Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1100) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Gratz! :C Nagyon rendben van... Azért jó neked, hogy olyan magasan laksz, én itt a betondzsungelben csak egy egész kis résen látom a villámokat - bár ma erre nem is voltak.

Autót simán kitaláltam, ennyire ismerlek már :D. Pláne, ha mejte is benne van az ügyben.
Ha elmész megnézni, akkor elvesztél... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1102) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1101) üzenetére


LJoE
senior tag

thx

tudom, hogy elvesztem :) akkor már nincs ami visszafordítson :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1103) Elrood


Elrood
őstag

Dejót gémeltem ma, csak úgy hullottak az emberek körülöttem (természetesen S&D):).
BAR-ral ismét tudok jól lőni :DDD.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1104) Robaj válasza Elrood (#1103) üzenetére


Robaj
addikt

ppsh-t gyakolj:)

Joe: Szép a villám, a kocsi is jó, ha elmész megnézni meg is veszed helyben, úgyhogy vigyázz :))

Prodigy? Lusta vok kimenni, inkább itthon hallgatom :DDD

[Szerkesztve]

(#1105) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1104) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudod Te, mi a jó... Prodigy élőben egyike azoknak a dolgoknak, amiket az embernek meg kell tapasztalnia életében legalább egyszer.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1106) FlasH-BacK válasza bLaCkDoGoNe (#1105) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Nos, akkor szervezhetjük a lampha talit a prodigy koncertre is akár:) Csak ne lenne rohadt 6k a napijegy... és 11-én tuti hogy kinnt leszek, úgyhogy akkor 12k kellene...:( na mindegy, addig még lehet hogy találok egy érvényes telitalálatos sorsjegyet:D

(#1107) e=mc² válasza FlasH-BacK (#1106) üzenetére


e=mc²
őstag

jatszd meg a 6, 18, 19, 57, 73 as szamokat ;)

Ambulimax Provider

(#1108) Elrood válasza Robaj (#1104) üzenetére


Elrood
őstag

Azon mit gyakoroljak?:)
Mikor railyard meg powcamp következett, inkább puskáztam, meg csipáztam.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1109) FlasH-BacK válasza e=mc² (#1107) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Jó, de ha nyerek akkor nem osztozunk ! :P Esetleg vendégem mindenki egy sziget napijegyre :DDD

(#1110) Robaj válasza FlasH-BacK (#1109) üzenetére


Robaj
addikt

Akkor már hetijegyre okés? Ne legyél már ilyen zsugori :)

(#1111) Pacák


Pacák
senior tag

Vén fejjel ezt is megértem. :)

Mostanában végre előfordul, hogy pozitív a mérleg a kör végén. Mármint több skalpom van, mint ahányszor kilyukasztoták az irhámat. :DDD
Lehet valami a célzóvíz dologban is, mert a cseh sörök után jobban megy a pontlövészet.. :D

Nuclear launch detected

(#1112) FlasH-BacK válasza Pacák (#1111) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Nekem multkor jó 2 pohár bor után ment elég jól a puskázás, még magam is meglepődtem:) Minden esetre, Zsadi sem hiába a legjobb puskás a csapatban... :D

(#1113) retros válasza FlasH-BacK (#1112) üzenetére


retros
tag

van csapat? :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1114) LJoE


LJoE
senior tag

Robaj ment pénz, holnapra ott lesz

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1115) Robaj válasza retros (#1113) üzenetére


Robaj
addikt

Ma is voltunk 4-en, leszámítva, h. Joe pont akkor jött, mikor Flash elment Szívek Szállodáját nézni, émmeg pihenésképpel weblapot heggeszteni :)

Kutya, ment privi!

(#1116) e=mc² válasza FlasH-BacK (#1109) üzenetére


e=mc²
őstag

tartsd meg az aprot, nekem nem kell :)))

Ambulimax Provider

(#1117) HEMP


HEMP
aktív tag

Uraim, Robaj szerkesztett nektek egy külön bejáratú avatart, amit a szerverünkön láthattok, amennyiben oda merészkednétek... :DDD A klán-tag beírása kötelező, ugyanis azzal aktiválható!!! Gyertek nézzétek meg. 195.228.155.18:28966

Délután postolom a Robaj kollégáról készült screenshotot, a feje fölött egy viharlám[PH!]ával! ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1118) FlasH-BacK válasza HEMP (#1117) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Köszönjük szépen, majd kipróbáljuk! (csak nekem pl az a gáz hogy a chimstat(...) oldalakon az álnevemen van a sok frag :B , de majd próbaképpen megnézem! :)

(#1119) HEMP válasza FlasH-BacK (#1118) üzenetére


HEMP
aktív tag

''pl az a gáz hogy a chimstat(...) oldalakon az álnevemen van a sok frag '' ajaj, most akkor mi lesz?? :DDD ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1120) HEMP válasza HEMP (#1117) üzenetére


HEMP
aktív tag

[link] ;) :DD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1121) Robaj


Robaj
addikt

Most van elegem a chimerásokból. Lődözök, 24/10-es statnál máguska hátbalő, meghalok, megkérdem mié, nincs válasz. Jóvan. Kövi körben lelő Greeny. Nevet váltok: I hate fu+varazslo, erre kick, párszor visszamegyek. Lődözök, kick, 1ik körben akarok granyót dobni, de elszámoltam magam, és robban kezemben, véletlenül Greeny vagy Maguska is meghalt. Visszamegyek, msn-en keresnek (spectbe vagyok ugye, minimizer rlz), beszélgetek, egyszer csak a monitor gammája felmegy (pl mapváltásnál COD minimizer miatt), erre mit látok? Banned... pfff....

(#1122) Robaj válasza Robaj (#1121) üzenetére


Robaj
addikt

Visszamentem még párszor és sikerült megtuni miért: laggolok, nem bírnak eltalálni...
23-as pinggel... jobb dumájuk sincs...

(#1123) e=mc² válasza Robaj (#1122) üzenetére


e=mc²
őstag

micsoda problemak... :U

Ambulimax Provider

(#1124) Robaj


Robaj
addikt

Szerverár 3000-ért megfelel? Vagy próbáljak még 500 ft-ot alkudni?:)

(#1125) Pacák válasza Robaj (#1121) üzenetére


Pacák
senior tag

Legalább annyi sütnivalód lehetett volna, hogy nem ingerled őket a ''beszélő'' neveddel is.. :DDD

Nuclear launch detected

(#1126) Robaj válasza Pacák (#1125) üzenetére


Robaj
addikt

Emmá nem az első eset:), Robaj néven visszamentem úgyis kick, és arra fogják hogy laggolok... Bocs, nekik van 48-as pingjük és még én vagyok az idióta, h. alacsony pinget akarok hamár lehet.

(#1127) Robaj


Robaj
addikt

Flash: a nightflyos demohoz időzítés bepötyögve:)
Mikor is lesz kész? ;]

Bazz akartam feltölteni demókat de a tárhely tele.

[Szerkesztve]

(#1128) FlasH-BacK válasza Robaj (#1127) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Mindjárt csinálok helyet a tárra, az egész muvi talán nyár végére kész lesz. (most nem akartam előbbi időpontot mondani, de lehet hogy gyorsabban kész lesz, főleg ha csak te meg Zsadi lesztek benne:) )

Ez a 3k-s szerver ár hány slotot jelent?

(#1129) Robaj válasza FlasH-BacK (#1128) üzenetére


Robaj
addikt

Amennyit bír a szerver, minden maradna ugyanígy mint most. Mivel RG úgyse tudja ellenőrizni a slotszámot (ezt már ő mondta)

(#1130) Robaj válasza FlasH-BacK (#1128) üzenetére


Robaj
addikt

Bepötyögtem a nfly-os care+stalint, kutya, w, zsadi, én vagyunk benne, rólam van a legtöbb (mivel saját demo), utánna Zsadinak sok, majd Kutyának 2, W-nek 1 lövése

(#1131) LJoE válasza Robaj (#1124) üzenetére


LJoE
senior tag

szerintem korrekt
demókkal szarul állok van körülbelül 100, de nincs időm játszani se, nemhogy demókat nézegetni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1132) Elrood válasza Robaj (#1121) üzenetére


Elrood
őstag

Egyszerű emberi dolog. Lelőtted őket párszor, feldühödöttek, és kickeltek.
Publicon velem is előfordul, ahol van ilyen szavazósdi. Épp egy csomó lámi köré kerülök, ők meg kickeltetnek.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1133) HEMP válasza Robaj (#1122) üzenetére


HEMP
aktív tag

Látod, egy HEMP nem tesz ilyet, még ha olyan névvel mész fel hogycsakna!!! :DDD :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1134) bLaCkDoGoNe válasza HEMP (#1133) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Látod, ez kultúra kérdése... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1135) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1134) üzenetére


LJoE
senior tag

miféle kultúra b@zmeg??? kicket mindegykinek!!! ;]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1136) retros


retros
tag

fú de lemaradtam :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1137) FlasH-BacK válasza retros (#1136) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

mikor voltál naprakész utoljára, most őszintén? :P :D

(#1138) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1135) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kicket mindegy kinek? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1139) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Megint elkunyizták a szervert, úgyhogy azért van lezárva. De ha valakit zavar, akkor elküldöm őket. :) Akár Joe módszerével is. :)

(#1140) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1138) üzenetére


LJoE
senior tag

exactly, nem elírás...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1141) Robaj


Robaj
addikt

[link]

Picit bugos a codom :DDD

(#1142) Pacák


Pacák
senior tag

[link]

Könnybe lábadt a szemem a meghatottságtól. :DDD Mindezt 32 évesen, megkopott reflexekkel.. :)

Nuclear launch detected

(#1143) Robaj válasza Pacák (#1142) üzenetére


Robaj
addikt

:DDD
Na akkor van hova fejlődni, van 2 éved, Zsadi ugyanis idősebb ennyivel :)

(#1144) LJoE válasza Robaj (#1143) üzenetére


LJoE
senior tag

iszik is, öreg is, és bealáz
utálom is rendesn :)

te meg Robaj lesheted, hogy mikor megyek legközelebb ventrire
múltkor felmentem, megelőzendő a rinyálást
erre azt hallom, hogy pill minnyá jövök, aztán beszélgetsz a semmivel arról, hogy te most nem érsz rá mert msnezel
hát nyazsgem...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1145) Robaj válasza LJoE (#1144) üzenetére


Robaj
addikt

erre azt hallom, hogy pill minnyá jövök, aztán beszélgetsz a semmivel arról, hogy te most nem érsz rá mert msnezel
Msn-eztem is, kussoltam, is, de TS-en meg folyamatosan kérdezgettek, ezért mondtam még1x, sry, már átraktam másik gombra a TS-t. Elnézésedet kérem emiatt.

(#1146) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#1145) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát nem vagy egy egyszerű eset... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1147) e=mc² válasza bLaCkDoGoNe (#1146) üzenetére


e=mc²
őstag

meg csak most tetszik rajonni? :)

Ambulimax Provider

(#1148) bLaCkDoGoNe válasza e=mc² (#1147) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lassan eszmélő típus vagyok... :D

(''[gyorsan, kétségbeesetten]- Hállóóóóóó! Gyorsreagálású erők?
[unottan, lassan]- Ige'?''
(Az így kezdődő rádiókabaré jut eszembe erről... :) ))

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1149) Elrood válasza bLaCkDoGoNe (#1148) üzenetére


Elrood
őstag

Aki esetleg rákeres valahol: (ha jól emlékszem)
Bajor - Gávölgyi : Gyorsreagálású erők

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1150) LJoE válasza Elrood (#1149) üzenetére


LJoE
senior tag

egy időben Feketkutya úrnak ebből volt az aláírása

te Pityu mik vagyunk mi a gepárdgyorsizék? aszongya a Pityu, hogy mink vagyunk

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.