Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3003) htmtimcsi válasza moorland (#3001) üzenetére


htmtimcsi
tag

első kérdésem ezt hol olvastad 533mhz? mert én nem találom. inkább 667,de szerintem ez annyira nem érezhető, tuningolni nem lehet ezt laptopot. mindenképpen windows xp vagy vista, bár az előbb leírtuk hogy miért ne vista. de 2giga rammal lehet hogy jó választás.

ja lehet hogy elfogult leszek mert az elsőlaptom volt ez.(lenovo n200).
napi használatra szerintem nagyon bevállt, az függ persze, hogy mire akarod haszánlni
,meg hogy mennyire válik be az attól is függ hogy mire akarod haszánlni, ez inkább az oprendszertől és a programoktól függ.

winxp nél kicsit szoktatlan lehet hogy elég sokan irtak az AHCI támagatás felrakását nehézkesnek találták, de szerintem már egy csomószor le lett írva ugyhogy az se lehet gond. amugy a xp szerintem tud mindent ami ehhez a laptophoz kell: szóval tvre tudod kötni, memkártya olvasó szóval minden hardvert kezel,ujjlenyomat olv. ,stb.

szerintem ezért a pénzért bőven megéri. ha linuxot akarsz felrakni rá akkor az elég nehézkes lehet, bár van 1-2 distro ami jól kezeli a dolgokat(mandrake,ubuntu,fedora,opensuse, ezeknek a telepitője simán megy).
a freebsd7 csak patchelt kernelel megy(lan kártya problémája van,de windows alatt simán megy a drivekkel).

anyaghasználat: attól függ hogy kakót iszol-e mellette. mert nem kakóbiztos, ez biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.