Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#1700) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért is? :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1702) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#1701) üzenetére


Qorthral
őstag

Hogy védelmembe mertem venni...
Mostanában mindenkinek olyan hamar leharapjátok a fejét JoE-val...

Lehet, hogy Robaj hiányzik akit nyugodtan lehetett püfölni mert jól bírta :) ?

Tényleg, hol van? ;)

Kutja Neked ma nincs jó napod, azt mondjuk látom.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1703) Elrood válasza bLaCkDoGoNe (#1699) üzenetére


Elrood
őstag

Pedig gondoltam, ebben a félévben nem boldogítalak titeket a házijaimmal:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1704) LJoE válasza Qorthral (#1702) üzenetére


LJoE
senior tag

mostanában?
mostanában sokkal türelmesebb vagyok

de tényleg nem hiányzik annak megvitatása, hogy melyik játék jobb

mostanában a chim hq megint egész jó kis kikapcsolódást nyújt, ami sima cod1 szerver és ennyi
sose nem is nagyon volt uo meg 2, csak amíg újdonság volt és meg kellett nézni miaz

egyébként menjen csak nyugodtan az észosztás

Dog meg egyszerűen unja a világ baromságait, amit meg tudok érteni, mert én is

végülis pörögjön a topic, csak leginkább velünk
bocsánatot max azért kérhetsz, mert mindig eljátszod a nagy békéltető szerepét, írni meg sosem írsz, kivontad magad a haldokló csapat teljes életéből és néha közbeveted, hogy miért és min akadunk ki, ez nem baj, de példul irkálhatnál, hogy esetleg jössz-e repnapra vagy ilyesfélék

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1705) Zsadi válasza LJoE (#1704) üzenetére


Zsadi
őstag

ilyesfélék



[Szerkesztve]

(#1706) L!NK->Q3 válasza LJoE (#1704) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

''végülis pörögjön a topic, csak leginkább velünk''
hmm
kiközösítve érzem magam :O

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1707) [w] válasza L!NK->Q3 (#1706) üzenetére


[w]
őstag

tekintettel arra, hogy soha nem voltál LamPHa-tag, erre minden alapod megvan... :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1708) HEMP válasza [w] (#1707) üzenetére


HEMP
aktív tag

Bazzz, viharlámpa!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1709) Zsadi válasza HEMP (#1708) üzenetére


Zsadi
őstag

Inkább Wiharlampha !
:D

Bazz, már télleg komolyan gondolkodtam rajta, hogy kéne megint csinálni valami jó kis S&D szervert, mert ami van hát az.... pici pénzért pici servert! :)


[Szerkesztve]

(#1710) [w] válasza Zsadi (#1709) üzenetére


[w]
őstag

mostanában én is visszasírom a régi szép időket, amikor volt saját szerverünk. lehet tényleg nem ártana szerezni egyet, hátha megint összejövünk. :)

azt a viharlámpát, na aztat azt nem értem. :(:F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1711) L!NK->Q3 válasza [w] (#1707) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

értem, tehát ha nem vagyok tag, akkor ebbe a topikban nem beszélgethetek tagokkol és nem tagokkal sem, hmm :F
OK, csá ;)

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1712) [w] válasza L!NK->Q3 (#1711) üzenetére


[w]
őstag

örültünk a megtiszteltetésnek! ;)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1713) HEMP


HEMP
aktív tag

Örülne a megmaradt -=HEMP=- crew is, ha végre látna egy jó kis szervert, mert amik vannak hát nemigazán.... arról nem is beszélve, hogy odahaza szétlőni a seggeteket még nagyobb élvezet lenne!! ;]

Nyuszikával mivan? Nyugdíjazta magát?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1714) HEMP válasza [w] (#1710) üzenetére


HEMP
aktív tag

Te vagy az, [w]iharLamPH!a :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1715) Zsadi válasza HEMP (#1713) üzenetére


Zsadi
őstag

Nyuszi?
Különben is, seggekkel vigyázni....lásd [w] aláírását! :D

[Szerkesztve]

(#1716) [w] válasza Zsadi (#1715) üzenetére


[w]
őstag

nah, gyertek ma Cex-elni kecsegek, megnézzük lenne-e értelme új szervert szerezni! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1717) Zsadi válasza [w] (#1716) üzenetére


Zsadi
őstag

Nekem ma sajnos nem jó, de hátha más megy.
Majd leszervezzük máskorra is.
GG HF ! :)

(#1718) HEMP válasza Zsadi (#1715) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nyuszi? Ő tudja... Egy köcsög pingvin képében szokott írogatni.. :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1719) Robaj válasza Qorthral (#1702) üzenetére


Robaj
addikt

ZH, bedandó, vizsga, beadandó, vizsga, ZH lassan 3 hete...

HEMP: Te már csak tudod mi? ;]

[Szerkesztve]

(#1720) Qorthral válasza LJoE (#1704) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát az a helyzet, hogy el kell ismernem, igazad van :)
Nagyon passzív vagyok sajna az elmúlt pár ''évben''.
A topicot azért olvasom, nem hagyok ki hozzászólást.

Ilyesfélék - Mikor leszen eme csoda repnap ;) ?
Kéne egy jó kis bulit csapni:)

Valamint a Zsadi féle kis pénz kis server dologban is benne lennék!
Jó lenne néha ökörködni egyet. Azért nekem is hiányzik a hülye hentelés hajnalig, meg Robaj letkzása gránáttal ;]

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1721) Zsadi válasza Qorthral (#1720) üzenetére


Zsadi
őstag

Nemzetközi Repülőnap
2007. augusztus 11-12-én rendezi meg ismét a Nemzetközi Repülőnap és Haditechnikia Bemutatót Kecskemét.Sajna a Sziget 2007. augusztus 8-15 lesz ezzel is kalkulálni kell a fanatikusoknak. :)


(#1722) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, már nagyon hiányzik a társaság, meg a játék is kicsit (már lassan 1.5-2 hónapja nem codoltam)..
Esetleg szerverbe is beszállnék, ha lehetne valami jót találni. Robaj, kérdezd meg RG-t hogy mennyi lenne egy 12 slotos vagy ilyesmi + ventri természetesen:)

(#1723) Elrood


Elrood
őstag

AureliusVenport cod játékos már az amerikaiakat is jól írtja 150-s pinggel puskával:). [link]
Pedig baromi nehéz ilyen pinggel lőni:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1724) FlasH-BacK válasza Elrood (#1723) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Hát igen ott már erősen előre kell gondolkodni.. Én is most ilyesmit élek át, csak az a baj hogy nekem a gép nem ''fogja föl'' egy ideig hogy lőttem, mert olyan lassú..
De érdekes megfigyelni hogy pingek alapján jó ha 20% amerikai a játékosok közül :U

(#1725) Zsadi


Zsadi
őstag

Strucc!
:U :DDD :U

(#1726) LJoE


LJoE
senior tag

egy jó hír repnapilag

[link]
''Mindezek mellett a szervezőbizottság nemcsak hogy nem emeli a két évvel ezelőtti belépő árakat, hanem könnyítéseken is gondolkodik. ''

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1727) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1726) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Óje, ez jó hír :).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1728) Zsadi válasza LJoE (#1726) üzenetére


Zsadi
őstag

Na embörök, akkor lehet már kb tudni hogy ki jön kecsóra repnapra?
Jó lenne lassan tudni szállásolás szempontjából, hátha tudunk mi kecsóiak segíteni.

Szívem vágya egy LJoE Robajnál eltöltött éjszakája! :DDD ;] :D
(Elképzelem, ahogy egész éjjel püföli a fejét :D )


[Szerkesztve]

(#1729) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1728) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én tuti!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1730) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1729) üzenetére


Zsadi
őstag

Foglaltassak ugrálóhelyet Neked a kerítéshez? :D

Amúgy azt lenne jó tudni, hogy ittalvással hány emberke jönne, illetve 1 v 2 napra akar kimenni a repnapra.



(#1731) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1730) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Persze, hogy foglaltass... :D Bár JoE mintha olyat mesélt volna nekem, hogy a torony másik oldaláról jobban lehet látni, így oda is foglaltass. :)

Én a 2 napban nem vagyok biztos, de egy pénteken menős-szombaton jövős forgatókönyvet elképzelhetőnek tartok, Dzsó pedzegetett nekem valami ilyesmit. Majd jön és elmeséli.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1732) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Lehet hogy én is elnéznék, akár 2napra is..

(#1733) LJoE


LJoE
senior tag

nekem költözés esedékes akkortájt, de mennék 1 napra biztos, de 2 inkább jobb lenne, mert idén nem hiszem, hogy ismétlődős műsor lesz
csak valahogy leégni meg napszúrást kapni nem kéne mint 2 éve

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1734) Robaj válasza Zsadi (#1728) üzenetére


Robaj
addikt

Ancim megvéd, mamiiiiiiiii :D

(#1735) Zsadi válasza Robaj (#1734) üzenetére


Zsadi
őstag

Védjen meg téged a villanypásztor ipariárammal az......teeeee pingvintestű biiiiiirkaaaaaa.... ;]

(#1736) LJoE válasza Zsadi (#1735) üzenetére


LJoE
senior tag

ahogy mondja kend :)

húúúúú E-3A Sentry AWACS a repnapon
(tudatlanoknak [link])

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1737) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1736) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

miatököm az az OTAN? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1738) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1737) üzenetére


Zsadi
őstag

NATO tükör OTAN (Osztunk Terítünk Alkoholt Nektek)

Vagy NATO iránytűcsillag OTAN csak nem tudják hogy parasztosan az OTTAN

:))



[Szerkesztve]

(#1739) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1738) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Még parasztosabban meg ''ottan e''. :D

Mindenesetre az első változatban ismertetett rövidítésed megvilágította előttem, miért is örül Joe ennyire ennek a vasmadárnak, gondolom söröket fognak belőle dobálni kifele a mezőn szomjazó magyaroknak, hogy pirosabbra süljenek. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1740) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1739) üzenetére


LJoE
senior tag

az az :)
meg rohadtul remélem, hogy jó alacsonyan elszáll a fejed felett, aztán húzod befelé a nyakad a hangjától :)

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1741) Zsadi válasza LJoE (#1736) üzenetére


Zsadi
őstag

És miért viszi a repülőgépbácsi a hátán az ufót?

és milyen LAN? lesz?

És és mi hee?
:W :Y :R

(#1742) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1741) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Merez nemisúgyvan, hanem merez úgyvan, hogy az ufó viszi a hasa alatt a repülőt, meraz ufó az erősebb.

( :DD )

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1743) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1742) üzenetére


Zsadi
őstag

Jóvanna, lehet igaza van a bácsinak.. :U

De lehet hogy a legegyszerűbb megoldást nem vettük számításba, hogy kéremszépen, egyszerűen csak sexuálják egymást a repülőszerkezetek az égen ottan fenn-E.
Leűtem.
:D

(#1744) LJoE


LJoE
senior tag

szerintem maguknak elmentek hazulról, sürgősen kezeltessék magukat

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1745) LJoE


LJoE
senior tag

ha unatkoztok:
[link]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1746) FlasH-BacK válasza LJoE (#1745) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

ezz nagyon pihent... gondolom az egérgyártók szponzorálják hogy minél hamarabb elkopjanak az egérgombok:)

(#1747) Qorthral válasza LJoE (#1745) üzenetére


Qorthral
őstag

Hy :)
Igen, tényleg segítsen mindenki, mert most már lehet egyszerűen is!
Lelkes magyar barátaink elkészítették a háttérben is futó autogyorsklikkert, aminél csak annyi a dolgunk, hogy 15 percenként beírjuk az ellenőrzőkódot!

Segítsen a lamPH!a is, meg persze az egész PH!, előzzük meg a japánokat :) !

A link:

http://free.x3.hu/stp/autofire/

Az oldalon van link a progihoz, és a fórumokhoz is.
Aki tudja, terjessze :)

Köszi!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1748) Qorthral


Qorthral
őstag

Látom lehalasztottam a fórumonkat még az átlagnál is jobban...

Srácok! Kéne egy jó kis lövöldözős este!
Amikor mindenki jön és toljuk kicsit neki Tigeren, vagy Dawnon, netán Harboron vagy atyaég Stalinon :D ?
Zsadi kedvéért mehet egy Brecourt is, LJoE kérésére pedig Robajt külön ventrire (TSre) tesszük :)

Csak gyerünk!

Hiányzik ez az egész, NA! Legyünk őszinték :B
A csapatszellem, a viták JoEval, w durcás napjai, az április elsejei tréfája, DoGgal a nagy dumálások, Robajjal a noclip TK gránátpartik stalinon, meg az, hogy mindig fent volt ventrin, Zsadival a westernes havas puskás cowboyosdi hurtgenen, vagy a nagy puskás gyakorlásaink brecen, hiányzik Z pisztolyos rambozása, kapszegyládasörthakinyírodegypisztollyalminda6ot (JoE) :D, meg persze Bagya ritkánhallott hangja és csipázgatása, mc brutalitása, amikor mindig egyedül maradt 5 ellenre, és igen, mennyiszer megoldotta! Ő volt anno a nyerőemberünk, a kis Einstein, ahogy a Chimerasok nevezték, és nagyon féltek tőle, joggal!
Hiányzik Elrood is, anno a nagy csativédéseink 6v6 Stalinnál, bombabiztos volt:), aztán Flash-Back és mejte, akik kiegészítőből nagyon jó kis alapemberekké váltak idővel, valamint Beerwolf+LK is, bár ők elég keveset voltak.

Megnéztem ''haver''klánjainkat, firpo teljesen halottnak tetszik, N'Fly hozzánk hasonlóan ''aktív'' maximum...
Kár! :(
Kiemlékeztem magam :U :O

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1749) Zsadi válasza Qorthral (#1748) üzenetére


Zsadi
őstag

:C Ötlet!

Ez akkor fog működni igazán, ha páran itt köztünk félre rakják vélt/jogos problémájukat a másikkal szemben, mert valljuk be, ez is probléma valahol, nemcsak az idő.
Anno rád is kegyetlen pipa voltam Q, mert szarul esett hogy csak úgy lelépsz közülünk annyi jó kis game után, majd az NFSU totyikban meg irogatod a jobbnál jobb köridőket. :)
Robaj külön kategória, lehet ignorálni mute/sör kombóval, bár jelenléte a serveren vérnyomásnövelő hatású. :D
Joe nyűgős volt, nyűgős biztos most is, és nyűgös is lesszz bazdmeeeg. De Őt így szeresssük! :)
W felkapja a vizet, kivág mindenkit, így jó! :R
Mejte rohangálós szartunker lett, de lazán le lehet makkolni. ;]
Flash lanozik, Elrood filozofál, Zé Bagya passz, dógózik iszik. :)
Jó munkásemberünk Dogbácsi bizti el van havazva, de talán felesik majd valami poén játékra.
Röviden ennyi, sajna másról nem tudok semmit.
Remélem összejön valamikor valami közös játék.



(#1750) LJoE válasza Zsadi (#1749) üzenetére


LJoE
senior tag

a clickclickclick szervert is te ölted meg Q? hogy felhívd a figyelmet? :D

szerintem az utóbbi időben játék szempontjából még mi vagyunk a legaktívabbak mejtével
vasárnap este is nyomtuk egy pár órát chim hq-n

úgyhogy részemről nincs ellenvetés, tényleg jó lenne nosztalgiázni egyet
mostanság már fele annyira se vagyok nyűgös mint voltam anno, Robajt is eltűrném pár percig :)

úgyhogy részemről a fáklyás...mehet :D

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.