Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2204) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Lenovo 3000 N100-as gépem van már július óta (0768 BTG), és az utóbbi időben érdekes problémára lettem figyelmes...Sokszor állítok be DVD írást lefekvés előtt, mire elalszom, a gép már kiírta a dvd-t és a nero le is kapcsolta ahogy kell...csak hogy...a múltkor arra ébredtem, hogy egy ilyen mutatvány után még mindig ment a gép. Félálomban még emlékszem az XP leállítóképernyőjére, mert az egész szobát bevilágította a kék fény, majd a gép annak rendje és módja szerint kikapcsolt...majd kis idő múlva magától :)) bekapcsolt. Miután kézzel kinyomtam, nem hajtottam le a képernyőjét, épp aludnék vissza, amikor hallom, hogy megint bekapcsol. Miután újra kinyomtam és lehajtottam a képernyőt nem kapcsolt be, de ugyanezt eljátszotta még párszor, amikor hasonlóan a nerora bíztam a kikapcsolást. Úgy gondoltam a program hibája, de mint kiderült nem az...ugyanis, ha csak simán kikapcsolom a gépet és nem hajtom le a képernyőt, ugyanezt játsza el (pár perc után visszakapcsol). Ez nem lenne nagy baj, mert ha kikapcsolás után lehajtom a képernyőt, nem kapcsol vissza, de ehhez az kell, hogy ott legyek. Nem hagyhatom ott a gépet mondjuk egy időigényesebb dvd írásnál, mert fennáll a veszélye, hogy megint bekapcsol, és nem akarom hogy ennyit menjen üresjáratban...ki tudja hova kell éppen mennem. Az lenne a kérdésem, másnál fordult-e elő ilyen probléma, vagy eddig egyedül vagyok ezzel? Esetleg vmi ötlet hogy miért van és mit lehetne tenni ellene? :(

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.