Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7216) Sk8erPeter válasza 161 (#7215) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Szerintem veled más történt. Típushiba a kijelző kábel csatlakozó inkontakt"
Ez volt az első, amire tippeltem, mivel elég logikus, hogy erre gondoljak, ebből következően a kijelzőnek a kábelét pedig épp az esetleges kontakthibák miatt próbáltam elég sokféleképpen mozgatni, hátha visszatér a kép, de hatástalanul.
Most akkor egy ilyet hogy oldanak meg, kicserélik a kábelt, vagy mi a búbánat?

"Amit írtál bios -ról arra kb annyi esély van mint a fölrengésre, előfordulhat de nem jellemző."
A mondandód lényege az, hogy átb@sztak, hülyeséget beszéltek, így hülyét csináltak volna magukból (mert mondjuk akkor te kiröhögted volna őket), és alaptalanul adták volna elő, hogy velük is előfordult már párszor, vagy mi a bré?

"És ha elő is fordúl QIWY3207.ROM .néven felteszed a bios egy kompatiblis penre és hidegindítod arról"
Ja, hogy ezt mindenkinek tudnia kéne, értem. :D Legalábbis olyan stílusban adod elő.

"az loader read only blokkban van ha nem tölt be a csipp halott, vagy cimzési hibával írták a csipet kívülről vagy csipesszel és erről téged nem tájékoztattak"
Ezt most nem értettem. Ki írta volna címzési hibával, miért? Ha most működik, mi lenne a hiba? Most akkor végül is miről nem tájékoztattak? Nem tudom már, hogy a csipet amúgy újraírták vagy kicserélték, emlékeim szerint előbbi.

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.