Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1740) DeathAdder válasza King Unique (#1739) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért is nem készítettem red és ssd közötti másolást, mert elég régi ssd-ről van szó, és hát ahogy a fenti teszt is szemlélteti elég gyenge az írási sebessége.
Ezért úgy gondoltam a red nem tudna képessége határain olvasni, de most megpróbáltam, tehát RED-ről SSD-re 80-83 mb/s sebességgel másolt, néha leesett 80 alá, de elég stabilnak tűnt a 80, de semmiképpen sem 40 -el ment.

SSD-ről RED-re 100 és 108 mega között másolt, tehát a Red írásban itt is rendben van.

Sentinelben nekem nem tűnt fel semmi, de azért szeretném megmutatni, mert itt nagyon sok minden van amiről nem tudom pontosan hogy mi micsoda, hátha Te valami anomáliát kiszúrsz.

Ez a RED (2013 októberében vettem újan, 455 nap működési időt ír, és 100%):

Ez pedig az 5k1000 (2014 júliusában vettem újan, 133 nap működési időt ír, és 100%):

Sata kábelt nem bántottam, de ha ez is esélyt adhat a hibára akkor megpróbálom másikkal azt is.

HD tune eredmény a RED-ről:

Kösz mindent, ha nem sikerülne rájönni akkor megyek az általad linkelt másik topikba, de kicsit azért gyanakszom a W8.1 -re, mert előtte W7 -en atom stabilan tette a dolgát, és azóta fizikailag semmi nem volt piszkálva a gépemben illetve a kábelekkel sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.