Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Zsadi válasza Robaj (#996) üzenetére


Zsadi
őstag

Jó volt ennyi kihagyás után.
Caren nem találtam a helyem, mert foglalt volt, beugróként meg ugye nem zavarja el az ember a házigazdát. :)
Brecourton kellett volna egy taktikváltás szvsz, mert a bal oldalt jól fogták, de ezt tudod mert sokszor elhaltál ott. Védő oldalt azért kivárhatták volna, már csak a pusizás miatt is. :)
Mind1, így is volt 1v4 Barral&Pisztollyal :)


De valaki mondta hogy 1v5 volt, amúgy nekem is mintha az rémlene, 1 balról, 1 MG, 2 kerülő (1 Bar, 1 pisztoly) az utsó meg német kezdő közepe. Vagy csak az ideg.. :)


[Szerkesztve]

(#1002) Robaj válasza Zsadi (#1001) üzenetére


Robaj
addikt

1vs5 volt, de csak 4-et lőttél ki, 1ik legranyózta a haverját

(#1003) Robaj


Robaj
addikt

Zsadi: pénz megjött

(#1004) LJoE válasza Zsadi (#1001) üzenetére


LJoE
senior tag

mivan főnök? visszatér a seregbe?
mostanában kezd hiányozni a társulat meg a játék
talán a jövő héten... talán-talán...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1005) Elrood


Elrood
őstag

Pénteken hazamegyek, lehet örülni:).
Hétvégén ráfekszek pár demóra, ha még aktuális a videó.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1006) Robaj


Robaj
addikt

Kutya:
Cod.hu-n hírek között:

Egy designer csapat, kik megoldhatják a klánok ''honlap-problémáit''.
Megnyílt a WANTED.team-design hivatalos honlapja! Kis csapatunk célja, hogy igényes honlapokat készítsünk,
ingyen bárkinek /cég, klán, magánszemély, egyéb/.
A rendeléseket már fogadjuk!


khm először a sajátjukat tegyék ''igényessé''.

Szóval ha borzadni akarsz:
[link]

[Szerkesztve]

(#1007) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1006) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Oh, my... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1008) Pacák válasza Robaj (#1006) üzenetére


Pacák
senior tag

Szötty...

A referenciákat is érdemes megnézni. Ha tennék alájuk segédvonalakat, akkor gyorsan kiderülne, hogy a többségük egy kaptafára készült iparos munka.

A főoldalán olvashatatlan karakterhalmaz az eredmény. :DDD

Kicsi fontok, vastag outline. ''Grat'' neki. ;]

Nuclear launch detected

(#1009) Zsadi válasza LJoE (#1004) üzenetére


Zsadi
őstag

Jah, csak ez nem a mi ''seregünk'' volt.
Valami hollandus banda volt. Érdekes volt, mert akárhogy leaneltek, clippeltek, meg wh gyanúsak voltak (legalábbis érdekes megmozdulások), szépen le lettek mosva. :)
Mostanában falnak megyek ezektől az ugribugri hasalós katonáktól.....akárhány háborús filmet néztem, nem láttam benne egyetlen egy ilyen ugrifüles megmozdulást sem. Röhejes ahogy pattognak egyesek :), de ezt csak úgy írtam.....

(#1010) LJoE válasza Robaj (#1006) üzenetére


LJoE
senior tag

nagyon ronda lehet, mert nálam meg sem jelenik

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1011) retros válasza LJoE (#1010) üzenetére


retros
tag

dettó
nemmintha érdekelne :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1012) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1010) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ne sajnáld. Attack of the honlapsablon-monszter... Eeeeek! :Y

Most már nekem sem jön be... túl nagy publicitást kapott a dolog a COD.hu-n. :)

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1013) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#1012) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem bejön :)

Joe, jobb is hogy nem láttad, borzalom mind... Apró fekete! színű, vastag fekete körvonalas betűk, szürke! háttérrel... Azért van vastag körvonal, h. láccódjon:) Még egy vilásgos szürke esetleg fehér sokkal jobban nézne ki rajta, de így borzalom...
Ezzel nem fognak munkát kapni... Gondolom így akarnak referenciaweboldalakat gyártani.

(#1014) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Boldog névnapot [w]! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1015) Robaj


Robaj
addikt

Jut eszembe Petyák napja van ma. Jó bulizást! :)

(#1016) Pacák


Pacák
senior tag

Én annyira gonosz advanced-júzer vagyok, hogy a böngésző cache -ből bányásztam elő ezt a sok borzadájt és feltettem mindet a képfeltöltés.hu -ra :D

Az oldal printszkrín: [link]

Az összes :DDD ''referencija'' oldal, tessék borzadni:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Csináltam pár hirdetést az életemben, de ezek mindet leverik. :D

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#1017) LJoE válasza Pacák (#1016) üzenetére


LJoE
senior tag

átszerkeszteni és másik honlapon feltüntetni szigorúan TILOS! :)) loller

különben meg nagyon szépek, nem tudom mit szóljátok le mások művészetét :D

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1018) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

na, tiszteletemet teszem én is. utóbbi napokban kicsit elfoglalt voltam ezzel-azzal. akinek megjött a kedve demokkal foglalkozni, attól szivesen veszem, Elrood nyugodtan küldhetsz, meg pl Q meg ilyenek is:)

Ja , és boldog névnapokat Petinek :C

(#1019) [w]


[w]
őstag

thx srácok, hasonló jókat mindenkinek! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1020) retros válasza [w] (#1019) üzenetére


retros
tag

Akkor nekem is boldog névnapot előre utólag:)
Jah meg Petikének iss :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1021) LJoE


LJoE
senior tag

mindenkibe boldog névnapot :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1022) Robaj


Robaj
addikt

Lesz ezen a nyáron vmi összeröffenés?

(#1023) Robaj


Robaj
addikt

Megmondom őszimtén és sosem tartottam munkának a honlap készítést és nem is értem hogy van pofája valakinek ezért pénzt kérni bárkitől is!Ha valaki egy segédprogramot létrehoz , ami ráadásul még hasznos is, az azt mondom munka mert oda biza keményen tanulni kell!

hmmm majd foci után kifejtem a nem éppen szép véleményemet erről... (cod.hu aza weblapos hír hsz-ei között)

(#1024) LJoE


LJoE
senior tag

hú de régen éjszakáztam ennyit
már 22 órája talpon vagyok
ÁLMOS VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
még bő 1 óra... :(

eccer volt csak 48, de az még régen fősulin, az fincsibb :) mikor már seggrészegnek érzi magát az ember színjózanul

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1025) D.Orion


D.Orion
veterán

Hy. Ma felmentem egy kicsit játsazni a szerveretekre. Hát egy-két észrevétel:
1. Nem lehet lerakni a bombát, mert kifagy a csík és az istenért se rakja le.
2. Ezeket a skineket meg modokat igazán leszedhetnétek.
3. Kidobott invalid pk3 fájl miatt, mikor csak a gyári és az 1.5-öt tartalmazóak vannak meg + egy-kettő amit a chimera hq szerverről töltöttem le(ezek csak mapok). Szóval jó lenne a szerver körmére nézni.
Szerk.:
4. Van valami hangfájl amit nem tud letölteni a szerveretekről.
A fájl: [link]
A letöltés pedig engedényezve van mindenhol. A multiplayerben is bekapcsoltam meg külön a szervernél is. Csak ha kikapcsolom akkor tudok felmenni. :F

[Szerkesztve]

(#1026) Zsadi válasza D.Orion (#1025) üzenetére


Zsadi
őstag

''Ezeket a skineket meg modokat igazán leszedhetnétek.''
Sima alapjáték van fent. Milyen skinek meg modok?
Most néztem servert, semmi baja nem volt. :F

(#1027) D.Orion válasza Zsadi (#1026) üzenetére


D.Orion
veterán

:F Nah az furi. Bombát le tudtad rakni? Nekem simán beakadt. Amikor feljött robaj épp tudtam neki köszönni azt kibaszott invalid pk3-al.
Lehetséges, hogy nekem volna bennt skin? De az hűlyeség, mert csak akkor vannak skinek ha a szerveren is fentvan? Vagy nem :F
pl.: Az életcsík más, ami ami ruha ilyen rozsdabarna, terepszínű. Én úgy tudom, hogy csak akkor vannak skinek a játékban, ha az fenntvan a szerveren is. A kar pl tök fekete volt, az mp44 inkább hasonlított egy ak47-re.

[Szerkesztve]

(#1028) Robaj


Robaj
addikt

Mivel most szerverünk elvileg nem üzemel :) le lett állítva 1x. És a szokásos pure 1-nél kibasz mindenkit hiba van.

Orion: azok a modok a Te main mappádban vannak
UI: 10. resi után ezek szerint megjavult :DDD

[Szerkesztve]

(#1029) D.Orion válasza Robaj (#1028) üzenetére


D.Orion
veterán

Jah lol...
Kikapcsoltam az letőltést és most felenged és minden alap. Csak azt nem vágom, hogy pl, ha nekem fenntvan az ídőzített nade mod(chimare hq-ról) akkor az, hogy a francba müködött a ti szervereteken ha azon nincs beállítva :F
Nah mind1. Le törlöm azt a buzi modot valahogy azt play hard go pro :D

(#1030) Robaj válasza D.Orion (#1029) üzenetére


Robaj
addikt

Már nem kell:) nem volt pure a szerver, ezért a Te main mappádban levő modok is működtek. Most már sikerült pure 1-re varázsolni. Szal nem kell törölgetned.

(#1031) FlasH-BacK válasza D.Orion (#1029) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Amúgy is érdemes bennt hagyni a chimera.pk3-mat ha mapot akarsz tölteni chim-ről, mert másként először azt a pk3-mat tölti le...

(#1032) Robaj válasza FlasH-BacK (#1031) üzenetére


Robaj
addikt

nekem van main-en belül egy szarok mappa és minden szar mod bele van pakolva oda, és ha netán 1x hiányzik vmi map, bekopizom, leszedem mapot, kitörlöm és jáccok :)

(#1033) FlasH-BacK válasza Robaj (#1032) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Igen, nálam is ugyanez van, csak én a szarok-at backup-nak hívom!:)

(#1034) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Na megjöttünk Tokajból. Furcsa, felemás érzések, lehet, h. bennünk van a hiba.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1035) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#1034) üzenetére


Robaj
addikt

Mesélj bővebben és nem kell off.

(#1036) FlasH-BacK válasza bLaCkDoGoNe (#1034) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Igen, isszuk szavaidat! Itt már úgy se sok szó esik codról, úgyhogy mehet onba is:D

(#1037) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1035) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát(tal nem kezdünk mondatot)...

Lementünk, és azt hittük, hogy a szőlő és a bor városában majd kedvesen és vendégszeretően fogadnak minket - lévén, hogy turizmusból (is) élnek. Nos, nem úgy tűnt, hogy bárhol (a szuveníresnél, a borospincékben, a csokiboltban) különösebben örülnének nekünk. Nem viselkedtünk sehol hangosan, feltűnően vagy megbotránkoztatóan.

Nagyon furcsa volt, hogy a pincék (ahova úgy gondoltuk, hogy majd jól beülünk végigkóstolni a kínálatot) nagy része délután 5-6 körül bezárt. Azt hittem, hogy az ilyen helyek nyitva lesznek jó sokáig, de nagyon nehezen sikerült csak olyan helyet találni, ami 9-ig nyitva volt. (Erről a helyről majd később még mesélek. Az ellenpéldákról is.)

Mikor a város főterén megkértünk egy urat, hogy legyen kedves, és fényképezze le kis csapatunkat, ő megtudakolta a fényképezés után, hogy honnan jöttünk. Mondtuk, hogy honnan (Bp.), erre a reakciója egy furcsa hümmögés-féle volt, amit nem tudtunk hova tenni.

A negatív tapasztalatok (így majd a pozitívak is jobban érthetőek):
- Pincék 17:00-18:00 körül már bezárnak.
- Főként az aszú miatt mentünk Tokajba, úgy terveztük, hogy többféle pincészet különböző aszúit kóstolgatjuk végig a 3 nap alatt, és ami ízlik, abból veszünk a szállásra a focimeccsekhez illetve viszünk haza. Az első pont miatt sikerült 1 azaz 1 darab aszút megkóstolni. A kevés nyitva tartó helyen nem volt aszú ill. nem lehetett decire venni/kóstolni, kimérték volna egy üvegbe, és kész.
- Az első (és egyetlen) helyen, ahol aszút kóstoltunk, furcsa volt a ''kiszolgálás''. Bementünk, végigtanulmányoztuk az árlapot, majd kiválasztottuk az egyetlen aszút (2000, 5 puttony), és közöltük a pultnál álló hölggyel, hogy szeretnénk azt megkóstolni. A reakciója valami hasolnló volt (próbálok szó szerint idézni): ''És csak aszút iszunk? [Furcsa hangúly, többes szám első személy] Mert azt úgy szokás ám, hogy a szárazak felől haladunk az édes felé, és először a fiatal, majd az édes borokat kóstoljuk.[Kioktató hangsúly]''. Hát... többünk fejében megfordult az indulás gondolata, de mivel kb. 20 percig talpaltunk, amíg megtaláltuk ezt a még nyitva tartó helyet, ezért a türelmesebb kollegák szereztek borovicskát. (Legalább finom volt.)
- A kempingben 2 ''készlet'' gondnok van, akik 2 naponta váltják egymást. Mi megbeszéltük azokkal, akik az pénteken (érkezés) és szombaton voltak, hogy vasárnap (indulás haza) ugyan 11 óráig el kellene hagyni a szállást, de tekintve, hogy senki nem jön oda a következő hétvégéig, így kora estig maradhatunk, nyugodtan grillezhetünk ebédet meg hasonlók. Nos, a vasárnapi gondnokhoz már ez az infó nem jutott el, így elkezdett minket látványosan (majd verbálisan is) kiutálni, hogy bizony ők takarítani szeretnének. Amikor mondtuk mi ezt lebeszéltük, és kb. 2-ig maradunk (lásd következő pont), nagy kegyesen megengedték, hogy legalább az ebédünket megcsinálhattuk és elfogyaszthattuk. Mindemellé reggel 8-tól a bácsi a fűnyíró gépét (ilyen nagy felülős szörny) javítgatta, ami több órányi folyamatos motorpöfögést és gázolaj-/benzingőzt eredményezett.
- A vasútállomáson, amikor szombat délután megpróbáltunk volna a vonattal hazautazóknak helyjegyet venni a vasárnap 17 óra körüli IC-re, sajnos nem kaptunk. A 14 óra körülilre sikerült kapni a dohányzó részre helyjegyet. Amikor (mintegy hangosan gondolkodva) megjegyeztük, hogy talán pénteken érkezéskor kellett volna megvenni a helyjegyet, a pénztáros szó szerint az arcunkba nevetett, hogy ''Talán kedden lett volna esélyetek.'' (Tehát nekünk tudnunk kellett volna, hogy egy nappal visszautazás előtt nem lehet helyjegyet kapni egy IC-re. Világos.) A helyjegyet azért nem vettük meg korábban, mivel az idő/programok/hangulat/időjárás függvényében képlékeny volt még, hogy mikor indul vissza kis csapatunk. Gondoltuk, hogy egy nappal korábban megvesszük a jegyet. Mi tévedtünk, elnézést kérünk és leülünk magunktól.

A pozitív tapasztalatok:
- A szálláshely (egy kis kemping faháza a Tisza partján) jó volt, sokkal jobb, mint amire számítottunk. Az érkezéskor megismert gondnok/portás/mindenes bácsi és néni nagyon kedves volt. A távozáskoriak már más kategória.
- Az egész 6 szobás faház kis hatfős csoportunké volt, mivel nem volt más vendég, így nem kellett senkihez igazodni, nem zavartunk senkit.
- A korábban említett 9-ig nyitva tartó pince és vendégház tulajdonosnője nagyon-nagyon kedves volt. Amikor bevezetett a pincébe, és (ingyen) végigkóstoltatta velünk a borait kedvesen elmondta, hogy ''Először a félszáraz ófurminttal kezdjük, és fokozatosan haladunk az édesek felé, hogy ki lehessen tapasztalni az ízeket.'' (Ezt ugyan tudtuk, de ez kedves és jószándékú volt - érdemes összevetni a másik helyen kapott kioktatással.) Sajnos aszút nem csinálnak, de a félédes muskotályosuk valami fantasztikus volt, az édes szamorodnijuk szintén finom. A hegy oldalában ki voltak alakítva kis teraszkák, ahova felvonulhattunk az üvegeinkkel és poharainkkal, és virágok között, kiváló panorámában gyönyörködve iszogathattunk. Kérdeztük, hogy pogácsa, sajt vagy valami hasonló harapnivalót tud-e adni a bor mellé. Mondta, hogy sajnos ő nem tart ilyesmit, de elmesélte, hogy hol lehet a közelben venni pogácsát vagy akár lángost, ha valaki azt szeretne, amit természetesen be lehet hozni, és lehet tolni arcba a borocska mellé. :) Az angol-portugál meccs végeztével az eredményt is közvetítette nekünk. :D

Hát nagy vonalakban ennyi.
Most én vagyok a bunkó pesti (igen), akinek semmi sem jó (igen), vagy tényleg nem stimmelnek ezek a dolgok?

Ps. A legfájóbb pont, hogy két héttel korábban érkeztünk Kunkli Tivadar pusztakezes küzdelmének megtekintéséhez. :D

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1038) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1037) üzenetére


LJoE
senior tag

ja kérem elvtársak, az élet nem habostorta...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1039) retros


retros
tag

nah a bunkó pesti :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1040) bLaCkDoGoNe válasza retros (#1039) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy tudtam, hogy eleresztesz egy ilyet... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1041) Loha válasza bLaCkDoGoNe (#1037) üzenetére


Loha
veterán

Ha hasárnap akarok Keszthelyről visszamenni Pestre, akkor szombaton már csak dohányzóba szoktam helyjegyet kapni, ha egyáltalán kapok... :U

(#1042) bLaCkDoGoNe válasza Loha (#1041) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez nyilván a MÁV idiotizmusa... De miért feltételezik, hogy én ezt tudom? Évente egyszer utazom vonattal, marhára nem kézenfekvő nekem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1043) Loha válasza bLaCkDoGoNe (#1042) üzenetére


Loha
veterán

Most legalább tudod, hogy a MÁV-nál mire számíthatsz :)

(#1044) e=mc² válasza bLaCkDoGoNe (#1037) üzenetére


e=mc²
őstag

:)

Ambulimax Provider

(#1045) Robaj


Robaj
addikt

Tegnapi jó vót, szívtunk mint a torkosborz, de legalább gaméztunk:)
Köszi Elrood+Flash, nameg a 2 corps-os bugrónak :P

W: megjött a pénz!

[Szerkesztve]

(#1046) Robaj


Robaj
addikt

Megnéztem cod3 ''bemutatót'': [link]
Megint (még mindig) nincs health bar... ha lesz PC-re is, megint csak szingli be lesz jó:( Jól néz ki meg minden, de mégsem az igazi

(#1047) Elrood válasza Robaj (#1045) üzenetére


Elrood
őstag

Látszott a pár hónapnyi kihagyás, bár te már akkor nem voltál ott, csipával senkit nem tudtam lelőni, puskával se, egyedül BAR-ral sikerült leszednem az ellent.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1048) Elrood válasza Robaj (#1046) üzenetére


Elrood
őstag

CoD3 csak konzolra lesz nem? Utolsó infóm ez róla.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1049) Loha válasza Elrood (#1048) üzenetére


Loha
veterán

Én úgy tudom lesz PC-re is, csak késöbb fog kijönni mint a konzolokra. El tudnám róla képzelni, hogy a Vista miatt fog késöbb jönni, és azt is hogy Vista only lesz csak...

(#1050) Robaj válasza Elrood (#1048) üzenetére


Robaj
addikt

Ha lesz PC-re is :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.