Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49101) HaliAdi


HaliAdi
tag

LED-tv-ről mi a vélemény? Nagyon veri az LCD-t?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#49102) nightshadow válasza HaliAdi (#49101) üzenetére


nightshadow
veterán

info: [link]

(#49103) TayRol válasza nightshadow (#49102) üzenetére


TayRol
veterán

koszi, ez hasznos volt, sokmindent helyrerakott a fejemben.

(#49104) HaliAdi válasza nightshadow (#49102) üzenetére


HaliAdi
tag

köszönöm!:) szuper

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#49105) anrab válasza zack (#49100) üzenetére


anrab
addikt

"A másik nagy visszatartó erő, ami ronthat a tv használati élményén, az a fényes bevonat"
attól a fényes fóliától lesz olyan a színe mint amilyen. ezért nem olyan természetesek a szinek. kérdés hogy nem fakul-e ki egy idő után a törölgetéstől. de ez csak feltételezés.

(#49106) c41r0^ válasza nightshadow (#49091) üzenetére


c41r0^
őstag

ez mind rendben, de a 8404 az Ambilight miatt túlárazott, így érthető, hogy abban az árkategóriában van konkurenciája Samu és Sony képében

nem akarom előhozni megint a Samu panelmizériát, de amit tesztelni küldenek, az mind S-PVA, ehhez képest a valóságban az a panel kb. 30%-ban fordul elő, és ehhez mérik a többi TV-t is... nem túl jó az összehasonlítási alap

összegezve ez alakult ki a fejemben saját és mások tapasztalatai alapján (én inkább PC megjelenítőként veszem őket számba):

a B65x legfőbb baja a tükröződés (de emiatt jó a feketéje), a közepesnél ugyan jobb, de nem csúcs analóg tunerje, pro pedig a multimédiás tulajdonságai és a Motion Plus és egyéb funkciók kiemelten jó paraméterezhetősége, ergonomikusabb menüje

a 7404 pedig a multimédiás tulajdonságokban vérzik el (bár PC mellett ennek semmi jelentősége), a 100Hz feature nem annyira paraméterezhető, lassabb, komplikáltabb a menüje, azonban szebb, élethűbb színei, a panel gyorsabb válaszideje (sajnos az input lagot nem volt módomban kipróbálni, jobb-e mint a B650-nél, de kb. egál azt hiszem) és szintén kiemelkedő feketéje és analóg tunerje miatt szimpatikus

ha megint választanom kéne PC-hez desktopra, játékra és filmre, és megadatna az idő, pénz és energia, akkor én kb. 1 hetet eltökölnék szívem szerint a kb. 1 árkategóriában lévő Philips 32PFL7404, a Samsung 32B650 és a Sony 32EX500-al (bár a Sony kilóg sorból kicsit az ára miatt)

azonban ha a mostani Samum elmenne végre, valószínű, hogy 32PFL7404-et vennék helyette azonnal, hacsak nem jön most 2010-ben valami ütős 32"-os ár/érték bajnok TV

(#49107) bgabor6


bgabor6
csendes tag

Sziasztok!
Pár hsz-el feljebb kértem segítséget a döntéshez egy Samsung 40b550 és egy Panasonic TX-L42S10E LCD tv között, de olvasva a hozzászólásokat, mindenkinek csak Samsung tv-el kapcsolatban van tapasztalata?

(#49108) anrab válasza c41r0^ (#49106) üzenetére


anrab
addikt

"komplikáltabb a menüje"
fő menük egymás alatt lefelé és azokból jobbra nyílnak meg mellette az almenük. ezt nem hiszem hogy lehetne egyszerűsíteni. :(
nekem inkább az nem tetszik benne hogy túlságosan is letisztult. de végülis nem ezt nézem.

(#49109) joe69


joe69
senior tag

Sharp 46d65e
errol tud valaki infot? 150k lenne:U

(#49110) nightshadow válasza c41r0^ (#49106) üzenetére


nightshadow
veterán

„nem akarom előhozni megint a Samu panelmizériát, de amit tesztelni küldenek, az mind S-PVA, ehhez képest a valóságban az a panel kb. 30%-ban fordul elő, és ehhez mérik a többi TV-t is... nem túl jó az összehasonlítási alap”

Ez a 30%-os adat honnan van, mert nekem ez ilyen hasraütésszerűnek hangzik. Másrészt azt honnan lehet tudni, hogy mindegyik Samsung, amit tesztelnek, az mind S-PVA panelos?

(#49111) dh66e válasza joe69 (#49109) üzenetére


dh66e
veterán

Nekem DH 37"változata van lassan másfél éve jó kis tv-k.A D65-ben nincs mpeg4 tuner,de a méret ennyiért kárpótol.

(#49112) zack válasza anrab (#49108) üzenetére


zack
nagyúr

Ez egy jó és összefoglaló jelző a 7404-re: "Letisztult" :C Jól tetszett fogalmazni! :K
Nincs agyon bonyolítva semmi, mindent tud amit képminőségben kell hogy tudjon ebben a kategóriában. Tökéletes tv nincs, és ezért a multimédia olyan amilyen. De ez huszadlagos szempont lehet egy hozzáértőnek. A tv elsődleges funkciója a kép megjelenítés, és a hozzá tartozó hangminőség. Ebben nagyon ott van a 7404. Nagyon igényesen szólnak a hangszórói, már már ritkaságszámba megy ez a minőség. A pc üzemmód is lehetett volna kézenfekvőbb, miért szürke, de még kézikönyv szinten se volt semmi bővebb infó róla, mi több a szervíz se tudta. Ez tény hogy nagy blama. De ez csak egy kis apróság ami már megoldódott.
Szerintem tök jó a menüje, bár ha szőrözni akarok, lehetne egy kicsit gyorsabb.
És ahogy írtad is...én se ezt néztem a kiválasztásánál. ;)

Sosem fog felmerülni bennem a "panelmizériás kétely", mert tudom, az általam is premium kategóriába sorolt SHARP S-IPS dohog benne. Az hogy LG vagy SHAP tök mindegy. S-IPS.

Szar úgy használni egy tv-t évekig, hogy tudod hogy a leggyengébb panelt kapta a három fajtából, mert peched volt. A Samu-nál meg tényleg "lottózás" ki melyiket fogja ki éppen.
Nem kétséges, hogy a B650 S-PVA panellal szerelt tévéi nagyon jó minőséget produkálnak, a paneltipusból adódóan. Lehet ha mindegyik S-PVA lenne, B650-et választottam volna, mert az S-MVA monitorommal elégedett voltam képminőséget tekintve, az S-PVA pedig még ennél is jobb.
Csak el akartam kerülni a rosszabb panelból adódó különbségeket. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49113) Digitalis válasza Digitalis (#49051) üzenetére


Digitalis
senior tag

Az említett futó pioneer kuro plasma tesztből, mozgás közben (úgy-ahogy) lőttem pár képet (kompakt digivel) az s-ips paneles, vicces 33000 dinkontis 2éves philips WCG-ccfl/X.V color 9703 lcd-tvről. Dinamikus kontraszt, természetesen off állásban volt.
kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8
kép9
kép10

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#49114) anrab válasza Digitalis (#49113) üzenetére


anrab
addikt

már sokszor nézegettem az MM-ben a pioneer kuro-t. valami koncert ment mindig. hát mit mondjak, nagyon ratyi képe volt. ezt már sokszor leakartam írni csak úgy voltam vele hogy mindenki elvan ájulva a feketéjétől biztos lehülyéznek. én ahogy elnéztem az szürke bizony! mikor kikapcsolja a pixeleit. és ugyan ezt láttam ma a samu plazmáknál is. az nem fekete hanem szürke. az előállított fekete meg ugyanolyan mint a philin. illetve inkább samun, mert ugye ott a tükör.
de ez csak az én meglátásom. azis lehet hogy pont rossz tv-ket néztem.

(#49115) Digitalis válasza anrab (#49114) üzenetére


Digitalis
senior tag

Na igen. Én azt mondom, hogy nem attól jó egy tv, hogy ledezs, meg csilió dinkontis. :) A fent említett "vacak" philips lcd-tv, teljesen homogén 0 bevilágítással, jó fekete mellett a természetesség jellemzi, és nem is tükör.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#49116) hcs57 válasza zack (#49112) üzenetére


hcs57
őstag

Ha már a szubjektivitás a téma... szerintem a B650 Samu szinei élénkek, annyira, hogy az már számomra élvezhetetlen. Ezt még fokozza a fényes "kontrasztjavító" réteg.
Azt szeretem a Philiben, hogy a bőr szine valóban bőr, illetve a fű sem neonzöld.

A menü "lassusága" nekem sokadrangú, nem nyomogatom a távírt, mint akinél nincsenek otthon, hanem nézem a tv-n a műsort...

PC-vel használva pedig (DVI-HDMI) igazán élmény... a 32PFL7864H/12.

Szerintem :R

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#49117) c41r0^ válasza nightshadow (#49110) üzenetére


c41r0^
őstag

pont ahogy mondod, hasraütés, de ne is bonyolódjunk jobban bele, mert valóban semmi sem bizonyítja az állításomat, mert nem vagyok sem Samsung szervizes ,sem mérnök, sem TV összeszerelő munkás a Samsungnál, egyszerűen ha az újabban vásárolt készülékek statisztikáját nézzük itt a fórumon és az ismeretségi körömben, érzésre nagyjából ez jöhet ki

(#49118) Kraptor


Kraptor
őstag

Nézegettem egy Philips 42" 8654-et, elég jónak tűnt. A kérdésem, hogy most ezeket mikor futtatja ki a Philips, mert pl digitalko-n már elég sok Philipset nem lehet rendelni.

(#49119) ///M válasza hcs57 (#49116) üzenetére


///M
tag

Szerintem minden beállítás kérdése,tehát ez a színkérdés relatíve.

(#49120) zack válasza hcs57 (#49116) üzenetére


zack
nagyúr

Most már nincs más..megérett a topik az átnevezésre: "Philips fan klub" :DDD ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49121) anrab válasza Kraptor (#49118) üzenetére


anrab
addikt

gondolom ez egy MM-es darab a számozás alapján. nem lesz belőle több az biztos.

(#49122) anrab válasza ///M (#49119) üzenetére


anrab
addikt

a színvilágán nem tudsz változtatni legfeljebb a pirosból bórdót csinálsz de az akkor is flitter bordó lesz.
egyébként nekem tetszik ha olyan anyag megy rajta, de lehet hogy sokáig nem bírnám. vagy ki tudja, ha azt szokja meg a szem akkor pont a másik fura.
gondolom :F

[ Szerkesztve ]

(#49123) sittes79 válasza zack (#49120) üzenetére


sittes79
addikt

Tényleg látszik, hogy kivonultak a samusok :)

philips-hez hozzászólva nekem volt egy 7603D 47" lcd tévém, kiváló készülék
volt, színhűségben szerintem a philips az ász. de pl. az enyémnek
az input lagja nagyon rossz volt, ami miatt el is adtam. az új philipsekben
végre már rendes game mód van ami kikapcsolja a sok kép feldolgozó kütyüt

(#49124) zack válasza sittes79 (#49123) üzenetére


zack
nagyúr

Kivonultak, és most jött el a Phillips tulajok ideje. :DDD Mert ezentúl nem a B650 lesz ajánlgatva, hanem a 7404. :DDD :DDD

Sajnálom hogy kifogtad... :F
Nekem a 7404-el nincs gondom játékok alatt. Amit lag-nak éreztem, az tényleg az volt, de csalóka mert csak 1-2 szerveren tapasztaltam Crysis Wars-ban. A többin semmi gond.
Semmivel nem érzem rosszabnak egy monitornál. Sőt! A fák lombozata, olyan zöld amilyennek kellett volna eddig is lennie. Monitornál szintén mű szineket tapasztaltam a 7404-hez képest, pedig drágább volt. 24" S-MVA panelos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49125) Digitalis válasza hcs57 (#49116) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nem vagy egyedül véleményeddel. Rövid távon "húdeszép" színes, hosszú távon feltűnő és fárasztó lesz.A tükör-samuk meg nagyon zavarnak. Jól illesztett, átgondolt scaler-ral, szerelt phili s-ips panellal hihetetlen színhelyes és természetes tud lenni, igazi erejét full bd lejátszásakor mutatja meg. DLNA-kábel (cat5) nekem még nem volt dugva a tv-be,usb-be is csak pendrive a fw-miatt.
Én tv-n keresztüli kényelmetlen, multimédia bohóckodásnak, és féligazságoknak nem vagyok híve. Arra megvannak a 100 minőségibb lejátszók és eszközök amik mindent kényelmesen, csípőből lejátszanak.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#49126) headhunter


headhunter
addikt

Ez mennyire "kamuoldal" és az értékelések, pontszámok reálisak ?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#49127) rígel válasza hcs57 (#49116) üzenetére


rígel
őstag

szerintem a B650 Samu szinei élénkek, annyira, hogy az már számomra élvezhetetlen.

Ez csak beállítás kérdése.

Azt szeretem a Philiben, hogy a bőr szine valóban bőr, illetve a fű sem neonzöld.

Szerinted a philipseken kívül minden más tv-ben neonzöld a fű? :Y Ha ezt komolyan gondolod....

(#49128) rígel válasza headhunter (#49126) üzenetére


rígel
őstag

Szerinted mennyire reális, hogy szinte az összes tv 10 pontból 9 és felet vagy még többet kap?
Nekem nem igazán tűnik emiatt objektívnak.

(#49129) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!
Tudnék egy SAMSUNG LE40A557P2F TV-t használtan, kérdés, hogy megérne-e 110-et.
Vagy maradjak a kiszemelt LG 42LH4000-nél.

Bocs a délelőtti fárasztásomért! :B
Lassan csak megveszem azt a TV-t aztán nem zaklatlak titeket :)

...

(#49130) Kraptor válasza anrab (#49121) üzenetére


Kraptor
őstag

Ezt, hogy érted? Én erről beszélek: [link]

(#49131) anrab válasza Kraptor (#49130) üzenetére


anrab
addikt

azt hittem üzletben nézegetted!
a 8654-et ha jól emlékszem az MM üzleteknek szállították.
a 8684-et az elecro world-nek,
a 8694-et pedig valahova nyugat eu-ba.
egyébként csak alul a két csík külömböző. fekete- nemtudom-fehér.
más külömbség nincs, emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#49132) Kraptor válasza anrab (#49131) üzenetére


Kraptor
őstag

Ott néztem, de mi a különbség ezen modell számok között? Nem teljesen értem a Philips számozását.

(#49133) anrab válasza Kraptor (#49132) üzenetére


anrab
addikt

"Nem teljesen értem a Philips számozását."
leírtam hogy mi a külömbség: alul a csík más színű és más a hely ahova szállítják. ennyi. én is csak valamelyik külföldi oldalon láttam meg. hogy hol, ne kérdezd.
a 8404 pedig azért került ebbe a kategóriába mert a phili csak a 8-9-es kategóriájú készülékeibe szerelt ambilight-et és DLNA-t. így kissebb befektetéssel jobb áron el tudta adni a 7404-nél.

(#49134) nandris


nandris
aktív tag

Sziasztok
Tudnátok ajánlani 100+pár ezer ft körül 32"-37"-os lcd tvt. A szüleim szeretnének venni, és valami elfogadható áru, és tudású készülék kellene. Jóformán csak tv adásokat néznek,ugyhog az extra ki-be menetek, a full hd felbontás nem fontosak.

(#49135) Kraptor válasza anrab (#49133) üzenetére


Kraptor
őstag

Akkor magyarán van 4 fajta 8404-es tv egy kicsit más számozásokkal. Tehát ezek mind tök egyformák: [link]

[ Szerkesztve ]

(#49136) runner 125 válasza nandris (#49134) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 100k-s kategória az, amiben kb az összes gyártó készüléke ugyanazt tudja, csak máshogy néznek ki. Samsung, Philips, LG. Nézz szét pl. edigitalon.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#49137) anrab válasza Kraptor (#49135) üzenetére


anrab
addikt

nem.
5 tipus van.
8404 ami egy 7404-es belsővel de ambival és dlna-val ellátott tv.
8664 ami ua. mint az előtte lévő 8404, viszont edge led háttérvilágítással van szerelve, és csak 50000-es din. kontraszt. gondolom a led háttérvilágítás miatt.
8654-8684-8694 egyforma és ezek pedig egy kategóriával feljebb vannak a perfect natural motion miatt, ami a 9-es sorozatokban van.
valahogy így néz ki a 8-as sorozat.
a 8664 később jött ki mint a többi és fogalmam sincs milyen kategória lehet. szerintem ezt inkább a most kijövő többi ledeshez kell majd sorolni. ez volt az első edge led tv tavaly.

(#49138) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ave!

Valaki tudna nekem véleményt mondani a Panasonic TX-L42U10E LCD TV-ről? :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#49139) Pityke78


Pityke78
őstag

Meg tudnátok mondani pontosan mi a különbség az alábbi TV-k között?

Samsung 40B6000
Samsung 40B7000
Samsung 40B8000

Kép minőség, kontraszt arány, válaszidő, USB-ről film lejátszás, képfrissítés tekintetében?
Illetve a B6000-et nem lehet meghackelni hogy játssza az mkv-t?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#49140) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Sziasztok!

Egyetlen apró kérdésem lenne válaszotokat sejtem előre azért a kérdésemet leírom.
Itt egy hirdetés: [Bush]
Ami érdekel ezek tényleg annyira gagyik hogy egy forintot sem érnek?Az parasztvakítás hogy samu a kijelzője?Nahát ennyi és jó a rovat.

Üdv:ludas

[ Szerkesztve ]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#49141) szaszapi válasza Pityke78 (#49139) üzenetére


szaszapi
őstag

úgy tudom lehetséges mint nálam a b550-nél 650re kell állítani a szervízmenüben a készüléket.b6000nél pedig b7000-re üdv

(#49142) lukxy1


lukxy1
csendes tag

Többen említik, hogy a Samsung 32B530 és 32B550 szaggatva jeleníti meg a gyors kameramozgásos képeket?! Ennek mennyi igazságalapja van, és mennyire zavaró?
PC-ről szeretnék majd nézni műholdvevő kártya segítségével sporteseményeket(főleg foci!), a videókártyámon van HDMI kimenet.

(#49143) VGYke válasza Pityke78 (#49139) üzenetére


VGYke
addikt

Röviden:
6000: nincs LAN és mkv lejátszás, de állítólag megoldható az mkv, mint ahogy írták. (Nyilván a LAN bemenetet nem lehet bekapcsolni)
7000: 100Hz
8000: 200Hz
A képminőség (stb) ugyan az, kivéve persze a 100-200Hz különbségből adódó dolgokat.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#49144) Pityke78 válasza VGYke (#49143) üzenetére


Pityke78
őstag

A 6000 is 100 Hz, vagy csak sima 50?

(#49145) zhagyma válasza lukxy1 (#49142) üzenetére


zhagyma
őstag

Ha érzékeny vagy rá, akkor zavaró ... A HDMI-n keresztül 1920x1080p 60Hz-s jelet fogsz kapni alapesetben (állítható), amit a PC a műholdas digitális adásból "kotyvaszt".

UI: Ha a számítógép monitoron nézve a sporteseményt nem zavar / nem veszed észre, akkor az 50Hz-s TV-n sem fogod.

[ Szerkesztve ]

(#49146) BBéci válasza lukxy1 (#49142) üzenetére


BBéci
titán

Szaggatás a 24 fps-es Blu-ray filmek 1080p-s lejátszásakor szokott előfordulni, de annak nem sok köze van a tévé képfrissítési frekvenciájához, 100 hertzeseken is láttam már.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#49147) BBéci válasza Pityke78 (#49144) üzenetére


BBéci
titán

A Samsung honlapokon remekül össze lehet hasonlítani a tévék műszaki paramétereit, képességeit.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#49148) headhunter válasza rígel (#49128) üzenetére


headhunter
addikt

A tesztoldalakat viszont "jól" összegyűjtötte.

pl.: [link]

Sony Bravia KDL-32W5500 TV-nek vannak hiányosságai ?

Input lag, TV adás, stb...?

(#49149) lukxy1 válasza zhagyma (#49145) üzenetére


lukxy1
csendes tag

Melyek lennének azok a Samu tévék, amelyeken ez nem jelent gondot?
A HDMI kimeneten én nem tudok kiküldeni majd normális 1080i-s képet? Mivel a műsorszórásban sehol nem használnak 1080p-t, így amit műholdról veszek azt ezek szerint deinterlacelni kell majd?

(#49150) Bunt


Bunt
csendes tag

Sziasztok!

Egy tévhitet szeretnék eloszlatni:
Természetesen nem igaz az az állítás, hogy B650 esetében a Netsurf böngésző csak a SamyGo-s módosított firmware-rel működik csak! Valaki itt korábban itt ezt írta, ez engem is elbizonytalanított, de persze ez hülyeség, működik a korábbi hivatalos firm mellett is!

Sőt! A Netsurf már kezel virtuális egeret, billentyűt is, így egy távolsági irányítóval is lehet böngészni! :DD Igaz ez kissé nehézkes, de így nem kell semmi előkészület, ha az ember gyorsan beletanul a távirányító használatába, akkor reggel az ágyból böngészhet, gépzaj és bootolási idő mentesen!

A Netsurf ezen verziója:[link]

Remélem segíthettem valakinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.