Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#46401) vargalex válasza tootzooz (#46396) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Kérlek adj logot, mert így nem tudunk segíteni.

Alex

(#46402) mexel válasza Jony2420 (#46400) üzenetére


mexel
veterán

Ez nem csak az 1.22.0? Mert a repoból az jött le sajnos
Már néztem itt, de a moddolást nem a készítő csinálta itt sem. A cseh kodi fórumban van fent ahol linkeltem, de nem aktiválják sehogy az acc-om, így nem tudom letölteni

[ Szerkesztve ]

(#46403) kispesti


kispesti
csendes tag

Sziasztok!
Rtl+ kiegészítővel lenne gondom.
Kodiba beállítottam természetesen a bejelentkezést évek óta használom kodi alatt , (active) felhasználó vagyok, de sajnos hetek óta , ha indítom a hirdatót akkor elmondja szóban az első mondatot, majd sötét a képernyő és eltűnik a hang is.
Tehát képtelen vagyok pl visszanézni a hírműsorokat, mert fekete a lejátszás közben a videó és hang sincs (kivéve az első mondatot).

Ez már valami rtl-es korlátozás? Vagy van valami gond az rtl+ kiegészítővel?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#46404) Indiant válasza mexel (#46402) üzenetére


Indiant
addikt

[service.iptv.web.server-1.22.0.2.zip]
..be vagyok regisztrálva ;]

(#46405) Hege1234


Hege1234
addikt

Sweet TV mail/pass fixed

akinek a "kódos" verzió működik az inkább maradjon azon..

[ Szerkesztve ]

(#46406) mexel


mexel
veterán

Mindkettő linket köszi!
Hamarosan próba.

Hege1234: tudni hogy mit változtattál, miben változott?

(#46407) mexel válasza Hege1234 (#46405) üzenetére


mexel
veterán

Be lehetett lépni mail/pass-al.
Megnézem kilép-e, kíváncsi leszek. Köszi addig is :R

(#46408) Jony2420 válasza mexel (#46402) üzenetére


Jony2420
tag

bocsánat ez a 1.22.0, de a 1.22.0.2 csak a O2 TV hiba javítás volt.

(#46409) mexel válasza Jony2420 (#46408) üzenetére


mexel
veterán

Mintha azt írták volna hogy az email/pass javítás.

Hege1234 megoldotta a sima swett tv addonban, ebben nem tudod esetleg megnézni Hege?
Gondolom ugyanaz a metódus lenne ott is

Mondjuk kérdés jobb-e valamivel az a szerveres megoldás, hiszen a sima addonban is van m3u8 készítési lehetőség ami hozzáadható az iptv-hez, de lehet hogy ahhoz néha be kell lépni az addonba, a szervernél nem

[ Szerkesztve ]

(#46410) mexel


mexel
veterán

Hmm. Közben lehet müxik a 1.22.0.2? Most belépett, de még nem értem a folyamat végére

(#46411) Indiant


Indiant
addikt

A jobbmintatv keresőjét valaki tudná fejleszteni? Keresem a 97 perc című filmet. A 97-re sok mást ad be, amiben nincs 97. A perc-re megint másokat. De a filmet csak a 97 perc-re adja be.

(#46412) mexel válasza urgoz (#42870) üzenetére


mexel
veterán

Itt egy leírás a szerverről, de böngészőben sehogy sem érem el. mi lehet az oka?

(#46413) vargalex válasza Indiant (#46411) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pont úgy működik, mint a weboldalon az a keresési módszer, amikor ráklikkelsz a felső nagyítóra, beírod a keresett szöveget és megnyomod a kék keresés (szintén nagyító) gombot.

Alex

(#46414) mexel válasza Jony2420 (#46408) üzenetére


mexel
veterán

Pedig ezzel a 1.22.0.2-vel már be lehet lépni sweet-be.
Csak éppen a webszervert nem érem el, és nem jövök rá hogy az m3u8 listát meg tudom -e csinálni a boxra, hogy onnan olvassa az iptv

(#46415) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

Hege1234 topictárs jóvoltából újabb kiegészítővel bővült a kínálat.
Felkerült a MovieShark repoba a TarrMobiltv kiegészítő 1.0.0-ás verziója.

Illetve én is módosítottam a Videa Next Generation kiegészítőn. Így a MovieShark repoba felkerült a Videa Next Generation 1.0.8-as verziója. A változások:

- Felirat letöltés megvalósítása (beállításokban kapcsolható)
- Közvetlen URL lejátszása

Alex

(#46416) Indiant válasza vargalex (#46413) üzenetére


Indiant
addikt

Ugyanolyan sz..rul. Ott sem találja meg. De ez box-on távirányítóval pötyögve nem olyan vicces. Másrészt viszonylag ritkén tudja az ember a pontos címét annak amit keres.
És még van arcuk odaírni(pc-n), h. "Részletes keresés(címkékben is)" - hát nem.

(#46417) stefi68 válasza vargalex (#46415) üzenetére


stefi68
addikt

"Felkerült a MovieShark repoba a TarrMobiltv kiegészítő 1.0.0-ás verziója"

Nem létkérdés, csak ha van gondoltam kipróbálom. Nálam (Android TV) nem jön be élő adás. Az archív tv-nél bejönnek filmcímek, de azokat sem lehet lejátszani
"TarMobilTV hiba"
Természetesen bejelnetkeztem előtte.... :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46418) vargalex válasza Indiant (#46416) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pedig de. Éppen azért talál egy csomó egyebet is, mert a címkékben is keres.
Pl.: SeaQuest - A mélység birodalma. A leírásban benne van: "3 évadot élt meg 59 epizóddal.".

Alex

(#46419) vargalex válasza stefi68 (#46417) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Erre majd Hege1234 topictárs tud valamit mondani. Nem vagyok Tarr ügyfél, nincs hozzáférésem, így ki sem próbáltam.

Alex

(#46420) Hege1234 válasza stefi68 (#46417) üzenetére


Hege1234
addikt

a telefonszámot úgyis a + -al kezdted?

(#46421) stefi68 válasza Hege1234 (#46420) üzenetére


stefi68
addikt

Igen +36... ahogy a böngészőben is.
Jelszóban sincsenek különleges karakterek, csak nagy-, kisbetű, szám.
Ha nem jelentkezett volna be jelezné?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46422) mexel válasza Hege1234 (#46405) üzenetére


mexel
veterán

Szia!
Erre esetlegrá tudnál nézni?
Ez az IPTV Webszerver azon verziója amiben elvileg moddoltak vmit a sweet belépésén de nekem nem megy, ERROR-t ír
Hogy egszerűbb legyen kezelni próbáltam magyarítani, plusz kivettem minden szlovák csatornát a menüből, a tv go kivételével. Így csak Sweet tv van még benne.
Nekem a bejelentkezéskor errort ír.
Talán itt is meg tudod oldani mint a másiknál - persze csakha lehet ilyet kérni.
---------------------

Ha valakinek szüksége lenne rá, teljesen átírtam magyarra a Sweet tv addont amit Hege1234 megcsinált :R email/pass bejelentkezéssel:

plugin.video.sweettv_fullhun_email_pass_mod_Hege1234

[ Szerkesztve ]

(#46423) Hege1234 válasza stefi68 (#46421) üzenetére


Hege1234
addikt

feltettem ami a repo-ba is bekerült

nálam működik minden
archív, élő és a filmtár is

vizsgálódok majd tovább, mi okozhatja a hibát...

(#46424) stefi68 válasza Hege1234 (#46423) üzenetére


stefi68
addikt

Érdekes, arra is gondoltam, hogy meghaladtam a max használható eszközök számát (5), de az adroid appban már nem is él az eszközkezelés menüpont, a böngésző felületen pedig nem találtam ilyet.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46425) zsiga68 válasza mexel (#46422) üzenetére


zsiga68
senior tag

Pont most akartam megcsinállni :)

(#46426) mexel válasza zsiga68 (#46425) üzenetére


mexel
veterán

:R
Csak azért siettem vele mert vanvalaki akinek holnap az idős szülőnek kell majd, mert sweetre váltanak előfizuval és addigra készen kell lenni mert nehezen kezeli majd.

(#46427) cof válasza mexel (#46422) üzenetére


cof
veterán

Érdekes egyébként mert kipróbáltam a kiegészítőt CE 19.2 és Windows Kodi 20.1 alatt is, és mind a két helyen hibára fut, bár úgy látom nem kiegészítő hiba.

2024-04-18 21:02:58.848 T:820 error <general>: C:\Users\...\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.bottle\lib\bottle.py:3265: DeprecationWarning: Absolute template path names are deprecated.
self.filename = self.search(self.name, self.lookup)

2024-04-18 21:04:01.526 T:5156 error <general>: C:\Users\...\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.urllib3\lib\urllib3\connectionpool.py:1099: InsecureRequestWarning: Unverified HTTPS request is being made to host 'api.sweet.tv'. Adding certificate verification is strongly advised. See: https://urllib3.readthedocs.io/en/latest/advanced-usage.html#tls-warnings
warnings.warn(

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#46428) mexel válasza cof (#46427) üzenetére


mexel
veterán

Az IPTV web servert próbáltad?
Abból itt az eredeti, amibe nem írtam át magyarra semmit ( nem tudom az okozhatott e hibát)
Sajna én nem tudom mi lehet a hiba, csak azt hogy nem sikerült bejelentkezni és nem megy a localhost:8888 nálam

[ Szerkesztve ]

(#46429) cof válasza mexel (#46428) üzenetére


cof
veterán

Igen néztem azt is, nem sikerül bejelentkezni ott sem.

Viszont maga a webszerver megy, ha CE-re tetted és gépről érnéd el akkor ugye nem localhost-ot kell írni, mert az helyi IP, a 127.0.0.1 megfelelője, hanem a CE gép IP címét. Na de mindegy addig, amíg nem lép be, mert lista se készülhet. Meg állítsd át a localhost-ról helyi IP-re a beállításában is a host-ot.

Most megnéztem a fentebbi urllib3 linket és bedobtam a sweettv.py-be, hogy ne legyen HTTPS ellenőrzés, még mindig hibára fut, viszont a log-ban semmi nincs, szintén a webszerver se ír a log-ba semmit.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#46430) mexel válasza cof (#46429) üzenetére


mexel
veterán

Köszi. Próbáltam természetesen a CE ip-jével és átállítottam, de nekem úgy sem sikerült belépni. Majd teszek egy próbát vele még, de jó lenne ha működne a sweet tv is.
Igazából egy fontos dolog hiányzik a sweethez: az epg :(

(#46431) robi12ster


robi12ster
tag

Hali. Sziasztok! Meg mindig küzdök. Eddig ok nélkül látta az androidos t-hom beltérire telepített Kodi, a zip fájlokat. Most bedugom a pendrivét, és nem látja a Kodi.
Nem tudjátok rá a megoldást?

(#46432) 1stVikman válasza mexel (#46430) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én most próbáltam telefonon 20.5 nexus, android.
Indiant által adott cseh fórumos webserverrel. Gond nélkül bejelentkezett, localhost is ment a playlist.txt-t átnevezve m3u-ra megette az iptv simple.
Szóval nálam úgy működik, mint régen.

(#46433) cof válasza mexel (#46430) üzenetére


cof
veterán

Mondjuk nem tudom ez, hogy működött mert amikor én néztem akkor Windows alól VLC-vel néztem régen. Hege féle script generált playlist-et, de egy idő után lejár a token és már nem megy a stream. Ha ez is így működött akkor az sem egy jó megoldás nálad hosszútávon, hogy kiadod a kezedből a box-ot és majd nem tudja újra legenerálni a friss listát akinek szánod. Talán 1-2 napot ment így ha nem nézted, ha igen akkor kicsit tovább. Olyasmi megoldás lenne jó mint anno a HorizonGO kiegészítő volt, ott a lista a kiegészítőt hívta meg és így mindig friss linkeket kaptál, mellette meg az IPTV Simple Client és az EPG előnye is ott volt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#46434) Hege1234 válasza robi12ster (#46431) üzenetére


Hege1234
addikt

ez megvolt?
nyomj hosszan a kodi-ra
[1]
[2]
[3]
[4]
kodi beállításokban:
[5]

[ Szerkesztve ]

(#46435) urgoz válasza mexel (#46422) üzenetére


urgoz
tag

Megnéztem, ez nálam működik, be tudok jelentkezni. Ha túl gyakran lépegetsz ki-be, akkor egy egy időre tiltják az ip-det. Nem lehet, hogy ebbe szaladtál bele? Mert velem már előfordult... Mondjuk nem tudom, hogy mennyi időre, mert dinamikus ipm van, és inkább megújítottam...
Ha sikerült belépned, akkor indítsd újra a kodit, mert addig nem megy.
Vagyis a szerver maga megy, de a sweet lista üres, és még ha van is mentett listád, az se fog menni. De ezt írja is a kis infó ablak belépésnél.

(#46436) mexel


mexel
veterán

Köszönöm a válaszokat a webszerverre. Akkor itt lesz vmi hiba hogy nem megy ( 20.5 nexus), se bejelentkezés se egyéb.

Akinek kellene már van boxa, felrakta a jó addont, azt nézik majd valószínűleg, a webszerver nekem tetszene inkább nyralóban iptv simple-vel használva, de ha nem megy akkor hagyom majd. A lényeg hogy elvileg működik

(#46437) vargalex válasza kispesti (#46403) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ránéztem, nem tapasztaltam hasonlót. Egyébként, amint elindul a lejátszás, az már teljesen független a kiegészítőtől.

Esetleg próbáld meg az Inputstream Adaptive-t újratenni, vagy a Widevine CDM könyvtárat újratenni (az Inputstream helper-ből, ha nem Android eszközről van szó), esetleg az Inputstream Adaptive beállításaiban (ami az RTL+ kiegészítő beállításaiból is elérhető egyébként) pl. Stream selection type-t módosítani.

Alex

(#46438) 1stVikman válasza mexel (#46436) üzenetére


1stVikman
senior tag

Amúgy ha van androidos box, akkor idős szülőnek nem lenne egyszerűbb a dedikált app-ot megmutatni?
Nálam is volt CE, de asszony miatt inkább maradt a box, igaz slimbox fw-el, sweet alkalmazással meg androidos kodival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.