Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25035) favagoJoska válasza Tapsi (#25033) üzenetére


favagoJoska
tag

Nem mozgattam a kontextust sehova. Arra próbáltam neked rávilágítani már egy ideje (és még direktebben is megirtam) hogy nem kellene dzsihádot folytatnod egy rendszer kritikája ellen. Főleg így hogy végül már magad is beismered hogy hát a politikai populizmus miatt lett ilyen a támogatási rendszer amilyen. Az lehet vágyálom hogy orbán ezt másképp csinálja (én ezt nem is állítottam hogy nem így van), de az nem vágyálom (vagyis remélem hogy nem az) hogy te lehetnél toleránsabb másokkal és ne próbáld meg mások torkán lenyomni hogy akkor vágjatok jópofát hozzá hogy a tej fekete. Ezt az első kommentemtől kezdve világosan leírtam, hogy a magyar értelmiségtől többet várnék annál ami akkor ott folyt a kommentfolyamban.
szerk: attól hogy most ki van hatalmon és mi a realitás az nem érv a kritika ellen. Sőt pont hogy kell kritizálni, csak is így lehet változást elindítani/elérni. Nem azt kell erősíteni, hogy hát buta a nép evvan, mit kritizáljátok itt hogy mások erre még rá is játszanak. Ez nem afrikai éhezős érvelés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.