Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Grafy12 válasza szbalogh (#1450) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Kicsit drasztikus módszer, de nekiestem egy hss fúróval! 😁az üveget simán karcolja, az óra túlélte épségben! Nem karcolta meg, pedig nekitoltam keményen! 😁

(#1452) Grafy12 válasza szbalogh (#1450) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Az első probléma: a fémcsat elég könnyen kinyílik viselet közben, van módszer arra, hogy szorosabbá tegyem?

(#1453) szbalogh válasza Grafy12 (#1452) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem bajlódom fém szíjjal :D Minden órámat nato-n hordom.

Nick: HE_Storm

(#1455) calamites


calamites
őstag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy külföldi rendelésnél, akár Dutyfree island, akár Skywatches.com, creation watchesnél hogyan működik? mire kell figyelni, mennyire megbízhatóak, illetve mennyire duty free?

(#1456) pulutodurumo válasza calamites (#1455) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Pay-Pal van, a többi szerencse kérdése, de doboz nélkül nőnek az esélyek. Megbízható boltok.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1457) zsiz


zsiz
őstag

Valakinek nincs véletlenül otthon 10-12 darabos óratartó doboza (viszonylag nagy órák számára)? Lehet, hogy csinálnék egyet magamnak, de fogalmam sincs mekkora méretben kellene gondolkozni. Így ha akad valakinél, pár mérést megköszönnék :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1458) terra052 válasza zsiz (#1457) üzenetére


terra052
őstag

6-os van, van benne 45-ös is több, szépen elfér, azt duplázhatod :)

werkmania.hu

(#1459) Grafy12 válasza Grafy12 (#1437) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Kb. 1percet siet az órám 1 nap alatt (ezt az eltelt idő alatt produkálta. Néztem Tickoprinttel is, egyrészről hol késést hol meg sietést ír, másrészt annyira még nem értek hozzá 😕. Ez az 1 perces eltérés mennyire sok egy ilyen szerkezetnél?

(#1461) erzol


erzol
őstag

Pár napja használom ezt a weidet melóba.
Igen tetszik, jó anyagból van, kapja az ívet rendesen. Naponta többször találkozik lendületből rozsdamentes acéllal, de eddig karcolás nélkül bírja... :)
[L:http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-WEIDE-WH1009-LED-Date-Multifunction-Men-Quartz-Wrist-Watch-wp-Uk-89371.html][link][/L]

(#1462) Degeczi válasza erzol (#1461) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, ilyen szempontból nincs gond vele: sem az üveg, sem a fém felület nem hajlamos karcolódásra (és a festése sem kopik). Élőben szebb, mint a képeken, elegáns, nincs kínai gagyi érzet vele, és a LED-es része is nagyon praktikus, mert olvasószemüveg nélkül is jól látható, akkora szegmenseket használ (inaktív állapotban pedig semmi nem látható belőle, ami az előbb említett gagyifaktor miatt lényeges)

Viszont típushiba, h a nyomógombok hajlamosak egyszerűen kihullani...

(#1464) zsiz válasza erzol (#1461) üzenetére


zsiz
őstag

Egy linket adnál hozzá? Köszi. :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1465) Degeczi válasza zsiz (#1464) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha bármelyik népszerű ilyen oldalon rákeresel a "Weide"-re, fölbukkan az órák között ez a típus is, általában $15 fölött, de néha alatta is, mint pl. itt

(#1466) zsiz válasza Degeczi (#1465) üzenetére


zsiz
őstag

Köszönöm, a neve elkerülte a figyelmemet. :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1467) erzol válasza Degeczi (#1462) üzenetére


erzol
őstag

Remélem a gombhullás nálam nem jön elő.
Tényleg jobb élőben, mint a képen.

@zsiz:
weide 1009 néven keresd.
Bangood EU raktárról 9 naptári nap alatt nálam volt. :C
+ a 10$ feletti - 5 dodós kuponnal máris barátibb összeg volt... ;)

[ Szerkesztve ]

(#1469) Grafy12


Grafy12
aktív tag

A Tickoprinttel pontosan hogyan és meddig kell mérni? Minél tovább mérem annál pontosabb az eredmény? 300 másodperc után 4s/d- körül mozog. :F

[ Szerkesztve ]

(#1470) szbalogh válasza Grafy12 (#1469) üzenetére


szbalogh
őstag

Teljes csönd kell, legyen zöld a visszajelző lámpa és az első 2 perc nem számít.

Nick: HE_Storm

(#1472) Grafy12 válasza szbalogh (#1470) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Nagyon köszönöm! Ez volt a hiányzó láncszem! :R Így azt hiszem elég jól sikerült beállítanom, de egy két furcsaságot még látok a mérésen:KÉP(a képet már a mérés mentéséről csináltam ezért piros a jelzés :) )Úgy tűnik mintha nem minden léptetés lenne hibátlan és kihagyna néha egyet-egyet, nyilván egy szakavatott szem ebből többet lát! Mi a véleményed?

(#1473) csongi


csongi
veterán

Ez aTickoprinttel valo meres mennyire pontos, nem kotegszem, csak nem ertem:). Mennyire befolyasolja a telefon mikrofonja a merest? Mas meresek johetnek ki ha minden mas online kapcsolat ki van kapcsolva, csak a mechanikus orakat tudja merni? Nah de mondjart ki is probalom, :)

(#1474) Grafy12 válasza csongi (#1473) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Eddig én csak automatát mértem vele, tapasztalatom mint egy kezdőé! :D A mikrofon nagyon befolyásolja, ha tudod állítsd érzékenyre a mikrofon beállításainál! Elvileg pontosan mér kalibrálás után. Teljes csöndben tudtam csak rendesen mérni vele, akkor is úgy, hogy le kellett vennem az óra hátlapját, mert egyszerűen nem észlelte rendesen a program, nagyon halk az órám.

[ Szerkesztve ]

(#1476) csongi válasza Grafy12 (#1474) üzenetére


csongi
veterán

koszi :) , majd megprobalom valami atlatszo edeny alatt. Zolden kezdi, de aztan valami bezavar, probalok suket teret letrehozni :)

(#1477) sztikac


sztikac
őstag

Ezeknél a MEGIR óráknál mennyire hihető az adatlap (rozsdamentes acél tok, hardlex üveg)? Itt a topikban elég jó vélemyéneket olvastam, de ha valakinek van még tapasztalata ezekkel az órákkal kapcsolatban, leírhatná :R

(#1478) RBJ


RBJ
addikt

Új fajta skemi t találtam. Igaz én nem szeretem de sokan igen ezt a stílust.
[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1479) ricsi0307 válasza zsiz (#1471) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ahogy észrevettem sokkal jobban jársz ha csak a pontokat váltod be. Ha átváltod őket kuponra kevesebb kedvezményt kapsz. Tehát ha 5$ kupont akarsz 10$ vagy e feletti vásárláshoz 1080 pontodba kerül. Nekem most a kosaramban van 35$ értékű cucc erre 526 pontot tudok beváltani aminek 5.26$ az értéke tehát fele annyi pontból megvan ugyan az a kedvezmény. Remélem érted mit mondok :) Most decemberben a kis mikulás zoknis játékukban rendesen meglehetett szedni magad, így hogy vagy 8 napot kihagytam kb. 4000 pontot bezsebeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#1480) zsiz válasza ricsi0307 (#1479) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, annak aki sokat költ annak jobban megéri simán a pontokat beváltani vásárláskor. De én ritkán és csak pár dollár értékben vásárolok, így nekem a kupon praktikusabb volt. Legutóbb is 3 terméket kellett összeszednem hogy elérjem a 10$-t :D Hosszútávon és ha többet költ az ember, akkor jobban jár ha nem vesz kupont a pontokból, ahogy te is mondod.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1481) ricsi0307 válasza zsiz (#1480) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Irigyellek, hogy ilyen nehezen megy a pénzköltés :D Én elkezdem nézegetni az órákat ó ez csak ennyi ez meg de jól néz ki és simán elszórok 5-6ezret :D

[ Szerkesztve ]

(#1482) pulutodurumo válasza sztikac (#1477) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hát én nem hinném el hogy 10-20 dollárért képesek ezt produkálni. Ezen kívül: nekem is van Megir és szeretem. Az igényesebb kínai fajta, de csodák sajnos nincsenek.


Ja, ez az új kiszemeltem, bár most is várok még két órát :D

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1483) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Srácok ez valami átverés ugye? Facebook dobta ki a hirdetésként.

(#1484) terra052 válasza ricsi0307 (#1483) üzenetére


terra052
őstag

Nem atveres, egyszeru hamisitvany... :(

werkmania.hu

(#1485) ricsi0307 válasza terra052 (#1484) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Erre gondoltam én is. De ki a franc vesz ennyiért kamu órát?

(#1486) Menotti válasza ricsi0307 (#1485) üzenetére


Menotti
aktív tag

Hamisitvány és hamisítvány között is óriási különbségek lehetnek...és vannak is...én speciel egy nagyon szép Iwc-re lehet nem sajnálnék ennyit.Csak így nehéz eldönteni,hogy milyen a minősége..

(#1487) csongi válasza Menotti (#1486) üzenetére


csongi
veterán

Baratom fiokjaba ott lapul egy 100 millas ora masolat. Az oras nem mert hozza nyulni, mert kulsore nem lehet megmondani, hogy masolat. :) Mai napig is jar, evek ota fiokot nyomja. Mi tudjuk hogy koppincs :)

(#1488) Menotti válasza csongi (#1487) üzenetére


Menotti
aktív tag

Uh...Milyen márka?Szivesen megnézném...link esetleg?

(#1489) csongi válasza Menotti (#1488) üzenetére


csongi
veterán

Lovok egy fotot rola, legkozelebb :)

(#1490) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Bevittem óráshoz a citizen órámat tisztításra és csak mellesleg be akartam olajoztatni a TEVISE szerkezetét... nem vállalta, mert - idézem- "A kínai órák szerkezete felületkezelt rézből van és félő, hogy ha szétszedi valami sérül, görbül! Addig ne bántsuk míg megy! " Hát így jártam, nem sikerült beolajoztatnom😁 Pedig a gagyi órák közül még elég minőségi darab és nem is olcsó :)

[ Szerkesztve ]

(#1491) szbalogh válasza Grafy12 (#1490) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez mekkora hülyeség! Csak le akart rázni :D Azért nem vállalják el, mert nem tudnak rajta keresni. Egy 5000 Ft-os óra szervizére nem kérhet el 20-30 ezer Ft-ot :N

Nick: HE_Storm

(#1492) Grafy12 válasza szbalogh (#1491) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Igen valószínű, hogy így történt! Csak azt nem tudom még, hogy most kivel olajoztassam be.... :((( Ezt azért nem akarom szétborítani, valami olcsóbb órán akartam kezdeni a gyakorlást! :D Nameg olajam sincs még hozzá...

(#1494) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

erről mit gondoltok? [link] vagy valami más minimalista négyszögletes órát ha ajánlotok... :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1495) szbalogh válasza Mr.Csizmás (#1494) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem az idő mérésére való :N
Le se lehet olvasni a csíkok miatt és azért egy dátum kijelzés nagyon hasznos tud lenni.
De ha csak divatból kell...

Nick: HE_Storm

(#1496) Mr.Csizmás válasza szbalogh (#1495) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem csak az idő miatt kell, hogy ne a telefont kelljen nyomkodni.

meg korábban is ilyen óráim voltak, csíkok számjegy helyett, és mutató.(vagy akár számlap nélküli is jó)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1497) csongi


csongi
veterán

Megérkezett a Megir-ke :)
Pillekönnyű a Police hez képest. A szíj kemény merev még, de gondolom idővel beáll. A világítás még nem megy, biztos kell idő mire feltöltődik, ha egyáltalán tud ilyet. :) Élőben elegáns és szép.

(#1498) ricsi0307 válasza csongi (#1497) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A 2011-es kódnevű? Nekem nov. 29-én adták fel és még sehol.

(#1499) zsiz


zsiz
őstag

Megjött a narancssárga Skmei 1026-osom. Röviden: nekem bejön :) Picivel hosszabban: itt írtam róla, nem másolnám be ide is. Képek is ott vannak róla.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1500) RBJ válasza zsiz (#1499) üzenetére


RBJ
addikt

Írtad félted a víztől. Nem kell küldjed neki. Nekem rengeted Skmei m van és egy se ázott még be. Se termálba, se tengeribe se sehol. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.