Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Padree.c2


Padree.c2
tag

Sziasztok!
Nagy valószínűséggel én rontok el valamit, de nem jövök rá, hogy mi az.
Volt régebben nagyobb adatkeretem, amit lecsökkentettek, ezért én a youtube-ot lekorlátoztam, hogy csak wifi hálózaton játszhatja le a videókat.
Most, hogy újra sokkal nagyobb adatkeretem van, szeretném használni 4G-n is, de hiába állítottam le a korlátozást, egyszerűen nem hajlandó semmit csinálni.
Kérlek segítsetek, hogy hol nézhetném meg a beállításokat, tiltásokat, mert napok óta keresem, de sehol nem találom.
Köszönöm előre is.
Szép napot mindenkinek.

Pp. ♠

(#11802) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Jelenleg gyári v30a-n vagyok megjelenés óta azonban azóta kétszer kellett már resetelnem(gyári beállítások visszaállítása) mert belassult, elfogyott a ram állandóan stb...

Megint kezd szarakodni, facebook+messenger +chrome 2 mobil lappal már nem megy ujratoltes nélkül

A távirányító appot is midnen egyes használatakor ujratolti ami baromi zavaró (4.4 en nem volt ilyen gond de nem akarok visszamenni)

Olyan romot keresek aminek jó a ram kezelési, megy a távirányító rajta, a kamera is jó. Nem feltétlen kell gyári rom. Előre is köszi

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11803) extasymajom válasza sagit (#11802) üzenetére


extasymajom
tag

Csak ajánlani tudom a cloudy féle 3.2 romot. Soha nem zárok be semmit és röccenés mentesen működik minden.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11804) Grecky válasza extasymajom (#11803) üzenetére


Grecky
senior tag

Cserében úgy merül, mint a Titanic. :) Én inkább maradtam 30b stockon, eddig akármit próbáltam mindig a gyári rom lett a vége.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#11805) tirszin válasza Grecky (#11804) üzenetére


tirszin
senior tag

A gyári 4.4.2 elég jó, de nem ártana valami leegyszerűsített custom ROM.
Valaki nem próbálta a CM11-et, arra sincs rendes kamera?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#11806) cam383xxx válasza Grecky (#11804) üzenetére


cam383xxx
csendes tag

Nekem nem merül annyira, tökéletesen működik minden...

(#11807) extasymajom válasza Grecky (#11804) üzenetére


extasymajom
tag

Az első pár napban nálam is merült. Aztán tök jol beállt.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11808) szabyka95


szabyka95
őstag

Hello
melyik az utolso, relativ stabil CM 12.1 ? Es szukseges a CM recovery flashelese ?

(#11809) Danny365 válasza szabyka95 (#11808) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem a 0903-i van fent, nincs vele semmi gond. Mondjuk én a helyedben a mait tenném fel, mert van benne pár g2 specifikus javítás, azok meg csak nem rontanak el semmit. CM recovery nem kötelező, én se flasheltem.

(#11810) szabyka95 válasza Danny365 (#11809) üzenetére


szabyka95
őstag

Formataljam at valamelyik particiot f2fs-re, vagy jo ext4-kent is ?

(#11811) Danny365 válasza szabyka95 (#11810) üzenetére


Danny365
őstag

Maradjon, talán a kernel nem is támogat f2fs-t, no meg mikor anno egyszer kipróbáltam, semmi különbséget nem vettem észre, de legalább szopás volt visszaformázni eredeti állapotra.

(#11812) szabyka95 válasza Danny365 (#11811) üzenetére


szabyka95
őstag

Van valamilyen thread, ahol osszevan foglalva a cm-re elerheto modok G2-re?

(#11813) bala6120


bala6120
senior tag

Lassan 2 napja van fent a telón, marad is, nagyon jó ROM: SlimSaber

(#11814) daninet


daninet
veterán

Akármelyik 5.1 es romot rakom a telefonra, mindig elkezdi magát újraindítgatni... Nincs erre valami megoldás?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11815) m_dawe válasza daninet (#11814) üzenetére


m_dawe
senior tag

Esetleg próbáld meg más bootstackkel

(#11816) Cry0


Cry0
őstag

Skacok kiakartam volna cserelni a kamerat takaro üveget es hozza a gombokat 9 csavarbol 8 kijott de a 9.ik feje szezvan baszva a kurva telemax által hogy a picsaba szedjem azt ki ?? :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11817) daninet válasza m_dawe (#11815) üzenetére


daninet
veterán

És azt hogy birom frissíteni\cserélni?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11818) m_dawe válasza daninet (#11817) üzenetére


m_dawe
senior tag

Rom flashelés előtt ezt tedd fel

(#11819) hislah válasza Cry0 (#11816) üzenetére


hislah
aktív tag

Esetleg másik méretű (kisebb / nagyobb) csillag, vagy lapos csavarhúzóval.
Jó erősen nyomd rá, hogy ne ugorjon ki a csavar fejéből.
Kijelzőt ne törd be.

(#11820) Cry0 válasza hislah (#11819) üzenetére


Cry0
őstag

ugy probálkoztam elforog benne szinte egy kocka alakult ki a kopásból nem tudom mit művelt a telemax ><

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11821) extasymajom válasza Cry0 (#11820) üzenetére


extasymajom
tag

rohadt vékony fúróval ki kell fúrni. Berohadt, elnyírt fejű csavaroknál ez a bevett szokás.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11822) 4D4M válasza Cry0 (#11816) üzenetére


4D4M
aktív tag

Létezik csavarkihajtó fúró erre a célra, de ilyen kis csavarokhoz nem biztos, hogy alkalmazható.
Például

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#11823) Danny365


Danny365
őstag

Elvileg a tegnapi (5-i) CM12.1-ben javították az újraindulásokat (már akinél jelentkeztek), szóval ha továbbra is instabil valakinél, akkor ott tényleg egyéni probléma lehet (xposed, valami retek alkalmazás, satöbbi).

(#11824) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok!
Win10 alatt vissza lehet teljesen gyári állapotba állítani a telefont? Cloudy g3 van a telefonon és szervizbe kéne vinni a telefont, szóval ezért vissza kéne állítanom gyári állapotba...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11825) reap3r válasza AllTheBest (#11824) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ha Cloudy-d van, akkor van TWRP-d, ha van TWRP, akkor pedig simán flashelhetsz egy DM féle gyári KitKat romot, ami a legkisebb hibalehetőséggel tesz vissza gyári romot a telefonodra...

(#11826) AllTheBest válasza reap3r (#11825) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Esetleg be tudnád linkelni? :) Régen volt már g2-m és eléggé le vagyok maradva a dolgokkal :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11827) reap3r válasza AllTheBest (#11826) üzenetére


reap3r
aktív tag

[Összefoglalóból]:
DM zip-es romjai
LG G2 16GB/32GB ZIP - D802_V20F_Stock

LG G2 16GB/32GB ZIP - D802_V20G_Stock

ebből tedd fel valamelyiket a telefonra, aztán TWRP-ből install/flasheled, ez MINDENT visszaállít a telefonon, letörli a root, twrp-t és teljesen gyári KitKat-et kapsz, ami független .Amúgy teljesen le is töröl MINDENT a telefonról a telepítés végén!!!
Ha független rom-mal viszed szervizbe, nem lesz semmi baj, mert az is hivatalos a telefonra, ezért le is szervizelik... Én szervizből pl. a telekomos G2esemet független lollipop-pal kaptam vissza....

(#11828) AllTheBest válasza reap3r (#11827) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm :)
Ez így tökéletes is :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11829) Laca0 válasza Meggyi001 (#11780) üzenetére


Laca0
addikt

Szerezz valahonnan kölcsönbe egy online rendszerű UPS-t, ami naplózni is tud. 1 hét alatt kiderül, hogy van-e túlfesz a rendszerben. Ha nincs, akkor vagy rossz minőségű izzókat veszel, vagy Mari néni szellemét zavarja a sok fény. Persze a túlfeszt is okozhatja Mari néni szelleme :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#11830) djsweetboy válasza Grecky (#11800) üzenetére


djsweetboy
csendes tag

Üdv. Én a Cloudy 3.2 mellé Xceed kernelét használom. Átlag 4.5 - 5 óra a kijelzőidőm.

(#11831) Meggyi001 válasza Laca0 (#11829) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#11832) daninet válasza m_dawe (#11818) üzenetére


daninet
veterán

Felraktam, de így meg nem engedi felrakni se cm12.1-et se aicp-ot... Most beragadtam twrp-ben, nincs valami lollipoppos bootloader? Meg valamiért twrp-ből nembirom felismertetni géppel (nem engedi kipipálni az usb-otg-t)
5. próbálkozásra sikerült

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11833) stefi68 válasza djsweetboy (#11830) üzenetére


stefi68
addikt

Az utolsó augusztusi verziót honnan lehet letölteni?

Közben megtaláltam...

Nem nézted autós töltő ezzel mennyivel tölt?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11834) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Sziasztok!

Újrahúznám a telefonom gyáriba, hogy be tudjam adni gariztatni.
Jelenleg Simple V1.2 van rajta.
Nekem elég a legrégebbi is csak gyári T-s legyen.

A folyamat a következő?
Driver és DroidMaster frissítőjének telepítese -> HardReset -> Download mód -> A frissítő leírás szerinti használata D80210E_00.kdz-vel -> HardReset és mehet is gariba?

Előre is köszi! :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#11835) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok lassan búcsúzom a csoportól azaz ezt ma már meg is teszem holnap adom fel postán mindenkinek köszönöm a sok segítséget nagyon hálás vagyok értük :R
Én szerintem egy nagyon jó csoport tagja voltam és remélem ez így is marad :D
Még sok élményt a telefonhoz és még több frissítéseket :D

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11836) fery02 válasza pappkarcsi (#11834) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Elég csak DroidMester ROM flash-eléséig elmenni, ugyanis a szerviz-t csak az érdekli, hogy gyári rendszered legyen, az már mindegy, hogy szolgáltatói vagy nem.

Egyébként DroidMester ROM flash-elés automatikusan csinál a végén HR-t, azzal már nem kell foglalkoznod. Egyébként járható az általad levázolt eljárás is végig.

----------------------------------------------------------------------

@Cry0: Minden jót! Bye! :)

[ Szerkesztve ]

(#11837) Meggyi001 válasza Cry0 (#11835) üzenetére

Csáó :)

https://gamergep.hu/

(#11838) pappkarcsi válasza fery02 (#11836) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#11839) Haugland


Haugland
aktív tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy egy LG G2 F320L verzió nálunk, idehaza kompromisszumok nélkül használható?

Tmobile, Telenor, Vodafone (+tesco, lidl) szolgáltatók mind-mind elérhetőek vele 3G, 4G., LTE módokban?

(#11840) petij válasza Haugland (#11839) üzenetére


petij
tag

Nekem F320K verzió van, bluemobile sim-mel. Minden okés, kivéve a B20 (800MHz) LTE frekvencia.

(#11841) pappkarcsi válasza fery02 (#11836) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Szia!

Megcsináltam az update-et DM programjával, 100%ra le is futott, gépen és telefonon is, hiba nélkül, de azóta csak az LG logó mozog és a felső led pedig színesen világít.
Ötlet? :\

mod1: Dowload mód van, B48-at ír és unrooted, tehát ami rajta volt, biztosan eltűnt, de nem áll fel a rendszer..
mod2: próbálom.
mod3: igen, kitaláltam közben és működik is, köszönöm. Ezek szerint akkor a HR kell mégiscsak kdz után.
mod4. 4.2.2-vel mehet is szervizbe? :) vagy kdzvel menjen rá egy D80230b_00.kdz is?

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#11842) Danny365 válasza pappkarcsi (#11841) üzenetére


Danny365
őstag

Nyomj egy resetet a gomb kombinációval.

Amivel eddig recoverybe léptél be.

[ Szerkesztve ]

(#11843) Doky586 válasza pappkarcsi (#11841) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem maradt fent a SuperSU akkor szervizképes. Nálam a DM féle stock zip ezt fennhagyta...

(#11844) pappkarcsi válasza Doky586 (#11843) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Root Checker azt írja, hogy nem nincs root és super su-ra sincs találat a systemben, így akkor tuti. Köszi! :R

Nekem ez a 4.2.2 ki is marad, mivel később vettem a telefont, de nem is oly' vészes. És főleg, gyors, de persze, mert üres.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#11845) Cry0 válasza Meggyi001 (#11837) üzenetére


Cry0
őstag

topikot fogom még olvasni meg amibe tudok segítek majd csak már nemfogok közétek tartozni :S

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11846) Meggyi001 válasza Cry0 (#11845) üzenetére

:) oké, ezzel én is így vagyok, bár az ex G2-öm nincs messze tőlem, pár méter. De ezt a topicot nehéz itt hagyni. Ez talán a legjobb. Itt van minden: segítség, poénok, haverok, trollkodás, veszekedés, nevetés....ennél jobb sokrétűbb topiccal még nem találkoztam :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#11847) snorbi82 válasza Cry0 (#11845) üzenetére


snorbi82
senior tag

Hello. Mire valtasz? En is vissza vissza tero vagyok, mas nem olvasasra. :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#11848) Cry0 válasza snorbi82 (#11847) üzenetére


Cry0
őstag

még fogalmam sincs sok lehetőség van eddig Sony xperia z3 vagy note 3 esetleg one plus one de addig bármi közbe jöhet :D

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11849) fery02 válasza pappkarcsi (#11844) üzenetére


fery02
addikt

Látom már közben kaptál segítséget, egyébként szívesen! :)

Látom nem hallgattál rám és csak flash-elgettél kdz-vel is, nem baj persze.
Valószínűleg azért nem akart indulni a telefonod utána, mert flash előtt normal flash-re mentél "cse" mód helyett, ami automatikusan csinált volna HR-t is.
De szerencsére sikerült, amit szerettél volna. :)

(#11850) szabyka95


szabyka95
őstag

CM re van valami mod, hogy hivast lehessen fogadni QuickWindow tokkal ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.