Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Ma lehet én is felnéznék picit...most akor müxik a cod.hu-s ts? valaki tud hozzá passt?

(#1752) Zsadi válasza LJoE (#1750) üzenetére


Zsadi
őstag

chim hq is már admin nélkül egy fos...
tegnap is mi ment rajta amig nem jött egy admin, tk, duma ugatás stb...

(#1753) Qorthral válasza Zsadi (#1752) üzenetére


Qorthral
őstag

Tényleg, a saját kisszerver ötlete fennáll még?
Na nem mintha annyit játszanánk, de most eszembe jutott, hogy hiába jó az ötlet, ha nincs hol játszani. Vagy van?
Persze publamazhatunk is :)

Az előbbi felsorolásomból kihagytam Krisst, és ezt nagyon nem jól tettem, mert nagyon hasznos tagja volt anno a csapatnak, ráadásul egyike az alapítóknak :)
Szóval sorry Kriss!
Bár nem hinném, hogy ezt valaha is olvassa majd, de sosem lehet tudni!

Zsadi: Igazad van, nem volt szép tőlem, hogy ''csak úgy'' leléptem... :B
De nem tudjátok elképzelni mit éreztem azután a nap után, sosem voltam még annyira csalódott... 17-3as első map után döntetlen lett, és annyira bénának és tehetetlennek éreztem magunkat, és főleg magamat, hogy... eléggé megviselt...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1754) Zsadi válasza Qorthral (#1753) üzenetére


Zsadi
őstag

Tényleg, a saját kisszerver ötlete fennáll még?

Részemről igen.
Többiek?

(#1755) Zsadi válasza FlasH-BacK (#1751) üzenetére


Zsadi
őstag

Ahogy nézegetem az oldalt, már töröltek minket onnan.
Ehh....

(#1756) LJoE válasza Zsadi (#1754) üzenetére


LJoE
senior tag

én kiválóan elvagyok chim hq-n is
jó dolog a saját szerver, de akkor még Robaj is baromi sokat tudott vele foglalkozni
nekem se türelmem se kedvem nem lenne adminkodni, meg beállítgatni meg ilyenek
még jó, hogy őt kifejezetten izgatta a dolog anno
nem zárkózom el tőle, de jól át kéne gondolni, hogy kell-e ez nekünk

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1757) Zsadi válasza LJoE (#1756) üzenetére


Zsadi
őstag

Igazából én sem tudom, hogy kell-e.
Csak néha jó lenne tényleg ismerősökkel felmenni sajátra, ökörködni nagyokat mint régen. Pistole only emlékszel? :D
Q-val a westernezés Rocketen, vagy Zé berúgós őrjöngése Tigeren....vagy még lehetne sorolni.....

Nem tudom mik most a cod1 server árak, lehet már nem olyan vészes.
A fene se tudja hogy kellene, mint kellene, csak kavarognak nekem is a gondolatok a fejemben. :)
HQ-n én is elvagyok, de jó kis tiszta, jól beállított SD servert mint a milyenk volt, azt nem találok sajnos, pedig néha lenne kedvem ahhoz is.

(#1758) [w]


[w]
őstag

nekem a szerver nem létkérdés, mostanában már nem játszom. viszont a fragmovie-ra nagyon kíváncsi vagyok, hogy fénykorunkban hogy is nyomtuk.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1759) Zsadi válasza [w] (#1758) üzenetére


Zsadi
őstag

Persze hogy nem létkérdés. :)
Csak ha netán mégis lenne, akkor benne lennél-E?
Keménykezű kirúgós bannolós admin mindig kell! :D

De majd kialakul hogy mi lesz.
Lehet ez is olyan lesz mint a 100. warunk. :D



(#1760) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Fragmovie (legalábbis velem) szerintem biztosan nem lesz; én legalábbis nem ülök neki demót nézegetni, keresgélni, időpontokat firkálni. Ha valamit, hát ezt most már totálisan felesleges időpocsékolásnak tartom.

A szervert sem igénylem különösebben, játszani sem játszom már, COD már jópár hónapja nem volt a gépemen. Más dolgok kötnek le, talán ősszel-télen megint előszedem, ha hideg lesz és nem lesz mit csinálni kevés ráérő időmben, addig nem valószínű, hogy elő fogok fordulni COD-ilag bárhoz. FPS-ek közül egyedül a STALKER az, amivel néha játszogatok egy picit, de megfelelő hardver hiányában azt sem erőltetem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1761) [w] válasza Zsadi (#1759) üzenetére


[w]
őstag

benne-e lennék-e e? hápeháhogyne! :D

deviszontazonban: fragmovie-t a népnek! :C

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1762) Zsadi válasza [w] (#1761) üzenetére


Zsadi
őstag

Végülis Flash nem írta melyik karácsonyra lesz meg-E :)

(#1763) [w] válasza FlasH-BacK (#1751) üzenetére


[w]
őstag

Flash, valahova fel vannak pakolva a régi demoink? vagy valaki tud ezekről valamit?
szívesen visszanézegetnék 1-2-t. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1764) Qorthral


Qorthral
őstag

Nem tudom Flash hogy állsz hozzá most a demokészítéshez, de ha még mindig érzel kedvet és erőt, akkor ígérem, hogy a sajátjaimból a jókat akár válogatott fragekkel együtt a vizsgaidőszakom után (3-4 hét) elküldöm!
Tudtommal megint én vagyok ugyanis az egyik fő ludas, mert páratok demoi már megvannak neki, de én még nem küldtem :(
És szerintem ezért sem csinálta...
Bár Zsadiéból lehetne egy külön movie-t is :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1765) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

A Robaj-féle demók fennt vannak a lampha.dox.hu-n, még annó küldtem körlevelet benne a jelszóval. Azon kívül Zsaditól kaptam még demókat, asszem ő saját ftp-re töltötte föl. A többiektől, mint pl Q, csak igéreteket kaptam:)

De mindenkitől jó lenne ha legalább 1-2 szösszenet lenne, ezért mondom azt amit annak idején is, hogy aki nem ér rá nyálazgatni, az nyugodtan küldje el/töltse fel nagy vonalakban a jobb demóit, aztán én majd kiválogatom/gatnám a jó jeleneteket.

Tehát ha nagy igény van rá, talán megpróbálkoznék idén karácsonyra összehozni valamit:DDD
De az eredmény rajtatok is múlik, nem szeretném hogy a végén Zsadi vs. Robaj múvi legyen belőle.
Ja igen és amin épp elakadt a dolog a legutóbb: megfelelő codec és beállítás kiválasztása, valamint a movie főképének betütipusa. (habár asszem azt nagyjából már letisztáztuk csak nem emléxem mire esett a választás)


És jó lenne ha Robaj is érdemben hozzászólna a témához, mert tudom hogy még mindig Loháékkal játszik! (vannak titkos besúgóim :P )

(#1766) Zsadi válasza FlasH-BacK (#1765) üzenetére


Zsadi
őstag

Tehát ha nagy igény van rá

Persze hogy van. Majd az unokáimnak könnyes szemmel szerinted porosodó képeket akarok mutogatni??? Lof@szt. Fejeseket, tunkokat, makkereket, háborúúúúúút a gépen! :))

Amúgy szerintem, azokból a demokból is lehet másokról jelenetet lopni, amik már megvannak , az elhalálozás után.

(#1767) [w] válasza FlasH-BacK (#1765) üzenetére


[w]
őstag

tőlem biztos, hogy ígéretet sem kaptál, mert pont a második formatcém után találtátok ki ezt a filmes dolgot, az előző topicban ezt jeleztem is. :) sőt már akkor is az volt a megoldás, amit most Zsadi írt, hogy a hiányzó emberekről mások demójából lehet összevágni.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1768) Zsadi válasza FlasH-BacK (#1765) üzenetére


Zsadi
őstag

Amúgy Flash, amiket anno linkelgettem megvannak még Neked?
Mert tárhelyemen szerintem már nincs fent mind.
Ha hiányzik valami szólj, és feltöltöm újra.

Ezt nézte már valaki?
[link]

(#1769) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1768) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Van jópár demom, olyan 180mb-nyi, asszem ennyit raktál föl annak idején. Van még 1db szám is, styles of beyound-nine thou, nem tudom hogy az meg fog-e felelni ha az lesz alatta? mert még van lehetőség változtatni:)

A kieg.-et még nem szedtem le, régebben töltöttem egy s.w.a.t. modot, de azóta se raktam fel:) meg most nem is olyan atom a gépem h élvezhetném...

[w]: nem spec. rád gondoltam, azért is írtam oda hogy pl Q-tól. neki 1ébként állítólag vannak régebbi demói is más emberkéktől akik nem tudnak adni demót. de akinek van még bárminemű használható anyaga, az jó lenne ha feltöltené, minél több van annál jobb.

(#1770) [w] válasza FlasH-BacK (#1769) üzenetére


[w]
őstag

én Máté Péter számot szeretnék alá. megoldható? :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1771) Zsadi válasza FlasH-BacK (#1769) üzenetére


Zsadi
őstag

Maradhat az a zene.
Most azt a kieget amit egyszer írtam, azt nem szedted le?

(#1772) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1771) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

nem emlékszem milyen kieg...egyedül azt a swatosat szedtem le ami kb fél éve volt kinnt codhu-n... :U

[w]: esetleg valami hard rock remix szóba jöhet :P

(#1773) Zsadi válasza FlasH-BacK (#1772) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem nem....volt egy ''kieg.zip'' a movie-hoz, amit még valaha linkeltem neked privátban.
Arra értettem. :)

(#1774) Robaj válasza FlasH-BacK (#1765) üzenetére


Robaj
addikt

XviD-1.0.3-20122004 codec kell.
2 Pass.

Bocsi, de lakást keresek meg jogsizom meg vizsgaidőszak úgyhogy nem vagyok túl sokat gép előtt :(

(#1775) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1773) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

jaa, igen, megvan. a demok megvoltak belőle csak azt a pár számot nem találtam. de még működött a link.:)

(#1776) LJoE válasza Qorthral (#1753) üzenetére


LJoE
senior tag

egyébként ha az igen megható kis megemlékezés után néha felmásznál mondjuk ch!m hq-ra akkor játszhatnál is velünk...

ez példul tegnap este 21:47
4 darab Lam[PH!]a-s is van a képen
[link]

egyébként én erre a néhanapján pubolásra szavazok így jobban átgondolva
nincs mostanában stabilan időm, nem tudom előre kiszámolni
és többnyire amikor úgy gondolom, hogy na most leülök 1-2 órát játszani akkor is be szokott futni valami ami megszakítja a dolgot
illetve nem szeretnék megint a rabjává válni a dolognak (bár erre kevés esély van)
szóval szerverdolgot nem eröltetném

xfire-n is nagyon szépen lehet kontaktolni (sőt anno pár emberrel a dumálás is ment, pedig akkor még csak 512k-val hostoltam, most 1mbit-el még jobb is lehet akár...)
msn nem olyan stabil erre, mert én is sokszor felejtem összevissza státuszban magam rajta, aztán lehet, hogy itthon sem vagyok

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1777) LJoE


LJoE
senior tag

repnap update

A Kecskeméti Repülőnapra 2007. június 5-től lehet majd elővételben kapni jegyeket minden lottózóban illetve minden olyan helyen, ahol lottószelvények kaphatók. Jegyek ára (elővételben) felnőttek részére: 3.500,- Ft. gyerekek részére: 1.500,- Ft. A jegyek 2007. augusztus 11-től a helyszínen 4.000 Ft. illetve 2.000 Ft. lesznek majd kaphatóak.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1778) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Boldog névnapot mindenkinek aki Róbert vagy annak érzi magát!

(#1779) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Éljenek a Lóbeltek!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1780) Zsadi


Zsadi
őstag

Utólag is Boldog Névnapot! :R

(#1781) mejte


mejte
csendes tag

hepi róbert-déj!

repnapon hány éves korig gyerek a gyerek? én még beleférnék? :)

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1782) bLaCkDoGoNe válasza mejte (#1781) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Te? Simán, így is olyan apró vagy, hát ha még összehúzod magad kicsire! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1783) FlasH-BacK válasza mejte (#1781) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

majd egy babakocsiban tolunk oda a megfelelő hatás érdekében :DD

(#1784) Robaj


Robaj
addikt

Mindenkinek köszi!


Mejte, fizikailag vagy agyilag? ;]

(#1785) LJoE válasza Robaj (#1784) üzenetére


LJoE
senior tag

ja utólag is névnapot!

mejte: gyereknek nem leszel jó, de megnézem van-e fogyatékosoknak kedvezmény

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1786) LJoE


LJoE
senior tag

embörök hasnyál valaki wide lcd-t? megy azon a cod? vagy látott már valaki olyat?
szétnyújtja összenyomja micsinál vele? jó az egyáltalában? merhogy kéne monitor aztán kitaláltam, hogy akkor már wide, de nem tudom, hogy az jó-e nekem, hogy ilyen hülyeségeket találok ki

napszúrást kaptam biztos, pedig nem is voltam napon

ja akinek bírja a gépe az próbálja ki a Company of Heroes-t nem mostanában jelent meg, de marha jó kis játék
viszont az én konfigomat is megszopatja úgyhogy óvatosan a hozzáállással

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1787) Pacák válasza LJoE (#1786) üzenetére


Pacák
senior tag

Használni nem használok, de kicsivel korábban pöntyögték itt a megoldást: [link] :)

Nuclear launch detected

(#1788) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1786) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kicsit ''torzíccsa'' (sic!) a képet, engem 1280x768-ban nem zavart, de lehet, hogy a Te tűrésküszöböd más. (Majd eccer megnézed a notin hogy milyenez.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1789) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1788) üzenetére


LJoE
senior tag

majd egyszer minél előbb jó volna, mert rámjött a monitor vehetnék, és tudni akarom milyet akarok venni
apropó van wii? és ha van akkor mikor? :)

ja repnapról is felröppentek újabb infók, megint azonos lesz a két nap programja, úgyhogy szerintem lőjünk be egy szombati kimenetelt, mit szóltok?

te Pac nekem nem az a bajom, hogy hogyan konfigoljam, ott még nem tartok, hanem hogy egyáltalán akarok-e ilyet, jó ez nekem vagy sem

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1790) FlasH-BacK válasza LJoE (#1789) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

vegyé hasznátba' jó kis tizeehéccolos szemtron csodát ötezeré', a maradékon meg két hónapig sörözőő minden nap!
Downgrade rulez! :))


A repnapra meg 1értelmű h szombaton kell menni, hisz a kijózanodás gondolom legalább 1 napig eltart...((:

(#1791) LJoE válasza FlasH-BacK (#1790) üzenetére


LJoE
senior tag

hülemadár :) alkesz főiskolás :D (de szép idők voltak... :D)

egyébként valami sima nem wide 19-es lcd lesz vagy Samsung vagy LG (valami okos aszonta, hogy inkább LG) azér nem akarom a gatyámat erre költeni

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1792) Robaj


Robaj
addikt

Elrood Zsadi, ha Nektek vagy ismiknek van, vagy tudtok olyant, akinek van, vagy vhol ahol lehet óccsón, ajándékba ilyesmi bútorolat, akkor örülnék ha szólnátok nekem, mert kéne pár ágy (szám szerint min. 3), 1-2 asztal székek stb.

(#1793) LJoE válasza Robaj (#1792) üzenetére


LJoE
senior tag

készülsz, hogy nálad alszunk repnapon? :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1794) Robaj válasza LJoE (#1793) üzenetére


Robaj
addikt

Márha megkapom a kulcsot addig a lakáshoz:)

(#1795) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

nagyon nagy a csend embörök! Robajka, hogy alakul a szállás-projekt?:)

(#1796) Robaj válasza FlasH-BacK (#1795) üzenetére


Robaj
addikt

Jól, bútorok kellenek.:)
Nameg sok lóvé...

(#1797) LJoE válasza Robaj (#1796) üzenetére


LJoE
senior tag

befizessünk a Robaj szállóba? :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1798) [w] válasza LJoE (#1797) üzenetére


[w]
őstag

Hotel Shaq Beckur ***** :DDD
grátisz kis szappankák ügyesen lerakva a zuhanytálca mellé, stbstb. :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1799) FlasH-BacK válasza [w] (#1798) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

azaz! a hűtőszekrény pedig gondosan telepakolva vazelines tubusokkal :DD

(#1800) LJoE


LJoE
senior tag

anyám :) inkább kiveszek valami szállodában egy szobát

egyébiránt elejtett infókat leltem ilyesmiről
Kecskeméti Nyári Fesztivál II. augusztus 7-12.
mely némi borozásos műsor
és a lényeg, hogy augusztus 10 este fellép Al di Meola, gondolom ingyen kb fél órát játszik, de az akkor is élmény
bácsit hadd ne kelljen bemutatni...
példul:
[link]


szóval én mindenesetre örülnék annak, ha 10-én este arra csámborognánk
valahogy úgy kéne szervezni a lemenést, bár mindenképpen ezen törtem a fejem, hogy csacskaméten alvás után másnap korán reggel repnapra menés


[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.