Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) LJoE


LJoE
senior tag

valaki segítsen neki értelmezni a mondatot...
(nincs kedvem tovább tépni a számat)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1352) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Jót waroztunk ma! Jött Mejte, W, Robaj, én meg Tomi barátom. valami félig magyar klán ellen játszottunk, stalint hoztuk 16-4re, ott nagyon halványak voltak. Ő mapjuk dawnville volt, az 11-9 lett nekik, ott azért már volt 1-2 érdemleges megmozdulásuk. Én tök jól éreztem magam, szerintem érdemes lenne megismételni:).
1.map:[link]
2.map:[link]

Aki kedvet kapott egy kis játékhoz, az jöjjön esténként ventrire:)

[Szerkesztve]

(#1353) [w] válasza LJoE (#1341) üzenetére


[w]
őstag

LJoe, megkövetlek. tényleg óvoda... :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1354) LJoE válasza [w] (#1353) üzenetére


LJoE
senior tag

azaz?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1355) [w] válasza LJoE (#1354) üzenetére


[w]
őstag

szerinted? első map után mute. :D nem lehet bírni azt a hangzavart, össze-vissza dumálást, felesleges szövegelést, amit ezek levágnak.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1356) LJoE válasza [w] (#1355) üzenetére


LJoE
senior tag

hát jah
mondjuk én sem a kevés beszédemről vagyok híres
de nem a beszéd volt az ami legutóbb betetette nálam a kaput...
de ezt már valahogy tényleg nem igénylem, így nem sok teteje van, hogy kapásból mute

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1357) Robaj válasza [w] (#1353) üzenetére


Robaj
addikt

Remélem nem velem volt gondod, de ha mégis, akkor légyszi ide vagy msn vagy privát, h. mire figyeljek oda jobban.

[Szerkesztve]

(#1358) [w] válasza Robaj (#1357) üzenetére


[w]
őstag

számomra is megdöbbentő, de kivételesen nem (csak) veled volt probléma!
stalin elején megbeszéljük ki-merre-mitcsinál, aztán kb. 2 kör után nulltaktik... állandó beszólogatások, egymás szavába vágás, stb. amatőrködés. mintha tegnap játszottunk volna először.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1359) Robaj válasza [w] (#1358) üzenetére


Robaj
addikt

Személy szerint úgy voltam stalinnal, h. mindenki tudja merre megy, ezért is nem szóltam, ment is a csapatnak. Dawn amcsi ott meg főleg nem mondtam semmit, mert gondoltam németben majd hozni fogjuk azt a pár kört. Ha szorosabb lett volna 1. map LEHET dawn amcsiba szóltam volna párszor, de nem láttam értelmét. Abban viszont igazad van, h. stalin német védésben Zsadi nagyon hiányzott mögűled, próbáltalak védeni, de mint láttad, nem igazán tudok mit kezdeni csipával létránál. Zsadi volt ott eddig és egyáltalán nem tudom honnan kéne jönniük.

Mintha tegnap játszottunk volna először
Flash haverja 1x játszott velünk :)
Szerintem ne csodálkozz annyira, szerintem itt van a probléma forrása: 2006.07.17. .Ac[L]er 30-10 Carentan Kiléptek Gyak

UI: Ha vagyunk ventrin 4-5-en, ellent simán lehet találni. Viszont ált. külföldiek, pingjük 60-80 körüli, ha az ő mapjukon szarrá verjük őket kilépnek, szóval erre majd fel kell készülni:(. Magyar ritkán van, ők is kilépősek általában. Szerencsére a tegnapi normális banda volt. Olyan 50 war körül járok corpsnál, abból ha 20 végigment sokat mondok. Sajnos normális emberek többsége átment COD2-zni.

[Szerkesztve]

(#1360) [w] válasza Robaj (#1359) üzenetére


[w]
őstag

költői kérdés: de miért veri mindenki a farkát arra a telibeb.szott cod2-re?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1361) Robaj válasza [w] (#1360) üzenetére


Robaj
addikt

Na ez az amit én sem értek. Nagyon sok jó, tényleg jó játékos volt COD-ban. Átmentek cod2-zni és bekerültek a zagyvatagba. Először csíterek, haxolók áradata. Másodsorban nincs normális public szerver, ami ne lenne szarrá moddolva. Harmadik meg, h. túl sok a segédlet, az ilyen 13 éves kispöcs klánok szarrá vernek bárkit egy jó taktikkal, mert nem kell tudni (jól) lőni.

[Szerkesztve]

(#1362) Zsadi válasza [w] (#1360) üzenetére


Zsadi
őstag

(#1363) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1362) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Olvastam a cikket, ez alapján aki valamilyen komoly díjazásért megy, az áll át cod2-re. Erről is megvan a véleményem, aki átmegy cod2-zni, mikor tudja hogy az 1. jobb, az becsicskul a játék forgalmazójának..

Sajna mostanság már tényleg csak nemzetközi szinten lehet jó ellent találni, magyarban nagyon ritka.

ja w: stalin támadóban sose volt taktik, csak megvolt h ki hova megy:)

[Szerkesztve]

(#1364) [w] válasza FlasH-BacK (#1363) üzenetére


[w]
őstag

ja, nem akarok vitatkozni, de ott egyik se volt meg...

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1365) mejte válasza Zsadi (#1362) üzenetére


mejte
csendes tag

te irtad, Zsadi? :)

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1366) Robaj


Robaj
addikt

Hmmm: [link]
Sajnos igaz is nagyrészben...

(#1367) Robaj


Robaj
addikt

Mejte pajtás, sok bolDOG névnapot kívánok, aztán nehogy meglássalak ma MSN-en, takarodás inni :))

(#1368) FlasH-BacK válasza Robaj (#1367) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Boldogakat Máté bácsinak!:) :C

Más: 1-2 cimborámmal szoktunk néha ventrizni, esetleg megoldható lenne-e, hogy nyissunk egy szobát nekik a szerveren? Nem hiszem hogy nagyon leterhelő lenne, de akit esetleg zavar vagy ellenvetése van, az szóljon!

(#1369) Robaj válasza FlasH-BacK (#1368) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem nincs ellenemre, nincs ellene szóló érv számomra, most 1-2 ember +-ba egy szobában igazán nem számít SZVSZ. A csapat is nyilatkozzon, h. oks, nem oks. Felőlem mehet.

(#1370) Robaj


Robaj
addikt

Joe, Zsadi régen láttalak titeket msn-en.
3 dologra gondolok:
1. Remélem nincs bajtok.
2. Nem vagytok gépnél/no msn bejelentkezés.
3. Töröltetek/tiltottatok, de akkor elvárnám/elvártam volna h. szóljatok. Ill. szeretném, h. vonjátok vissza.

Most néztem msn, és épp szerettem volna joe-val beszélni.

[Szerkesztve]

(#1371) LJoE válasza Robaj (#1370) üzenetére


LJoE
senior tag

[link]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1372) Robaj válasza LJoE (#1371) üzenetére


Robaj
addikt

Akkor letiltottál értem. Majd engedélyezz szeretnék veled beszélni vmiről, Q, Dog, Flash már megdumcsizva, de itt PH-n or priviben macerás lenne.

UI: 2 dologról szeretnék beszélni

[Szerkesztve]

(#1373) retros válasza Robaj (#1370) üzenetére


retros
tag

Zsotyesz csak annyit van MSN-en hogy: Zzz :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1374) LJoE válasza retros (#1373) üzenetére


LJoE
senior tag

de néha csalok :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1375) retros válasza LJoE (#1374) üzenetére


retros
tag

szal már engem is tiltottál jóvan...
bár nehéz lehet elviselni h bármikor lenyomlak öcsisajt :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1376) LJoE válasza retros (#1375) üzenetére


LJoE
senior tag

ne feszegesd magad ropiharcos, mert eltörsz :D
hát néha úgymarad Zzz-n de akkor meg melóban vagyok, ha nem alszok és Zzz

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1377) retros válasza LJoE (#1376) üzenetére


retros
tag

Te melóhelyen is csak alszol..nekünk bevalhatod :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1378) LJoE válasza retros (#1377) üzenetére


LJoE
senior tag

tagadtam én ezt valaha is??? :)
nagyobb gond, hogy ezt a főnököm is így látja... :D

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1379) retros válasza LJoE (#1378) üzenetére


retros
tag

nemkéne azt estéket az uccán tölteni :)))

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1380) LJoE válasza retros (#1379) üzenetére


LJoE
senior tag

dehát olyan szépen égett az az ótó, hát csináljuk neked a műsort a gyerekekkel a tévébe, hogy legyen mit nézned, te meg itt köcsögölsz :))
ilyen embereket, ezeknek semmi se nem jó
elkúrtad elkúrtad

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1381) Robaj


Robaj
addikt

Zsadi légyszíves oldj fel 5 percre, szeretnék kérdezni vmit, ill. egy fontos dolgot megbeszélni.

[Szerkesztve]

(#1382) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1372) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem tudom mire gondolsz.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1383) Robaj válasza Robaj (#1372) üzenetére


Robaj
addikt

Igazad van, DOG, pontosítok, mert így félreérthető:
már megdumcsizva=szóltam nekik

[Szerkesztve]

(#1384) LJoE válasza Robaj (#1383) üzenetére


LJoE
senior tag

és akkor az ember higyje el, hogy Robaj már megváltozott...
LOL :D :(((

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1385) Zsadi válasza Robaj (#1381) üzenetére


Zsadi
őstag

[link]
Nincs mit megbeszélnünk.
Ha nem vetted volna észre, jó ideje ide már csak offban írok, mert már nem tartozom ide.
Nálam véget ért a dolog, amikor ott lettem hagyva a ventrin nem egyszer (kb 5x), és közölted hogy mész warzani, pedig Te hívtál , hogy game van.
(Tudom Dog uncsi (sorry :R ), de nálam itt verte ki a biztit végleg.)
Majd Flash is bejelenti hogy másik klán. Sőt, be se, csak csak miután szólnak neki...
Mint Joe is írta, ezzel nincs is semni baj, de ahhoz képest, hogy az elején milyen tortúrákon ment át egy-két csatlakozni kívánó személy Maverick, Schnejdi, még Flash is (szavazás, e-mail, duma stb..), ahhoz képest egy kumma szóval nem szóltok a ''csapatnak'' a szándékról hogy másik klánba beléptek , azért ez már nc.... Ennyi idő után, azért elvárta volna az ember, hogy szólnak neki hogy mik a szándékok, legalább a gesztus miatt....
Erre mit lát? Corps Robaj, meg corp foqz vagy mi......
Lehet hogy ez másnak nem fontos, leszarja, nem érdekli stb..., de nekem anno nagyon fontos volt ez a csapat, és én hülye képes voltam miatta lemondani haverokat, programokat, csak hogy ott legyek valami waron, cupán stb...és erre ez van...
(Hangsúlyozom, hogy a fentiek az én véleményem, nem kell általánosítani, de valahol ezek megfogalmazódtak másokban is, ha nem is ezzekkel a szavakkal, de lényeg ugyanez volt valahol)

Na Flash idézetek:
''Robajról meg annyit, hogy szerintem ráférne egy kis fegyelmezés, mert a corpsosoknál nem tanul elég tiszteletet'' - akkor miről van szó, mi az az nagy változás, amire fel érdemes lenne folytatni a jövőben???

''Robajjal meg szeretném ha megbékélnétek, eddig is kibírtuk valahogy, és azt meg kell hagyni, hogy nélküle nem teljes a csapat, nem tudunk olyan jól köröket hozni.''
Kontra:
Eleinte nem hittem, hogy Joe-nak plussz ideget jelenet neki Ő, de valamelyik nap, 2v5-ben úgy lenyomtuk az egyik nem gyenge klánt, hogy csak lestem hogy miket lő Joe és hogy megy neki...
Anno 4v5-ben is igen tisztességgel helytálltunk whfc ellen, amikor kifagyott az Ap és nem volt Ő, és Elrood se nagyon volt képben valami toner miatt gyak. 3v5, pedig az CB war volt, és lett volna nem is kicsi sanszunk.
Nem azt mondom hogy hiányzik vagy nem hiányzik, de erre ráfogni azért túlzás.
Akkor hol van Q aki fogta a csatit mint állat? MC aki gyalázott puskával és olyan statokat csinált? stb stb... Szal ez gyenge védőbeszéd...(Hangsúlyozom, most itt nem a képességekről/skillről van szó, inkább jöttél volna a serverrel, meg ventrivel, + a szervezésekkel, amit elismer mindenki, és ezért :R Neki) de itt nem csak erről van szó.....

Engem felőlem lehet törölni weblapról, totyikból, az se baj ha fragmovieból kimaradok, már ha lesz belőle valami (bár itt csak a fragek kiírásához elpazarolt 10en valamennyi órát sajnálom.. )
Én értelmét nem látom ennek a jövőben, mert ha mindketten, ahogy mondtátok a hsz-kben elsődleges csapatnak tekintenétek ezt, akkor megkérdeztétek volna az aktuális kupáról az itteni tagok véleményét is, (mert ugye itt lenne azért még W, mejte,Dog,Elrood,Zé, Bagya) nem megint csak elcsipni a weben, hogy kedves bajtársaink vígan kupáznak..... ma is.......szal ez így a részemről nem megy.......

[Szerkesztve]

(#1386) Qorthral válasza Zsadi (#1385) üzenetére


Qorthral
őstag

Szia Mindenki!!! :)

Régen írtam ebbe a topikba normális postot de most megtezsem, ha már Zsadi kiöntötte a lelkét...
Szóval szinte mindenben igazad van, és sajnálom, hogy ez a jó kis csapat mostanra szétesett. Szétesett, mert JoE, DoG, mejte, Zé, Bagya alig ér rá a meló miatt, mert én lassan egy éve döntöttem úgy, mint most Zsadi, hogy nekem ez nem kell, túl nagy feszültség, túl sok önhibáztatás... Voltak problémák velem is, ventrin is, stb... De javarészt sikerült megbeszélni ezeket. Szétesett, mert Robaj legalább annyira széthúzza és megosztja a csapatot hektikus, zavarodott és űberidióta viselkedésével mint amennyire összetartja dícséretes szervezőmunkájával... És végül szétesett a CoD2 miatt, az átvándorlás miatt, a sok hülye miatt, akinek az újabb kell a jobb helyett...
Sajnálom, mert most úgy rám tört a ''nosztalgia'', szívesen játszanék egy kicsit...
Anno Zsadi, kitaláltatok valami kis fun játékot csapaton belül, mi lenne ha megoldanánk egy ilyesmit? :)
Flash, Robaj: Szerintem is minimum illett volna szólnotok, hogy beléptek máshova... persze érthető, hisz itt nem sok warra van lehetőségetek... De akkor sem ez votl a helyes megoldás.
Remélem össze tudunk hozni egy jó kis nosztalgiameccset, Robaj vs. mindenki alapon :DD :DD :DD

Üdv Mindenkinek:
Q

Ui: Zsadi egy kis westerneset is nyomhatnánk, mint anno : )) Bár most asszem simábban kikapnék :P :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1387) FlasH-BacK válasza Zsadi (#1385) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

...de nekem anno nagyon fontos volt ez a csapat...
Az anno-n van a hangsúly. Ott van a honlapon, hogy az utóbbi 5 hónapban 2 wart játszottunk. És még ha lenne valaki ventrin, meg pubolnánk, akkor azt mondanám, hogy van csapat. De így még ezt sem állíthatom. :( Ezen a héten 1x volt Mejte, W, én meg Robaj és játszottunk egy funwart 2 hónap után.. De ennél semmivel sem több. Így gondoltam ha a csapat nem érdekel senkit, akkor a tagok sem.
Lehet hogy ez másnak nem fontos, leszarja, nem érdekli stb..., de nekem anno nagyon fontos volt ez a csapat...
Szintén, anno én se mentem volna Loháékhoz, ha hívtak volna akkor is szóltam volna. Mindegy, erre szerintem ne fecséreljük a szót, meddő vita.
Engem felőlem lehet törölni weblapról, totyikból, az se baj ha fragmovieból kimaradok, már ha lesz belőle valami (bár itt csak a fragek kiírásához elpazarolt 10en valamennyi órát sajnálom.. )
A movie meglesz, ha más nem akkor mint mondtad karácsonyra a fa alá. Idő függvénye, lehet hogy csak a Te fragjeid lesznek benne, majd elválik.
Én értelmét nem látom ennek a jövőben, mert ha mindketten, ahogy mondtátok a hsz-kben elsődleges csapatnak tekintenétek ezt, akkor megkérdeztétek volna az aktuális kupáról az itteni tagok véleményét is, (mert ugye itt lenne azért még W, mejte,Dog,Elrood,Zé, Bagya)
Ha lenne csapat, akkor ez lenne az elsődleges.. a kupáról egyébként én nem is tudtam, mivel egész héten nem voltam corps-nál..tegnap adta a linket Robaj, aztán ott láttam hogy én is nevezve vagyok.
Egyébként én már párszor megpróbáltam invitálni az embereket ventrire, játszani, inkább kevesebb mint több sikerrel. (nem tom h idő vagy kedvhiány miatt:F) Ha a szerver újraindulásakor összejöt volna a társaság és játszogattunk volna, szerintem indulhattunk volna mi is.:U

(#1388) LJoE válasza FlasH-BacK (#1387) üzenetére


LJoE
senior tag

nem akarlak megbántani FlasH, de úgy érzem kurvára nem érted a lényeget
ne sértődj meg, de nem vagy olyan régóta a bandában, hogy tudjad, ismerjed a dolgok hátterét, mint ahogy mejte sem
aki itt volt az alapítástól tudja, hogy mi hogyan zajlott, és ez nem egy rövid folyamat volt ez a szétesés
az én szememben az irogatásaid, mikor már láthatólag szét volt szakadva a banda inkább olajként hatottak a tűzre

egyszerűen korábban látnia kellett volna Robajnak, hogy mi történik
tudom mindig én voltam a megmondó ember, de egyszerűen más problémáim is voltak bőven akkor, és valahogy erről a nagy mindent megbeszélésről is letettem, mert kezdett elég lenni
tudod hányszor beszélgettem msn-en Robajjal egy-egy szétbaltázott átordított war után? hogy mit hogyan kéne, és hátha attól jobb lenne? nem tudod
tűrtem, elviseltem a baromságait, mert úgy tűnt ez a csapat érdeke, és tényleg nem lehet szó nélkül elmenni amellett, hogy mennyi mindent tett a csapatért, a technikai hátteret ő teremtette meg
de mint már korábban is írtam van olyan, hogy két ember nem tudja elviselni egymást, ha megfeszülnek sem, én alapvetően nem haragszom Robajra, de be kell végre látnunk, hogy ő és én egyszerűen nem tudunk csapatként dolgozni ebben a játékban .

és most nem tudom mi a megoldás
nem szeretném, hogy most nagy mártírkodással egybekötve elhagyja a csapatot, amit tegnap felajánlott msn-en
főleg azért nem, mert tudom, hogy nincs időm aktívan részt venni, és így nem szeretném kigolyózni innen, nem is ez a cél, hanem az, hogy végre kimondjuk amiről a hallgatás folyt
nekem egy kikötésem volt és nem is akartam nagy háborúskodást ebből, hogy én és Robaj többet egy ventrin, egy csapatban nem
ez egy kurva önző dolog belátom, de egyszerűen nincs erőm, kedvem arra, hogy munka után, kikapcsolódásra vágyva, pluszban idegbe tegyem magam
Q-val és [w]-vel is voltak konfliktusaim, de ezeknek 90%-a abból eredt, hogy Robaj előtte már idegbe rakott, a másik 10% abból, hogy akkortájt messze idegbetegebb voltam, mára már lenyugodtam
de ha Robaj hangját meghallom, meg a szokásos irkálmányait, vegyük csak az utolsó hsz-ét meglátom, az idegbaj kerülget
nem megy na, ennyi .

és mint láthatod nem csak nekem van elegem, de mindig én voltam az első akinek ki kellett mondania, hogy valami nincs rendben
aztán vagy csatlakoztak még páran nyíltan is, vagy csak privátban ment a szövegelés, hogy ők is ők is (mellesleg ezt rohadtul utáltam korábban is)

kvázi az van, hogy ha nem Robaj hozta volna a labdát, akkor sohasem rakjuk be a kapuba
(szar és szemét szöveg, de lássuk be ez van)

de nem kéne tovább magyarázgatni a dolgot, aki itt volt a kezdetektől, érti érzi tudja
nagyon szép volt, meg jó volt ez az egész, de be kell látni végre hogy nem működik jól
és a csapat elsősorban ezért esett szét, nem a munka meg az időhiány miatt
egyszerűen nem láttam értelmét időt ölni egy olyan dologba ami plusz feszültséget szül bennem (és tudom, hogy csak akkor van ez a feszültség, ha Robaj is benne van)
nem tudom szépíteni a dolgokat, az nem az én stílusom, ez van

szerk.: kiegészítésként annyit, hogy tényleg sajnálom a dolgot, mert Robaj alapvetően jóindulatú ember, és ha csak msn-en elkezdtünk beszélgetni akkor teljesen korrekten tudtunk, komolyan zavar ez az egész emberileg, mert találkoztam már olyannal, aki annyira irritált, hogy ha rámköszönt is menekültem, de ez hogy ha nem a játékról van szó nincs semmi baj, aztán meg felmegy a vérnyomásom és ordítani tudnék/tudok az idegtől hát ilyet még nem b@sztam
szóval Robaj én tényleg nem akarlak bántani mint embert, mert a két alapvető bűnt ami a szememben nullára ír egy embert (hazugság, rosszindulat) messze nem követted el, csak lássuk be, hogy hiába eröltetjük nem működik

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1389) Robaj


Robaj
addikt

Akkor írom ide, mivel Zsadi nem akar msn-en:
Ha garanciát kapok, hogy újra elkezd játszani a csapat és tényleg waroztok meg minden - mint ahogy Joenak msn-en is írtam - főleg Zsaditól kéne ez, inkább a csapat érdekében kilépek, vagy ha kell nem játszom veletek, de szerver + ventri intézve lenne. Nem szeretném, ha a csapat teljesen szétesne. Mert most még - ha tényleg csak miattam nem jöttök ventrire és nem játszotok - akkor ha kilépek nyugodtan játszhatnátok és újra össze lehetne hozni a csapatot. És ahogy Q írta fentebb: Robaj vs többiek, akár lehetne olyan is, csapaton belül, h. Robaj + akik elviselik vs akik nem:).
A corpsba meg nem mentem volna át, más csapaton nem is gondolkodtam volna, eszembe se jutott volna, ha nem 2006. áprilisában waroltunk volna utoljára. Namost Zsadi azt a 5x-i lelépést mondja mindig. Ha 7-től fenn vagyok és írok msn 7-kor, h. mentem chim HQ + ventri, onnantól kezdve 1 óráig nemjön és pont akkor jön föl, mikor kérdezték war lenne - és akkor nem volt senki ventrin - persze igent mondok. Szóval az nem CSAK az én hibám volt, igaz rossz volt az időzítés, azt elismerem. Ezért elnézést is kértem. Az elsődleges csapatot nézve: mióta van ventri 7-kor felmegyek ventrire. A corpsnál 8-9 felé van war. Szóval mindig van egy órám ált, nem mindig az igaz, de ált. W-t látom fenn (nem mindig, de őt a legtöbbször), 8 körül ha nincs semmi lelép. Igaza van, 2 emberrel nem lehet mit kezdeni, se egymás ellen, se sajátra fel - mint régen - mert ASE nem látja. Mostanság van Flash is ventrin, tegnap is fél 8 - 9 között waroltunk 1-et, igaz 3 haverja jött. Ha lett volna lampha-s ők is játszhattak volna. A kupáról: igen, jelentkezett a corps a 16. helyre. Szóltam volna szívesen, gondoltam is rá, de belegondoltam: Zsadi, W, Flash, (én) lenne a max akik tutik, egyszerűen nem lettünk volna meg 5-en. Vagy ha igen, nem biztos h. ráér ellen. szept 30-ig 3 wart kell lejátszani. 5 hónap kihagyás után nem hiszem h. lett volna értelme. Inkább már akkor CB-zni vagy ESL-ezni kéne, ha véleményemet kéritek. Ott saját map, akkor és olyan felállásban ahogy tetszik.
Viszont 1 dolgot nem értek: Ha csak velem nem akartatok játszani (Joe-t idézve: 2vs5), akkor miért nem szóltatok Flashnek, Elroodnak, ők általában voltak (nem tudom mikor volt ez), de 3 héttel ezelőttig Elrood minden este volt, Flash meg az utóbbi 3 hétben volt minden este.
Szóval Joe, nem mártírkodás, hanem ha tényleg CSAK ez a baj, akkor legyen, de mint írtam Zsadi válaszára vagyok kíváncsi, mivel Ő szokott lenni szinte minden este, ő tudná összetartani az embereket és összeszedni őket. Inkább átmegyek a klánon belül inaktívba, max ha kell még 1 ember vagy egymás elleni valami lenne akkor jönnék, szigorúan joe és zsadi ellen másik szobában ventrin, csak a csapat maradjon meg.

(#1390) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Azt nem értem, hogy itt vagyunk mi, meg itt vannak a Corpsosok: ugyan olyan klán, mint a mienk, huszonéves tagokkal. Robaj is ugyanúgy viselkedik ott. De náluk ráadásul semmilyen vezető szerepet nem tölt be, mégis megtűrik a hülyeségeit, meg-meg szólják, de nem látom rajtuk hogy különösebben idegeskednének. Na mindegy, persze mindnyájan másak vagyunk, és lehet hogy ők nem veszik annyira komolyan az egészet, mint mi vettük annak idején...

De az biztos, Robaj, hogy ha kilépsz/bojkottálod a klán meccseit, akkor én sem fogok játszani. Nélküled semmit, cunci!:DDD:DD

(#1391) LJoE válasza FlasH-BacK (#1390) üzenetére


LJoE
senior tag

én meg azt nem értem, hogy mi a szart nem értessz, de szerintem kár próbálkoznom
kábé olyan jó a felfogásod mint Robajnak
1. azért félreértés ne essék már, itt sem tölt be vezető szerepet
2. ha nem is ugyanolyan klán, de azon úgy mélázz már el ráérős időben, hogy ott mióta tűrik el a baromságokat, meg itt mióta tűrjük már el
ezt szajkózom már mióta, de valahogy nem veszi be az agyad, hogy ez egy kurva hosszú folyamat volt, kezdetben még mi is elviseltük a baromságokat...
lassan már a te baromságaidat is nehezen viselem...

Robaj: nem tudom, de őszintén bennem már odáig jutott a dolog, hogy nincs is kedvem az egészhez, kikapcsolódásnak újabban tökéletes volt, hogy Zsadival xfire-n kommunikáltunk, még jött mejte vagy Z és felmásztunk valahová publicolni
én személy szerint többre nem vágyom újabban

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1392) retros válasza LJoE (#1391) üzenetére


retros
tag

utolsó részét érzem én is..
nekem a stressz nemhiányzik , meg mondjuk nulla időm...
örülnék ha tudnék így ökörködni néha.. de a munkám nem igazán engedi.. max ha egyszer utolérjuk már maunkat akkor talán..
de veletek szívesen..bármikor :)

szerk: bármit :D

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1393) mejte válasza LJoE (#1388) üzenetére


mejte
csendes tag

1 - köszönöm szépen a névnapi megemlékezésket.

2 - csipkebokorvessző :D

3 - Joe, engem ne keverj bele :)

geci elszomorító ilyen postokat olvasni.
én elfogadom mindenki véleményét, és tiszteletben tartom az érzéseit, többet nem is mondanék.
talán csak annyit, hogy emberileg nincs itt senkivel probléma, viszont ha valamiért két ember nincs egy frekvencián, az nem használ egyikük egészségének sem (ezt joe sokkal szemléletesebben érzékeltette: ''felmegy a vérnyomásom és ordítani tudnék/tudok az idegtől'' )
ilyenkor valóban az az egy megoldás él amit Zsadiék meg is léptek.

én személy szerint még bírom, néha ugyan zsibbaszt Robaj, de ennyi nekem belefér.

ja, és amit még nagyon sajnálok az az, hogy nem akkor kerültem a klánba amikor a fénykorát élte.

ennyi.
leültem.

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#1394) LJoE válasza mejte (#1393) üzenetére


LJoE
senior tag

jólvan nem kutyullak bele, de végre megértetted, hogy mi a pálya
szar dolog, de ha egyszer nem működik akkor nem működik

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1395) [w]


[w]
őstag

júúúj, hogy itt mi megy... :( nem is szólok hozzá, úccsincs mit. :O

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1396) Pacák


Pacák
senior tag

[link]

Ilyen, ha egy BAR -t célon kell tartani, ráadásul ideiglenes támasztékon egyensúlyozva. Ráadásul az állvány törékeny lábai ezen a példányon még megvannak - plusszsúlynak. A gyakorlatiasabb bakák nem is nagyon igyekeztek pótolni/pótoltatni a letört lábakat.

Nekem a látványtól is fáj a hátam. :DDD

U.i.: rajtam kívül cipelt már valaki PKMSZ géppuskát? - A szdpk anno kitalálta, hogy menetgyakorlatra is vigyük az összeset, ami rendszeresítve van a században. Szerettük is érte. :D

Nuclear launch detected

(#1397) -conrad-


-conrad-
addikt

Elolvasol egy-egy topicot néha, vagy ilyen brainstorm-stílusban csak linkelgetsz meg írogatsz néhány címe miatt megtetsző fórumtémába? Talán az utolsó oldal is elég lett volna, hogy rájöjj: nem a BAR a legnagyobb gondja a lamphasoknak. Amugy sem Cod-topic, hanem klán-topic lenne.
Sry

(#1398) Qorthral válasza -conrad- (#1397) üzenetére


Qorthral
őstag

Semmi szükség szerintem a felháborodásodra, majd mi LamPH!asok eldöntjük, hogy idevaló vagy sem, ok? Köszi:)
Egyébként nekem semmi kifogásom ellene, üdítő színfolt a napok óta tartó nagy csöndben... Nem is értem, mért írtál most ide, engem inkább ez zavar.

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1399) -conrad- válasza Qorthral (#1398) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha zavart akkor bocs. Ismerem pár tagotokat, és követtem az eseményeket a topicban. Valahogy úgy tűnt hogy el sem olvassa miről van itt szó, csak kinyilatkoztatta, hogy ő bezzeg cipelt egy 20 kilós sz*rt. Akkor inkább fegyverek topic. De igazad van nem vagyok lamphas, semmi jogom itt írkálni, nem is teszem többet.


Mejte:
1. Attól, hogy nem vagyok tag, még lehet, hogy előb írtam ide mint Te.
2. Pacák előző hsz.-át sem, élettörténetét sem olvastam el, erre az egyre reagáltam.
3. Majd én eldöntöm, hogy hova írok, jó? Hidd el, nem fogok engedélyt kérni tőled.



[Szerkesztve]

(#1400) mejte válasza -conrad- (#1397) üzenetére


mejte
csendes tag

ezek szerint te is csak igy hébe-hóba olvasgatod a topikot, különben feltűnt volna, hogy Pacáknak nem ez az első hozzászólása, és szívesen látott arc itt.
legalábbis szerintem.
legközelebb mielőtt olyan gondolatod támadna, hogy megajándékozol minket egy hsz-szel, kérdezd meg előtte, h érdekel-e.

és különben sem brainstorm, hanem brainstorming, okostóni.

remélem felháborodtál.

látom közben be is láttad, hogy nem volt okos gondolat hangot adni a hülyeségednek.

[Szerkesztve]

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.