Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Zsadi válasza LJoE (#1197) üzenetére


Zsadi
őstag

Szerdán megy a privi az ip, passal. Addig majd még a ts verszámát kiderítem.
Jo volt ma a tehenészen, Maguska itt is nyűgös volt... :)

(#1202) HEMP


HEMP
aktív tag

Hali,
múltkor a tehenészeknél nyomtam és Morzsa kicsit furi volt nekem: néztem egy darabig és rájöttem, hogy nem sebzi a granyó. Mikor megkérdeztem nem is tagadta, egyszerűen megmondta, hogy igen, ő nem sebződik. Na ez mi? Azt hittem a cowboyok normálisak... :(

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1203) FlasH-BacK válasza HEMP (#1202) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Buffalo Bill az egyetlen normális cowboy:D

(#1204) Pacák válasza FlasH-BacK (#1203) üzenetére


Pacák
senior tag

Tudjuk. :DDD

De kik a tehenészek/cowboy -ok? Mi az IP -jük? :D

Nuclear launch detected

(#1205) Robaj


Robaj
addikt

Mejte neve is felkerült a lampha weblapra, igaz üresen, pedig sokszor kértem ám, hogy töltse ki, mert nem akartam üresen hagyni, de kutya kérése felraktam.
Viszont LK fenn van a weblapon tagként. Hagyjuk meg, vagy vegyem le? A többség döntsön.

(#1206) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1205) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem vagy vegyük le, vagy jelezzük, hogy inaktív.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1207) LJoE válasza Robaj (#1205) üzenetére


LJoE
senior tag

Beerwolf is fent van
és inkább az inaktív jelzést pártolnám
bár ezt az egész klánra ki lehet rakni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1208) Zsadi válasza LJoE (#1207) üzenetére


Zsadi
őstag

Bocsi hogy tegnap nem reagáltam.
Elhúztam az éjszakába, msn meg úgy maradt.

(#1209) LJoE válasza Zsadi (#1208) üzenetére


LJoE
senior tag

vanazúgy :)
majd meglátom mikor tudok játszani, egyelőre rohadt fáradt vagyok

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1210) Robaj


Robaj
addikt

Úgy néz ki a hét második felében beindul a cod szerver immár linuxos alapokon, ez attól függ, h. RG mikorra fogja újratapétázni és újraparkettázni a lakását, ill. h. lesz-e gebasz a linuxos COD-dal.

(#1211) Robaj


Robaj
addikt

Kutya:

Design-os és speciálisan CoD klánoknak készült sablonok! (csak akkor nézd meg, ha erős idegzeted van)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#1212) LJoE válasza Robaj (#1211) üzenetére


LJoE
senior tag

''Üdvözöllek a Képgalériába!''

abba bele b@zzeg
elkeserítő, hogy ez az új degeneráció már helyesen írni sem tud

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1213) Robaj


Robaj
addikt

Na akkor:
Ebben a hónapban (vagyis kövi hónap) ingyenes lesz leállás miatt, a tesztidőszakban is kapunk kedvezményt, majd az kiderül.
Aug 10 meg már régen lejárt és csak dog küldött pézt :F

(#1214) retros válasza Robaj (#1213) üzenetére


retros
tag

sokba kerülünk mi még Neked..
legyen ez a tanulópénzed :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1215) Robaj válasza retros (#1214) üzenetére


Robaj
addikt

:P

(#1216) HEMP válasza Robaj (#1211) üzenetére


HEMP
aktív tag

Hát ez már ''aztaq...'' kategória! Talpasbetűk rulez! ;] :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1217) HEMP


HEMP
aktív tag

Nagyon nagy a csend!! Valaki leoltotta a Lam[PH!]a-t??? ;] :DDD

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1218) Zsadi válasza HEMP (#1217) üzenetére


Zsadi
őstag

Le.

(#1219) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1218) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Vagy úgy is fogalmazhatunk, hogy elfogyott a petróleum...

(#1220) HEMP válasza FlasH-BacK (#1219) üzenetére


HEMP
aktív tag

Dübörgő hangú pajtásotok talán nem szedett össze elég zsét a villanyszámlára?! :DD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1221) Robaj válasza HEMP (#1220) üzenetére


Robaj
addikt

:P

(#1222) LJoE válasza HEMP (#1220) üzenetére


LJoE
senior tag

rosszul látod, éppen az ellenkezője tűnik a probléma forrásának...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1223) Zsadi válasza LJoE (#1222) üzenetére


Zsadi
őstag

Jah.

(#1224) HEMP válasza LJoE (#1222) üzenetére


HEMP
aktív tag

Robajka összeszedte a lét aztán elitta mi? Tudtam... :P

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1225) retros


retros
tag

a két öreg.. nagyon máshol vagytok ti már :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1226) Zsadi válasza retros (#1225) üzenetére


Zsadi
őstag

De jobb is ott....

(#1227) Robaj válasza Zsadi (#1226) üzenetére


Robaj
addikt

Az oké, h. nekem nem adjátok meg az ip-t, de legalább Elroodnak és/vagy Flashnek megadhatnátok... mikor szó nélkül leléptetek chimről, nem csak nekem esett rosszul.

(#1228) Zsadi válasza Robaj (#1227) üzenetére


Zsadi
őstag

1. És szerinted nekünk hogy esett, mikor felbolondítod az embert, majd lelépsz, és rohansz az új játszópajtásaidhoz?
2. Egyszer már írtam valamit, nem világos?


(#1229) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1228) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Zsadi mester, az első ponton lépjünk már túl. Az tényleg azért elvárható lenne, hogy az ismerősöknek köszönünk/elköszönünk tőlük, nem? Oké, hogy Robajra zabos vagy, de a többiek emiatt miért szívjanak?

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1230) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1229) üzenetére


Zsadi
őstag

msn-en kitárgyalva
1:1 :)


(#1231) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1230) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:C Hát ja, bal..sz voltam. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1232) LJoE


LJoE
senior tag

amúgy szerintem nem akarják kínozni magukat a ts-sel
én se akarom...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1233) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1232) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ugyanmár, mikkk-robi! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1234) Robaj válasza LJoE (#1232) üzenetére


Robaj
addikt

Hát igen, ventri ''egyszerűségéhez'' képest borzalom. Először nekem is alig sikerült belőni, akkor néhány dolgot nagyon hiányolok belőle, amit a jó kis ventrin megszoktam.

Zsadi: Aug. 24-én lesz public vs chim 10vs10, örülnék neki ha, tudnál játszani. Ha esetleg érdekelne és lenne kedved hozzá, szívesen megadom a public ''vezető-szervező'' msn címét.

(#1235) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1230) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Múltkor játszottunk együtt ch!m riflen, köszöntem de nem válaszoltál. Vagy teamchatsonly 1 volt?

Robaj: én jövök! loháék is jönnek? mert akkor ts-ezhetnénk közben!:)

[Szerkesztve]

(#1236) Robaj válasza FlasH-BacK (#1235) üzenetére


Robaj
addikt

Mivel tavaly nagy sikernek örvendett a ch!m vs public (amivel a ch!m szülinapját ünnepeltük) ugy gondoltuk hogy idén is megrendezzük ezt, csak idén a ch!m HQ server szülinapját ''ünnepeljük'' meg ezzel. Igaz az még nem volt obinetes csak később tértünk át imádott szolgáltatónkhoz, (remélem olvasod ezt Pilu:)) de azt majd megünnepeljük jövőre:) Tehát: Augusztus 24-én lezárjuk pontban 20:00 kor a szervert és megküzdünk 10v10 ben. A tervek szerint 3 pálya lesz, szavazzátok meg az oldalon jobboldalt hogy melyik három. A Public csapat vezére az lesz aki megkeres engem és alkalmasnak találtatik rá. Msn-em: maguska@interpc-holding.com. Tavaly Döbrögi elvtárs volt, semmi kifogásom ellene hogy idén is ő legyen. Tehát tessék nyugodtan jelentkezni. Lehetőleg csak ős publicos pályázzon a PUBLIC LEADER címre.(szal nem lenne etikus ha valaki 2 publicolás után leader akarna lenni...) A Public Leader választja ki a csapatát szigorúan azokból az emberekből akik nálunk szoktak játszani. (tudjátok hogy elég soxor játszom ismerek már nickről sokmindenkit.)
Ebből ez a lényeg:
akik nálunk szoktak játszani.
Loha nem játszik ott, de PL. jöhet Elrood, Te, Zsadi, Joe - akik relatíve többet játszanak chim HQ-n- szóval aki szeretne jönni, szívesen megadom az msn címet és jelentkezhet a public csapat líderénél

(#1237) Elrood válasza Robaj (#1236) üzenetére


Elrood
őstag

Aug.24.-n ráérek.

Mindig gaim-t használsz? Mert notin is ugyanezt csinálja, pedig 24órával ezelőtt tökéletesen ment, és egészen biztos, hogy nem hibásodott meg mind2 egyszerre, ugyanúgy.
Másrészt a nagyon 4.5órát ment a prociteszt, és pár órát CoD, sztm a hibának elő kellett volna jönnie máshol is.


[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1238) Elrood válasza Elrood (#1237) üzenetére


Elrood
őstag

És nem memória hiba, nem jelez hibát a memtest.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1239) Elrood válasza bLaCkDoGoNe (#1231) üzenetére


Elrood
őstag

Kérek logot, mert én lemaradtam, illetve nem voltam jelen:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1240) bLaCkDoGoNe válasza Elrood (#1239) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:P

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1241) Robaj válasza Elrood (#1237) üzenetére


Robaj
addikt

Van gaim-es acc is. Tökéletesen működik. Nem vettem észre gondot benne, term nem a bétát, hanem a stabil 1.5-öst használom.

UI: ment privi az msn címmel, majd mondd be nekije a neveket amit szoktál nyomulni chim HQ-n

[Szerkesztve]

(#1242) Elrood


Elrood
őstag

Hát vazz, torkig vagyok, frissítettem a GTK+ -t (ezé az a file, amire hivatkozva meghal a gaim). Erre az msn nem hajlandó felengedni kapcsolódási hibára hivatkozva.
atesz nem írta, mikor aktív? webmessengerrel fel tudtam menni.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1243) Robaj válasza Elrood (#1242) üzenetére


Robaj
addikt

Dután lesz legközelebb sztem.

(#1245) Elrood válasza Elrood (#1242) üzenetére


Elrood
őstag

Győzelem !!!!
MSN Crashing
August 16th, 2006 - 6:58PM PDT

Yesterday, Gaim started crashing for a bunch of people (most notably Windows users) when trying to connect a MSN account. This is due to a bug in Gaim which has been fixed in subversion (don't use subversion), and we're working on releasing a fix. We'll keep you updated. In the meantime, feel free to commiserate with your fellow MSN-using Wingaim users. :)

Nem én hülyültem meg, és nem kell winreinstallal se szórakoznom.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1246) LJoE válasza Elrood (#1245) üzenetére


LJoE
senior tag

tudnám mi a szarról beszélsz...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1247) Elrood válasza LJoE (#1246) üzenetére


Elrood
őstag

[link]
Röviden, Gaim [link], amit használok, egyszercsak mind2 gépen ahol használom, egyszerre meghülyült, és msn csatizásnál ugyanúgy leállt ''szabálytalan műveletet hajtott végre'' dumával. Pedig semmit nem csináltam egyik géppel se.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1248) [w]


[w]
őstag

a technikai problémákon kívül játszik még valaki, valahol, valamit?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1249) Robaj


Robaj
addikt

Hát...
Elroodot, Flasht, Zsadit szinte minden este látom.
Joe-t ritkábban, de ő is játszogat néha (Remélem jobban vagy már)
Lenne még Mejte, de gépe resizik, mikor elindítja codot.:(
Kutya melózik, pedgi megígérte, h. lesz augusztusban, de evvan.
Bagya, Z meg nemtom, csajoznak, piálnak, codolni nem codolnak.
Téged meg hiányollak mézeskalács.:)

(#1250) FlasH-BacK válasza [w] (#1248) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Az van amit Robaj mond, Elrooddal elég gyakran ''élvezzük'' társaságát a corps klán ts-én:)

R: van valami hír a szerverről? sikerült már gépet szereznie RG-nek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.