Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Zsadi


Zsadi
őstag

Boldog szülinapot Mejte!
[kép]

[Szerkesztve]

(#452) Pacák válasza Zsadi (#451) üzenetére


Pacák
senior tag

Ilyenkor stílszerű lenne egy csokor krumplinyomót átadni. :DDD

Nuclear launch detected

(#453) Bagya


Bagya
csendes tag

Csatlakozva az előttem szólókhoz: Sok Boldog Születésnapot mejte :C:)

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#454) mejte


mejte
csendes tag

köszönöm, köszönöm a sok szülinapi jókívánságot!
ajándék gyanánt gyertek fel ventrire, oszt lövöldözzünk egy jót! :D

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#455) Robaj


Robaj
addikt

|NiTro| és CA'gamers ellen nem jáccunk, Loháék hívtak beugrónak és 1. map 2. felénél leléptek... ill. server disconnected, invalid pass...

(#456) Zsadi válasza Robaj (#455) üzenetére


Zsadi
őstag

Meglátták a lagodat. Nem csodálom. ;]

(#457) LJoE válasza Zsadi (#456) üzenetére


LJoE
senior tag

aztat :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#458) Zsadi válasza LJoE (#457) üzenetére


Zsadi
őstag

Elég ha meghallom a hangját.
server disconnected, invalid pass, ventri mute, name rename, change game, msn off....:D

Csak azt nem tudom, miért nyöszteti az embert a ventrivel......valamelyik nap is, erőt vettem magamon, mindenféle ellenérzést, fóbiát félretettem vele szemben :), erre meg se szólal, nem is játszik, majd közli hogy elmegy warozni... :D


[Szerkesztve]

(#459) Robaj válasza Zsadi (#458) üzenetére


Robaj
addikt

De Te is jól jártál meg én is... Feljöttél, nem basztattalak, le léptem és nem basztattalak :DDD

(#460) Zsadi válasza Robaj (#459) üzenetére


Zsadi
őstag

Az tuti hogy én jól jártam, de Te??? :F
Elmentél egy félbeszakadt warra, és így lemaradtál fenomenális társaságomról! :DDD

(#461) Robaj válasza Zsadi (#460) üzenetére


Robaj
addikt

Én is jól jártam, mert sikerült felrángatni ventrire, waron is jól jártam, mikor 6vs5-be volt 1-2 kör és 1. közben a 6-ból kölőttem 5-öt dawnvillen amcsiként :)

(#462) Zsadi válasza Robaj (#461) üzenetére


Zsadi
őstag

Mert lagoltál b@szki, szerencsétlenek meg nem láttak belőled semmit!
Azéno! :D
Dehát ha leléptek, fene nagy játékosok lehettek......és most ez Neked nagy dicsőség? :F
Loháék helyében én elgondolkoznék....2x Robaj a beugró....2x félbeszakad a meccs.... ;]


[Szerkesztve]

(#463) Robaj válasza Zsadi (#462) üzenetére


Robaj
addikt

:DDD 3x. Amit linkeltem képet, az nem szakadt félbe:)

(#464) FlasH-BacK válasza Zsadi (#462) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Lehet, hogy megfutamodtak Robaj kegyetlen pusztító ereje elől...inkább mentették ami még menthető:)


Ja igen, mindenkinek:
A fragmoviehoz intro gyanánt egy a játékban ''forgatott'' kis jelenetsort gondoltam készíteni, melyhez kellene 1pár ember:). És ha valakinek van valami jó ötlete az ne tertsa magában..

Én arra gondoltam, hogy pl carentanon, amcsi basen a teherautóból kiugrálna szép sorjában a 11 ember, aztán mindenki felvenné a pozícióját, valaki meg közben spectből veszi a jelenetet. Vagy valami hasonló..

[Szerkesztve]

(#465) Robaj


Robaj
addikt

5 nap van máj 20-ig!!! A mail már majd' 1 hete ment.

(#466) Pacák válasza FlasH-BacK (#464) üzenetére


Pacák
senior tag

Akkor utána kéne nézni gyorsban, hogy a 101. légiszállítású hadosztályban hogyan is épült fel egy raj fegyverzetileg. Mert ugye Carentan -nál a 101 -es harcolt. Este leveszem az Elitalakulatot a polcról. Mintha lenne ilyesmi benne, hogy hány puskás, hány géppuskás, hány tisztes, tiszthelyettes van egy rajban/szakaszban. Egész életszerű a dolog.

Nuclear launch detected

(#467) Bagya válasza Robaj (#465) üzenetére


Bagya
csendes tag

5 nap még rengeteg idő, nyugi van.

Ma hosszú idő után újra tiszteletem tettem a szerveren; volt egy tökvéletlen TK-m és már meg is kaptam a kickem...hja, vannak még buzgó adminok....:DDD

Pacák: benne van igen, de mikor Carentant bevették, akkor a század töredéke került még csak elő, emellé sokan ugrás közben elhagyták a lábzsákjukat, amiben volt többnyire a fegyverük is, így mindenki azzal volt, amit talált éppen...

[Szerkesztve]

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#468) Robaj válasza Bagya (#467) üzenetére


Robaj
addikt

Sajáton? Akkor az tuti ZeroCool volt :DDD


Némmá vannak 16-an a szerverünkön. :C

[Szerkesztve]

(#469) Pacák válasza Bagya (#467) üzenetére


Pacák
senior tag

Affene. Tényleg sokan elhagyták az idétlen brit lábzsákot.. De utánanézek mindennek a könyvben.

Nuclear launch detected

(#470) [w] válasza Robaj (#468) üzenetére


[w]
őstag

zerocool tuti dolgozik és értéket teremt délután 2-kor, hülyegyerek.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#471) Zsadi válasza [w] (#470) üzenetére


Zsadi
őstag

''értéket teremt'' ,vazz, ez nagyot ütött!
Holnap főnököm kérdezi mit csinálok, tuti ezt mondom neki! :)

(#472) Zsadi


Zsadi
őstag

[link]
[link]
[link]
Robaj ezek milyen képek?

[Szerkesztve]

(#473) Robaj válasza Zsadi (#472) üzenetére


Robaj
addikt

?

(#474) FlasH-BacK válasza Robaj (#468) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

:B most kivételesen én voltam. csak láttam hogy tk-zott valaki, vártam, hgoy bocsánatot kér-e asztán mivel nem kért ezér hoztam eme furcsa döntésemet..:) azt mondjuk nem mérlegeltem, hogy a név szinezése milyen szexuális ízlésre utal:D, így hát gyanúm se volt rá, hogy esetleg közülünk való az illető.. még szerencse, hogy csak simán kickeltem, mert utána fény derült mindenre, mikor visszajött Bagya.
Úgyhogy mégegyszer bocsi, mester :R

A movies dologhoz meg: legyen inkább stalinon az intro? az mégis stílszerübb.. meg gondolom egy csomó frag azon a pályán lesz. csak ott meg nem lenne annyira látványos az egész...

Ja Zsadi: sztem azok sima pb shotok, nincs rajtuk semmi gyanús.

[Szerkesztve]

(#475) Pacák


Pacák
senior tag

Elég egyértelmű a könyv elején a leírás. Az Elit Alakulat, 17. oldal. ''Minden szakaszt három, tizenkét tagú pukás raj és egy hattagú aknavetős félraj alkotott. Lévé könnyűgylogos-alegység, az Easy minden puskás raja rendelkezett egy géppuskával és minden aknavets félraja egy 60mm es aknavetővel.''

Amit én tudok még, hogy minden rajt egy tiszthelyettes (őrmestertől felfelé), és a helyettese, egy tisztes (őrv, tizedes) vezetett. A rajvezetőnél már lehetett Thompson, a helyettesnél meg BAR golyószóró. A bakák eleinte (D-1 nap) még M1 -et, később (Market Garden) részben M1A1 -et is kaptak. Az egyik ember persze 0,50 -es géppuskát cipelt, az viszont csak a UO -ban van.

Nuclear launch detected

(#476) Bagya válasza FlasH-BacK (#474) üzenetére


Bagya
csendes tag

Mondtam utánna is, hogy nem probléma, van, hogy az ember előbb cselekszik, mint gondolkodik:) Egyébként kértem bocsánatot, de az ilyet nem public-ba írom, hanem a csapatnak.

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#477) FlasH-BacK válasza Bagya (#476) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

okok, akkor duplán is benéztem..sőt..inkább triplán:) na mindegy.

moviehoz várnám az ötleteket, ezek szerint mindenkinek m1a1-el vagy garand-dal kéne mennie, és 1ember meg cipelne bar-t vagy tomit...

(#478) Zsadi válasza FlasH-BacK (#477) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak az a kérdés, mit akarsz csinálni az introban?
Felvenni hogy mindenki felveszi a pozícióját, vagy mit? Ellen nélkül szvsz unalmas úgy.
Vagy úgy kellene, hogy pl támadó/védőpárok szemszögéből felvenni ahogy méregetik egymást. Vagy mittudom én, ezt így leírni bonyi. :)
A választott fegyver szerintem teljesen mindegy hogy mi, ilyenkor nem nézik a történelmi hűséget úgy sem. Valami rövid frappáns intro kell, amiben kirajzolódik a LamPHa fénye, oszt jóvanna. :D
Télleg, keresünk egy szobában egy lámpát, odamegy köré a csapat, elkezdi bashelni, és vagy úgy néz ki hogy a kezünket melengetjük, vagy nem.... :)

(#479) Pacák


Pacák
senior tag

Akár lehetne egy klasszikus oldalbatámadásos jelenetet rendezni, két közel szembenálló fedezék kellene hozzá. A fritzek először nyugisan járkálnak a fedezékükben, tesznek-vesznek, őrködnek. Eközben a GI -ok már kúszva elhelyezkednek velük szemben a másik fedezékben. Az idilnek végeszakad, mert az egyik (géppuskás?) fritzet lekapja egy mesterlövész, és GI -ok egyik fele két BAR golyószóróval és néhány Garand öntöltővel szemből tűz alá veszi a németek fedezékét, ezalatt a GI -ok másik csapata szélről megkerüli és oldalba kapja gránátokkal, Thompsonokkal, M1A1 karabélyokkal a fritzeket.

A német oldalon többnyire a Mauser lenne az egyéni lőfegyver, egy-két MP-40, kellene egy MG-42 -es. Ha nincs a kinézett pályarészen telpített MG, akkor ideiglenesen lehetne engedélyezni az FG-42 -est nekik, már nem emlékszem, hogy a játékban van -e automata üzemmódja, de talán igen. (A játékban tapasztalható koncepcóhoz képest ennek olyasmi szerepe lehetett, mint a BAR -nak, csak kapott egy távcsövet is.) Az MP-44 viszont túl nagy tűzerőt jelentene. :D

Nuclear launch detected

(#480) Zsadi válasza Pacák (#479) üzenetére


Zsadi
őstag

Elsősorban fragmovie van betervezve. Amit Te javasolsz azok is jó gondolatok, de ezek már inkább egy kisebb Cod movieba lennének valók.
Valami rövid, de frappáns intrót gondolt szerintem Flash is.

(#481) LJoE válasza Pacák (#479) üzenetére


LJoE
senior tag

easy :) nem filmforgatás lesz :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#482) Zsadi válasza LJoE (#481) üzenetére


Zsadi
őstag

De egy lámpát mindenféleképpen akarok az intróba!!!!! :D

Vagy berontunk egy lámpás szobába, mindenki eszeveszetten lövi a lámpát.
Majd sötétség, és The End. Kialudt a lámpa. Ennyi nem elég? :))


[Szerkesztve]

(#483) LJoE


LJoE
senior tag

Bódog szülinapot Robaj!!!
te kis taknyos :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#484) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Jaja, happy bday! [kép]

Intronak tényleg nem kéne túl hosszúnak lennie.. a lamphára én is gondoltam, arra stalin jó is lenne mert ott sok a lámpha:).. sőt, már ki is ötöltem egy kis történetet:
Zsadi lámpánál melegedős története (valahogy majd megoldjuk, hogy életszerü legyen:D), aztán hirtelen egy csapat fricc ránk rontana, mi meg megvédenénk magunkat a ppsh-inkkal. nagyjából ennyi lenne.

(#485) Zsadi


Zsadi
őstag

Boldog Szülinapot LagMester!
[kép]

(#486) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Bóóóóóódog szülinapt Robaj! Hány éves is lettél, öt? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#487) Zsadi


Zsadi
őstag

Kémeim jelentették, hogy este 10-től Robaj bajtárs egyéb elfoglaltságai miatt, nem fogja feszegetni idegrendszerünk határait.
Tehát aki egy kellemes, laza, családias hangulatú ventrihangulatra vágyik, ki ne hagyja a mai estét! :D
ui:már hűtöm is a söröket....

(#488) [w] válasza Zsadi (#487) üzenetére


[w]
őstag

nyugtával kolléga, nyugtával...

cmdr PETER W. VOLKOV

(#489) Qorthral


Qorthral
őstag

Keresett Uram, vagy Robaj elmebajkodik már megint?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#490) LJoE válasza Zsadi (#487) üzenetére


LJoE
senior tag

ó yess :) megünnepeljük Robaj szülinapját nélküle :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#491) Robaj válasza Qorthral (#489) üzenetére


Robaj
addikt

Kérdezte msn-en:)

És jók Zsadi kémei, 10 után nem leszek, úgyhogy 8-kor legkésőbb kezdeni kell a wart:DDD

És mindenkinek köszönöm.

UI: most kaptam sms-t, Zsadi, lé megjött :R

[Szerkesztve]

(#492) norbiphu válasza FlasH-BacK (#484) üzenetére


norbiphu
senior tag

ha kell ember a forgatáshoz szóljatok ;)

egyébként tetszik az ötleted :)

[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#493) FlasH-BacK válasza norbiphu (#492) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

okés, szerintem kelleni fog:) majd kísérd figyelemmel a totyikot, hogy mikor lesz..

többieknek mi a véleményük erről? Pacák?

(#494) norbiphu válasza FlasH-BacK (#493) üzenetére


norbiphu
senior tag

és az intro filmet nem akartok forgatni? én személy szerint nagyon birom az ilyen ''filmeket''. anno a CSben forgattak valami hosszabbat, a címére már nem emlékszem de valahol még azt hiszem meg van :).

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#495) norbiphu válasza norbiphu (#494) üzenetére


norbiphu
senior tag

mod idő lejárt
az első mondato valami olyasmit tartalmaz valójában, hogy ''és az intro elkészítése után nem akartok egy filmet is leforgatni'' :DDD

üdv

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#496) FlasH-BacK válasza norbiphu (#495) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

a film egy fragmovie lesz, tehát a legszebb jelenetek lesznek összegyűjtve. ehhez lesz egy pofás kis intro,terveink szerint.

(#497) Bagya


Bagya
csendes tag

Hopp, most nézem, hogy már megint volt egy ünnepeltünk, így hát Boldog Születésnapot Robajunknak:))

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#498) Loha válasza Robaj (#436) üzenetére


Loha
veterán

Csak Re'ka és VERESBECSULET volt CorPs-os ;)

(#499) Robaj válasza Loha (#498) üzenetére


Robaj
addikt

És Zveli nameg juhász?:)

W, megjött pénz!

Rose'n night bar-ba vittek haverok, háááát 6K egy pezsiért?:DDD Látvány azé jó volt, utánna inkább mentünk csocsózni meg biliárdozni, nameg félig részegen darts-ozni, jónéhány nyíl mellément:DD
4-re hazaérek... anyám reggel 7-kor kelt... első 4 órám nincs, mert előadás, de akkoris... király :)

(#500) Zsadi válasza Robaj (#499) üzenetére


Zsadi
őstag

Ma esetleg nem akarsz elmenni valahova?
Egyébként jó volt a program, de ezt kb minden normális ember megteszi hetente legalább 2x. :D


#500.hsz király! :D




[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.