Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Robaj válasza FlasH-BacK (#800) üzenetére


Robaj
addikt

Köszi.

Nem-nem most itt várom epedezve játékostársaimat jáccani:)

(#802) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#801) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vannak itt Lóbeltek? Akkor boldogat nekik!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#803) Qorthral válasza Robaj (#801) üzenetére


Qorthral
őstag

Boldogat : ))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#804) Qorthral válasza LJoE (#795) üzenetére


Qorthral
őstag

Látod JoE most én is éjszakás vagyok... :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#805) Qorthral válasza FlasH-BacK (#785) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem felejtettem el Flash, de a vizsgaidőszak nagyon genyó... :(
Holnap nézek Neked vmit :)
(Aztán biztos megint eltolódik......... de remélem nem.)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#806) e=mc² válasza Qorthral (#804) üzenetére


e=mc²
őstag

ejszakazzunk egyutt :)

Ambulimax Provider

(#807) FlasH-BacK válasza e=mc² (#806) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

énisénis!!:D

Q: okés, köszi előre is

(#808) Bagya


Bagya
csendes tag

Éjszakázni jó dolog szerintem..:)

Boldog névnapot Róbert(gida) :)

[Szerkesztve]

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#809) e=mc² válasza Bagya (#808) üzenetére


e=mc²
őstag

foleg ha nem kell csinalni semmitsem :D

Ambulimax Provider

(#810) LJoE


LJoE
senior tag

de a reggeles műszak mégjobb

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#811) Qorthral válasza LJoE (#810) üzenetére


Qorthral
őstag

Főleg ha mindkettő van egyszerre...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#812) Robaj


Robaj
addikt

De az alvás és a 9:15-kor kelés a legjobb:DDD

(#813) retros


retros
tag

pedig a fél11es kelésnél nincs is jobb :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#814) Elrood


Elrood
őstag

A legjobb az, mikor azt mondják ''csütörtökön jön a futár'', aztán lecsapja, én meg nem tudom megkérdezni, hogy hány órakkor vazze, így nem tudok elmenni kajáért :U .

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#815) Robaj válasza Elrood (#814) üzenetére


Robaj
addikt

:DDD Bárcsak nekem telóznának már...

(#816) e=mc² válasza LJoE (#810) üzenetére


e=mc²
őstag

a reggel nem, mert koran kell kelni

amugy a fel4es kelesnel nincs jobb :)
marmint delutan

[Szerkesztve]

Ambulimax Provider

(#817) Elrood válasza Elrood (#814) üzenetére


Elrood
őstag

Na megjöttek a ramocskák, mostmár csak az zavar, hogy az egyik 2bankos, másik 1 bankos, remélem így is megy dualchannelben.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#818) Elrood válasza Elrood (#817) üzenetére


Elrood
őstag

Sejtettem, együtt nem hajlandóak elindulni :O
Remélem otthoni moduljaim közül az egyik 2bankos.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#819) Robaj válasza Elrood (#818) üzenetére


Robaj
addikt

2 bank = 2 oldalas?
Az szívás, az 1 - 1 ált megy, 2 - 2 ált megy, 1-2 ált nem megy duálban :)
Bár alaplapi csipkészlet válogatja.

(#820) Elrood


Elrood
őstag

Rádoptam gyorsan egy wint, és csináltam pár képet, és egy reportot:
[link] [link] [link] [link] [link]
Remélem hamarosan megjönnek a többi alkatrészek, és akkor nem kell állandóan szétszednem tesó gépét, hogy tesztelni tudjak.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#821) FlasH-BacK válasza Elrood (#820) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Hát, az elég galádság volt, hogy egy 1 meg 1 2oldalas ramot küldtek... Ezért jó ha személyesen vásárol az ember, jobb helyen még ki is bontják a csomagolást. Amúgy nforce2-ben ment már nekem asszem ilyen kombó, de intelre nem jellemző. A geforceon az a bordácska meg nem tul bizalomgerjesztő, meg hogy 60fok everestben.:D Nehogy aztán emiatt fagyjon/bugozzon a kép.

(#822) Elrood válasza FlasH-BacK (#821) üzenetére


Elrood
őstag

Hát igen, gondolnom kellett volna erre is:), de otthoni gépben is 2x512 kingmax van, és az egyik szinte biztos, hogy 2bankos, sztm azzal már mennie kell. Ott singlechannelben mennek, mert tudjuk, hogy singlechannel elég az amdk7-nek, és single-ben a legstabilabb.

GPU hőmérséklet tényleg nem valami bíztató, de ez a kari csak ideiglenes lesz, remélem:). Hypermemory-t legalább sikerült kikapcsolni. OnBoard 128mb elég lesz. Az a poén, hogy notim gpu memória sávszele nagyobb, mint ezé. Noti: 128bit 182MHz (364MHz), Ez: 64bit 350MHz (700MHz). Legalább olcsó volt, mert nincs más PCI-EX karim:).

Everest azt írja, hogy 150MHz-n ment a ram, CPU-Z szerint 100MHz-n, pedig BIOSban kikapcsoltam azt a idióta autooverclockingot.

Holnap megküldöm 3dmark-kal és superpi-vel, hogy így mennyire stabil, illetve, hogy alakulnak a hőmérsékletek. Ház úgy néz ki, csak jövőhéten várható.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#823) FlasH-BacK válasza Elrood (#822) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Hát ja, azzal csak menni fog már. De a hypermemory-t nem értem.. az elvileg nem gyorsít a vga-n? vagy többet vesz le a ram teljesítményből? Mondjuk én ahogy néztem a cod leginkább fsb meg cpu mhz igényes, legalább is a geforce4 ti4200 alapon bővel elég neki 2200mhz környékéig. Persze komolyabb játékokra ahogy nézem neked egy 6600gt lenne passzentos ebbe a konfigba, ha kicsit lehetne okosítani a procin:)

Ja igen, ha majd fennt lesz a cod, és tesztelsz, akkor ezt a demot ajánlom:[link]

[Szerkesztve]

(#824) Elrood válasza FlasH-BacK (#823) üzenetére


Elrood
őstag

CoD teszt később lesz, mert Pesten nincs meg az ISO.
Hypermemory nem gyorsít semmit, csak arra való 256mb-snek látszódjon az oprendszer felé:).
Proci húzás majd 14x100->14x133-ra lesz, később mindenképpen szerezni akarok egy 400 FSB-s Dothant, főleg 1.6-st (533-n az már 2133, ami a maximum, ami ebből a típusból volt).
Másrészt nem értem, hogy miért CL3-n megy a CL2.5-s memória, rendesen finomhangolni kell a rendszert:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#825) Elrood válasza FlasH-BacK (#823) üzenetére


Elrood
őstag

Másrészt a CoD1 tuti futni fog rajta. Ugyanis notin is futott, 800x600-n minimalon, persze nem volt valami nagy FPS-e:), szóval noti 2x3-s felépítésű, 230MHz-n, ez, 4x1-s, 400MHz-n, mem. sávszél ugyanaz. Ráadásul ez nvidia, ami opengl-ben messze jobb. Proci is kraftosabb egy picit, és ha felhúzom 1800 körülire, akkor nagyon ütni fogja.
Persze ha lefagy, akkor szart se ér a plussz sebesség :DDD

Fényképező egész gyorsan csinálja a képet. 2700rpm-s venti úgy látszik, mintha állna.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#826) FlasH-BacK válasza Elrood (#825) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Azt hiszem Papinak volt 120 fps az a timedemo, azt nem tom h 1024 vagy 1600.. De codra ez az nvidia+dothan párositás tényleg az egyik legelőnyösebb, majd egy jó vga-val még érdekes lesz, mit produkál.
Úgy látszik jó kicsi záridőt használt a gép, de ebben Dog a szakértő:D

(#827) Elrood


Elrood
őstag

Adtam a rendszernek egy jó kis HDR demót, ami kegyetlenül izzasztja a karit:).
[link]
Képen látható, hogy procit már felhúztam, és 133MHz-t simán viszi.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#828) Robaj válasza Elrood (#827) üzenetére


Robaj
addikt

Jujj cseréld le a vidkari hűtőjét, vagy legalább pasztázd újra, ez nem lesz jó hosszútávon.

(#829) Elrood válasza Robaj (#828) üzenetére


Elrood
őstag

Érdekes módon, HL1 és Undying esetén nem ment 90 fölé. Kész gépen kap majd egy ventit.
Everest testek:
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]
Memória még nincs belőve, viszont a proci húzva veri a 2500+-s barcimat:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#830) LJoE


LJoE
senior tag

hárdkór számítógépbuzik...
felét se értem, meg nem is érdekel, de az a 130 fok az elég meredek :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#831) Elrood válasza LJoE (#830) üzenetére


Elrood
őstag

Csak 113 ;]
Elvileg 130nál kapcsol be a védelem.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#832) retros


retros
tag

4 napja megint cod2-zőm...
2 hónap után..
[link]
hiába na.. mint a biciklizés :)


[Szerkesztve]
gondoltam ez érdekes..meg témába vág :)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#833) Robaj válasza retros (#832) üzenetére


Robaj
addikt

:DDD
Jólvan makipofa, cod1-ben nem tucc ilyet az biztos, cod2-ben nem kell célozni, lősz és fejes:)

(#834) e=mc² válasza Robaj (#833) üzenetére


e=mc²
őstag

had legyen meg neki a rendszeres 2 havi ..... orome :D

Ambulimax Provider

(#835) Robaj


Robaj
addikt

Június 11, ma vmikor kap mindenki egy emilt, 455 FT-ot kell átutalni!

(#836) Zsadi válasza Robaj (#835) üzenetére


Zsadi
őstag

Hogy, meddig kell jelezni, ha valaki ki akar majd szálni a szerveresdiből?

(#837) Robaj válasza Zsadi (#836) üzenetére


Robaj
addikt

Mivel utólag fizetünk, ezért máj 20-júni 20-ról már elkéstél, de akkor ha szavaidat jól értem, akkor júni 20 és júli 20 közötti időre nem szeretnél fizetni?

(#838) e=mc² válasza Robaj (#837) üzenetére


e=mc²
őstag

Nekem mennyi van meg hatra amit kuldtem?

Es elorelathatolag tobbet nem fogok kuldeni, ugyanis szamomra folosleges kiadas mar... sry

Ambulimax Provider

(#839) Robaj válasza e=mc² (#838) üzenetére


Robaj
addikt

Jó megérzés:)
2 hónapod van hátra, és mivel írtad, h. valszeg többet nem is akarsz jáccani, írni is akartam (volna) 2 hónap múlva, hogy szvsz ne fizess többet. Ha már úgysem jáccol.

(#840) LJoE


LJoE
senior tag

alakul.
nem nagy pénz ez az 500 forint körüli összeg, de már én is egy ideje fontolgatom, hogy mi a francnak fizetem...
soha nem tudok játszani, ha tudok is sincs már hűde nagy kedvem
most még Zsadi is be akarja mondani az unalmast, meg mc is
háátt...
mostanság nem is használjuk a szervert, max publicolunk máshol egy sort

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#841) Robaj válasza LJoE (#840) üzenetére


Robaj
addikt

Szóljatok bármikor és lemondom.

(#842) Shadows


Shadows
senior tag

Ezene a ph!-s szerveren szokott lenni valaki innen mert én még nem találkoztam senkivel

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#843) FlasH-BacK válasza Robaj (#841) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Vagy esetleg kevesebb slottal, olcsóbban nem lehetne megoldani? Én még bízom benne, hogy van aki akar majd játszani, meg egy saját szerver sose jön rosszul.

Shadows: ha ez egy kérdés volt (kérdőjelet akárhogy kerestem, nem találtam a mondat végén), akkor igen, szoktak lenni közülünk is, például én, meg általában akik ebbe a topicba irogatnak.

[Szerkesztve]

(#844) Robaj válasza FlasH-BacK (#843) üzenetére


Robaj
addikt

Megkérdezhetem mondjuk 12 slottal mennyi lenne. De mint joe írta: nem nagy pénz ez az 500 forint körüli összeg

UI: 4. napja tök 1edül vagyok ventrin... W és Joe benéz 1 mpre és elmennek mert csak én vagyok...

[Szerkesztve]

(#845) FlasH-BacK válasza Robaj (#844) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Az ok, hogy így nem nagy pénz, de ha senki nem fizetne aki nem nagyon játszik, akkor már az 5000ft olyan 4főre oszlana el, az meg már 1250ft/fő. jó, az se egy nagy összeg, de mivel én lusta vagyok és nem dolgozom, meg amúgy is spúr vagyok, ezért azt már nem fizetném szivesen. De persze ha megmarad azért a fizető társaság nagyobbik része, akkor nincs gond.

ventrire meg most már beszéljük meg, hogy amelyik nap mindenkinek jó (vagy legalább is sok embernek) akkor összegyűlhetnénk 1kis játékra, és akkor nincs az hogy ''csak Robaj van fennt''!
Én részemről holnap kivételével minden nap jó vagyok:)

(#846) norbiphu válasza FlasH-BacK (#845) üzenetére


norbiphu
senior tag

ma este? ;)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#847) Robaj válasza norbiphu (#846) üzenetére


Robaj
addikt

Mint írta, a mai nap kivételével tud jönni ;)

(#848) norbiphu válasza Robaj (#847) üzenetére


norbiphu
senior tag

de nem csak rá gondoltam :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#849) Zsadi válasza Robaj (#837) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem, nem érted jól.

(#850) LJoE


LJoE
senior tag

50%

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.