Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2874) King Unique válasza batagy (#2868) üzenetére


King Unique
titán

Igen, tudom melyik tool van az adott firmware-ben. Csak azért kérdeztem, mert a Sharkoon félében a JMS566 vezérlőhöz való firmware még a régi programot tartalmazza. Ami, ezek szerint nem ismeri fel az ugyancsak ilyen vezérlős eBay-es külső házat.

Az a Windows hibaüzenet meg eleve kicsit rejtélyes és röhejes... nálam is eljátssza ezt alkalmanként, pedig mindig szabályosan választom le és a merevlemez is 100/100-as HDS szerint. Folyamatosan akkor dobálta fel, amikor VHD megoldással telepítettem a rendszert és utána a külső merevlemezt normál telepítésű Windowsra is csatlakoztattam.
Ilyenkor hagyni kell, hogy átvizsgálja és javítsa, ha szükséges. Viszont elég érdekes a dolog, mert a vizsgálat végén a legtöbb esetben azt írja ki, hogy a CHKDSK mégsem talált hibákat...

Próbáltam mesterségesen reprodukálni a hibát, Linux és Windows alatt is többször leválasztás nélkül csak hirtelen kihúztam az USB kábelt. Sőt, másolás (írás) közben is eljátszottam ugyanezt. Utána visszacsatlakoztatva a külső meghajtót, érdekes módon nem nyavalygott a Windows, pedig ilyen esetben kellett volna...

Persze ezt senki ne próbálja utánam csinálni, mert nála lehet egy friss, ropogós RAW partícióval, vagy egyéb hibával hálálja meg a rendszer....!!! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.