válasza cicaslany86 (#11091) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Download mód bejön?

Amerre mégy, oda tartasz

(#11093) cicaslany86 válasza Milk_n_Coffe (#11092) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Igen.

(#11094) m_dawe válasza cicaslany86 (#11093) üzenetére


m_dawe
senior tag

Akkor az összefoglalóban lévő KDZ program segítségével fel tudod éleszteni. Mielőttbelekezdenél alaposan olvasd el az összefoglalót.

(#11095) Rasnac válasza cicaslany86 (#11093) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Sziasztok látom itt nagyon sok gond van a Cloudy 3.3 al mostanában nem igazan voltam aktív ezért csak pár hszt gyorsan elolvastam aztán kb annyi , De akinek baja van a Cloudy 3.3 al annak javasolnam hogy rakja fel a 3.2 t , én úgy használom ahogy azóta kijött és nincs vele semmi gond talán a melegedés (de az még az én hulyesegem hogy tűző napon 40 fokban nyomkodom a drágát :)) )
Szóval felraktam egy külső linkre a 3.2 t akinek kell szóljon és újra belinkelem .
Gps t nem dobálja teszteltem több órán át szóval max ami gond lehet az elforgatás de az egy gyors restart megoldja ( amint már írtam nálam a facebook akasztja meg lehet másnál nem csinálná ;) )

Cicaslany ha most 3.3 van fent akkor javaslom hogy tedd fel a 3.2 t nem kell kernelekkel vesződni és az 5 órás kijelző idő (nem játékkal ) kihozható :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11096) cicaslany86 válasza Rasnac (#11095) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Hát most nem tudom mi van a telefonon meg mi nincs.. :D A KDZ-s megoldás nem sikerült, 2%-nál mindig elakadt a frissítés. Elkezdtem leszedni az ununtu windows alatt futó változatát. szerintem csak a teljes téglásodásra írt verzió segíthet.

(#11097) Rasnac válasza cicaslany86 (#11096) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem úgy van az ;) v10e rom -ot szedd le hivatalos lg firmware oldalról ...és kábé próbáld 10 15x a lkdzt mert sokan írták hogy meg meg áll :) valami defektes a download mode ba

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11098) noxon


noxon
őstag

Segítsetek please! Tegnapi napon 447 mb-ot lehúzott az android rendszer a mobilnetből így le is nullázta :O ez hogy a fenébe történhet?? Feltörték a telóm vagy mi a f... Meg lehet valami appal nézni a rendszeren belűl mi történt? Cloudy 3.3 van fenn

Vagy ez az Onovo mobilnet figyelő app a szar? Mert fura a mobilnetem nem lassult be, pedig szerinte elfogyott :Y

Szarul mutatja bocsi!

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#11099) akooos válasza noxon (#11098) üzenetére


akooos
veterán

Nézd meg az alap LG mobiladat figyelőt. Nem tudom minek használ bárki mobiladat figyelőt, ha van olyan gyári ami jó.

Beállítások/Mobil adat és itt kiírja, hogy adott ciklus alapján mi használt és mennyi mobiladatot.

Na akkó' ez storno :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11100) Haugland válasza Rasnac (#11095) üzenetére


Haugland
aktív tag

Engem érdekelne a 3.2-es verzió..
Jelenleg 3.1-et használtam minden gond nélkül (újraindítás után mindig engedélyeztem az elforgatást) aztán az elmúlt napokban történt valami ami miatt a telefon 8-9%ot merül éjjelente ugyanúgy készenléti módban mint ahogy az elmúlt 1,5évben is volt...
Új alkalmazás nincs, úgyhogy nemtudom mi a gond...

Aztán ha már úgyis visszaállítást tervezek csinálni, akkor feldobom a 3.2-t...

thx!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.