Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1150) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgyúgy, legnagyobb! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1152) [w] válasza LJoE (#1150) üzenetére


[w]
őstag

- ne őrítsen má meg ember, háborús helyzet van!
- hagyok neki üzenetet, jó?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1153) Elrood


Elrood
őstag

- Riadó, riadó, RIADÓ !
- Más egyéb?
:DDD
- Maga hivatásos?
- Nem, lokátoros.
:DDD
- Mondom a felvonulási koordinátákat !
- Egy pillanat, csak megfordítom itt a kolbászt.
:DDD
- Mennyi idő kell a felvonuláshoz?
- Ha most mondjunk elindulnánk, már ha elindulnánk, akkor 6-8 óra. Ha sietünk, akkor 9.
:DDD
Szerencsére megtaláltam notin :)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1154) Robaj


Robaj
addikt

Újra műxik a lampha weblap: [link]
A warképeket most töltöm fel, köztük a 4 napja jáccott 3vs3-at:)

(#1155) FlasH-BacK válasza Robaj (#1154) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

na végre:) remélem a többiek is kedvet kapnak, fényes győzelmünk láttán, egy kis háborúhoz

(#1156) LJoE válasza Robaj (#1154) üzenetére


LJoE
senior tag

mér? nem ment a honlap?:)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1157) Elrood


Elrood
őstag

CoD1 kérdés.
Van a brightessnek parancsa a konzolban? Unom, hogy minimájzer után folyton kikell másznom a setupba, egyszerűbb lenne egy gombra beállítani.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1158) LJoE válasza Elrood (#1157) üzenetére


LJoE
senior tag

én most a jó kis tartalomszűrőnk mögött ülve nem tudom tutira mondani (és lusta vagyok kijátszani :) )
szóval quake 3 console parancsokra keresgélj google-ban

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1159) Robaj válasza Elrood (#1157) üzenetére


Robaj
addikt

Mióta ati karim van van ez a sötétítés gond, 2 bind a 7-8-as gombra:
/bind 7 ''r_gamma 1.2''
/bind 8 ''r_gamma 1.3''

és tök jól műxik:), 1.3-at használok, de minimizer miatt a gamma elállítódik, de cod szerint még 1.3 van, ezért átrakom 1.2-re, majd vissza 1.3-ra

(#1160) Elrood válasza Robaj (#1159) üzenetére


Elrood
őstag

Robaj, visszamentem még a lengyelekhez megkérdezni, miért kickeltek, hát a válaszuk:
''n44bs''.
Ennyit róluk.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1161) Robaj válasza Elrood (#1160) üzenetére


Robaj
addikt

Nem akarok általánosítani, de nem az első lengyel csapat volt, aki kickelt minket, még beugróként:).

Itt meg a magyarok elverték a lengyeleket, premier leage-ben és olvass kommenteket:
[link]

(#1162) FlasH-BacK válasza Robaj (#1161) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

cod.hu-n be volt linkelve a teljes screenshot, pingekkel, ott tigeren az összes lengyelnek 48 alatt volt a pingje, az agu-soknak meg sokkal szarabb pingjeik voltak. az igaz, hogy railen már voltak 100 körüli pingek lengyel oldalon, de nem is mindenkinek, úgyhogy szerintem rohadtul nem a szerver miatt volt nagy pingjük, csak erre fogják... meg hogy funból játszottak végig... :F hát, azt hiszem ha ez igaz, akkor nagyon is megérdemelték hogy kikaptak, mert az aGu tényleg komolyan vette a meccseket szerintem, és a demobol is látszott hogy nagyon szervezetten játszottak.

(#1163) Robaj


Robaj
addikt

Kutya, privi ment.
Flash, múviról vmi hír? Jól áll?:DDD

Esténként igazán lehetne jönni gamézni, jó tudom nyár, meg mindenkinek dolga van, de akkoris :O

(#1164) FlasH-BacK válasza Robaj (#1163) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

:P majd szolok ha sikerült valamit alkotni

(#1165) HEMP


HEMP
aktív tag

Izzadó tenyérrel várjuk, hogy legyetek már online vhol, szeretnénk már örömtáncot lejteni elhullott porhüvelyetek felett.... :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1166) Pacák


Pacák
senior tag

Fakelzug van érvényben.

Tegnap este Lam[PH!]a szerver üres, minden más szerver meg eltűnt a kedvencek közül...

Ilyenkor miva'? :DDD


HEMP: az örömtánc a hullák fellett HQ üzemmódban nem biztonságos. Az utolsó elhullott ellenfél hullája helyén ott spectel majd az összes elhalálozott ellenfél és nagy valószínűséggel be fogják tájolni, hogy hová is kell a friss, háromdarabos gránátkészletet átszórni a falak felett.. :D

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#1167) FlasH-BacK válasza HEMP (#1165) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

szerintem lejthetitek a táncot a Lam[PH!]a klán porai felett is akár :U lévén hogy az aktív tagok száma alulról súrolja a 3-mat:(

(#1168) Robaj válasza FlasH-BacK (#1167) üzenetére


Robaj
addikt

Pontosan 3:) Elrood, Flash, én, meg néha meg mejte
Aztán néha látom Zsadit, Joe-t, W-t, Kutyát-t.
Bagya, Z nagyon ritkán, sőt szinte semmikor:(

[Szerkesztve]

(#1169) HEMP válasza Pacák (#1166) üzenetére


HEMP
aktív tag

Kedves Pacák mindig csak S&D-t nyomok, ne félts!

Lam[PH!]a members: nézegetem a szerveretek, nézegetem a miénk is, de minek??! Lehet össze kellene gyúrni a két klánt, akkor már legalább 5-6-an lennénk! LoL :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1170) Robaj válasza HEMP (#1169) üzenetére


Robaj
addikt

Te jöhecc, PH-s vagy:D
Jönnek Pacák, Te, Loha :DDD
És akkor minden este lennénk 5-en

na? ;]

(#1171) Robaj


Robaj
addikt

Kutya: utólagos engedélyeddel elkezdtem xhtml 1.0-ba lampha weblapot átnyomni, index.html kész is van, többit majd pénteken, ja és szerdán csütörtökön nem vagyok. (ill. csüt 19:00 után)

(#1172) FlasH-BacK válasza Robaj (#1171) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Na, fiúk, lányok, ennek örömére szerda este egy Robajmentes hentelés?:D Zsadi, téged különösképpen várunk:), meg persze mindenki jöjjön aki ráér! mondjuk 8kor ventrin? :))

(#1173) HEMP válasza FlasH-BacK (#1172) üzenetére


HEMP
aktív tag

Már csak egy bajom van: nincs engedélyezve a szervereteken a letöltés és nincs meg nekem a zzzpam_sounds.pk3!! Keresem még, de tegnap nem volt idegzetem játék helyett böngészni így maradtam a saját szerveren... Ma leszek, megyek, lövök, halok... :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1174) FlasH-BacK válasza HEMP (#1173) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Rendben, én is megpróbálok lenni, max majd 1v1-be nyomjuk:DDD

(#1175) Elrood válasza HEMP (#1173) üzenetére


Elrood
őstag

Itt van ni: [link]
(Remélem még ez az).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1176) HEMP válasza Elrood (#1175) üzenetére


HEMP
aktív tag

Köszi de ez nem az. Ez megvan, ami kellene az a sounds... Sajna ma elég sokat futkoztam, de biztosan meglesz délután a nyavalyás és akkor kemény leszek mint tarzan talpa! ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1177) HEMP válasza Elrood (#1175) üzenetére


HEMP
aktív tag

ááá most néztem csak bele... :B :B Benne volt az is! Köszike :R

Más: nem jöttök inkább fel hozzánk? Egyrészt, hogy kikérjem a véleményeteket tetszik-e a mod, másrészt lenne headicon a fejetek felett, ha már egyszer Robajjal összehoztuk! Webdownloaddal gyorsan lejönnek a cuccok, de a honlapon is elérhető minden. He?

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1178) Robaj


Robaj
addikt

Na gémeltetek?:)

(#1179) Robaj


Robaj
addikt

Hmmm 2 napig nem vagyok és 5 csíter járt a szerveren :(

(#1180) FlasH-BacK válasza Robaj (#1178) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

hát, én voltam a szerveren, majdnem teli volt csomószor, de senki nem volt gyanús...

(#1181) Robaj válasza FlasH-BacK (#1180) üzenetére


Robaj
addikt

[link]
[link]
A másik 3-at az md5 tool vágta ki csitprogi felismerése miatt:
- <</H4xoR>> alias Leon
- ][_, (_) ][_, ][< /- alias /FireMan/>>JUMP3R
- B4naN* alias pulsR, frgZ, teamfusion.po!Nt (+ még vagy 10 név)

(#1182) FlasH-BacK válasza Robaj (#1181) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

akor a shoton szereplőeket nem vágta ki a pb? a másodikon nem látok semmi gyanúsat mondjuk...

[Szerkesztve]

(#1183) Robaj válasza FlasH-BacK (#1182) üzenetére


Robaj
addikt

Hát nem vágta ki, ezé van auto SS:)
Adj rá gammát a képre;)

(#1184) Robaj


Robaj
addikt

Ment mail 9 embernek! A havi szerverpéz 334 ft, aug 10 a határidő. A késésért itt is elnézést kérek, de mire szerződésmódosítás meglett...

[Szerkesztve]

(#1185) LJoE válasza HEMP (#1177) üzenetére


LJoE
senior tag

kis hülye klántársad kultúráltan bemutatkozott, el is vette a kedvem a játéktól
köszi...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1186) HEMP válasza LJoE (#1185) üzenetére


HEMP
aktív tag

??? micsoda? kicsoda? Nem tudom miről beszélsz, ha lehetne bővebben....

Egyébként tegnapi sztori: már majdnem vége a Tigertown mapnak, legyaktunk mindenkit ;] mikor is bejött vki tőletek álnéven és nyomott egy kövér restartot, na fasza, a vége előtt 1 körrel!! Kértem, kérleltem a végén már szidtam, hogy ne legyen már gyökér és váltson mapot, de neeeem.. :((( Bazz qrva unalmas volt egymásután kétszer az a sz@r map. Ja és a második végén még ki is dobta Mansteint, indok nélkül ''Admin decision''-nal. Hát mit mondjak :( Mindegy azért jót játszottunk. Ma?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1187) Robaj válasza HEMP (#1186) üzenetére


Robaj
addikt

Én minden nap vagyok, 9-kor elhúztam és negyed 12 fele tértem vissza a szerverre. Mindenkinek van rcon passa a szerverhez, bárki lehetett. És nem mindenki olyan engedékeny mint én ;]


[Szerkesztve]

(#1188) Robaj


Robaj
addikt

UI: Vmelyik nap írtam, h. sok csíter volt a szerveren. Megjött a psb-s ''jelentés'', h. milyen nickeken nyomta:
[link]
A bia! cod2-s részlegéből felment szerverünkre (cod1), nyomta ^#b!a|supremE|cod2 néven, lelépett, majd álnéven vissza a szerverre és WH...
És mint utólag kiderült valóban a bia-s supreme volt. (A klán lídert felkerestem, h. lehet csak álnév volt, de rákérdezett srácnál és be is vallotta...)
Evvan...

Legalább PB nélküli szerveren csítelnének :(

(#1189) LJoE válasza HEMP (#1186) üzenetére


LJoE
senior tag

nem tudom melyik okostojásotok volt, de kicsit untam a stílusotokat
nálam alapból ki van kapcsolva a chat, mint ahogy sokunknál is, mert kib@szottul tele a tököm, hogy kis pöcsök nem játékra, hanem chatelésre, azon belül egymás fikázására használják az egészet
faszláma, hunpro, lol, stb, stb...

de nicket váltott aztán néztem a chatet, és jött a lamphi lószar skill és hasonló szövegekkel, miután nem volt kedvem rendőrt játszani railyardon, hogy ki kit tkzott le, ilyenkor én mindkét egyént szoktam kibaszni, aztán gondolkodjanak, de mivel az egyik közületek volt, így mély levegőt vettem és inkább leléptem, de elkeseredtem, hogy úgy látszik öreg vagyok én már ehhez és az ilyen kisded barom játékokat rosszul tűröm

a tigernél ugyan a szerveren voltam, de nem én restartoltam, tudom, hogy ki volt, ha akarja felfedi magát, de mivel ő is fizet a szerverét, azt hiszem szívejoga azon a pályán játszani, ahol kedve van, ha nem tetszik el lehet húzni más szerverre osztani az észt

itt mondjuk már jókat röhögtem, hogy valami Killer-nek szólogattatok be, hogy váltson már, holott semmi köze a klánhoz
egyébként volt indok a kicknél is, egyszerűen ráunt az illető a stílusotokra, elindult a cicc-cicc, meg hasonló nyálverés, amit én is rühellek, én láttam a commentet a consoleban, neked is kellett volna

na mindegy, nem rátok vagyok mérges, hanem úgy egyáltalán megerősödött bennem újból, hogy ne akarjak időt szakítani a publicolásra, vagy ne a saját szerverünkön tegyem, és álnéven, csak a saját szórakozásomra
csak akkor minek fizetek érte?

egy pont volt mikor kezdtem jól szórakozni a chates faszságokon, mikor kispöcs beirkálta, hogy ő lanpartyn piált végig, mert hát nehogymá egész nap kockuljon, hát alap
na itt majdnem legurultam a székemről :) menősrác hintette az igét :D

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1190) HEMP válasza LJoE (#1189) üzenetére


HEMP
aktív tag

Hát kedves LJoE szerintem iszonyatosan mellényúltál: ott voltam Railyardon akkor, mikor 2en elkezdtek mindenkit fikázni és nem mi voltunk: azért is kérdeztem rá, mert ránk abszolúte nem jellemző a fikázás -pláne titeket!- , inkább ellenkezőleg a fikázók leosztása, a kis pöcsök közötti rendrakás. Aki akkor fikázott az -=KEMP=- Fuhrer néven ment fel, utánozva a mi nevünket, valamint Manstein színeit. Alaposan megkevert akkor téged is...(szerverlogban megnézheted.)
Ami pedig a Tigertown mapot illeti: én írtam, hogy ''ciccne'', és Manstit dobtátok. :DDD Egyébként sem értem mi ezen a sértő, pláne ha 1edül maradt a srác 6 védő ellen... :F

ui.: A szerver bérlőjének joga bármit tenni a szerverrel, azonban az etikusság, tolerancia és az intelligencia megint egy másik kérdés. :R


''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1191) Robaj


Robaj
addikt

Kutya, megjött a havi! :R

(#1192) LJoE válasza HEMP (#1190) üzenetére


LJoE
senior tag

jó akkor ezek szerint mellényúltam, sorry
elég fáradt voltam aznap és nem túl jókedvű

a másik klántárs nevében meg nem tudok nyilatkozni, de továbbra is fenntartom, hogy kurvára idegesít ha chatnek használják a játékot, azért ezt megtettétek nem keveset, és még a cod topicban is büszke vagy rá

na mindegy, erről ennyit, ettől függetlenül ha nem is ti voltatok, ráuntam ezekre a nyomoroncokra, a sorozatos baromságokra, tényleg vége számomra a CoD-nak

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1193) HEMP válasza Robaj (#1191) üzenetére


HEMP
aktív tag

BAzz tudtam hogy lány vagy! ;] :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1194) HEMP válasza LJoE (#1192) üzenetére


HEMP
aktív tag

Háát LJoE szomorúan hallom, de te tudod. Ezért nem érdemes, akkor inkább a szerveren tiltanám a clientconsole-t és kész... :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1195) Robaj válasza HEMP (#1193) üzenetére


Robaj
addikt

Köss bele a betonba:)

[Szerkesztve]

(#1196) Zsadi válasza LJoE (#1192) üzenetére


Zsadi
őstag

LJoE:
Amit 60-70%-ra írtam, az úgy tűnik menni fog.
Jelezd majd ha lesz kedved, hangulatod, és akkor küldöm az elérhetőséghez szükséges dolgokat.

ui: sör legyen ám behűtve! :)

(#1197) LJoE válasza Zsadi (#1196) üzenetére


LJoE
senior tag

oké :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1198) Robaj


Robaj
addikt

Előreláthatólag hétfőig áll a szerver. Utánna költözés linuxra.

(#1199) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1198) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Már megint?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1200) Robaj válasza bLaCkDoGoNe (#1199) üzenetére


Robaj
addikt

Nem már megint, akkor elmaradt a költözkötés:) Az csak 1 órás leállás volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.