Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) LJoE válasza Zsadi (#148) üzenetére


LJoE
senior tag

humorrépát ettél?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#152) Zsadi válasza LJoE (#151) üzenetére


Zsadi
őstag

Humorrépa? Hm..érdekes szóösszetétel....hallottam már róla, de látni még nem láttam. Jaj, de lehet hogy mégis.
A napokban turkáltam sör után kutatva a hűtőben, és akkor láttam meg szegénykét. Elég humoros jelenség volt, azzal a kókadozó zöldmicsodájával, de maga a répatest, na az nem volt semmi. A fonnyadás utáni ráncok erősen hasonlítottak a szomszéd matróna arcán található mélyedésekre, és roppant mód szarul nézett ki. Na azt hiszem, ilyen vagy hasonló állagú lehet egy humorrépa így első ránézésre. Ki is vettem onnan szegényt, ne dideregjen ott a hidegben, és a kukán át távozott az örök répaföldekre.
De répa mint vitaminforrás tekintetében Dog az illetékes, répázás terén meg nyilvánvalóan Robaj.

Ja, hogy kérdésedre is válaszoljak. Nem, nem ettem.


[Szerkesztve]

(#153) Elrood


Elrood
őstag

Tudom, még csak szerda van, és hamár humorunknál járunk, akkor [link]

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#154) LJoE válasza Zsadi (#152) üzenetére


LJoE
senior tag

atyaúristen :D te nagyon készen vagy :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#155) Robaj válasza Zsadi (#148) üzenetére


Robaj
addikt

:DDD

UI: nem a guidot ellenőriz, hanem serialt... 1.0-s szerverre se tudtak felmenni a nem legálisak 2-3 napig, míg ki nem jött egy ''javítás'', szal nem PB ellenőriz, hanem nincs ''megjavítva'' a cod2mp.exe, arra még várni kell sztem ma estig :)

(#156) mejte válasza Zsadi (#152) üzenetére


mejte
csendes tag

ez igen.

emelem kalapom.

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#157) Robaj


Robaj
addikt

warztunk, weblapon az eredménye

(#158) Robaj


Robaj
addikt

Ma este ELVILEG lesz Flash, Zsadi, Mejte, W, én, vki nem jönne még warzani? :))

(#159) Zsadi válasza Robaj (#158) üzenetére


Zsadi
őstag

Normális időben, normális ellen ellen, feltéve ha normális leszel.
Sztem a 3. feltétel kivitelezhetetlen... :), különben úgy le leszel b+elve mint Janibá, aki úgy berúgott mint a csacsi, érezte hogy nem tud felállni, de elvánszorgott a kocsmaajtóig, de még ott sem bírt felállni, ezért nagynehezen kikúszott rajta, elvánszorgott hazáig kúszva, felmászott az ágyra, másnap reggel meg jól le b+gelete az asszony, hogy seggreészegre itta magát, mert megint elhagyta a tolókocsiját! Így ám, így vigyázz!


(#160) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#158) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A tegnapihoz grat (a dátum el van írva a lapon), ma tudok lenni, max este 10:30-ig.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#161) LJoE


LJoE
senior tag

kis családomon múlik még a dolog, de ha tudok is jönni, akkoris max 22:30ig én is

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#162) Zsadi válasza LJoE (#161) üzenetére


Zsadi
őstag

kis családom, nagy családom, kihült-E már a kalácsom....
bocsi Joe, csak valahogy ezt kezdtem el dúdolni... :)


[Szerkesztve]

(#163) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#162) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Te szedsz valamit? :D

Egyébként nem tudom, hogy a répában mennyi vitamin van (valami karotin vagy mi a fene rémlik), de ha megeszed, fogsz tudni fütyülni. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#164) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#163) üzenetére


Zsadi
őstag

Hallottam én is ezt a mendemondát a répa és a fütyülés kombinációjában, de igazat megvalva, amikor kipróbáltam, akkor csak a répaörlemény repült ki a számból, de fütyülésre emlékesztető hang nem rémlik, inkább sipákoló hang ami arra buzdított, hogy most azzonnal takarítsak össze magam után!
De a fütyülős baracktól attól igeen, attól tudok ám! :)

(#165) FlasH-BacK válasza Zsadi (#164) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Valahogy sejtettem hogy a végére a fütyülős barackra fogsz kijukadni:)

Joe: akkor most hogy legyen a tárhelyes dolog? tudsz szerezni?
Dog: majd ha ráérsz lehet, hogy a segítségedet kérném az intro és egyéb design elemek elkészítésében:D. A honlaphoz hasonló dolgokra gondoltam, főleg arra a láPH!ára a fejlécben. Szoval ha az megvan neked nagyobb-ban, és nem copyrightos akkor majd átküldhetnéd valamikor.

Mindenki: ha van bármi jó ötletetek intro/outro, egyéb szerkezeti elemekre, ne kiméljetek. ja és a zenét arra gondoltam hgoy mindenki válassza ki a saját kis 1-2 perces részlegéhet illőt. vagy választhatok én is, de az nem biztos h tetszeni fog.:DDD

(#166) bLaCkDoGoNe válasza FlasH-BacK (#165) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tele vagyok ötletekkel, ha este leszel, majd beszélünk róla.

Ha én is benne leszek a movieban (őszintén szólva nem tudom, hogy van-e kellően jó anyagom hozzá), akkor én szeretném a saját részemhez a zenét kiválasztani.

Zsadi: Fütyülés előtt le kell nyelni a répát. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#167) Robaj válasza FlasH-BacK (#165) üzenetére


Robaj
addikt

Balááázs legyél a köcsögöm
Itt a helyed, óóó a pöcsömön.

Nem vagyunk mi buzik ez mind csak a látszat,
távon álljon tőlem, hogy más faszával játszak.

:)

Joe tegnap izente, h. lehet tárhely ugrik, most stornó.
Zenét majd választok, kb hány perces legyen? Több zene refrénje lehet?
Kutya: thx, javítom, nekem van egy olyan demom, ahol pint néztelek és Rambóztál :))

[Szerkesztve]

(#168) Zsadi válasza Robaj (#167) üzenetére


Zsadi
őstag

Inkább arra gyere rá, hogy miért nem ment el sehova nekem a demot, mert azt a multkori se mentetette, amikor azok a hülegyerekek ellen játszottunk, és még Te mondtad hogy vegyek demót.
Nightfly elleni Cb warról megvan az valakinek amikor a 2 bombaszedőt kaptam le egyszerre? (Na azt a demot se mentette, de miért??? )

Dog: Nyeltél Te már le répát? Hát mikre akarsz Te rábírni engem? És mi van ha keresztbe fordul a torkomban az répa? Nyelni sem, nemhogy fütyülni nem tudok majd...ejj ejj...Te kis gonosz! :)


[Szerkesztve]

(#169) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#167) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a Joe-féle tárhely befuccsol, akkor ideiglenes jelleggel ~1 gigát én is fel tudok majd ajánlani, csak jelenleg a tárhely adminfelületével varázsolnak valamit a szakik, így egyenlőre nem tudom beállítani.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#170) Robaj válasza Zsadi (#168) üzenetére


Robaj
addikt

Megvan.
Próbáld csak ki ezt:
/record
/stoprecord
elvileg kiírja, h. hova menti

[Szerkesztve]

(#171) [w]


[w]
őstag

uhh, hétfőn voltam 1000 naPH!os... :B

ja és este nem leszek!

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#172) LJoE


LJoE
senior tag

tárhely ügyben egyelőre érdekesen állnak a dolgok, tárgyalás alatt
lehet, hogy lesz sajátom baráti áron, majd még kiderül, most még ez is működik, de hamarosan lehet, hogy megszűnik

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#173) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

humorrépa

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#174) FlasH-BacK válasza Robaj (#167) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Na nee! ezt írtad Bagyának szerelmes vers gyanánt? :))
Zenét olyan 2-max 2.5 percnyit sztem, kb annyit gondoltam 1 emberre.. de aztán ne ilyen mulatós diszkózenét mint ami néha hallatszódik tőled ventrin :P
Dog: jó, akkor este majd egyeztetünk. tárhely ügyben én azt tudom felajánlani, hogy minden nap letöltöm a demokat róla, a többi már azon múlik hogy ki milyen hamar tölti föl nekem. De gondolom hogy kb 1 hét alatt mindenki el tudja küldeni az anyagokat.

Előzetes terv a filmről:
szereplők: [w] |Bagya | bLaCkDoG | Corp.Z | Elrood | e=mc2 | FlasH-BacK | LJoE | mejte | Qorthral | Robaj | ZsAdI
időtartam: kb 25 perc
bitráta: kb 1500kbps (audio+video)
méret: kb 280-300mb

ha valaki valamiben nem ért egyet az csak szóljon!

(#175) Robaj válasza FlasH-BacK (#174) üzenetére


Robaj
addikt

Xvid 1.03 legyen ám! 128 kb/sec lame bőven elég...(CBR)
UI: Two passal csinájjad, és 300 megára kiad egy kis rátát :))
UI2: Majd felrakok 200 megányi zenét, pl sorry, unbelievable (remélem tucc english;)) stb, szal pár univerzális cucc, rakok hozzá nyugisabb + prögősebb zenét, majd összevágod a lövésekre :))
Nem kell sietni, ha 3 hét múlva lesz kész, akkor 3 hét múlva lesz kész.
UI3: Z-ről és Bagyaról van vmi demo??? mert nem emléxem már arra az időre sem, mikor waroztak velünk...
UI4: csak a zenék/demók feltöltéséhez tárhely köll vazze, ja és 36 mega/óra a feltöltésem max...

[Szerkesztve]

(#176) LJoE válasza Robaj (#175) üzenetére


LJoE
senior tag

megint szájbarúgni lenne kedvem téged
szerintem inkább nem warozok, mert már most látom, hogy felhúznám magam
3 hét??? örüljél ha addigra egyáltalán meg lesznek a demók, amikből el tud indulni szegény srác, aztán majd pöcsölget vele egy ideig mire összerakja

de szerintem kihagyható vagyok, warokon se sok értelmes megmozdulásom volt
max berakjuk párszor ahogy hősiesen elhalok elsőként...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#177) Robaj válasza LJoE (#176) üzenetére


Robaj
addikt

Igazad van, lefelejtettem a pl szót.
Akkor úgy mondom: Kész lesz, amikor kész lesz, nem kell elkapkodni.

(#178) FlasH-BacK válasza LJoE (#176) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

áhh, ne is törődj vele. még annyi esze sincs, hogy ha rohadt lassu a feltöltése, akkor ne 15 órányi zenét adjon 2 percnyi lövöldözéshez.. :) ezért mondtam Robaj, hogy szépen válogasd ki a demokat, neadjisten vedd fel belőle a videot, annál is előbb lesz kész a film. és annál kevesebbet kell feltöltögetni. én divx-re gondoltam codec terén, audioban egyet értünk. és adobe premiere-vel tervezem csinálni, az meg PAL formátumot használ (720x576), úgyhogy ennek függvényében kéne a videokat is lementegetned.

Ja, Joe, nekem az is jó, ha feltöltesz néhány demot, aztán majd kiválogatom belőle a jó lövéseket, biztos van benne egy csomó, nem kell szerénykedni. :)

[Szerkesztve]

(#179) e=mc²


e=mc²
őstag

volt egy kis idom, es korulneztem demo ugyben.

nincsenek.
ez van

Ambulimax Provider

(#180) Robaj válasza FlasH-BacK (#178) üzenetére


Robaj
addikt

Azé mondtam, h. használj two passos xvid 1.03-at, jobb képminőség, kisebb méret, mint DIVX-el.

Ha én fölveszek videót, az több helyet fog foglalni, mintha az egész demót raknám fel :)
Szal olyan lesz, h. pár demót végignézek, és a fájlnevébe beírom, h. mely köröben nézelődj erősebben :)

(#181) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a csórók unatkoznak: [link]

12 db 30''-es wide Dell TFT, 6 db 7900GTX 512Mb videokártyáról hajtva.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#182) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#181) üzenetére


Robaj
addikt

:Y

(#183) e=mc² válasza bLaCkDoGoNe (#181) üzenetére


e=mc²
őstag

igaz nem tft, de ez se kutya: [link]

Ambulimax Provider

(#184) Robaj


Robaj
addikt

Csekk weblap. Mejtenek 1, blackdognak 2 fregmúviba való megmozdulása van megörökítve. Többieknek több.:)

[Szerkesztve]

(#185) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Itt a szent arc, Bagya: [link].

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#186) Bagya válasza bLaCkDoGoNe (#185) üzenetére


Bagya
csendes tag

Ja a végén még pont láttam, mielőtt map-ot váltott volna,de köszi:)

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#187) FlasH-BacK válasza e=mc² (#179) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

egyáltalán nincs meg 1 demód sem? az nem lehet hogy valaki is kimaradjon a filmből. legfeljebb összeszedünk a mások spectate-jéből párat, biztos ott is van jópár szép jelenet.:)

(#188) Qorthral válasza FlasH-BacK (#187) üzenetére


Qorthral
őstag

Van 1-2 régi MC demom, van benne pár nagyon ígéretes rész :D
Robaj miről beszélsz? Hol vannak ezek a weblapon :F ?

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#189) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát ez tucatfilm volt. :O

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#190) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#189) üzenetére


LJoE
senior tag

milyen film? és ez kit érdekel??? :D:D:D

ma este ha minden jól meg olyan 8tól leszek és warozok is, ha arra kerülne sor
előtte megpróbálok aludni, hogy ne legyek nyügös

hallom Robaj meglepődtél tegnap este, hogy nem küldtelek el a csába :) hát igen, már ennyire fáradt voltam, hogy az se volt kedvem

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#191) Robaj válasza Qorthral (#188) üzenetére


Robaj
addikt

2 külön dolog :)
- Csekk weblap
- Mejte és Blackdognak is vannak dolgai amit bele rakhatunk a múviba

(#192) Zsadi


Zsadi
őstag

Jó volt az a tegnapi war, meg is lehetett volna, ha az a fránya viszki hamarabb kimegy a fejemből...
W is csodálkozott, hogy nem tudok egyenesen menni Stalinon a gerendán.. :D

Demo ügyben tudja valaki hogy seismovisionben hogy lehet előre hátra tekerni a demot?
Robaj leírta az Ő módszerét játékon belül, de az olyan kínai volt, meg 20 soros vackok, hogy azt inkább hanyagolnám. Tehát egy olyan demolejátszási folyamat érdekelne, ami gyors hatékony occsó. :)

Na, akkor csak nem a viszki szüleménye volt az a ''szent arc'' :D
Bagya kérdezte is, hogy mit szívtunk... :D


[Szerkesztve]

(#193) LJoE válasza Zsadi (#192) üzenetére


LJoE
senior tag

öreg te készen vagy :D

én úgy tudom, hogy seismoban csak fast forward van, rewind nem nagyon
a numerikus gombokkal lehet mindenféle fícsöröket előrángatni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#194) Zsadi válasza LJoE (#193) üzenetére


Zsadi
őstag

Igen kész vagyok, már 3x éve.... :)
Tegnap Robajnak is tartottam egy eszmefuttatást a ''holnap leszel-e'' kérdésre...
Naná hogy leszek, mert földi énem igaz halandó, tehát valszeg leszek még egy ideig az anyagi világban reményeim szerint, de Ő ezt a bugyuta agyával alig akarta felfogni...
Érdekes mód, sörös barátom Mejte egyből felfogta a mondandóm lényegét, és a mi szintísztanemiszomsört Dogunk is vágta hogy miről beszélek.... :)
Bagya nem reagált semmit, mert el volt foglalva a tescóssonkával amit valami mézesmadzaggal evett épp a nagy lövöldözés közepette... :D Ja, és az még rémlik, hogy valaki megitta a sörét, ezért dönnyögött kicsit, de én csak gratulálni tudok a bűnösnek!



[Szerkesztve]

(#195) Bagya válasza Zsadi (#192) üzenetére


Bagya
csendes tag

Tudom, hogy rég játszottam veletek, és elszoktam az iszákos bajtársaktól, de Zsadin szétröhögtem az agyam. Néha komolyan azt hittem, hogy nem ittas, hanem be van tépve:)

Egyébként Zsadi, egyszer mikor kérdezted, hogy mit néztem ennyi ideig, hogy nem lőttelek le, akkor egyrészt beleolvadtál a környezetbe, másrészt épp tüsszentettem:))
Meg az sem mellékes, hogy ritkán játszok, emiatt lassu is vagyok...

Az toscana sonka volt, mézes mustárral, ami nagyon finom egyébként. És reagáltam volna, de mire beírtam volna bármit is, már aktualitását vesztette...

[Szerkesztve]

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#196) Zsadi válasza Bagya (#195) üzenetére


Zsadi
őstag

''másrészt épp tüsszentettem''

Bazz, azt hittem Robaj felrakott valami esőmódot a serverre, de akkor már tudom miért volt pöttyös a monitorom! :D


persze...toscana sonka .....Te elhiszel mindent??? csak elírták....ennyi.....nem kell ez a nagyzolós duma.....:)


[Szerkesztve]

(#197) Bagya válasza Zsadi (#196) üzenetére


Bagya
csendes tag

Papi, minél öregebb vagy, és egyre többet iszol, annál többet kötekszel, nem lesz ez így jó. :)
(még akartam valamit, de elfelejtettem.:F )

[Szerkesztve]

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#198) retros


retros
tag

a Nagy Honvédő Háború elötti demoim vannak sztem vhol..
vagy nem.

(azt h hülye vagy bagya) :)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#199) Zsadi válasza Bagya (#197) üzenetére


Zsadi
őstag

''még akartam valamit, de elfelejtettem''
És még én öregszem...... NC.... :)

(#200) [w] válasza Zsadi (#192) üzenetére


[w]
őstag

na azon tényleg majd' beszartam mikor láttam, hogy mennyire bizonytalanul lavírozol a gerendán, aztán sikeresen le is estél. :D
részeges fragmester III. :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.