Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Zsadi


Zsadi
őstag

Ma ilyen kíváncsi napon van. :)
Változott valami a szabályzatban? :F
Ilyen war eredményeket látok:
16:13
13:6
13:8
Milyen SD meccsek ezek?

(#1652) Elrood


Elrood
őstag

Rayce? Sokat látom, nem lehetetlen lelőni:), konkrétan NT néven még nem láttam.
Kár, hogy ebben a pillanatban semelyik chim szerver se megy, se a hq, se a rifletdm.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1653) Zsadi válasza Elrood (#1652) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem a lelövésével van a baj, csak néha úgy beszélnek róla, mintha valami tök természetes dolog lenne, hogy Ő az NT. Szinte azóta kezdtem kb a Chim HQ-t, mikor elindították, és a Mohisok servere megszünt. De hogy ki az az NT? :F

(#1654) Robaj válasza Zsadi (#1651) üzenetére


Robaj
addikt

Hol láttad ezeket?
Amúgy ált 21-nél kilépnek az ellenek, és lehet nem írták oda, hogy +10 kör hátravan, hanem csak annyit amennyinél leléptek? :F

(#1655) Zsadi válasza Robaj (#1654) üzenetére


Zsadi
őstag

A maradék két helyért zajló egyik a waron az XterNET szoros meccse 16-13 arányban győzte le az unhit.GameStar

Team Impact.TCI nagy meglepetésre 13-8 arányban legyőzte az egykori digitalMind-ot akik már Serious Gaming néven játszanak.

cod.hu-n hírek, kommentek

(#1656) Zsadi válasza Robaj (#1654) üzenetére


Zsadi
őstag

Konkrét, friss eredmények, csak a pontozásos hülyeség miatt:

Ezekben a percekben is zajlik a CoD2 S&D HunCup 4-es LAN döntője Budapesten a PGCC LAN klubban. A négy résztvevő klán az ancients, XterNET, FlashPoint Gaming! és a Revolution.

Felső ág 1. foduló: (map: mp_toujane)
ancients - Revolution 16-9
XterNET - FlashPoint Gaming! 11-16

Felső ág 2.foduló: (map: mp_burgundy)
ancients - FlashPoint Gaming! 17-19

Alsó ág 1.foduló: (map: mp_burgundy)
XterNET - Revolution 9-16

Logikát nem látok benne.

(#1657) LJoE válasza Zsadi (#1656) üzenetére


LJoE
senior tag

de nagyon ráérsz a hülyeségre :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1658) Zsadi válasza LJoE (#1657) üzenetére


Zsadi
őstag

Ja. :)
De akkor sem értem. :D

(#1659) Robaj válasza Zsadi (#1656) üzenetére


Robaj
addikt

Nem az van, hogy 16-ig megy a pontozás? Ill. a 17-19-nél meg kell lennie a 2 pont különbségnek? A 13-9-es meg, hogy ellen kilépett.

(#1660) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hupákolás, gazemberség?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1662) Zsadi válasza Kalandor (#1661) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát ASE szerint sehol.... :(
Ex-Eliteseknek sem megy? Azoknak volt még talán HQ serverük.

(#1663) Robaj


Robaj
addikt

Legyel szerverek vannak meg, de azok szintje ___

Mellesleg Elroodnak kívánok józanodásban gazdag boldog szülinapot, remélem most már ez el tudja olvasni:)

(#1664) Zsadi válasza Robaj (#1659) üzenetére


Zsadi
őstag

Na valami MR15 szabályzat, meg overtime, meg 16 nyert kör.
Dilemma vége, Zsadika bódog. :)
Jöhet a ''Hupákolás gazemberség'' :D

(#1665) Pacák válasza Kalandor (#1661) üzenetére


Pacák
senior tag

A fritzeknél a Frost -ra fanyalodtam. :)

Amúgy jól lőnek, de nem tetszik, hogy vannak csipás csúzlik a fegyvertárban.

Viszont ''érdekes'' mikor a egymást anyázzák a németek meg a szlovákok/lengyelek. Az egymásköztin csapaton belül anyanyelven tesznek megjegyzéseket, kifelé meg angolul. Haladó nyelvlecke argó németből és angolból... :D

Nuclear launch detected

(#1666) Elrood


Elrood
őstag

Clan .: FRERE :. Serveur HQ | powered by RConGames.com|116ms|213.186.54.71:28940
Én meg erre szoktam, bár néha elég érdekesen lőnek, és még finoman fogalmaztam:), adminok csak akkor kapcsolják be, ha only pistol-t játszanak :DDD, de jól el lehet ütni az időt, és nem nehéz első helyen végezni:).


[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1667) Zsadi


Zsadi
őstag

Chim serverekkel amúgy mi lett?

(#1668) Pacák válasza Zsadi (#1667) üzenetére


Pacák
senior tag

Szűkszavúan nyilatkoznak.
- Tulajdonképpen az okra nem derül fény, de az oldaluk legalább jól néz ki.
[link]

Nuclear launch detected

(#1669) LJoE


LJoE
senior tag

hű de szép nagy pangás van
a repülőnap résztvevő listája szépen alakul, bár az oroszok még nem igazoltak vissza
de lesz itt minden a harriertől a p38-ig

CoD-ot mostanában nyom valaki embörök?
mert én xfire-ben tegnap próbáltam keresni alkalmasnak látszó szervert, de csak CoD2 meg UO amit feldobott, nagy nehezen találtam egy német rifle only-t de az nem tetszett

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1670) Zsadi válasza LJoE (#1669) üzenetére


Zsadi
őstag

SD Cex
HQ: Clan Frere (Francia) Német: UDDP, Frost, uft.gaming de háááát ezek....olyan érdekesek... :)


(#1671) Robaj válasza LJoE (#1669) üzenetére


Robaj
addikt

Mennyi zsé a belépő?

(#1672) LJoE válasza Robaj (#1671) üzenetére


LJoE
senior tag

[link]
itt lesz majd egyszer infó, egyelőre nem lehet tudni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1673) Zsadi válasza LJoE (#1672) üzenetére


Zsadi
őstag

2005-ös árakra emlékszel?

(#1674) HEMP


HEMP
aktív tag

Skacok kéne segítség: haver Bp-n szeretné újra feltenni a codot, de nincs meg a közelében senkinek, mi meg messze vagyunk... ha értitek mire gondolok! Előre is kösz! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1675) Zsadi


Zsadi
őstag

Ha van már ingyen TS-ünk nem kéne 1x kipróbálni?

(#1676) Zsadi


Zsadi
őstag

Na, már német servereken sincs nyugta az embernek.....felmegyek, kis idő múlva a fél csapat már chimerasokkal van tele. :)

Joe: felnéztem arra a serverre amit mondtál, de valahogy az a csapat soha nem volt a szívem csücske.

(#1677) HEMP válasza HEMP (#1674) üzenetére


HEMP
aktív tag

Kösz megtalálta eredetiben egy boltban és megvette, probléma megoldva!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1678) Zsadi válasza HEMP (#1677) üzenetére


Zsadi
őstag

Jobb is az eredeti.. :)

(#1679) LJoE válasza Zsadi (#1673) üzenetére


LJoE
senior tag

4000 pénz volt a beugró
250 a sör

szerintem most
6000
350

simán


hallani akarod a csodás hangukat drága szívem?
chimera meg már csipkedhetné magát, mert az a rohadt elcseszett hq szerver volt az egyetlen codolási lehetőség
bár amennyi időm van...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1680) Zsadi válasza LJoE (#1679) üzenetére


Zsadi
őstag

''hallani akarod a csodás hangukat drága szívem?''
Ja....
Csak már olyan uncsi egymagamban b+elni bazzeg! :D

Amúgy nem tudom mi van itt mostanság, de ezek az állatok már úgy repülnek....most épp a MIG-ek akcióznak de nagyon. Már készülnének?



[Szerkesztve]

(#1681) Pacák válasza Zsadi (#1676) üzenetére


Pacák
senior tag

Frost?

Nuclear launch detected

(#1682) Zsadi válasza Pacák (#1681) üzenetére


Zsadi
őstag

Aham.
Csak fura, mert 50-80 közt van a pingem, és a makkerfejesek nehezen jönnek be. :D

(#1683) Robaj válasza Zsadi (#1680) üzenetére


Robaj
addikt

Valami olyan volt, hogy egy Grippenből katapultált a pilóta és az összes gépet átnézik és letesztelik? :F

(#1684) LJoE válasza Robaj (#1683) üzenetére


LJoE
senior tag

svédeknél volt, és ez már rég lejárt lemez, megszüntették a felszállási tilalmat jópár napja

remélem lesz szép gripenbemutató az idén, kíváncsi vagyok mit repülnek a pumák ezzel

a nap poénja a két ferihegyen kényszerleszálló amcsi f-15 volt

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1685) LJoE


LJoE
senior tag

ja és ez annyira nem érdekes, de él a chim hq szerver

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1686) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

UO vagy COD2?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1687) LJoE válasza L!NK->Q3 (#1686) üzenetére


LJoE
senior tag

COD1 még mindig, de szerintem ezt már megbeszéltük

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1688) L!NK->Q3 válasza LJoE (#1687) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

ha coduo, akkor lőhetünk egyet vmikor ha kibírja a vga-m

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1689) Zsadi válasza L!NK->Q3 (#1688) üzenetére


Zsadi
őstag

sima cod1

(#1690) LJoE válasza Zsadi (#1689) üzenetére


LJoE
senior tag

gyorsfelfogású erők...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1691) L!NK->Q3 válasza LJoE (#1690) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

hmm, kár
megőrülök a cod1 lassúságától meg a fegyverek irreális erősségétől grr
de lehet 1 partyba így is benevezek
minden fegyverrel külditek vagy only riffle?

cod uo is cod1, csak kieg, nem voltam teljesen biztos, nem kell parázni rajta

[Szerkesztve]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1692) Pacák válasza L!NK->Q3 (#1691) üzenetére


Pacák
senior tag

A CoD 1 lassú?! :DDD Irreális a fegyverek erősséfe?! :DDD

Tegnap délelőtt az öcskös gépéről garázdálkodtam kicsit UO alatt. - Nekem nincsen meg. Hát az UO -ban az SVT-40/Gewehr43 egy tunker csúzli a jó öreg Mosin/Mauser pároshoz képest. - Bár el kell ismernem, hogy némileg egyenlőbbek az esélyek egy MP-44 -vel szemben. :D Magam is meglepődtem, de nem okozott gondot, hogy rangot osszon nekem is a szerver pár kör után. - Vagy csak rókaként beszabadultam egy olyan tyúkólba, ahol halomra lőhetem a ''tyúkokat''? :DDD

Valami .50 cal volt a szerver neve, de öcskös nickjén toltam - ami asszem Di!odo.


Itt lőnek mindennel az urak, aminek csöve van, de a chim -en nincsenek csippás kütyük - kivétel a Mogadishu -n van. :D

Nuclear launch detected

(#1693) L!NK->Q3 válasza Pacák (#1692) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

A CoD 1 lassú?! igen lassú a sprint hiányára gondoltam
irreális a fegyverek erőssége, igen az lásd lámadarafegyver ppsh

de a cod 1 még mindig veri játékélményre a kettőt, nem kicsit --> nagyon

ez mind csak az én személyes tapasztalatom, ha nem értetek vele egyet akkor ez van.
nem akarom senki véleményét megváltoztatni

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1694) Pacák válasza L!NK->Q3 (#1693) üzenetére


Pacák
senior tag

Jaaaaa a sprint. Én az M1911 -et, vagy Lügert szoktam használni gyorsabb haladáshoz. ;) A darafegyver ártalmait szoktam tapasztalni a szenvedő fél szemszögéből -én nem tudok jól lőni géppisztolyokkal, mert össze-vissza szórják a meggymagot. Így viszont áll az aránytalan erősség... mert aránytlanul sokat szoktam nézelődni a spectben - ruszki mapokon. :DDD

Nuclear launch detected

(#1695) Zsadi válasza L!NK->Q3 (#1693) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja, cod2 valami borzalom. Brecourton ami tipikus jó kis puskás pálya, körbelőnek mindenféle kávédaráló hangú förmedvénnyel, darálnak jobbra-balra, célzás semmi és pikkpakk meghalok. Na nekem ott lett elég belőle. Nehogy már a pálya másik végéről körbepuffogtat és ott halok....

(#1696) L!NK->Q3 válasza Zsadi (#1695) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

én eleve only riffle fan vok, nem szeretem a darálókat, max mp44 egyeslövéssel - ami a cod2ben nem beállítható lol

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1697) bLaCkDoGoNe válasza L!NK->Q3 (#1696) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt a vergődést valamelyik dedikált COD topikban lehet folytatni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1698) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#1697) üzenetére


Qorthral
őstag

nem hogy örülne kend, hogy végre kicsit él a topik :)
Vagy elege lett, hogy el kellett olvasnia egyszerre 7-8 hsz-t :) ?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1699) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#1698) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én a kedves kollegáktól bármikor szívesen olvasom, hogy mi történt vele (Elrood milyen házit csinál, JoE milyen repülőket fog sörmámorban sasolni a repnapon, ZsAdI nem érti az új pontszámolást (megjegyzem: én sem), stbstb.), ha gond van és tudok, akkor szívesen segítek is bárkinek a csapatból.

De kurvára unalmas 1000x is azt olvasni, hogy a COD2 mekkora szar, meg a COD1, meg a CODUO, megazempénegyvennégymegapépéeshá, satöbbisatöbbi... És ezt jellemzően mindig egy-egy betévedő okos bejegyzései váltják ki. Ez a kör már kezd fárasztóvá válni.

Nem vagyok mostanában a legtürelmesebb.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1700) Qorthral válasza bLaCkDoGoNe (#1699) üzenetére


Qorthral
őstag

bocsánat :B

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.