Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1203) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Ezek a kínaiak...
Egyik óra versus másik óra.
:))

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1204) terra052 válasza pulutodurumo (#1203) üzenetére


terra052
őstag

Félreérted. A második az új Star Wars-t promózza... :)) :DD :))

werkmania.hu

(#1205) szbalogh válasza terra052 (#1204) üzenetére


szbalogh
őstag

:C

Volt egy harmadik név is, de nem jegyeztem meg. E-bay-en nézelődve tűnt fel.

Nick: HE_Storm

(#1206) terra052


terra052
őstag

Na lehet nyálat csorgatni, kínai óragyűjtemény.

werkmania.hu

(#1207) Mr.Csizmás válasza terra052 (#1206) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezeket mind eladod? :D egy fémszíjas jószágra vevő lennék :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1208) Cavsfan válasza terra052 (#1206) üzenetére


Cavsfan
tag

Hali.
Mondanál véleményt a 2. és a 3. képen levőről?

(#1209) sandró60 válasza Cavsfan (#1208) üzenetére


sandró60
addikt

Elnézést,hogy közbe szólok.
Nekem van belőle 2db(Curren).Az egyik legjobb kinai olcsó óra.A pontosága "vetekszik"más márkásabb órákkal. :K

(#1210) 5-ös kezelő válasza sandró60 (#1209) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem sem a pontossággal van gondom. Csak némelyik china órából kipotyog ez-az, vagy kifelejtenek belőle vmit, szétesik magától, sz*r anyagból van - lutri. Nem éri meg a vesződséget, de hobbinak jó. Csak ne várjunk sokat filléres óráktól.

(#1211) Rimuru


Rimuru
veterán

Yazole orakkal nem foglalkozik senki se? Kereso nem adott ra semmit azt elso hsz-en kivul. Rendeltem magamnak egyet, tegnap jott meg. Eddig tetszik, ha par honapig elmegy akkor megerte azt az 500Ft-t. :D

Vigyázat, csalok!

(#1212) Cavsfan válasza sandró60 (#1209) üzenetére


Cavsfan
tag

Melyikről beszélsz a 2. vagy a 3. képen láthatóról ?
Köszi

(#1213) Matykoh válasza Rimuru (#1211) üzenetére


Matykoh
tag

Én akartam róla írni összefoglalót, de még nem érkeztem el odáig.
Nagyon szép egyébként, első érzésre az tűnt fel, hogy nagyon könnyű. A szíj is lágynak tűnt. Pár nap használat után öltözésnél a szíj elengedte az órát, mindkét oldalt. az óráról pedig földreérkezvén lehullott a hátulja. Visszapattintás után tökéletes, habár a szíjat nem tudom feltenni. Egyébként nem siet, késik túlságosan számottevően. Ha a szíj tartós lenne, még meg is érné.

Képek

(#1214) terra052


terra052
őstag

Kisebb félreértés van, én nem árulom ezeket, csak belebotlottam a galériába, és eszembe jutottatok :D A harmadik képeken jól mutat, hogy benne mi lehet... Ki tudja.

werkmania.hu

(#1215) szbalogh válasza terra052 (#1214) üzenetére


szbalogh
őstag

Az a Swidu luméra termett :D Ha a többit elvitték egy ilyet is bepróbálok és majd írok róla.

Nick: HE_Storm

(#1216) terra052 válasza szbalogh (#1215) üzenetére


terra052
őstag

:R

werkmania.hu

(#1217) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Piacon vettem ma két jónak látszó kínait, de vissza fogok menni még néhányért. 230 V-os asztali ébresztős óra hatalmas zöld digi kijelzővel, rádió nélkül. 4.5 cm magas számok, éjszakára tökéletesnek tűnik. Kétféle fényerő, nem búg, nem melegszik. Vertie ST-172 a típusa, magyar nyelvű használati útmutatóval, 2500-at megért nekem. Legalábbis egyelőre úgy tűnik.

(#1218) rolika00


rolika00
csendes tag

Terra, kérlek áruld el nekem, a Seiko az hogy kezeli a naptárat? Ismeri mind a 30 és a 31 napos hónapokat? Csak mert ma átváltotta ugyan a napot (szerda) de maradt elsején. Ez hiba, vagy természetes?
Az órás, így, hogy állított a 3 perc késésen, most átment 3 perc sietésbe. Mehetek vissza, még jó hogy ingyen van. :D

[ Szerkesztve ]

(#1219) 5-ös kezelő válasza rolika00 (#1218) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nem ismeri a hülye fogaskerék, :D , neked kell áttekerni 31-nél rövidebb hónap esetén. Este 8 és reggel 4 között nem ajánlott, károsodik az óra. És a mechanika nem tudja, dél van-e v éjfél - ezt is neked kell beállítani / a nap 24 órás, a számlap 12 /. Pontosítás előtt hordd az órát folyamatosan, h a motorrugó teljesen fel legyen húzva. Nézz videót youtube-on a szabályozásról, egy lupéval meg hátlapnyitóval, órás csavarhúzóval te is meg tudod csinálni, ha a szerkezet nem kopott.

(#1223) mirci18 válasza terra052 (#1206) üzenetére


mirci18
addikt

Nagyon jó kis válogatás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1228) sandró60 válasza oba (#1227) üzenetére


sandró60
addikt

Jelentem nekem is 2db myota quartz szerkezetes olcsó kinai órám van és "atom"pontossak,de tényleg ;] Az összehasonlitást egy Casio rádió kontrolos órán végeztem.
Ja azt nem irtam,hogy kb másfél hónapja van nálam.

[ Szerkesztve ]

(#1230) sandró60 válasza Hansz (#1229) üzenetére


sandró60
addikt

A Curren óráról van szó.Egy pár hozzászólásal előbb már dicsértem.Van itt a fórumon pár link erről az óra márkáról.Ott fent a keresőbe ird be.

[ Szerkesztve ]

(#1235) Rimuru válasza Matykoh (#1213) üzenetére


Rimuru
veterán

Eleg konnyu a szijat leszedni, de visszatenni se nehezebb ha megvan minden es nem serult.

Vigyázat, csalok!

(#1236) terra052 válasza rolika00 (#1218) üzenetére


terra052
őstag

Nna mire előkerültem, nagyjából a válasz is meg lett :)
De a napot és a dátumot egy időben kell váltania. Nem perpetual, vagyis a 31-et Neked kell tovagörgetni, ha 30 napos a hónap, de kb éjfél és 3 óra között váltja mindkettőt. Megpróbálhatod ELŐRE körbetekerni egy napot, bár többen tiltakoznának ez ellen én jópárszor körbehajtottam már 7009-et és 7S26-ot, 4R36-ot is, gond nélkül, olvass utána azért.

werkmania.hu

(#1237) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] led digis sport watch 1$ kuponnal :C van ennél aljább? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1238) szbalogh válasza szbalogh (#1199) üzenetére


szbalogh
őstag

ST6 alapú, de mintha az automata része más lenne.
A Patek másolat pedig kis másodperc és 24órás számlapokkal kiegészített F8131. Ennek egyébként Seiko féle felhúzószerkezete van, nagyon szépen dolgozik!

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#1240) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#1237) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez nem ilyen átvágós oldal, hogy elkérik a címedet és a telefonszámodat?
A múltkor ingyen osztogatott lámpákat.
Nem feltűnő hogy másoknak még hasonló akciójuk sincs?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1242) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#1240) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

máshol is szokták nyomatni, gyakorlatilag az 1-3$ valójában a cucc ára (ugyebár csájna filléres lom), és free shipping...csak el van adva a krumplisaláta húsospitének :DD

sz: PP refund akkor is van.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1245) mirci18


mirci18
addikt

Most ezt az órát rendeltem meg.
Kiváncsi vagyok milyen a való életben.
Már régóta szerettem volna duplaszíjas karórát.
Ha megjön majd referálok róla.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1248) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Szevasztok! Rendeltem egy TEVISE órát tegnap és csak utána bukkantam erre a topicra, úgyhogy mondhatnátok véleményt erről az óráról, ha vacak, nyugodtan keserítsetek el, legalább nem ér meglepetés! :D

(#1249) szbalogh válasza Grafy12 (#1248) üzenetére


szbalogh
őstag

Épp ilyen szerkezetes óra van nálam számlap átalakításra. Az óramű nem rossz egyébként. Seiko-féle automata felhúzója van de azzal ellentétben koronáról is lehet húzni.

Más:
Ezt az alis béna mutatós Rolex GMT dispute-ra írta a rendszer:
"We noticed that your claim is about the goods you received was counterfeit. At this stage, we have required the seller to provide the authorization file from the brand owner or purchase invoice to prove the product is original within 3 calendar days." Vajon be tudja szerezni az eladó az eredetiséget igazoló iratokat? :D

Nick: HE_Storm

(#1250) Grafy12 válasza szbalogh (#1249) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Köszönöm, ez némileg megnyugtató, az a sapphire üveg vajon valós?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.