Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1874) Ðávid válasza King Unique (#1869) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Szia!

Elnézést kérek, valóban nem nézegettem át a fórumot. :B Végső lépésként írtam ide, mert már minden mást kipróbáltam (Windows újratelepítés, alaplap váltás, másik külső ház...), de nem vezetett eredményre. Ráadásul vizsgaidőszak van és már a tanulással is meg vagyok csúszva... De nem siránkozni akarok neked/nektek.

Akkor kezdem a jól működő házzal, amivel csak az a bajom, hogy USB-n keresztül nem megy a SMART figyelése:
Raidsonic IB-231StU3S-G
Gondoltam ha már a másik merevlemez miatt keresek házat, akkor ezt is lecserélem a fenti hiányosság miatt.

A ház ami melegszik:
Raidsonic IB-252StU3
Ezzel nincsen semmi gond se, csak melegebben megy benne a merevlemez, mint ideális lenne.

Az utóbbi házban levő lemezt korábban hosszasabban használtam egy 3,5"-es Raidsonic IB-390StUSD-B házban (dokkoló nélkül), de időről időre lecsatlakozott az operációs rendszerről (Windows Server 2012 R2, majd Windows 7 SP1 x64), mint amikor a biztonságos eltávolítást választja az ember. Utána tettem egy próbát egy Chieftec CEB-35S Black Box-szal, de azzal is előfordult a hiba. Így aztán kölcsönkértem a párom IB-231StU3S-G házát, amiben azóta gond nélkül megy, nem volt egy leválasztási hiba sem.

Érdemes lenne inkább egy külső RAID box-on elgondolkodnom? Nem akarom őket RAID-be kapcsolni, csak ott egy házzal el lenne intézve az egész. Négy fiókos esetén meg azonnal lenne hely a bővítésre.

(#1870) King Unique
Nagyon szépen köszönöm az összeszedett listát! :R Esetleg nem lehetne ezt is betenni a téma összefoglalóba?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.