Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) mejte


mejte
csendes tag

Zsadi: amikor D-Day+7-ön ugrás közben lőttél le, akkor repült az egér vazze :DDD

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1302) Zsadi válasza mejte (#1301) üzenetére


Zsadi
őstag

mert megérdemled! :D

(#1303) LJoE


LJoE
senior tag

megint seggrészeg volt? :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1304) Zsadi válasza LJoE (#1303) üzenetére


Zsadi
őstag

dehogy, most álmos...

(#1305) LJoE válasza Zsadi (#1304) üzenetére


LJoE
senior tag

te is olyan vagy lassan mint én :) mindig van valami bajod :D
jövő héten remélem már én is játszogatok néha este

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1306) FlasH-BacK válasza LJoE (#1305) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Már ha az ittasság bajnak nevezhető.. ma én is néhány pohár pezsgő után mentem pusizni, igaz, nem voltam olyan pontos, de jobban élveztem és nem húztam fel magam annyira mint szoktam:)

(#1307) LJoE válasza FlasH-BacK (#1306) üzenetére


LJoE
senior tag

a vénember is ezért iszik :) hogy ne törje össze a gépet játék közben
tessék megnézni engem én nem vedelek, és idegbeteg vagyok mindig :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1308) Robaj válasza mejte (#1301) üzenetére


Robaj
addikt

Bocs Mejte, tegnap este inkább megnéztem egy filmet, elfáradtam... De ma leszek, remélem Te is.

A szerverpézről, mert Flash és Mejte is érdeklődött: Dog kivételével mindenki el van maradva 300 FT-al, de ennyié nem zaklatok senkit, majd következő alkalommal, ami remélem nemsoká lesz 1 ember kivételével minden 600-at fizet, márha nem gond a 300 helyett 600 FT... de ha vki 2 részletben szeretne fizetni, nyugodtan. :)

(#1309) mejte válasza Robaj (#1308) üzenetére


mejte
csendes tag

mi ez Robaj, szerelmes levél? :DDD

nemtom leszek-e este, majd meglátjuk hogy viselkedsz. ;)

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1310) Elrood válasza Zsadi (#1302) üzenetére


Elrood
őstag

Tetszett a tegnapi D-Day+7 4vs2 tetszett mi?:DDD
Mind1, Robaj már annyira felidegelt aznap, hogy nem érdekelt semmi ;].

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1311) Robaj válasza mejte (#1309) üzenetére


Robaj
addikt

Azaz:), és Zsadi is már nagyon hiányzik. :B

[Szerkesztve]

(#1312) [w]


[w]
őstag

szerverünk mikor lesz? (vagy újabban már ne akarjak kodozni?)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1313) Robaj válasza [w] (#1312) üzenetére


Robaj
addikt

3 naponta basztatom, kb. már zabos lehet rám:)

Most is rákérdeztem:
(15:32:59) Robaj : szia
(15:33:02) Robaj : szerver mikor lesz már???:)
(15:33:25) NoXy: :)
(15:33:27) NoXy: szia
(15:33:42) NoXy: megvan minden holnap délután goto BIX
(15:33:50) NoXy: csak huzodott szerver vasarlas

Magyarul nála azt jelenti kb ez a szöveg, h. jövő héten.
De remélem még ezen a héten, mert nagyon hiányoztok már :B

[Szerkesztve]

(#1314) FlasH-BacK válasza Robaj (#1313) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

jajj, te is nekünk cunci :DDD

(#1315) LJoE


LJoE
senior tag

részemről meguntam Robajt
a szerverezésből is kiszállok
ha részletes indoklás kell, majd megírom
nem kívánok több időt pazarolni az ígérgetéseire, hogy majd megváltozik
vígan eljátszogatok én chim hq-n is ha olyanom van

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1316) [w] válasza LJoE (#1315) üzenetére


[w]
őstag

hogy a pics.ba tudtok HQ-zni, mikor nálam még szerver sincs a listában?! :F
[link][link]

összvissz ennyit látok. valami rossz beállítás van nálam???

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1317) Robaj válasza [w] (#1316) üzenetére


Robaj
addikt

Nem Nálad van a hiba! Ase bug.
Ha kiveszed a pipát a modifiers/country/hungary elől akkor mindet látod, köztük a fölös külföldieket is.

Nekem még nem ''romlott'' el, látszik sok magyar szerver, TDM DM kevés - lehet tényleg csak annyi van - de SD elég sok van. Innen tudod letölteni: [link]

[Szerkesztve]

(#1318) Robaj


Robaj
addikt

Cod és ventri linuxos szerverfájlok összeszedve, ma este mikor Pestről visszaér RG átküldöm a fájlokat neki és ELVILEG start, aztán majd kiderül...

[Szerkesztve]

(#1319) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

LOL! :D

''A játék nyertesei (12 fő): (...) Robaj (Univerzális mini hangszóró)''

Gratz! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1320) [w] válasza bLaCkDoGoNe (#1319) üzenetére


[w]
őstag

meg a ''jár a 2 pont vidéknek...'' :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1321) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#1319) üzenetére


Robaj
addikt

Köszi, lehet jobban szól mint a 3 éves 1200 FT-os geniusom? :D

(#1322) FlasH-BacK válasza Robaj (#1321) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Annál lehet, de én a helyedben eladnám és vennék a pénzen végre egy fülest:) ja, meg leukoplastot ha azt akarod elérni hogy a többiek visszajöjjenek ventrire:DDD

(#1323) Pacák


Pacák
senior tag

Mindig elmorzsolok egy virtuális könnycseppet a meghatottságtól a szemem sarkában, ha eszembe jut Kalandor benyögése, mikor majdnem megcsípett a Bar -val, de végül szerencsésen mégiscsak én szedtem le szegényt egy Mauserrel - egy lövésből. Talán a Carentan -on?

Szal: ''-Menj a a PH!icába! :D''

Az ilyen beszólások annyira tudják legyezgetni az ember hiúságát. :DDD










A fenti sztorit csak azért írtam le, hogy egy kicsit eltereljem a figyelmem az esti varratszedésről. Phöj. :(

Nuclear launch detected

(#1324) Robaj


Robaj
addikt

RG tolja fel a codot a régi szerverről az újra, 3-4 óra és kész, ezt írta 1-kor.

(#1325) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Na, minőségi ízelítőként feltöltöttem egy kis részletet (5sec) az egyik jelenetből:)
[link]
Nagyjából ilyen lesz a végtermék, Robaj mondta hogy tegyek rá fsaa-t, lehet hogy néhány rész tényleg azzal lesz, még nem tudom.

(#1326) Robaj válasza FlasH-BacK (#1325) üzenetére


Robaj
addikt

Jaja, AA AF AS meg SS meg minden mehet rá :)

(#1327) FlasH-BacK válasza Robaj (#1326) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

és mindezt szegény geforce4-el mi? örülök ha fsaa-val még meglesz a 60fps :U

(#1328) Robaj válasza FlasH-BacK (#1327) üzenetére


Robaj
addikt

Gyere le kecsóra a demókkal + egy vinyóval és itt kivagdoshatod.

(#1329) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Na mi ez a punnyadás emberek?? (RG szerint) Nemsoká ismét üzemelni fog a szerver! akkor aztán mindenki jöjjön gamelni szigorúan!:))

(#1330) Robaj


Robaj
addikt

3 napja nem láttam msn, így sajnos nem tudom most mi van, telón meg nem akarom zargatni, valószínűleg dolga van :(

[Szerkesztve]

(#1331) [w]


[w]
őstag

újabb 2 nap. lesz még ebből valami az idén vagy tényleg vegyem elő a sakk-készletemet? :U

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1332) Robaj válasza [w] (#1331) üzenetére


Robaj
addikt

Bocsi, most értem haza.
Épp azon szarolok, h. linuxon is elfusson. :F

(#1333) Robaj


Robaj
addikt

Ventri műxik. A Coddal még szarakszom, ip-nek mindig 127.0.0.1-et ad, pedig a windowsos CFG-ben semmi ilyen nincs :F


Vááááááá műxik végre, már csak be kell állítani

[Szerkesztve]

(#1334) retros


retros
tag

:R

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1335) Robaj


Robaj
addikt

Működik a ventri és a cod is! IP ugyanaz!

(#1336) FlasH-BacK válasza retros (#1334) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Téged mikor láthatunk a szerveren, gorilla uraság?

(#1337) [w]


[w]
őstag

tegnap este inkább elmentem sörözni, de ma este biztosan ráérek. kellene már egy jóízűt warzani, rég hallottam hagotokat. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1338) Robaj válasza [w] (#1337) üzenetére


Robaj
addikt

Jól tetted senki más nem volt :(

Elrood úgy néz ki az elkövetkezendő 2 hétben nem lesz.
Dog meg el van havazva melóval.

Akkor kik lennének ma?

(#1339) mejte


mejte
csendes tag

este játszani szeretnék.
csapatban.
ki lesz?

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1340) [w] válasza mejte (#1339) üzenetére


[w]
őstag

nah, végre valaki. :) én tuti leszek.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1341) LJoE válasza mejte (#1339) üzenetére


LJoE
senior tag

továbbra is ''óvoda'', ahogy te mondod...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1342) [w] válasza LJoE (#1341) üzenetére


[w]
őstag

gyere te is jáccani morcosképű, majd akkor mérgelődj, ne most! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1343) retros


retros
tag

volt időm játszogatni mostanában.
kedvenc felállásom: ljoe ellen, zsadival :D
így érzem magam biztonságban nah..

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1344) FlasH-BacK válasza retros (#1343) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

gyáva nyuszi!
habár chim-es szervereken én is igyekszem arra az oldalra állni ahol Zsadi van, biztos ami biztos alapon :DDD

ja ma este én is leszek szerintem. és ha emberhiány lenne, tudok hozni még egy embert.

[Szerkesztve]

(#1345) LJoE


LJoE
senior tag

ma biztos nem leszek
mint írtam Robajjal már nem vagyok hajlandó közös játékra, maximum ha az ellenfélben van (értsd waron másik klánban esetleg, bár akkor sem szívesen)
ha ennek az lesz az ára, hogy kilépjek, akkor azt is meg fogom tenni (bár nem hiszem, hogy bármilyen klánhoz fogok majd csatlakozni)
a másik ok, hogy holnap 4:45kor kelek, és ki szeretném aludni magam



mellesleg erről is esetleg illett volna szót ejteni szerintem... (de ezt csak úgy zárójelben)

( Név: CorPs-f0qZ
Kedvenc fegyverei: bash
Kedvenc map: stalingrad
MSN: proofone@freestart.hu
Klánon belüli szerepe: Soldier
Születési év: 1987 )


lehet, hogy ez most megint vagdalkozásnak tűnik, és a szokásos Joe ideges majd megnyugszik dolognak, de már nem erről van szó, egyszerűen tényleg elég volt ennyi Robajból, szép időszak volt, sokat röhögtünk, aláírom, hogy sokat tett a csapat összehozásáért, de ezután még többet sikerült, akár akaratán kívül is a széthullásáért tennie, nem tudom tovább elviselni a baromságait még a csapat kedvéért sem

úgy érzem ezt le kellett írnom a tisztán látás kedvéért, mert úgy tűnt nem nagyon fogjátok, hogy mivan

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1346) FlasH-BacK válasza LJoE (#1345) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

(nem hinném hogy sok embert érdekelne hogy kivel warozok amíg más sincs pl a saját ventrinken.. egyébként természetesen ha nálunk megvan a csapat akkor a lámpás társasággal leszek. tudtommal nincs tiltva a ''kétklánúság''.
ja és Loha kérdezte hogy van-e kedvem csatlakozni hozzájuk, én meg gondoltam megragadom a lehetőséget hogy egy aktív társasággal játszhassak. sajna/szerencsére elég sok estémet tölthetem játszással, amihez nem árt egy AKTÍV klán. de ha megsértettelek azzal, hogy nem szóltam, akkor utólagosan elnézésedet kérem.)


Robajról meg annyit, hogy szerintem ráférne egy kis fegyelmezés, mert a corpsosoknál nem tanul elég tiszteletet:D

(#1347) LJoE válasza FlasH-BacK (#1346) üzenetére


LJoE
senior tag

ez nem sértődés kérdése, okosabbnak gondoltalak Robajnál, de hasonlóan reagálod le a dolgokat
természetesen semmi baj nincs azzal, hogy csatlakoztál
de úgy illik szerintem, hogy először közlöd a régi csapatoddal, majd csatlakozol az újhoz (nem azért, hogy engedélyt kérj, pusztán formaságok)
szerintem ez így korrekt, de ez tényleg csak egy zárójeles dolog
a lényeg a többiben van és azokhoz tartom magam, nem 2 perc alatt sikerült eldönteni
szerencsére/sajnos (hogy ellopjam ezt a frázist) én abban a helyzetben vagyok, hogy amúgy sincs igazán túl sok időm játszani mostanában, rendszeresen legalábbis nem, szórakozás szintjén meg elégnek bizonyulnak a public serverek és játékok
Robajt eleget fegyelmeztem már, hol alpári módon, hol rengeteget beszélgetve msn-en, próbáltuk megbeszélni, hogy mi az amivel szétcseszi a hangulatot a csapaton belül, sajnos ilyen a mentalitása, nem tud változtatni rajta, olyan nincs, hogy minden ember kijön a másikkal, és ha ezt erőltetni próbálják, akkor az feszültséget szül, szerintem ezt tapasztaltuk eleget
de többet nem nagyon szeretnék hozzáfűzni a dologhoz, ez van és kész, aki egy kicsit is értelmes és eleget volt warokon a csapatban, az tudja miről beszélek, aki meg nem bírja felfogni, vagy nem tapasztalt eleget még velünk az 25 ilyen hosszú szájtépés után sem fogja

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1348) FlasH-BacK válasza LJoE (#1347) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

ok, tényleg be kellett volna írnom csak magam sem tulajdonítottam olyan nagy figyelmet az egésznek. (már egy ideje ott játszogattam beugróként)
de akkor ezennel bejelentem hogy a CorPs klán teljes jogú tagja lettem, de ez csak a másodlagos csapatom lesz.
Robajjal meg szeretném ha megbékélnétek, eddig is kibírtuk valahogy, és azt meg kell hagyni, hogy nélküle nem teljes a csapat, nem tudunk olyan jól köröket hozni. És ez nem csak neked szól, hanem másoknak is akik nemtetszésüket fejezték ki a közelmúltban, viszont a közösség többi tagjával is szeretnének játszani.

(#1349) mejte válasza LJoE (#1347) üzenetére


mejte
csendes tag

mindenki monnyonle :DDD

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1350) Robaj válasza LJoE (#1345) üzenetére


Robaj
addikt

mint írtam Robajjal már nem vagyok hajlandó közös játékra, maximum ha az ellenfélben van (értsd waron másik klánban esetleg, bár akkor sem szívesen)
Ha kell szívesen lemutollek Téged ventriről (ebben nem vagyok biztos van ilyen) - vagy mint anno W egyből úgy jössz fel, h. muteolva vagyok - meg akárkit aki kéri, ha nem hallasz és nem írok, akkor szerintem nem lenne semmi gond velem. Mivel páran megengednék ventris hangomat, így még infót is tudnék küldeni rajtuk keresztül. Remélem így megfelel(ne) Neked és Zsadinak is. Feltéve ha nem a velem való játékot, hanem a hangomat/beszédemet stb. útáljátok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.