Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) LJoE


LJoE
senior tag

azért jó lenne, ha jönne mindenki :)
két éve is kurvajóra sikerült

Zsadi focihuligán kinézete, Bagya higgadt háborúsveterán stílusa, Dog kerítésmellett ugrálása, és persze Zé szakértő kommentárjai (Turkish Stars két gépe a top gunból jól ismert egymás felett egymás felé fordulva repkedős figurájával alig pár méterre egymástól száguldanak a levegőben, mire a mi kedves Zozink közli, hogy ááá szar az egész 125méterre repülnek egymástól... azt hittem szétverem a fején a sörösdobozt :D)

ja konkrétan ez az a jelenet [link]
szerintem beszarás még így képen is, élőben sokkal durvább volt

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1802) Elrood válasza Robaj (#1796) üzenetére


Elrood
őstag

Majd ellaksz a vasútállomás várójában, társaságod is lesz:).

can u spare some change? chaaangee?? ;]

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1803) Robaj válasza Elrood (#1802) üzenetére


Robaj
addikt

Adjá Te kis zsíros köcsög.:)

(#1804) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nagyon prók vagytok a buzitanyák felszereltségét illetően... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1805) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1804) üzenetére


Zsadi
őstag

Ne irigykedj! Tanulj és figyelj! :))

(#1806) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#1804) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Óbazz, azt hittem, egy mondatba nem lehet belekötni. Tévedtem. :D
És ezennel virtuálisan meghajolok ezen válasz előtt, ez (ahogy mondani szokták): ''ott volt''. :R

Szerk: Sikerült magamnak válaszolni. Ezennel kiosztom magamnak az okleveles balfasz díjat.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1807) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1806) üzenetére


Zsadi
őstag

Hét erre a válaszodra már tényleg nem lehet mit írni.........benne van minden! :DDD

(#1808) LJoE válasza Zsadi (#1807) üzenetére


LJoE
senior tag

hülyeség helyett inkább tessék nekem kideríteni mikor játszik Al bácsi a gitárján, mert most már 11-ét is olvastam ami meg szombat repnap napja, az se lenne rossz, nappal repnap, este kis borozásos lazítás Al bácsira, sőt talán még jobb is, mert ha előtte este túlságosan lelazulunk...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1809) zsolt19900


zsolt19900
őstag

hello all!

Van valaki közöttetek aki wide tft-n tolja a cod2-tőt?
Ha van akkor írja meg nekem hogy 1024X768ban ha elvan akkor mennyire van eltorzítva a kép, elnyújtva pl. vagy ha meg nincs akkor persze azt, megköszönném ha megtenné valaki ezt nekem.

Köszi előre is szaisztok!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1810) Zsadi válasza LJoE (#1808) üzenetére


Zsadi
őstag

Szombat este dugig lesz a borutca tutira. Hely nuku, hacsak nem korán megy be az ember kb este 7-8 óra körül, de inkább 7 óra. Vagy megveszi az ember a borocskát, és elmegy valami köztéri padot kibérelni. Sokaknak már csak az jut. :)
Koncertet majd megnézem.

(#1811) LJoE válasza Zsadi (#1810) üzenetére


LJoE
senior tag

na megvan szombat este lesz Meola bácsi prüntyögése
hát ha közelbe jutunk akkor meg kéne hallgatni, mert nem semmi a figura
amúgy meg utána belevetjük magunkat az iccakába vagy ilyesmi :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1812) Zsadi válasza LJoE (#1811) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát van a főtér egyik fele ott a borutca, a másik felén meg van a szinpad. Gondolom ott lesz a hepaj. :) Szerintem közel lesz.


[Szerkesztve]

(#1813) Robaj válasza Zsadi (#1810) üzenetére


Robaj
addikt

Az a 7 is inkább 6.
7-kor már alig lehetett mozdulni szombaton. Ma este viszont elég kevesen voltak.:)
Tudom ajánlani az egri bikavért, nem az az édes sz@r van itt, hanem a száraz, illata nagyon fincsi gyümölcsös. A másik favorit a tokaji, mondjuk az aszúesszencia dl-je 10000, ott ledöbbentem egy picit..., ill. még ami nagyon bejött az ambrosia jégbor. 3000 palackja, de asszonypajtásnak is ízlett, szóval duplán megérte. ;]

Joe: végre egy normális koncert? :)

UI: készülök vazelinnel :DDD

Ha nem is tudok repnapra kimenni, de a borutcás taliban benne vagyok.

[Szerkesztve]

(#1814) LJoE válasza Robaj (#1813) üzenetére


LJoE
senior tag

egri bikavér...
nem tartom magam egy borszakértőnek, meg ínyencnek sem, de azt inkább azért mégse
a bikavér tudtommal sosem volt édes... de száraznak is egy borzalom kutyulék
annyira igazából az ilyen borizé nem izgatnak halálra, meg vannak a források ha nagyon jó bort akarok
az esszencia meg ennyi, van drágábban is

tokaji aszúm, 78as 5puttony van egy a pincében :)

a repnapot könnyebben túléled, este már részegen ki tudja mit művelünk majd Zsadival
készítsd a vazelint, mert könnyebben felmegy a parkolásgátló oszlop :D

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1815) Zsadi válasza Robaj (#1813) üzenetére


Zsadi
őstag

Szombaton 1/2 8 kor mentünk be 10 fős társasággal. A szökőkútnál is, és a borutca vége fele is volt még egy-két üres pad, és lett helyünk.
De hjah kérem, ha valaki már eleve részegen megy be, persze hogy alig mozdul! ;]
Az árak durvák.
Tokaji Sárga Muskotály az bejött. Nem vagyok egy nagy borszakértő, de ha azt kell inni akkor inkább félédes/édes, pedig a nagyok szerint az nem is jó.
Mindegy, mert találtam sörcsapoló helyet is, így jót söröztem a borutca közepén. :)


[Szerkesztve]

(#1816) e=mc²


e=mc²
őstag

Sziasztok :)

Veletlenul olvasgattam ph-t (mostanaban nagyritkan teszem) es veletlenul megjelent baloldalt az aktiv temak kozott.
Gondoltam bekoszonok :)

Ambulimax Provider

(#1817) Zsadi válasza e=mc² (#1816) üzenetére


Zsadi
őstag

Jól tetted!
Szia! :)

(#1818) LJoE válasza e=mc² (#1816) üzenetére


LJoE
senior tag

hi!

köszönj be repnapra is
jó lenne az egész díszes társulatot együtt látni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1819) Robaj válasza Zsadi (#1815) üzenetére


Robaj
addikt

Szökőkútnál voltam én is, majd repnapon összefutunk. ;)

(#1820) e=mc²


e=mc²
őstag

Koszi az invitalast, de sajnos elorelathatolag eselytelen barminemu szabad hetvege a nyaron...

Ambulimax Provider

(#1821) FlasH-BacK válasza e=mc² (#1820) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

ha meló akkor részvétem..

(#1822) e=mc² válasza FlasH-BacK (#1821) üzenetére


e=mc²
őstag

Ja, de legalabb nezhetem a sok jo csajt :)

strandon melozok :)

Ambulimax Provider

(#1823) LJoE válasza e=mc² (#1822) üzenetére


LJoE
senior tag

húbazzeg Mitch Buchannon a vizimentő személyesen??? :)

ja pironkodva bevallom, hogy egy parányit ch!m-es lettem
de nem kell mindjárt agyonverni, nem CoD-ban, csak travian-ban

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1824) e=mc² válasza LJoE (#1823) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem, penztaros...

hehe, miota melozok itt, azota en is travianzok :)

szigoruan klan nelkul, kornyeken en fejlodok legjobban egybol mindenki irt uzenetet, hogy ha csinalna klant belepnek-e :)

Ambulimax Provider

(#1825) Elrood válasza Robaj (#1819) üzenetére


Elrood
őstag

Na elolvastam azt a hírt, és igazad van, szövegkörnyezet eleg szépen beállít csiternek, *** jelek ide vagy oda.
Majd kiváncsi leszek a végkifejlettre.

Sry, hogy ma én hívtam fel rád a figyelmet, csak poénnak szántam:(.

MOD: a lagra:).

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1826) LJoE válasza Elrood (#1825) üzenetére


LJoE
senior tag

a *** jelek azért nemrég kerültek oda
de így már korrektebb
nem tudom, hogy mivel húzta ki ennyire ez a szerencsétlen hülye a gyufát, bár vannak ötleteim
de ezt a durcás gyerekes viselkedést sem igazán értem Greeny részéről
kb. 50-szer kibaszni valakit a szerverről... :) tegnap nem is volt gond Robajunkkal, pedig elég nyűgös voltam én is, de nyilván nem a tegnapi viselkedéséért kapott

én továbbra is azt vallom, hogy Robaj a mi idiótánk és mi rúgdoshatjuk csak
de valahogy nem szeretnék ebbe a hülye kakaskodásba belefolyni, annyira nem érdekel
meg az előzményeket sem ismerem
tegyenek belátásuk szerint, bár a stílus ahogyan előadják helyenként megmosolyogtatónak és gyerekesnek tűnik
bár a másik oldal is vicces, ha én valahol persona non grata vagyok akkor oda nem megyek és kész, mert tutira nem érzem jól magam

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1827) Robaj válasza LJoE (#1826) üzenetére


Robaj
addikt

Nem is miattuk megyek. Elég sokszor játszok külföldi szerveren (HQ), ha nincs chimen ismerős. Tegnap is azért mentem, mert fenn volt Joe és Elrood. Ha nem lettek volna fenn, nem is codoztam volna, hanem filmet néztem volna. (volna volna volna :) )

[Szerkesztve]

(#1828) [w] válasza LJoE (#1826) üzenetére


[w]
őstag

engem kibanoltak azért, mert egyszer az egyik álnéven játszó chim-es atomfaszkalapot (remélem olvassa) elküldtem a náthás kurvaanyjába a lagja miatt. remélem azóta is felváltva tüsszög és csuklik a kedves mama... :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1829) Robaj válasza Elrood (#1825) üzenetére


Robaj
addikt

Ha valakit érdekel, Morzsa írta:


''Másodrészt pedig az üzengetés szvsz kicsit gyerekes,ha már nevén nevezed a gyereket ne üzengess,hogy ezt meg azt mondjátok meg neki nyugodtan írd be nekem is amit közölni szeretnél. ''

''Döbrögivel nyugodtan kezet rázhattok ha már pajtások nem vagytok,amit ugyebár kikértél magadnak mert csak győk2-s IQ.-l rendelkező ember nem érti meg,hogy NEMKÍVÁNATOS SZEMÉLY szerverünkön ezt és a hax témakörben is fejtegetni fogom véleményemet.
Végezetül pedig idéznélek téged:
UI: a szövegkörnyezetben csalónak vagyunk titulálva, hiába a ***,
Erre pedig annyit csak: AKINEK NEM INGE NEM VESZI MAGÁRA
nc….''

:)

[Szerkesztve]

(#1830) Robaj


Robaj
addikt

HQ Kupa: [link]

Akár indulhatnánk is rajta :U

[Szerkesztve]

(#1831) FlasH-BacK válasza Robaj (#1830) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

és vajon mikor akarják lebonyolítani ezt a kupát, mert az nekem nem egyértelmű:F kicsit kéne gyakorolni addig, az biztos...

(#1832) Robaj válasza FlasH-BacK (#1831) üzenetére


Robaj
addikt

Szept eleje.

(#1833) LJoE


LJoE
senior tag

nem tudom ezt megint hogyan gondoltad Robaj
menj szépen a Corps-sal aztán HQ kupázzatok

mindenesetre részemről biztosan nem a válasz

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1834) Robaj válasza LJoE (#1833) üzenetére


Robaj
addikt

A gondolkodás meg lenne tiltva? Felvetettem valamit, szépen, egyszerűen, de ha gyerek módjára válaszolsz... egy egyszerű nem is megtette volna.

Mindig azzal jössz hogy corps így meg úgy. Igen Corps-os is vagyok, de attól még HQ-n indulhatnánk.

[Szerkesztve]

(#1835) LJoE válasza Robaj (#1834) üzenetére


LJoE
senior tag

a gondolkodás nincs megtiltva, pontosan ezért kéne végiggondolnod a dolgokat
szerinted hány embert szedsz erre össze?

Robaj, Flash, Zsadi, LJoE, Elrood, mejte

hááát... ebből max te meg Flash stabil a többi elég hektikus

én meg nem kívánok veled warozni már egy jóideje
szerintem Zsadi is így van vele

úgyhogy még egyszer megkérdem miről beszélsz?
így már nem gyerekes a válasz? oktassál már ki kis hülye...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1836) Robaj válasza LJoE (#1835) üzenetére


Robaj
addikt

Téged, Elroodot, mejtét, Zsadit elég sokszor láttam este HQ-zni, és azért mertem megkérdezni, mert 3vs3 a min. Annyi meg TALÁN összejöhetNE, és meg LEHETNE tenni azt is, hogy Ti vagyok vmi TS-en én meg nem. De már alapból, anélkül, hogy tudnád mit szeretnék elutasítóan viselkedsz velem.

(#1837) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy szép az élet, ha zajlik.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1838) LJoE válasza Robaj (#1836) üzenetére


LJoE
senior tag

hosszú komoly áldozatos melódba volt ez neked, hogy így viselkedjek veled, de ez van
akkor ha szeretnéd, és ami megtette volna

NEM

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1839) Robaj válasza LJoE (#1838) üzenetére


Robaj
addikt

Köszönöm válaszod!

Többiek?

(#1840) LJoE válasza Robaj (#1839) üzenetére


LJoE
senior tag

látod látod a többiek meg még válaszra se méltatnak...
hát akkor meg? :)
de biztos megint nem volt igazam az elvetélt ötleteddel kapcsolatban... :)

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1841) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1839) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Passzolok.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1842) Elrood


Elrood
őstag

Sajnos én is passz. Sajnos időbeosztásomat nem tudom előre, és kétlem, hogy rendszeren, megfelelő időpontban, és megfelelő időtartamra tudnék lenni.

Rendeltem egy ilyet: [link]
Ugyanis Anyám tavaly tavasz óta rágja a fülem, hogy miért ilyen magas a villanyszámla Kecsón. Érdekes mi? Időm nagy részében Pesten dekkolok, ottani számla reális, és engem kell baszogatni :( .

Érdekes dolgok jöttek ki:
Asztali gépem (barton magos amdxp 2500+ gyári órajelen, a7n8x, r9800pro, 1giga ram, 1db hdd, 1db odd, 320w enermax, és egy audigy)
idle: 130W
proci terhelés: 170W (cinebench)
minden terhelés: 190W (hdr demó)
15''-s crt-m eszik 52-59W-t. (csak be van kapcsolva a gép és nem használja senki, 180-190W :Y )
Notim viszont, részletek adataimnál (aksit nem tölti):
idle: 25-30W (tft fényerejétől függ)
full cpu: 52W (prime95 stress test) cpu asszem ez: [link]
gpu terhelőset most nem akartam, aksi töltés rádob 30W-t (max 65W, ennyit bír a táp).

Ráraktam a cuccost a ''fő'' elosztóra a szobámban, minden ki volt ''kapcsolva'', és 40W-t evett a szoba... Sok kicsi stand-by áramfelvétel sokra megy:) (modem + router azért eleszik 16W-t). Szerzek egy főkapcsolós elosztót, és átrendezem az energiahasználatot a szobámban:).

Viszont, ami igazán eleszi az áramot, az valószínűleg a hibás(?) hűtő lesz, mert úgy néz ki nem kapcsol ki sose, és mivel önleolvasztós, eddig nem is tűnt fel.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1843) FlasH-BacK válasza Robaj (#1839) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Szerintem jobban jársz/járunk, ha Loháékkal állsz/állunk ki, ilyen megbomlott egységű csapattal úgy se lenne élvezetes a játék... :(

(#1844) bLaCkDoGoNe válasza FlasH-BacK (#1843) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A szemforgató, lelkiismeretre apellálós, érzelmi húrokat pengetős szálat el is lehet felejteni, mielőtt túlságosan belemelegednél.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1845) LJoE válasza FlasH-BacK (#1843) üzenetére


LJoE
senior tag

ahogy Dog mondja
azt a megbomlott egységet nagyrészt az alant okoskodó Robajnak köszönhetjük
meg néhány ch!mera-s erősen hisztis hangulatát is
úgyhogy tényleg nem kéne eröltetned
menjetek csak szépen Corpsozni

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1846) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1845) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem bűnöst kergetek vagy ujjal mutogatok, de nem tartom jónak, ha ebbe a ''megbomlott egységű csapat''-irányba toljuk el a dolgot. Egyrészt, mert hamis képet ad: a csapat sosem volt egységes, vagy még most is egységes; attól függően, hol húzzuk meg az ''egységesség'' határát. Nálunk nagyon sokféle karakter, habitus előfordul, és mivel főleg a mókára ment az egész, nem működtünk sosem óramű pontossággal. Viszont a legtöbb ember a legtöbb emberrel jól kijött, és ez szerintem most sincs másként. Persze vannak ellentétek, de az a sokszínűségből fakadóan szerintem normális. De nem tartom szép dolognak az érzelmi húrok pengetését, hogy majd mi ettől jó rosszul érezzük magunkat.

Ami miatt az ötlet hamvába holt, az az, hogy nagyrészünk már nem játszik, rendszeresen meg pláne nem. Így nem értem, hogy miért kell a fun-csapattal történő kupázást erőltetni, ha van másik csapat, akivel lehet játszani.
Nálunk mindig a kupák hozták ki mindenkiből a legrosszabbat: idegeskedés, csalódás, stb. Semmi szükség erre, nem nekünk való.

Köszönöm, leülök magamtól.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1847) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1846) üzenetére


LJoE
senior tag

az ahogy Dog mondja után nem tettem oda, hogy továbbá vagy egyébként... de úgy értettem

viszont teljesen egyetértek ezzel a mondandóval is, mindemellet nekem akkor is szálka marad a szememben Robaj, ha megfeszül is, ez van

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1848) FlasH-BacK válasza bLaCkDoGoNe (#1844) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

A látszat ellenére elsőképpen nem ebben az irányban akartam elmenni, csak Robaj további szervezkedésének akartam elejét venni. Az is igaz, hogy a rendelkezésemre álló információk alapján nem értek egyet teljes mértékben a Robajjal szembeni utálat mértékében. De persze ez semmit nem javít a helyzeten.
Majd talán az fog ha repnapon kicsit ''megneveljük'' a srácot. :DDD

(#1849) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#1846) üzenetére


Robaj
addikt

Korrekt!

Joe: Csak felvetettem, nem erőltetek semmit.
Flash: az előbbi szerkesztésből kiindulva, nem szervezkedtem/szervezkedem.

[Szerkesztve]

(#1850) Elrood válasza LJoE (#1823) üzenetére


Elrood
őstag

Hát én is beléptem a travianba. Még nagyon az elején járok:).
Valszeg kicsit el is rontottam, de remélhetőleg nem akar senki megtámadni:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.