Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) redbiro válasza akooos (#11644) üzenetére


redbiro
őstag

a hűség 2 év, de a telekomnál csak 1 év gari van, ezt a jótállásból idézem:
A 151/2003. (IX. 22.) Kormányrendelet alapján kötelezõ jótállás alá tartozó termékekre a Magyar Telekom Nyrt. az általa, fogyasztó szerzõdés keretében forgalmazott, jelen jótállási jegyen megadott készülékre, tartozékaira (összefoglaló néven: termékre) a vásárlás napjától 12 hónapos jótállást nyújt.

szóval ez saját költséges csere lesz :(

a telefon makulátlan, a 0. pillanattól tokban hordtam, ma elővettem a zsebemből és ez fogadott.

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#11652) akooos válasza redbiro (#11651) üzenetére


akooos
veterán

Továbbolvasva:

"Korlátozott vagy kiegészítő jótállás
A gyártó által – a jogszabályban előírt, kötelezően biztosítandó jótálláson túlmenően – vállalt önkéntes kiegészítő jótállás feltételeit az adott termék gyártója határozza meg. A jótállást szabályozó, nem kötelező jogszabályi rendelkezések e körben nem alkalmazandók. Ezen típusú gyártói jótállás általában „korlátozott” vagy „kiegészítő jótállásként” kerül megjelölésre.
Amennyiben a gyártó kiegészítő jótállást is vállal, úgy azt a készülék, termék vásárlását követő 12 hónap után további 12 hónapos időtartamra vállalja. Ennek időtartama alatt a készülék (és tartozékainak) jótállási ideje nem hosszabbodik meg a javítás idejével, illetve nem indul újra, függetlenül a javítás módjától. A készülék tartozékaira, alkatrészeire pedig nem terjed ki a kiegészítő jótállás.
A következő márkájú mobiltelefon készülékek esetében vállalja a gyártó a termék vásárlását követő 12 hónap után további 12 hónapra a kiegészítő/korlátozott jótállást: Alcatel, a 2015.01.01 elött vásárolt Blackberry, CAT, Emporia, HTC, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony és ZTE.
A jótállás a jogosultnak a törvényből eredő jogait nem érinti.
A készülékre vonatkozó jótállás jellegéről és részletes feltételeiről kötelező jótállás esetén a Jótállási jegyen, illetve az egyes termékek és gyártók weboldalán, ügyfélszolgálatunkon és honlapunkon tájékozódhat."

Ha jól értem a 2. évet a gyártó, azaz az LG vállalja, de kizárólag a készülékre, kiegészítőkre nem. A kijelző pedig a készülékhez tartozik :P

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11653) Danny365 válasza redbiro (#11651) üzenetére


Danny365
őstag

2 év gari van a szolgálatatós telefonokra.

(#11654) redbiro válasza akooos (#11652) üzenetére


redbiro
őstag

hm.
hát holnap akkor rákérdezek, hogy tuti-e.
viszont akkor sürgősen vissza kéne tennem egy kdz-vel a gyári romot, amig még nem száll el teljesen :)

it never gets easier, you just go faster

(#11655) redbiro válasza Danny365 (#11653) üzenetére


redbiro
őstag

köszi a megerősítést.

it never gets easier, you just go faster

(#11656) cam383xxx


cam383xxx
csendes tag

Köszönöm mindenkinek, aki segített és tanácsokkal látott el!
Sikerült újratelepíteni a rendszert, szépen működik!

(#11657) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az mitől lehet hogy ha az LG G2-t rádugom PC-re (win7) USB-vel akkor a PC azt mondja hogy az eszköz gyorsabb működésre is képes ha usb3-ra dugnám. ?

Akkor is ezt mondta amikor Cloudy3 volt rajta, most kdz-s stock v30b-vel is ezt mondja. a PC-n mindegy hogy usb2 vagy 3-ra dugom, hátsó csatlakozóba. mindegy hogy saját v eredeti kábellel. Ilyen az eszközkezelő, hibát nem jelez.

[ Szerkesztve ]

(#11658) Doky586 válasza Doky586 (#11657) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

(#11659) extasymajom


extasymajom
tag

Valakinek nincs meg véletlenül a G2 retail mod?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11660) stefi68 válasza extasymajom (#11659) üzenetére


stefi68
addikt

Az meg micsoda?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11661) Meggyi001 válasza stefi68 (#11660) üzenetére

Az ilyen promóciós/bemutató mód nem?

https://gamergep.hu/

(#11662) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Gyárilag független, 5.0.2-es droid verzió van a készülékemen. Skype-on bonyolítottam videó hívást, wifi-n keresztül és nagyon felforrósodott a készülék. Hangjelzéseket is adott, amiket eddig egyszer sem hallottam belőle. A lehető legtöbb számomra feleslegesen futó alkalmazást letiltottam már. Ez mennyire normális?

(#11663) mtcob válasza Cingáriusz (#11662) üzenetére


mtcob
senior tag

Skype ha jól tudom nem éppen a leg-erőforrás-takarékosabb alkalmazás, ha csak Skype használatakor jelentkezik, szerintem az app a hibás :)
Bár én speciel nem használom szóval biztosra nem állítom

[ Szerkesztve ]

(#11664) Milk_n_Coffe válasza Cingáriusz (#11662) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Én a hanghívásról tudok nyilatkozni, 2-3 óra után is megfelelő a hőmérséklete a telefonnak, gyári 5.0.2 . :)

Amerre mégy, oda tartasz

(#11665) Meggyi001 válasza extasymajom (#11659) üzenetére

Hát sokat nem találtam róla, valami retailmode apk játszik le egy mp4-et asszem, vagy valami ilyesmi....

https://gamergep.hu/

(#11666) extasymajom válasza Meggyi001 (#11665) üzenetére


extasymajom
tag

En is csak regi l3 l5 l9 meg prada retailt talaltam. Most probakeppen felrakram a padfone s-re. Mert arra megtalaltam. Nagyon kiraly. :DD

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11667) Meggyi001 válasza extasymajom (#11666) üzenetére

Elhiszem, jó lenne ha mindegyik telóhoz elérhető lenne egy oldalon pl.

https://gamergep.hu/

(#11668) extasymajom válasza Meggyi001 (#11667) üzenetére


extasymajom
tag

Az asus pl minden telefonjahoz elerhetove tette. Gondolkodtam hogy kommandozok egyet es bemegyek az lgbe vagy mmbe es lenyulom valamelyik kiallitott g2rol a cuccost.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11669) stefi68 válasza Meggyi001 (#11661) üzenetére


stefi68
addikt

Ja, hogy amik a kiállított telefonokon futnak, amikor lezárom a képernyőt...

Mediamarkt-ban nézegettem pont a múlt héten.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11670) szala86 válasza extasymajom (#11668) üzenetére


szala86
aktív tag

De ez miért jó? Illetve mire?

[ Szerkesztve ]

(#11671) extasymajom válasza szala86 (#11670) üzenetére


extasymajom
tag

Csak egy latvanyos ficsőr. Semmi egyéb.
Mokas mikor bekapcsol es mindenki csak les hogy most mi van. Plusz kis mokolassal lecserelheto benne a kep es / vagy a video sajat anyagra.
Mint a kepernyokimelo pcn

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11672) Zoja™


Zoja™
őstag

Mai screentime, asszem ennél jobb nem lesz... ;]

(#11673) Rasnac válasza Zoja™ (#11672) üzenetére


Rasnac
aktív tag

:DD azt hogyan sikerült ? :) grat amugy

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11674) Zoja™ válasza Rasnac (#11673) üzenetére


Zoja™
őstag

Tegnap filmnézős délutánom volt. Úgyhogy rádugtam a külső vinyót otg-n (külső tápos) a telefonra, aztán dlna-n küldtem a tv-re.

Csak van egy kis hiba a gépezetben, mert ha alvó módba kapcsol a telefon, akkor beszaggat az egész. Így muszáj vagyok folyamatosan bekapcsolt kijelzővel, vissza vett fényerővel megoldani, mert ha az alap órajelet megemelem, akkor se az igazi.

(#11675) Rasnac válasza Zoja™ (#11674) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Áááá i see ::))

Én youtubal csináltam egyszer ugyanezt mondjuk akkor csak zene miatt mert a tv -re rá van tolva egy egy szép kis hang szett és úgy jobban szól .

De ez azért nem rossz.
Cm12 1 van fent neked igaz ?
Normál kamera port van már rá esetleg ?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11676) Zoja™ válasza Rasnac (#11675) üzenetére


Zoja™
őstag

Igen, CM-en vagyok. xdabbeb kamera portját nem tudom, hogy hogy áll, Jishnu meg hát... Szerintem nem lesz a G4 kamera portból semmi.

(#11677) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

A készülék megkapta már a Android 5.1.1 et?

innen veszem

(#11678) extasymajom válasza castiels (#11677) üzenetére


extasymajom
tag

tudtommal nem

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11679) akooos válasza castiels (#11677) üzenetére


akooos
veterán

Még nem és én nem vagyok benne biztos, hogy meg fogja kapni egyébként.

(#11680) Rasnac válasza akooos (#11679) üzenetére


Rasnac
aktív tag

A 6.1.1 et fogja a G2 megkapni valamikor jövőre (ha megcsinálja rá valaki ) :)) :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11681) tomatos válasza Zoja™ (#11676) üzenetére


tomatos
aktív tag

Melyik CM verziót használod? Mennyire stabil most, régen próbálkoztam vele, de a nightly-k eléggé döglődősek voltak, pár nap használat után bedöglött valami rajt, force restart, random restartok voltak, stb. Köszi az infot.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#11682) Danny365 válasza tomatos (#11681) üzenetére


Danny365
őstag

A mostani nightly-knak semmi bajuk, minden működik rendesen.

(#11683) Zoja™ válasza tomatos (#11681) üzenetére


Zoja™
őstag

A tegnapi release-t használom. A tipikus rezgés bug megvan még, azon kívül mással nem találkoztam még az elmúlt 2 hét hét alatt, mióta CM12.1-et használok.

Tegnap tettem egy kitérőt a CloudyG2 2.2-re, mert emlékeim szerint az volt a leggyorsabb gyári mod, amit használtam, de egy fél nap után vissza raktam a CM-et...

(#11684) tomatos válasza Zoja™ (#11683) üzenetére


tomatos
aktív tag

Köszi az infokat. Lehet megpróbálom akkor a nightly-k egyikét. Gyári 5.0.2 van fent de nagyon be van lassúlva már valamiért. Launcher álladóan redraw-t csinál ha kilépek valami appból.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#11685) Rasnac válasza Zoja™ (#11683) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Van lg theme cm -re? :)
Másik kamera app muködik é a cm en ? mi mondjuk Cloudyn vagy más romon

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11686) Zoja™ válasza tomatos (#11684) üzenetére


Zoja™
őstag

Rakj fel egy TWRP-t, majd nyomj egy wipe cache-t, sokszor az is segít. Plusz szerintem rakd fel a Kernel Adiutor-t és az LMK menüben állítsd be a folyamatok memória használatát, hátha segít kicsit.

Rasnac:

LG téma vagy 3 biztos van a Play-en, nem rosszak egyébként.

CM-en a Motorola kamera működik, vagy a HTC One M9 kamera portja, de utóbbi FC-zik a képszerkesztő menüben. De egyik sem hozza a gyári kamera minőségét. Talán a legjobb képeket a Google Kamera hozza, ami a Play-en van.

[ Szerkesztve ]

(#11687) dnelb válasza Zoja™ (#11686) üzenetére


dnelb
veterán

sry nem válasz akart lenni . :B

Kikapcsoltam a telefont 8%on, rádugtam töltőre, kapcsolnám be azóta csak villog az LG logonál.. Ilyenkor mivan? A twrp-t milyen kombinációval is lehet behozni ? :D

[ Szerkesztve ]

(#11688) Zoja™ válasza dnelb (#11687) üzenetére


Zoja™
őstag

Kikapcsolt állapotban hangerő le + bekapcsoló gomb, majd ha megjelenik az LG logó, akkor elengeded és gyorsan megint lenyomod a gombokat. Ekkor előjön a HR menü, leokézod és bejön a twrp.

(#11689) dnelb válasza Zoja™ (#11688) üzenetére


dnelb
veterán

Köszi, közben elindult.. Lehet 20% alatt nem kapcsol be vagy nem tudom.. Már azt hittem n5 féle emmc hiba, frissítem is a mentésem gyorsan.. :D

[ Szerkesztve ]

(#11690) Cry0


Cry0
őstag

Cm 12.1 vagy Cloudy 3.2?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11691) extasymajom válasza Cry0 (#11690) üzenetére


extasymajom
tag

Cm et nem probaltam de a 3.2 cloudy hibamentesen fut nalam. Csak ajanlani tudom.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11692) david_97


david_97
senior tag

sziasztok,philz touch-ra akartam rátenni egy bumped twrp-t,de azóta ha be akarok lépni recoverybe csak fastboot mód jön elő....valaki? :U

(#11693) Danny365 válasza david_97 (#11692) üzenetére


Danny365
őstag

Flashelj a Flashify appal egy bumped TWRP-t. Vagy fastboot-tal is csinalhatod, de az előbbi egyszerűbb, ha maga a rendszer bejön.

(#11694) david_97 válasza Danny365 (#11693) üzenetére


david_97
senior tag

nem akarja rá rakni :(( most már valamilyen 710-es kódú hibát dob ha recoverybe lépne a teló

[ Szerkesztve ]

(#11695) Cry0 válasza extasymajom (#11691) üzenetére


Cry0
őstag

most cloudy van rajta csak ez a kettő közt vacilálok

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11696) redbiro


redbiro
őstag

na srácok, hétfőn beadtam a központi LG márkaszervizbe, ma délután visszakaptam.
2,5 nap, teljes előlap csere, a telefon 50%-a új. :)

öröm, boldogság

it never gets easier, you just go faster

(#11697) cam383xxx válasza akooos (#11609) üzenetére


cam383xxx
csendes tag

Tökéletesen megy cloudy3.2-n!

(#11698) reap3r válasza Cry0 (#11690) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ha bármennyire is számít a kamera, akkor Cloudy 3.2. Ha kb. egyáltalán nem használod, akkor viszont CM-et ajánlok, mert sokkal jobb az üzemideje, elég stabil, nagyon gyors és van benne sok okos dolog, de ugye lg-s featurekről le kell mondani, mivel csak néhány pótolható: pl.
Ami nincs és én személy szerint hiányoltam:
1. Quick remote (feltehető)
2. Vissza hosszan nyomásával egyszerre 2 dolog futtatása osztott képernyőn (na erre sztem nincs megoldás)
3. Duplakoppal bárhova nyomva az asztalon lezár (másik launcher telepítésével orvosolható pl. Nova)
4. Gyári kamera app, ami hozná a szintet (ezt kozmetikázni lehet, de a gyári kamerához, illetve Cloudy G2 rom kamerához egyik megoldás sincs még közel sem)
Ami miatt ajánlom:
1. Gyors
2. Stabil
3. Jó üzemidő
4. 5.1-es android, ami azért tartogat jó kis dolgokat 5.0.x-hez képest
5. Témázható, kb. olyanra csinálod, amilyenre akarod (Még touchwiz szerűre is lehet csinálni, de nem ajánlom, mert Samsungtól még hűtőt sem vennék, nem hogy telefont Taccswizzel...

Ezek jutottak gyorsan eszembe, hátha más is vacillál rajta...

[ Szerkesztve ]

(#11699) Cry0 válasza reap3r (#11698) üzenetére


Cry0
őstag

Köszi :R
Már volt fent nagyon jórom csak én nem biom megszokni a cm romokat mármint kénézetre ezért mindig vissza tértem cloudyra csak feltettem valaki hátha rá tud beszélni majd eldől :D

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11700) reap3r válasza Cry0 (#11699) üzenetére


reap3r
aktív tag

Van G4 téma, értesítési sáv/gyorsbeállítási sávot leszámítva olyan lesz, mint a Cloudy :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.