Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Robaj


Robaj
addikt

Remélem emlékeztek még, hogy júliusban ment a szerver, igaz nem játszottunk már rajta, de akkoris ment..., szóval augusztustól lett leállítva, úgyhogy még van 1 hónap tartozásunk, vagyis én megelőlegeztem mindenkinek, de jön kari és szükségem van lére:)
Szóval utsó 3000 huf kellene majd, ide is kiírom, meg délután/este mailben is elküldöm mindenkinek:

JÚLIUSI szerverpénz, ez az utolsó.
Összeg: 3000 FT

Akiknek elvileg fizetnie kéne: W, Bagya, Ljoe, BlackDOG, Elrood, Z, Flash, Mejte, én
ez fejenként 333 Ft. ill. Elroodnak még van 789 tartozása előbbről, így neki ez 1122 Ft-ot jelent.
Igaz eddig nem kértem, de hittem abban, hogy újra feléledünk és majd akkor lesz dupla, sajnos nem jött be a számításom, kár érte :(

(#1502) Pacák


Pacák
senior tag

Néha-néha azért nézzetek be a ch!m szerverre. :) Mostanában elég jó a társaság ott.
A PH! -ról pl. Kalandor is volt ma. De Robajt nem láttam. :D


Végre sikerült a konfigon is újítani, öcskös is idepasszolta a régi vga -ját. :DDD

Nuclear launch detected

(#1503) S.Feri


S.Feri
őstag

Aki esetleg cod2-t szeretne játszani, várjuk szeretettel!!! :ip: 87.229.14.15:28977

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#1504) Robaj válasza Pacák (#1502) üzenetére


Robaj
addikt

Nem láttalak este :P

(#1505) Pacák válasza Robaj (#1504) üzenetére


Pacák
senior tag

A szüleimnél és öcsémnél voltunk. ;]



Öcskös szobájában ugyan van net, és megvette a CoD -ot is, de nagy bánatomra:

1. Idióta módon az adsl jelszót kért. (Nekünk chello van, nem ehhez vagyok szokva.) Passz, hogy mi a jelszava, ráadásul ő éppen Győrben volt fellépni. :(
2. Utólag elárulta, hogy a gépét amúgy is újratelepítette, és a CoD még nem volt fent. A szobája amúgy is úgy néz ki, mintha egy csendes esti atomvillanás után hagyta volna ott. A CD -t keresni nála reménytelennek tűnik - így utólag. :(
3. Most itthon vagyunk, de alig bírom a kezemet is felemelni, mert ma egy malackát dolgoztunk fel. - A töltőgépet én tekertem. Volt 44kg kolbi+szalámi, amit előtte meggyúrtam. Valamint megszámlálhatatlan mennyiségű májashurka, rizses-májas hurka, véreshurka, disznósajt, szajmóka, meg egyebek amit mind a kolbásztöltővel töltöttünk meg. A fene sem érti, hogy honnan tudnak ennyiféle disznóság-receptet apuék. :DDD

Kivagyok. Ki vagyok? :D

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#1506) [w] válasza Pacák (#1505) üzenetére


[w]
őstag

csak egyet árulj el: mi a halál az a szajmóka??? :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1507) Pacák válasza [w] (#1506) üzenetére


Pacák
senior tag

A trükk az, hogy ez egy olyan gömböc, amit szalámihússal töltenek meg. (Az igazi gömböcöt - vagy disznósajtot ''egyéb'' ledarált alkatrészekkel szokták. Azt most nem részletezem, mert nem szeretem.) A szajmókát hagyomány szerint csak a szüret után szokás megkezdeni - addigra bőven elfogy már az összes ''hagyományos'' szalámirúd, ebben meg jól összeérnek az ízek addigra. Egy szelet belőle beterít egy nagyobb szelet kenyeret. Paradicsommal vagy paprikával nagyon finom. Nyami. :D

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#1508) Robaj


Robaj
addikt

Kellemes és Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok Nektek!

(#1509) SLYM


SLYM
veterán

mitől függ az, hogy hány pingem van?

(#1510) FlasH-BacK válasza SLYM (#1509) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

cl_maxpackets, snap, illetve attol hogy az interneted milyen meg a szerver milyen, stb.

(#1511) SLYM válasza FlasH-BacK (#1510) üzenetére


SLYM
veterán

a játék beállításaitól is függ?

(#1512) Robaj válasza SLYM (#1511) üzenetére


Robaj
addikt

/cl_maxpackets
/snaps

ezek azok a beállítások:), konzolba kell beírni őket.
Ált maxpackets értéke 30, snaps-é 20
de van ahol 100, 40

[Szerkesztve]

(#1513) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Valaki nem akar egy wart? 5v5 vagy 4v4?? :F :U

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#1514) FlasH-BacK válasza [-HERO-] (#1513) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Én akarok.:) Csak sztem mások nem nagyon...

(#1515) Robaj válasza FlasH-BacK (#1514) üzenetére


Robaj
addikt

én is

(#1516) robekri


robekri
addikt

SD server van PH-nak??

Üdv. Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1517) [w] válasza robekri (#1516) üzenetére


[w]
őstag

nem a PH!-nak, hanem a LamPH!a-nak van/volt.

erről bővebb infót majd a pingvin fog adni, esetleg privi. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1518) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

FlasH-BacK , Robaj ha gondoljátok és van kedvetek dobjatok meg egy pü vel vagy vegyetek fel msn és nyomhatunk akár minden este is gyakwart!
Általában mostanság 4-5 war szokott lemenni igy esténként :)
De majd sűrűbben benézek mostmár ide is! :R

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#1519) robekri válasza [w] (#1517) üzenetére


robekri
addikt

Azt megköszönném! :R Januárban várom a PÜ-t! Addig is jó berúg@st!:D:DD:DDD

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1520) Zsadi


Zsadi
őstag

BUÉK! :D
Up a totyiknak!

Joe mi volt az a nyűgösködés/kötözködés/bugzás tegnap este? :
Agresszív alkoholmámor? :D

(#1521) LJoE válasza Zsadi (#1520) üzenetére


LJoE
senior tag

kicsit részeg voltam, meg az volt, hogy railyard beszart nálam, majd újra kell rakni a codomat
folyamatosan fossa tele a konzolt, hogy ilyen olyan textúrák meg egyebek hiányoznak, így egyes embereket nem látok egyáltalán, csak a torkolattüzet meg a golyókat

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1522) Zsadi válasza LJoE (#1521) üzenetére


Zsadi
őstag

Aham, részeg... Nagyon helyes! :D

(#1523) Qorthral


Qorthral
őstag

:U

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1524) Robaj


Robaj
addikt

Örültem, hogy tegnap láttam pár ismerőst. Joe semmit nem változott.:)

(#1525) LJoE válasza Robaj (#1524) üzenetére


LJoE
senior tag

de te sem sajnos...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1526) Zsadi válasza LJoE (#1525) üzenetére


Zsadi
őstag

gyijjá.... pörög a totyik.... :DD

(#1527) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Tupu, tupu, kef!
(Csak hogy én se maradjak ki.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1528) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1527) üzenetére


Zsadi
őstag

Csúnyakutja.....rosszkutja...nem lessz így gépsonka! :D

(#1529) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1528) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem baj, azt úgysem szeretem... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1530) LJoE


LJoE
senior tag

lagzik a hülye chim hq
így nem lehet játszani
nem is lagos inkább szaggatós, mintha kevés lenne a memória a gépükben vagy szar

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1531) Zsadi válasza LJoE (#1530) üzenetére


Zsadi
őstag

Lagos szar volt. Ki is fagyott amikor fent voltam.

(#1532) HEMP


HEMP
aktív tag

Üdv nektek!
Géphez és nethez jutottam, jó lenne kicsit lövöldözni újra, kellene egy kis help:
- server-ip-k, ahol lehet normálisan játszani, ill. ahová ti is jártok
- egy jó config.cfg
- patchek vannak újak, egyáltalán minden ami változott az elmúlt 1 évben, sajna nem követtem..
Ha segítetek megígérem, hogy nem egyből nyírok ki mindenkit!! :DDD
Kösz előre is! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1533) Elrood


Elrood
őstag

Örömmel látom, hogy még megvagytok:).
Mivel a ''pesti gép'' project megvalósult, néha néha mostmár felbukkanok chim hq vagy rifle szervereken hétköznap esténként. Szokásos AureliusVenport néven.

Robaj:
Valamelyik nap mit akartál?
Segítséget kértél, beírtad, hogy 2perc, de jelenkezésed után 1perccel le is jöttél MSN-ről. Sry, de tesóm gépével voltam épp elfoglalva.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1534) Elrood válasza HEMP (#1532) üzenetére


Elrood
őstag

- egy jó config.cfg: Természetesen default.
- patchek vannak újak,... Nincs, CoD 1.5, CoD UO 1.5.1, ezek maradtak.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1535) Robaj válasza Elrood (#1533) üzenetére


Robaj
addikt

Pestre megyek pénteken és egy kis útvonaltervhez kellett volna icipici segítség, de megoldottam. Azért köszi.

[Szerkesztve]

(#1536) HEMP válasza Elrood (#1534) üzenetére


HEMP
aktív tag

Kösz.
Szervereket hogyan találok, mert Eye az kész! Tudnátok pár jó server-ip-t hozzámvágni?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1537) Zsadi válasza HEMP (#1536) üzenetére


Zsadi
őstag

[link]
Tölsd le az asefixet, leírás alapján beállítod, és mindjárt több szervert fog mutatni.

(#1538) LJoE


LJoE
senior tag

vagy xfire

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1539) HEMP


HEMP
aktív tag

:R :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1540) HEMP


HEMP
aktív tag

Na tegnap már aprítottam kicsit, bár összevissza mentem mindenféle, teljesen ismeretlen szerverekre... Ti hová mikor meddig??? Mert akkor mennék én is oda, azt hiszem a régi játékosok közül már csak ti vagytok nekem ismerősek..

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1541) Zsadi válasza HEMP (#1540) üzenetére


Zsadi
őstag

Chim hq, Cex, Whfc....

''Ti hová mikor meddig?'' - Ameddig a söröm tart.. :D


[Szerkesztve]

(#1542) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1541) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Megjött a cuccod, megpróbálom még ma feladni, de elég sok dolgom van, nem biztos, hogy belefér a mai napba. Ha ma nem sikerül feladni, akkor csütörtökön küldöm.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1543) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1542) üzenetére


Zsadi
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R
Privik közt akkor megvan még a címem ugye?

(#1544) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1543) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Uram igen uram! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1545) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1544) üzenetére


Zsadi
őstag

Pihenj! :))

(#1546) LJoE


LJoE
senior tag

mindig csak a biznic...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1547) Zsadi válasza LJoE (#1546) üzenetére


Zsadi
őstag

ááááá. pici biznic.....pici pénc... :D

(#1548) Robaj


Robaj
addikt

Ha már biznicről van szó, keresek olyan megbízható embert, aki legálisan bejelentve dolgozik, SZJA-ból tud visszaigényelni kb évi 25K-t és ezt 3 éven keresztül meg tudná tenni.
Sajna családban vagy EVA, vagy elérte a 100K-t, vagy no meló :(

(#1549) Pacák


Pacák
senior tag

Öcskös tegnap mesélt valamit egy szerverről, ami piszkálja a fantáziámat. Annyit tudok, hogy külföldi, a játékmód az elmondása alapján tdm lehet, a lényeg: állítólag ejtőernyővel spawnol be a nép és esik, ahová sikerül, meg lövik egymást az ernyőn lógva. :DDD
Sajna nem írta fel az IP -t, az X-fire klienséből pedig eltűnt az utoljára látogatott szerverek listájából. :(
Mert folyton a Collin Mcrae Rally -t nyomja és azoknak a szervereknek a neve minden mást kiütött - a chimera -n kívül már semmi más CoD szerver nem maradt a listán. :( Felcsigázott... :D

Nuclear launch detected

(#1550) LJoE válasza Pacák (#1549) üzenetére


LJoE
senior tag

láttam ilyet anno, de sok értelme nincs
és szerintem az ernyőn lógva még hiába lövöd a másikat

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.