Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49651) dh66e válasza chriszo (#49650) üzenetére


dh66e
veterán

így van,a régi crt-be is bele kelett dugni valamit akár egy darab drótot hogy nézhesd az adást.

(#49652) VGYke válasza chriszo (#49648) üzenetére


VGYke
addikt

T=antennán fogható digitális adás, C=kábelelen fogható digitális adás.
Antenna nélkül semmi nem fogható.
Antennával vagy előfizetés szerint kábel szolgáltatóval minden elérhető analóg adás fogható, de gondolom te a digitális vételre vagy kíváncsi.
Ha antennával akarsz digitális adást fogni, megfelelő antenna kell és olyan helyen kell laknod hogy fogható legyen.
Ha kábelesen akarsz digitális adást fogni (-C), akkor egyedüli általam ismert alternatíva a DigiKabel szolgáltató, mert az összes többi nagy (pl. UPC) kódolja a digitális adásokat, hiába a f*sza DVB-C tuneres TV, kell hozzá a STB., ami kikódol.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#49653) chriszo válasza VGYke (#49652) üzenetére


chriszo
csendes tag

Köszönöm szépen az infókat!

(#49654) need válasza ati888 (#49640) üzenetére


need
addikt

köszi az infót:)
:R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#49655) kp78


kp78
addikt

A tv-m elvileg játszik le SD kártyáról videókat, de nem igazán bírom rávenni erre.

"Viera Image Viewer-SD kártyaolvasó: AVCHD(FULL HD videók) és JPEG fotók lejátszása"

Milyen videó formátum ez, lehet erre vhogy konvertálni, vagy ez csak kamerák által felvett videoformátum?
Bocsánat, ha láma a kérdés, de nem vagyok annyira otthon a videoformátumokban.
Előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#49656) Milan86


Milan86
tag

Na uraim feladnám Önöknek a feladatot én több napja tökölök a dolgon de egyszerűen nem tudom eldönteni mi legyen. Most Philips LCD monitorom van és teljesen megvagyok elégedve vele , viszont most váltok , monitor átkerül a 2es gépre , tv ki és venni akarok egy

Full hd lcd-t , legalább 81 cm legyen és 6 msnél ne legyen több mert játékra is fog kelleni számítógépről. Nem tudom eldönteni a következő márkákból melyiket és hol Sharp / Sony / Philips . A Panasonic-ot is dicsérgetik de annyira nem bízok benne mint a másik 3 ban.
Jó lenne még Pen driveról film nézés és mindenféle finomság hozzá. Tehát minél több tudás , csatlakozókkal . Ár maximum 150000.

Tehát segítséget kérnék hogy ki melyiket ajánlja indoklással és írjátok is meg hol a legjobb megvenni , legjobb lenne minél több gyári garanciával esetleg pixel garanciával.

Előre is köszönöm mindenkinek , aki gondolja privátban is segíthet :R Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#49657) Andretb


Andretb
csendes tag

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni LCD TV vásárlással kapcsolatban. A Samsung LE-32b650 vagy Samsung LE-37b650 közül melyiket válasszam? A kisebb bruttó 140-ért kapható jelenleg, a nagyobb bruttó 170-ért. A szoba amibe lenne, egy 3,5 x 3,5 méter alapterületű 2,6 méter magas normál panellakás egyik szobája. Tudom, hogy kb. a képátló háromszorosáról lenne ideális nézni, ami alapján még beleférne a nagyobb is, de nem tudok dönteni.

Segítségeteket előre is köszi.

(#49658) nightshadow válasza Andretb (#49657) üzenetére


nightshadow
veterán

Nekem ennél egy picivel kisebb a szobám, ahol jelenleg egy 55 cm-es CRT tv-ém van. Pár napra kölcsön kaptam egy 32”-es LG LCD-t. Először nagynak tűnt az 55 cm-es tv után. 2-3 nap múlva, mikor a szemem megszokta, a 32”-es is már kicsinek tünt. Úgy-hogy számomra nem kérdés, hogy a 37”-es a jó méret, sőt még a 40”-es se nagy.

(#49659) Andretb válasza Andretb (#49657) üzenetére


Andretb
csendes tag

Az még kimaradt, hogy alapvetően/elsősorban TV nézésre használnám.

(#49660) nightshadow válasza Milan86 (#49656) üzenetére


nightshadow
veterán

„Full hd lcd-t , legalább 81 cm legyen és 6 msnél ne legyen több mert játékra is fog kelleni számítógépről.”

LCD tv-nél nem a képernyő válaszideje számít, hanem az input lag. A tv-be megérkező jel, és annak a képernyőn való megjelenése közti idő az input lag, milliszekundumba mérendő. Nem egyenlő a képernyő válaszidejével. (Erre jó példa, hogy a Sony tv-ék mind a mai napig 8ms-ak. Ennek ellenére a Sony W4000-nek volt a legkisebb inputlag-je, amit szerintem a mai napig nem döntöttek meg.) Az input lag-et szinte egyik gyártó se adja meg, csak amikor leteszteli valamelyik tesztmagazin, akkor szokták megmérni, pedig ha monitornak (játékra, FPS-re) akarjuk használni, akkor ez az egyik legfontosabb adat.
Input lag mérése: elindítanak egy stopperórát, melyet rákötnek egy CRT és egy LCD monitorra. Lefényképezik, s a két számláló közti különbség az LCD monitor input lagje. Még egyszer, ez nem a készülék válaszideje.

Csakhogy a gyakorlatban is érzékeltessem, hogy miről beszélek: itt van egy teszt a Samsung 46B7000-ről: [link]

Ebből idéznék egy mondatot: „Sajnos Samsung hagyomány, hogy a tévé input lag-ja elég nagy (70 ms bekapcsolt játék módban), így fps játékokhoz ez a tévé sem a legjobb választás.” Pedig a tv válaszideje, ha jól tudom 4 vagy 6 ms körül van. Tehát a lényeg, hogy nem a válaszidő számit, hanem az input lag.

[ Szerkesztve ]

(#49661) bnorci71 válasza Ares_lovag (#49595) üzenetére


bnorci71
addikt

46"
??

én 40-42-be gondolkodok :)

de ahogy a mai felhozatalt elnézem ami belefér a keretbe az a kifutó model sokszor a bemutató darab van csak a polcon mosogatógépből meg mertem venni de TV-ből nem akarok egy napi 8-10 órát használtat :(
annak az árát már nem viszik lejjebb az újak meg még fájdalaomküszöb felett vannak, gondolom addig nem is fog lejjebb menni az ára még a raktárakból polcról ki nem söprik a bemutató darabokat.

EUnics ba ma nem tudtak nekem mutatni 40-42"-ba Full HD 100Hz-t :U :F

csak Led-t 270-ért

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49662) c41r0^ válasza Milan86 (#49656) üzenetére


c41r0^
őstag

ebben a kategóriában a legjobb monitornak és játékra kb. sorrendben (szubjektív) a Philips 32PFL7404 és a LG 32LH7000, majd ezek után a Samsung 32B650, mind3-nak előnye és hátránya is van (olvass kicsit vissza, pont én írtam egy ajánlás során ezekről is egy minielemzést), mindenképp digitális (DVI-HDMI vagy HDMI-HDMI) összeköttetést alkalmazz majd

ezek mind 100Hz-esek (persze PC módban, játékkor 60 Hzen fogod őket hajtani, de filmnézésnél 24 vagy 25 fps-es filmeknél jól jön a 100Hz feature), multimédiás képességűek és a keretbe is beférnek

ha nem kell 100Hz-es, akkor kicsit más a helyzet, de nem érdemes ma már nem 100Hzes TV-t venni véleményem szerint (SD adásnál, DVD-nél és BluRay ripeknél jól jön az a 100Hz, legalábbis én már 50/60Hz-es TV-re nem állnék vissza)

(#49664) akom válasza c41r0^ (#49662) üzenetére


akom
senior tag

Esetleg tudnál olyant 32" lcd amibe van PiP is ?

Gondolom azért nem raknak ezekbe mert nagyon kicsi a pip ablak és távolról értelmetlen, de nekem pld jo lenne.

:R

(#49665) #09634560 válasza akom (#49664) üzenetére


#09634560
törölt tag

pl: Panasoniv L32V10
Samsung 32C650 v.750
Sony és Philips is elképzelhető.Magasabb kategóriákban keress.

[ Szerkesztve ]

(#49666) c41r0^ válasza akom (#49664) üzenetére


c41r0^
őstag

a B650-ben biztos van, gondolom b620-ban szintén, a b550 és b530-ban nem tudom, az LH4-5-7000-ben biztos van, a Philipsben meg azt hiszem, hogy van már 5xxx-től felfelé

[ Szerkesztve ]

(#49667) Milan86 válasza c41r0^ (#49662) üzenetére


Milan86
tag

LG tuti nem lesz.
Sony / Sharp vagy Philips.
Még talán Panasonic bár nem tudom arról keveset hallani de akkor elég jókat szerintem nincs akkora tapasztalatuk mint a többi 3 nak. Sonybol Sharpból is tudnál valamit ajánlani? Nincs valami teszt oldal ahol leírjak hogy mennyik az input laggok?

(#49668) Pero válasza c41r0^ (#49666) üzenetére


Pero
senior tag

b550ben ill 530ban tuti nincs aszem 650től van Pip.

(#49669) anrab válasza c41r0^ (#49666) üzenetére


anrab
addikt

"Philipsben meg azt hiszem, hogy van már 5xxx-től felfelé"
elárulod hogy működik?

(#49670) hcs57 válasza anrab (#49669) üzenetére


hcs57
őstag

Erre én is kiváncsi vagyok.. :D

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#49671) #09634560 válasza akom (#49664) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mért lenne túl kicsi?!Valamikor 63-as és 72-es tévékbe is tettek PIP-et... :) Csak valahogy kiment a divatból "belerakni".

[ Szerkesztve ]

(#49672) Milan86 válasza Milan86 (#49667) üzenetére


Milan86
tag

Tv vételt hol ajánljátok? Webáruház mennyire működik , megbízható garanciáztatás szempontból?

(#49673) anrab válasza Milan86 (#49672) üzenetére


anrab
addikt

Webáruház
nem nagyon írtak gariztatásról. aki igen nem emlékszem hogy lett volna gond.

(#49674) kp78 válasza Tutu7030 (#49663) üzenetére


kp78
addikt

:R
Akkor ha jól értem, mpeg-4 videókat kellene neki lejátszania? :B

(#49675) toeki válasza anrab (#49669) üzenetére


toeki
senior tag

én már a PAT előhozásának is örültem, főleg hogy véletlen volt azis... :D

(#49676) szaszapi válasza Pero (#49668) üzenetére


szaszapi
őstag

tévedés,b550-nél is elővarázsolható a pip.Csak át kell állítani b650re és működik.

(#49677) kubazax válasza Scoobyka (#49634) üzenetére


kubazax
csendes tag

Köszi a segítséget, de tegnap hosszas vívódás után mégis nekiálltam a kábelezésnek. 30 m kábel felhasználásával végül a padláson keresztül sikerült összekötni az asztali gépet a tv-vel. A tegnapi napom ráment, volt bujkálás, falfúrással ... Viszont működik :)

(#49678) Liberator


Liberator
tag

Ma voltam a madaras teszkóban, megnézni a 82 centis Samsung b650-et. (már régóta szemezgetek vele, főleg az mkv lejátszás miatt ) De az eladó mutatott egy 94 centis panasonic plazmát, és azt javasolta hogy azt vegyem. Azt mondta, hogy nincs válaszideje, nem úgy mint a samsungnak ahol elmosódhat a kép pl. focimeccs közben. Ja és azt is mondta hogy a HD-ready szebb képet ad mint a full HD, így nincs értelme olyat venni, mert azt nem használja ki semmi. Most nagyon elbizonytalanodtam, hogy melyiket vegyem. Vélemény :F

(#49679) anrab válasza toeki (#49675) üzenetére


anrab
addikt

csak a megoldás nem jó. a 7613-on a txt gomb első megnyomására jött a txt, ha mégegyszer megnyomtam akkor jött a PAT és utána meg kilépett. nem tudom ennél miért kellett berakni a txt menübe és ott se az első helyre csak hogy mégegyet kelljen lépni. 4 nyomás mire előjön.

(#49680) anrab válasza kubazax (#49677) üzenetére


anrab
addikt

van egy kütyü amit bedugsz a konnektorba, és akkor van minden konnektorban internet. természetesen két részből áll. a másodikat ott dugod be ahol a tv.
szerintem mára már elég gyors is.
bár ez részedről már tárgytalan. de hátha ha valakinek kellene. csak most jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#49681) Tutu7030 válasza Liberator (#49678) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem fehér(vérfoltos) ruhában volt az az eladó??
Szvsz a hentes részlegről tévedhetett a műszaki osztályra,ha ilyen okosakat tudott mondani.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#49682) anrab válasza Liberator (#49678) üzenetére


anrab
addikt

a válaszidőt illetően igaza van.
a 100Hz-es lcd tv-n sincs gond a focival. hátha még a Digi HD foci csatornáját nézed!
a HD redy- plazma analóg adásnál szebb képet ad közelről. nekem nem tetszik a szín világa. de ez egyéni. nem is kellene. a műsorok megjelenítését pedig tv-je válogatja. nekem nincs semmi gondom vele. pedig nem a legjobb amit nyújt a szolgáltató.
HD redy tv-t pedig nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#49683) bajuszati válasza Liberator (#49678) üzenetére


bajuszati
tag

Szia,
Egy tanács:
Nem vaok otthon a témában(LCD TV), de egy biztos....NE OTT KÉRJ VÉLEMÉNYT AHOL KÉRTÉL, mert nem a te érdeket nézik(ahogy az összes boltban).
Nekik az maradt raktáron hát várják a tisztelt balekot aki majd elviszi tőlük.
Gyűjts minél több infót, pro kontra érveket...kategorizáld, válasz, küldd be véleméynezésre...
És vásárolni már csak a kiválasztott típussal menj.

(#49684) c41r0^


c41r0^
őstag

a PiP-re:
totálisan elnéztem a kérdést, nem vettem figyelembe, hogy 32"-os TV-ket kérdezett az illető, így sok marhaságot írtam, sorry

(#49685) c41r0^ válasza Milan86 (#49667) üzenetére


c41r0^
őstag

ha Sony/Sharp és Philips, akkor én a következők közül választanék géphez 32"-os LCD TV-t (amiket még kapni) úgy, hogy 100Hz-esek is legyenek és kicsi legyen az inputlagjuk:

Philips 32PFL7404H/12
Sony 32EX500

Sharpban nem vagyok otthon, de a Sonyval együtt túlárazott ahhoz képest, hogy ebben a kategóriában fapadosak a TV-ik, Panasonic szintén hasonló kategória

itthon az LG (LH7000) és a Samsung (B650) a "megfizethető" kategória, ha tudsz kompromisszumot kötni, és nem kell olyan mélyen a zsebbe nyúlni

(#49686) dh66e válasza Milan86 (#49667) üzenetére


dh66e
veterán

Sharp LE600E a geeks szerint 12-14ms az input lagja.Ez nagyon jó érték,de maga a tv már nem olyan jó és nem 100hz.

(#49687) zack válasza anrab (#49682) üzenetére


zack
nagyúr

"HD redy tv-t pedig nem vennék"

Meggyőzlek! ;]

Nekem 94cm HD Ready Samu van, konzolhoz, DVD-hez, és tv-hez. Konzolhoz nem kell jobb mivel az XBox 360 720p tud, dvd filmek is ugye 576p tudnak. Az SD adást meg nem kell ecsetelnem.
Az előbb felsorolt tartalmak csak a felbontást vizsgálva szebb minőséget adnak mint a Full HD-s Philips 7404-en. Persze az XBox 360 minősége szebb a 7404-en, de ez nem a felbontásnak köszönhető hanem a 3 évvel fiatalabb technológiának, és az elektronikájának.
A tv adások profi analóg tuner ide vagy oda, HD Ready-hez képest pocsék, és jóval pixelesebb.

Tehát annyira nem rossz vétel még manapság se egy HD Ready-s tv. Persze csak annak aki nem néz 1080p tartalmakat, és nem használja pc-hez ill. számítógépes játékokhoz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49688) zack válasza dh66e (#49686) üzenetére


zack
nagyúr

Ez viszont jó, próbáltam: DH77E. ;) Csak túl van árazva..170k. De jó tv-nek tartom. :K
A 600E/700E is néztem, és ezek is alkalmasak PC-s használatra. Csak ugye az áruk... :U :F A 700E ugye már 100Hz-es is. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49689) dh66e válasza zack (#49688) üzenetére


dh66e
veterán

Direkt nem említettem mert nem mai modell a sharp dh77e ettől még egy jó tv.Az LE700E nekem nagyon bejött,de tényleg túl vannak árazva a samu lg képest viszont 40-50ms az input lagja ami már korántsem olyan jó egy gamernek.
Aki sharpot akar venni az készüljön fel a következőkre:
Semmi extra tehát a multimédia usb-n keresztül csak képnézegetés és mp3 lejátszás,nagyon egyszerű design.
Jó elektronika,gyors menürendszer a távja gyorsan reagál,stabil szoftver.Pc kompatibilitás nagyon rendben van értsd ezalatt a pixel helyes megjelenítést ill.a kép minőséget.A tv nem recseg ropog, nem ciripel,nincs általában bevilágítás a sarkoknál.A tv adás legfőképp az analógra gondolok ugye ez szubjektív nekem jó, a hangja egy samuhoz képest hát sokkal jobb.Jómagam közel másfél éve használom a 37dh66e típust(50Hz) és nem bántam meg pedig volt már mindenről hajtva.Ár érték arányt nehéz definiálni de biztos hogy nem az lg-samu szintjén vannak.Bocs a hosszú sorokért.

[ Szerkesztve ]

(#49690) Milan86


Milan86
tag

Köszönöm a segítséget majd elválik mi lesz , 1 - 2 nap és eldöntöm.

(#49691) anrab válasza zack (#49687) üzenetére


anrab
addikt

"Tehát annyira nem rossz vétel még manapság se egy HD Ready-s tv."
"Persze az XBox 360 minősége szebb a 7404-en"
"Persze csak annak aki nem néz 1080p tartalmakat, és nem használja pc-hez ill. számítógépes játékokhoz." :C

meg aki nem néz Digi sport HD-t meg a többi HD csatornát.
egyébként akkor valóban jó!

(#49692) zack válasza anrab (#49691) üzenetére


zack
nagyúr

Azt akartam mondani ezzel, hogy a "HD Ready" felbontás létjogosultsága a mai technikai szinthez bőven elég, és sokan csak azért vesznek full HD-t, mert az a legjobb, holott egy HD Ready-s tv-vel sokkal jobban járnának. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49693) Foglalt01


Foglalt01
csendes tag

Sziasztok
Tv vásárlás előtt állok,szerintetek melyiket érdemes megvenni? Sony KDL40BX400AEP vagy LG 37LH4000. Vagy esetleg tudtok ajánlani hasonlo tv-t ilyen ár kategoriába és tudásba ?
A választ előre is köszönöm

(#49694) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Sziasztok.
Teljesen zöldfülű vagyok a témában,és sajnos időm sincs nagyon utánaolvasni a dolgoknak.Ezért kérem a segítségeteket,60-90 ezrem lenne egy új tv-re.Többnyire tv/film menne rajta nagyon ritkán Xbox.Jól jönne ha lenne rajta USB filmlejátszáshoz.
Köszönöm előre is :R

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#49695) anrab válasza zack (#49692) üzenetére


anrab
addikt

ebből nem jösz ki! :D
"Azt akartam mondani ezzel, hogy a "HD Ready" felbontás létjogosultsága a mai technikai szinthez bőven elég, és sokan csak azért vesznek full HD-t, mert az a legjobb,"
nem!
azért vesznek mert:
"... az XBox 360 minősége szebb a 7404-en"
"...1080p tartalmak..., ... és használja pc-hez ill. számítógépes játékokhoz."
"...néz Digi sport HD-t meg a többi HD csatornát."

most jöttem a MM-ból, mit mondjak: szép pixelei vannak az 1024x768-as plazmának szürkés szinekkel az üvegen keresztül. :(
a másik dolog hogy odaírtam hogy Én nem vennék. természetesen mindenkinek az ízlésére van bízva. na meg a pénztárcájához.

(#49696) Henry06 válasza anrab (#49695) üzenetére


Henry06
tag

"szürkés szinekkel az üvegen keresztül." nem egy agyon világított helyiségben kéne nézned, normális fényviszonyok között sokkal szebbek a plazmák képe, még a színeik is.

Go Gunners!

(#49697) nightshadow válasza Henry06 (#49696) üzenetére


nightshadow
veterán

„nem egy agyon világított helyiségben kéne nézned, normális fényviszonyok között sokkal szebbek a plazmák képe, még a színeik is.”

Ez lehet, csak ki vesz úgy mondjuk egy 200k-ás tv-ét, hogy a boltban nem tetszik a képe, de nem baj, majd otthon biztos jó lesz. S ha még sem, akkor mi van?

(#49698) zack válasza nightshadow (#49697) üzenetére


zack
nagyúr

Le kell vitetni a MM "pincéjébe" 4-5 tv-t és ott megnézni sötétben. :DDD :DDD
Vagy már eleve úgy szabad csak megvenni hogy "sötétség garanciával". :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49699) anrab válasza Henry06 (#49696) üzenetére


anrab
addikt

igen, tudok róla de hiába szóltam a media markt-osnak hogy kapcsolják le a világítást mert én csak éjjel sötétben nézek tv-t és szeretném úgy kipróbálni. azt mondta vigyek LCD-t azt nézhetem éjjel-nappal, és van benne valami fényérzékelő hogy éjjel ne süsse ki a szemem a tv élénk színei. meg van olyan is amelyikben van valami lámpa ott hátul és akkor még kellemesebb a tv-zés. :)
nem vitázni akartam ismerem a plazmát is. én csak Liberator kérdésére válaszoltam mert véleményt kért mikor az üzletben lebeszélték a samu B650-ről és helyette ajánlottak neki egy panasonic HD redy plazma tv-t.
szóval jól eltértünk a lényegtől.

[ Szerkesztve ]

(#49700) Henry06 válasza nightshadow (#49697) üzenetére


Henry06
tag

"Ez lehet, csak ki vesz úgy mondjuk egy 200k-ás tv-ét, hogy a boltban nem tetszik a képe, de nem baj, majd otthon biztos jó lesz. S ha még sem, akkor mi van?"
Ezért kell utánanézni a dolgoknak(elolvasni teszteket, forumokat) mielött 200k-ás tv-ét veszel. Az lcd-tvék világosban a plazmák sötétben nyújtják a legjobb képet, ennyi. Sajnos ezekben a boltokban a rosszul beállított tévék mellet, a nem megfelelő fényerő is közre játszik.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.