Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1999) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem paintballt senki nem fog már szervezni, egyszerűen ennyi emberre, ennyi bizonytalansággal nem nagyon lehet - a biztos emberkék meg kevesen vannak egy játékhoz.

Viszont ''csak úgy'' fajta klántalit lehetne csinálni, mert nekem is ez az, ami miatt leginkább bánom, hogy kimaradt az idei repnap.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2002) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2001) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja, valahogy össze kéne röffeni egyszer valahol!

(#2003) mejte


mejte
csendes tag

PAINTBALL-T A NÉPNEK! :D

ha kell, szervezek még stabil figurákat pluszban.

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#2004) bLaCkDoGoNe válasza mejte (#2003) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyszer paintballoztam vadidegenekkel, nem volt élmény, szóval azt kihagynám.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2005) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2004) üzenetére


Zsadi
őstag

vadidegenek? wildaliens?
Ez valamelyik űrsétád során volt? Telepátiáztak, belédültettek valamit, vagy csak simán megijedtél tőlük? De nem erőszakoltak meg ugye??? :D :))



[Szerkesztve]

(#2006) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2005) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Eh, megint témánál vagyunk... :))
Furcsa képzeteket ültettek el az agyamban, ha betonkerítést látok (pláne repülőtéren), ugrálnom kell előtte egy kicsit. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2007) LJoE


LJoE
senior tag

ídíóten!!! :DDD

szóval paintball az biztos nagyon király lenne, nade tényleg az van, hogy kikkel

bár én meg eddig egyszer paintballoztam életemben és szinte vadidegenekkel (Dog és a haverjai, de asszem mejtével is ott találkoztam először), és kurvára tetszett

összeröffenni tényleg kéne, de én Butapestet látom esélyesebbnek, hogy idekeveredjen a jónép

mindenesetre hétvégén megyek redbullairracet nézni fotózni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2008) e=mc²


e=mc²
őstag

Ennyire jo volt a repnap? :)

Ambulimax Provider

(#2009) mejte válasza e=mc² (#2008) üzenetére


mejte
csendes tag

jah :)

..:: member of [Lam[PH!]a] CoD team ::..

(#2010) Zsadi


Zsadi
őstag

Na agy RIOS 5 UP neki!!! :D

Hogysmint uraim?

(#2011) FlasH-BacK válasza Zsadi (#2010) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

errefelé minden ok!
végre megint megjegyzi a belépést a fórum, nem kell mindig loginolni. ezt vhogy nagyon hiányoltam rios4-ből...

(#2012) LJoE


LJoE
senior tag

nekem nem tetszik
amúgy megvagyok

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2013) Zsadi válasza LJoE (#2012) üzenetére


Zsadi
őstag

Erre mérget vettem volna, hogy Neked nem tetszik. Az nem a Te stílusod. :D

Lakás hogy áll? Elhavazott a dolog rendesen mi?

(#2014) Pacák


Pacák
senior tag

Nekem sem tetszik az új fórummotor. De megleszek vele, mert amúgy is emlékezetből navigálok, nem nagyon használom a keresőt. Izé... hová lett a kereső? :DDD

Zsadi ugye te vagy Aurelius Venport is? Mert kihagy a memóriám. Vagy túl kevés sört ittam mostanában?. :D Csak azért kérdem, hogy tudjam kitől kapom a fejeseket...

Nuclear launch detected

(#2015) Elrood válasza Pacák (#2014) üzenetére


Elrood
őstag

Nem, Venport mindig is én voltam:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2016) LJoE válasza Zsadi (#2013) üzenetére


LJoE
senior tag

jelentem be vagyok költözve, bebútorozva minden, 106 centis plazma megvan, a zsírúj dvd játékosom viszont beszarta magát...
illetve kűzdök azzal, hogy az audigy 2zs spdifen kisjack - rca összekötéssel a PCM stereo hangot kurvajól átviszi, a Dolby digital vagy a DTS jelet meg néha elveszti egy pár másodpercre, és ez kurva zavaró filmezés közben
netem meg még nincsen egyelőre

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2017) Zsadi válasza LJoE (#2016) üzenetére


Zsadi
őstag

Grat a kéróhoz!
Nem akarsz egy PH!-s lakásszentelőt? :D (nem hányunk a sarokba :D )

DD, DTS-hez nem lenne jobb egy coaxiális kábel?

(#2018) LJoE válasza Zsadi (#2017) üzenetére


LJoE
senior tag

hát papa megbeszélhetjük, hogy odakeveredtek hozzám, de egyelőre még Dogot se tudtam rábírni, hogy ellátogasson szerény kis hajlékomba, merhogy sosenem ér rá
lámpások közül egyedül mejte járt nálam :)

hát ez így coax
optikaira gondolsz? olyan kimenet nincs az audigy 2zs-n
csak az alaplapimon

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2019) Zsadi válasza LJoE (#2018) üzenetére


Zsadi
őstag

Digitális jelet visz át az optikai, és a coax kábel is.
Coax kinézetre olyan mint az RCA, csak ebben egy tömör vezető van, és többszörösen árnyékolt az esetek többségében. Általában erősítőkön, dvd lejátszókon van mind a 2 csatlakozás.
SPDIF-nél coax-al is lehet az erősítővel összekötni az audigy kézikönyve alapján.

(#2020) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2017) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Rögtön a szoba közepére, igaz? :D

LJoE: Most meg nem elég, hogy sok a munka, de még beteg is vagyok. Remélhetőleg jövő héten ki tudom pihenni a dolgot, valószínűleg azért is robbantam le, mert két hete kb. semmit nem pihentem (pedig csak egy kis megfázásnak indult). Utána tényleg szervezünk már valamit.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2021) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2020) üzenetére


Zsadi
őstag

Naja. :)) :K

(#2022) Robaj válasza Zsadi (#2021) üzenetére


Robaj
addikt

Szia!

Ma este UNO-ban voltál?

(#2023) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Na mi ez a (vihar előtti) csend? Cod4-ben újjá alakulunk? :)

(#2024) LJoE


LJoE
senior tag

muhaha :D :DDD
repülőnap 2008

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2025) LJoE válasza FlasH-BacK (#2023) üzenetére


LJoE
senior tag

single-ben hardened szinten végignyomtam, baromira szép meg hangulatos lett, nagyon meg van csinálva
net hiányában ugyan nem próbáltam még a multit, de nem hiszek benne, hogy használható lesz, olyan cod2 feeling lehet

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2026) Pacák válasza LJoE (#2024) üzenetére


Pacák
senior tag

Kicsit béta állapotban van még a visszaigazolások szempontjából. :DDD

Avagy: kívánságlista repnapra. :D

Nuclear launch detected

(#2027) LJoE válasza Pacák (#2026) üzenetére


LJoE
senior tag

gyakorlatilag erről van szó igen
őket hívták meg, hogy ebből ki jön el, az a jövő zenéje

tessék Call of Duty 4-ni, mert nagyon hangulatos lett

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2028) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#2027) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tényleg van benne Pripjaty?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2029) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#2028) üzenetére


LJoE
senior tag

egy pálya erejéig a 17ből, de kegyetlen jó lett
bár állítólag nem úgy néz ki mint a valóságban, de nagyon hangulatos

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2030) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#2029) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A preview alapján jobban hasonlít az igazira, mint a Stalkerben levő Pripjaty. Engem tulajdonképpen ez az egy pálya érdekel az egész játékból. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2031) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#2030) üzenetére


LJoE
senior tag

a STALKER-est nem láttam asszem :) ha igen akkor biztos nem hasonlít :)
Zerocool járt arra, ő mondta, hogy nem teljesen ilyen, de hasonló

kapsz majd mentést, és újrajátszhatod ahányszor akarod :)
elég izgalmas egy pálya, de inkább nem lövök le semmit előre

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2032) FlasH-BacK válasza LJoE (#2025) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Nekem még nem volt alkalmam felrakni, de haverom már nyomta sokat neten. Elég furcsa a pontozási rendszer (folyamatosan adja a pontokat, meg az alapján a bónuszokat, szóval kicsit uo-s feeling), meg pl átlőhetsz a fém cuccokon, stb. Az tuti hogy nem egy kategória a cod1-cod2-vel.

(#2033) LJoE válasza FlasH-BacK (#2032) üzenetére


LJoE
senior tag

kicsit vettek a cs-ből meg a bf2-ből?
hát...
bf2-ben van rohadt jól kitalálva a pontozás meg rangok, és fegyver unlock, ha jól láttam akkor ebben is valami hasonló van
ez viszont erősen feltételezi az eredeti játékot, annyira meg azért nem érzem jónak így látatlanban a multiját
nem hiszem, hogy veri a bf2-t vagy a 2142-t

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2034) Elrood


Elrood
őstag

Majd ha lesz alá vasam, akkor cod4-zek, iszonyatosan szaggatott nálam, mindegyik felbontáson (a demo). Karácsony után veszek procit, ramot és alaplapot, hátha attól kicsit jobb lesz.

JoE, csil hiányol téged:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2035) LJoE válasza Elrood (#2034) üzenetére


LJoE
senior tag

:) hehe
mondd meg neki, hogy hamarosan visszatérek :D
(elvileg 30 napon belül)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2036) FlasH-BacK válasza Elrood (#2034) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Vigyázz mert zabálja a vga-t is rendesen! Főleg ha a shadows be van kapcsolva. De amúgy is... Milyen vga-n nézted?

(#2037) Elrood válasza FlasH-BacK (#2036) üzenetére


Elrood
őstag

7600gt, de a proci elég gyenge olyan barton 2500+ szintű (celeron M @ 1.86ghz).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2038) Elrood válasza LJoE (#2035) üzenetére


Elrood
őstag

Átadtam :D

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2039) bLaCkDoGoNe válasza FlasH-BacK (#2036) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

640x480-ban árnyékokkal, bloom-mal, medium detail-lel még az én 64 megás mobility radeon 9700-esemen is elszaladgál, méghozzá jól. Pixeles, mint a rohadás, de legalább a doom korszakban érzem magam újra. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2040) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Jobban tetszik, mint a COD2, és bizony még 640x480-ban is szépnek találom. A fizika is korrektebb, a helikopteres lövöldözés a Gatlinggal pedig nagyon "eredeti", tisztára, mintha a neten található Irakos videókat nézné az ember. Megy azért az amerikai ifjúság nevelése keményen.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2041) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#2040) üzenetére


LJoE
senior tag

remélem nem a nagy infrás lődözésre gondolsz, mert az nagyon nem helikopter
egy átalakított herkules
AC-130U
AC-130U közel
még néhány kép
van rajta egy 25ös gatling egy 40es bofors meg egy 105ös howitzer
aranyos játékszer

egyébként ki-ki döntse el milyen hír, de ma kötik a netem otthonra :))

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2042) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#2041) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem értek én hozzá kéremszépen, de arra gondoltam. :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2043) LJoE


LJoE
senior tag

és hello world :)

első mérés

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2044) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#2043) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kabbe... :P
Innentől nehéz és felelősségteljes feladatok várnak Rád... :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2045) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#2044) üzenetére


LJoE
senior tag

csak asszem vennem kell egy winyót... :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2046) Elrood válasza LJoE (#2045) üzenetére


Elrood
őstag

Hmm, nálunk most húzzák a kábelt, remélem a LAN Internet szolgáltatásuk is jön :).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2047) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Boldog névnapot Kertész bajtársnak!

Én még nem sokat játszottam 4-gyel, de mindenképpen cod2-re emlékeztet, ami cod1 fanatikusként nem vált ki belőlem túl jó érzéseket. De tényleg sok ötletes dolog van benne, tovább is van fejlesztve a cod2-s engine, szóval más, de nem rossz... A multis "mission"-ok is jópofák.

(#2048) bLaCkDoGoNe válasza FlasH-BacK (#2047) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszönöm! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2049) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#2042) üzenetére


LJoE
senior tag

most néztem, hogy a transformersben is van ilyen dög, mikor a skorpiórobotot lövik :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#2050) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#2049) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hogy Te miket meg nem nézel... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.