Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Robaj


Robaj
addikt

Zsadi ma este úgy 15 perccel ezelőtt Te mentél el a katona gimi mellett?:)
Egy sötétkék rövidujjú puma póló volt rajtad, - talán bnőddel - bicikliztetek.
Ha tévedek sry. Csak furi volt Téged ilyen öregen látni :P

(#1852) Zsadi válasza Robaj (#1851) üzenetére


Zsadi
őstag

Lehetséges. Bár ki se láttam a fejemből, jöttünk haza nyaralásból, Szent Miklós u.-án raktuk le a kocsit.


[Szerkesztve]

(#1853) LJoE válasza Zsadi (#1852) üzenetére


LJoE
senior tag

te mióta szólsz hozzá Robajhoz??? :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1854) Robaj válasza LJoE (#1853) üzenetére


Robaj
addikt

Már régebbóta sikerült pár szót rám fecsérelnie. :)

(#1855) Zsadi válasza LJoE (#1853) üzenetére


Zsadi
őstag

Bazzz télleg....ezt elbattam... :))

[Szerkesztve]

(#1856) LJoE válasza Zsadi (#1855) üzenetére


LJoE
senior tag

szenilis vén marha :DDD

emberek repülőnapilag mi lesz hogy lesz?
már elég jól látszik a program
a www.repulonap.hu -n
vannak szép jó dolgok
meg hülyeségek is
angolok 4db harrier-t hoznak! a dolog szépséghibája, hogy mindegyik statik, azaz csak kib@sszák a betonra, hogy nézegesse a paraszt
de nagyon látványos dolgok lesznek, szerintem még olyanoknak is, akit amúgy nem izgat halálra a repülés
(valami orosz meglepetés is készülődik, arról még nincs elkottyantott infó)

fotószakkörnek jó hír, hogy csak 1,60méter lesz a kerítés (nekem ez még magas pöttyet, de kedvenc műsorszámunk a Dog ugrál a kerítésnél lehet, hogy idén elmarad)

mejte miatt vasárnapról beszélgettünk eddig, hogy talán akkor kéne

én mondjuk a mindkét napi kimenést tervezem, de ehez kedves Zsadi meg kéne szánnod esetleg egy ottalvási lehetőséggel, avagy hazavonatolok és másnap megint ki, az sem gond

na kinek mivan véleményileg benne a dologban?

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1857) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1856) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lassan el kellene kezdenünk mozgolódni repnap-ügyileg, hogy mikor, miért, hova, ki, stb.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1858) Robaj


Robaj
addikt

Már most mondom, hogy repnapra nem tudok kimenni, sajna nincs rá keret :( 2 fotel :DDD + még jogsit is csinálom. Viszont az esti borutcán szívesen taliznék.

(#1859) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1857) üzenetére


Zsadi
őstag

Kerítésnél úgyis megtalálunk Téged! :)

Joe: b+ :D

Pedig az a 2 fotel jó dolog ám ott a réten. Amit vittem pokrócot, még mindig fűdarabokkal van tele. Inkább vettünk egy másikat, mert kirázni nem lehet belőle, porszívó csak gyűri. Kínlódik vele a fene. :D



[Szerkesztve]

(#1860) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1859) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:D :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1861) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1857) üzenetére


LJoE
senior tag

óriási :D nem is láttam még a hsz-edet, csak kapásból lemoddoltam az enyémet és szövegezgettem eddig :D

tehát akkor a téma adott, infók alant

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1862) Zsadi válasza LJoE (#1861) üzenetére


Zsadi
őstag

Akkor szombaton jönnél, és kimennél vasárnap is?
Olvasgattam a jegyeket elővételben, hogy ha pl lottózóban veszed, akkor mittudoménmilyen dátum kerül rá, és Te döntöd el, hogy szombat vagy vasárnap mész el.
Ha valaki 2 napra akar kimenni, akkor 2 külön jegyet kell akkor kérni mi?
Nekem valszeg 1 nap jó (vasárnap), de szombat este/repnap után tali lehet a városban.
Alvást asszonykával egyeztetem, mi a terve. (Mármint nem Veled, hanem velem :D)
Ha vasárnap jön Mejte, akkor valszeg célszerű lenne neki lerakni a kocsit a városban, és kibuszoznánk oda. De ezt majd meglátjuk...



[Szerkesztve]

(#1863) LJoE válasza Zsadi (#1862) üzenetére


LJoE
senior tag

igen a jegy az így zajlik, hogy mindegy milyen napra veszed meg, de megkérdik, gondolom statisztika miatt, bármelyik napra kimehetsz vele, viszont ha mindkét napon szeretnél akkor 2 db jegy kell

tescoban van 10000Ft feletti vásárlás esetén -1000Ft a repnap jegy árából, viszont ez helyszíni jegyvásárlásra értendő asszem

abszolút jól látod a terveket
én egy haverral már szombaton is mennék, mert beígértem neki, meg hát én amilyen vagyok, nekem nem elég egy napi leégés :)

aki jön 40es-50es faktorú naptejjel minimum készülni!!!

mejte kocsival jönne vasárnap, és azt dumáltuk, hogy lebasznák mondjuk ott a vasútnál a parkolóban
aztán onnan busz, majd kiderül

a szombati kimenés még nekem sem tuti, még alakul

kiszivárgott az orosz meglepi is
MIG-29OVT (ez egy spec hajtóművel szerelt 29es, nem gyenge mutatványokra képes)
[link]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1864) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1863) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én asszem mejtével együtt vasárnap megyek, mennék.

Az időjárásjelentés szombatra mond jobb időt, de két héttel előre még bármi lehet.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1865) Zsadi válasza LJoE (#1863) üzenetére


Zsadi
őstag

Ki lehet menni a reptér mellé is kocsival, de sok az elterelés, a parkoló elég messze van a bejárattól, szal ideg az egész.
Szombat este borutca tuti tömeg/nyomor. De hogy Robajnak hasznát is vegyük, beültetjük valahova padot foglalni. :)
Vasárnap repnap után egyből indultok haza? Vagy esetleg a bővebb csapat még eljönne a borutcába? (Dog igencsak boros :) ) Ott is lehet még fényképezni, elég szép a főtér kivilágítva este.


(#1866) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1865) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én megsasolnám a borutcát szívesen...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1867) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1866) üzenetére


LJoE
senior tag

úgy néz ki ráérek még vasárnap bőven, mert másnap szabin vagyok
tehát akár maradhatnánk, borutca biztos jóság, szombat este Al di Meola is lesz

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1868) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1866) üzenetére


Zsadi
őstag

De ne budapesti méretűre gondolj. Ez amolyan kis vidéki borkirakodóvásár.


(#1869) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1868) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1870) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1869) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát a minőség az meglesz tuti! Ott leszek én, Te, mejte, LJoE....
no meg a ruskó Robaj. :D


[Szerkesztve]

(#1871) Robaj válasza Zsadi (#1870) üzenetére


Robaj
addikt

Töcs, az előbbiért is.:)

Szóval akkor szombat + vas este is? Hajjaj, mit fogok kapni.:)

(#1872) LJoE válasza Zsadi (#1870) üzenetére


LJoE
senior tag

a veszprémi különítményt kéne még utolérni, csak most eltűntek msn-ről is, szerintem szétitták az agyukat az uccazenés balhén otthon

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1873) Zsadi válasza LJoE (#1872) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja :)

Napi LoL ? : [link]

(#1874) Zsadi


Zsadi
őstag

Adott egy lakás. Most vezetik be kábelen a netet PRtelecomtól (vagy mitől). Srácnak egy laptopja van, semmi más. Vezeték nélkül akar a lakásban netezni, laptopban állítólag van valami vezeték nélküli kütyü, amivel tudná használni, de ugye a kábel végére is kellen még venni egy kütyüt, gondolom valami wlan routert, vagy valami hasonló okosságot. Mit ajánlanátok ami ár/teljesítményben megfelelő?
Előre is big thx!

(#1875) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1874) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Linksys WRT54G ha még lehet kapni, egy igen jó kütyü, nekem is ez izzítja itthon a netet már sok éve, megelégedésemre. 1 WLAN, 4 LAN port, moddolható firmware, stb. Van neki topikja is azt hiszem itt a péhán, olvasgass bele.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1876) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#1875) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi! :R

(#1877) Bagya válasza LJoE (#1872) üzenetére


Bagya
csendes tag

Én nem ittam szét magam, sokkal inkább volt mandula gyulladásom. Repnap emiatt eléggé bajosan lenne nekem megoldható, mivel egy hét szabadság után nem mentem újabb másfél hétig dolgozni...Én szerettem volna menni, illetve szeretnék most is, ehhez az kellene hogy megkapjam a hétvégét szabadra idén is...

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1878) Robaj válasza Bagya (#1877) üzenetére


Robaj
addikt

Oldd meg, és gyere.:)

UI: vkinek kell egy iwiw-es meghívó?

(#1879) LJoE válasza Bagya (#1877) üzenetére


LJoE
senior tag

intézd el valahogy mester, és hozd a Zozit is, nélkületek nem az igazi

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1880) retros válasza LJoE (#1879) üzenetére


retros
tag

a vörös kis kobold is hiányozna nekem ;]
vasárnap lehet megoldható..
szombat kizárt..

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#1881) LJoE válasza retros (#1880) üzenetére


LJoE
senior tag

gyere te ropiharcos, megdumáljuk :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1882) LJoE


LJoE
senior tag

repnapos fotópályázat
[link]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1883) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#1882) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Megnyerem. :))

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1884) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#1883) üzenetére


LJoE
senior tag

hajrá hajrá :) csak jussunk le valahogy meg döntsük már el, hogy ki jön vagy nem jön vagy mi lesz
tegnap már mejte is elkezdte a nyavajgást, hogy nincs is sok kedve meg hasonlók
szívesen lennék már ott, ehelyett dógozóban szívok késő estig, meg holnap is

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1885) Zsadi válasza LJoE (#1884) üzenetére


Zsadi
őstag

Repcsi lesz. Bor lesz. Sör lesz. NP... GL&HF :D

(#1886) Bagya válasza LJoE (#1884) üzenetére


Bagya
csendes tag

Ha lesz kocsi, ami elvisz Kecskemétig vasárnap reggel, akkor megyek :) Legalábbis Zozival ezt beszéltük meg mielőtt elment volna a Tiszára vizitúrázni (sose értettem miért megy el valaki evezni sok-sok kilométert azért, hogy egy hétig részeg legyen...). A lényeg a lényeg, mi megyünk vasárnap:)

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1887) Elrood


Elrood
őstag

Repnap:

Jelenleg az ''elmegyek'' felé hajlok, még tájékozódom a pontos költségekről:).
Szerda estig biztosra fogom mondani, hogy igen vagy nem.
Ja, ha engem még nem utáltok annyira, mint Robajt :DDD.

Ja, még valami, ha megyek, akkor valószínűleg a vasútállomásról induló busszal fogok odamenni. Napszemüvegem megvan, sityakom nincs:(.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1888) Zsadi


Zsadi
őstag

Ezt nem hiszem el!
Beírom a két bűvős szót sör&bor....és Bagya egyből megjelenik.. :))

(#1889) LJoE


LJoE
senior tag

jólvan alakulni látszunk

szerencsére én vagyok leginkább repülőbuzi úgyhogy talán nem tántorítja el a népeket, hogy svájci kötelék vezérének lábtörése miatt kimaradnak kecsóról, illetve a beígért mig29ovt is csak felröppentett pletykának tűnik egyelőre, plusz az amcsik se jönnek semmivel... :( az 5 gépes griffkötelékünk egész jól néz ki, de persze csak átrepülés lesz nyitóképben, viszont lesz magyar szólóbemutató, meg azért lesznek szép dolgok
de sajna a program erősen hajaz a 2005-ösre, frecce helyett patroulle de france
mirage helyett f-18 és kb innentől ugyanaz

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1890) Zsadi válasza LJoE (#1889) üzenetére


Zsadi
őstag

USAF - F-16CG dinamikus program lesz

(#1891) Bagya válasza Zsadi (#1888) üzenetére


Bagya
csendes tag

Pedig a bor annyira már nem is mozgat :) A sörrel meg okosan kell bánni, hogy a délutáni program felét ne aldujam át mint két éve :D Remélem Zozi nem issza el az agyát (volt neki ilyen eddig is ? :F ) a Tiszán és tudunk menni majd... :))

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1892) Zsadi válasza Bagya (#1891) üzenetére


Zsadi
őstag

Ja, csak annyit mondanék: Hubertus
remélem leesik.. :))

(#1893) Bagya válasza Zsadi (#1892) üzenetére


Bagya
csendes tag

Mivan, az Úr sose alszik? :D
Egyébként, bármennyire hihetetlen, nem felejtettem el, már megvettem az üveg finom Hubertust :P

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#1894) Zsadi válasza Bagya (#1893) üzenetére


Zsadi
őstag

:DDD :R

(#1895) LJoE válasza Zsadi (#1890) üzenetére


LJoE
senior tag

persze a repulonap.hu-t én is látom
de oda még a Patrouille Suisse is ki van írva a 7 darab dinamikus F-5
viszont a honlapjukon már kiírták, hogy Kecskemét meeting cancelled
az USA F-16 is ugrott, csak az sincs kiírva, az indexes repülőnap fórumon viszont úgy tűnik elég pontosak az infóik az arcoknak
na mindegy az USA F-16 kurvára nem fog hiányozni, a belga meg a holland messze jobb és elég is annyi falcon
a svájciakért viszont nagy kár

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1896) LJoE


LJoE
senior tag

[link]
egy kis hangulatkeltő, bár ez a MAKS 2005, nem a kecsó, de azért itt is lesznek szépek

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1897) Zsadi válasza LJoE (#1896) üzenetére


Zsadi
őstag

klassz. Már a hangokat is várom :)

(#1898) Zsadi


Zsadi
őstag

Dog, Joe!
Nem szoktatok véletlen a West End környékén bóklászni?
Sony Ericsson W850I-hez kellene faternak fekete előlap, amit az ottani márkaboltban lehet venni. Hivatalos válaszuk szerint van még egy hely pesten, de ott szereléssel együtt intézik. Innen meg lehet venni 7000Ft-ért, de sajnos nem postáznak.
Ha véletlen arra járnátok, megvenné valamelyikőtök?
Anyagiakat repnapon rendeznénk, ha úgy megfelel. :R
De csak akkor, ha úgy is arra lenne dolgotok, feleslegesen ne fáradozzatok.

(#1899) LJoE válasza Zsadi (#1898) üzenetére


LJoE
senior tag

nem szeretnék ígérgetni, mert nem biztos, hogy összejön, de megeshet, hogy betévedek, sajna mostanában eléggé kötöttek a délutánok is, nincs szabadidőm a lakásprojekt miatt

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1900) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#1898) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem én holnap járok arrafelé, ha még aktuális. A telefon W850i?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.