Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Robaj válasza LJoE (#2648) üzenetére


Robaj
addikt

Ez egy VPS szerver, adtam neki ramot (2->4GB) és plusz CPU-t (1->4)

(#2652) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#2651) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Joe csak viccölt, utalva a régi pingharcos kalandjaidra, te pingvin. :)
Tényleg köszi, hogy összehoztad ezt nekünk. :R
Vicces, hogy ilyen konfigról anno nem is álmodhattunk, amikor saját szerverünk volt. :B

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2653) LJoE válasza Robaj (#2651) üzenetére


LJoE
senior tag

tankjú :) akkor már nem huzigálják a redőnyt? :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2654) e=mc²


e=mc²
őstag

Majd jövök én is, csak épp elvágtam hosszában a bal hüvelykujjamat és egy kicsit most fáj és bumszlira kötöttem.

Talán hétvégén. jobb lesz.

Ambulimax Provider

(#2655) LJoE válasza Robaj (#2651) üzenetére


LJoE
senior tag

Olyanok vagyunk nélküled majszter mint egy félkarú órás :)
Próbálkoztunk megint Doggal, első körben megölöm, connection interrupted kivág.
Valami más árulás lesz itt talán, nem erőforrás hiány. Csak sajnos rajtad kívül kb. senki nem ért a szerver lelkéhez :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2656) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Érdekes a helyzet, ha én lövöm le Joe-t, akkor indul a következő kör. Ha ő lő le engem, akkor a következő kör indulása helyett jön a connection interrupted. :F

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2657) Robaj


Robaj
addikt

Sajna a cod master serverek már nem elérhetőek, uh. egyedi indítófájl kell, lehet bugos.
Blackdog, küldtem a server jelszót, hátha másik pályán nem lesz ilyen

(#2658) bLaCkDoGoNe válasza e=mc² (#2654) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ouch :(
Jobbulás, most valószínűleg van rá idő, mert egyelőre úgyis kisebb technikai problémákkal küzdünk. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2659) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#2658) üzenetére


Robaj
addikt

https://wiki.zeroy.com/index.php/Call_of_Duty:_Rcon_Commands

(#2660) LJoE


LJoE
senior tag

Jelentjük a szerver mindig kidobál connection interrupted, összevissza.
Ellenben lőttük egymást egy másikon valami Hungarian rifle server, ott jó volt minden, kivéve mi :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2661) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#2660) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azér' a Dzsó az jobb volt szokás szerint, mint én, pedig ő is bénázott rendesen. Én egyenesen minősíthetetlen voltam (bár ezzel most minősítettem :D).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2662) Robaj


Robaj
addikt

Most kéne kipróbálni, rootként fut :)

(#2663) LJoE válasza Robaj (#2662) üzenetére


LJoE
senior tag

Jó lett jó lett :C :C :C
Majd valamikor kell csapatni egyet

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2664) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#2662) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jóság, most minden rendben ment, még mindig te vagy a szervermágus, úgy látszik. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2665) Robaj


Robaj
addikt

Na majd egyik este csapathatjuk, talan juliusban ra is erek, addig mc2 keze is rendbe jon, addig gyakoroljatok :DDD

(#2666) e=mc²


e=mc²
őstag

belepnek, de awaiting connection van eleg sokaig.

Ambulimax Provider

(#2667) e=mc²


e=mc²
őstag

No semmi móka és kacagás?

Ambulimax Provider

(#2668) Robaj válasza e=mc² (#2667) üzenetére


Robaj
addikt

Most nézd meg, átraktam egy másik VPS-re, másik oprendszer van mögötte, remélem így már jó lesz! :)

(#2669) e=mc² válasza Robaj (#2668) üzenetére


e=mc²
őstag

Most sem jó a fenti IP-vel. Továbbra is awaiting connection.

Ambulimax Provider

(#2670) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

e=mc² mesternek igaza van, nekem eltűnt a szerver a COD kedvenc szerverek listájából (egészen pontosan korábban ugye a neve látszott ott, most meg az IP látszik, de kapcsolódni nem lehet hozzá (ping sincs, ellenben bekapcsolt PB-t haluzik a COD, lásd screenshotz).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2671) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#2670) üzenetére


Robaj
addikt

Most már ott kéne lennie!

(#2672) e=mc² válasza Robaj (#2671) üzenetére


e=mc²
őstag

Most bent is vagyok!

Ambulimax Provider

(#2673) e=mc² válasza e=mc² (#2672) üzenetére


e=mc²
őstag

Kezdek unatkozni egyedül, és a dawnville-t pedig minden fűszálával együtt unom már :D

Ambulimax Provider

(#2674) bLaCkDoGoNe válasza e=mc² (#2673) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nu pagagyí! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2675) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Te jó ég mi megy itt :C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2676) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#2674) üzenetére


LJoE
senior tag

mit szeretne ezzel kifejezni? mikor leszünk többen? :) én is mindig egyedül lőttem halomra a díszlet...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2677) e=mc² válasza LJoE (#2676) üzenetére


e=mc²
őstag

Most bent vagyok, ha épp arra jár valaki :D

Ambulimax Provider

(#2678) Pacák


Pacák
senior tag

Találtam a frissen elindított COD1 alatt két HQ-t és az elsőre be is engedett szó nélkül, elsőre.
Az install még Win7 alatt történt a gyári lemezekről, a saját serialjával, csak frissült a gép win10-re. - Szóval jó régi. :D
Szerk.: a képet elsőre nem sikerült beilleszteni. :D
Szerk.: a másik szeró is beengedett, ott is ugyanaz a mod fut.
Sima lövész és medic a két választható cast.

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#2679) Pacák


Pacák
senior tag

Csak a lényeg maradt le az előbb. :DDD

Nuclear launch detected

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.