Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) szbalogh válasza szbalogh (#749) üzenetére


szbalogh
őstag

Elvileg 0,16g-al lett több. Hát nem sok... :F

Nick: HE_Storm

(#752) RBJ


RBJ
addikt

Kinéztem egy új skmei t. :DDD Pedig nem rég jött egy, úton egy másik most meg ebbe lettem szerelmes.
Skemi 1134
Na mégegy. melósnak. Skmei 1068
Bele vagyok bolondulva a zöld órákba. :DD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#753) RBJ


RBJ
addikt

Valaki keresett shock órát. [link]
Most jó árban vannak, nekem van ilyenem régebbi narancssárgába. Tökéletes darab.
[link]
Ez is szúrja a szemem. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#754) szbalogh válasza KelemenUhr (#743) üzenetére


szbalogh
őstag

Levideóztam az automata felhúzómechanikát. Beenne van a lötyögős felhúzókerék is.

Nick: HE_Storm

(#755) terra052 válasza lac14548 (#737) üzenetére


terra052
őstag

Gyakorlatilag raziel01 kolléga leírta a megfejtést Neked.
Ha nem lenne opció az új, akkor egy használt japán quartz órát javasoltam volna, Casio-k kifogástalan minőségben vannak nagggyon jó árakon akár újonnan is, használtan meg tényleg kincseket lehet lelni (vettem 2000 Ft-ért kicsit karcos, de amúgy hibátlan Wave Ceptort pl :DD ).
Ha 5000 még belefér, és kell gari is:
[link]
[link]
[link] 6 színben...
[link] ebay-en is rengeteg van...

werkmania.hu

(#756) 5-ös kezelő válasza RBJ (#752) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Francba. Ezek tetszenek nekem is. Csak ló nagy csukló kell hozzá. Egy inverz feketét ki kéne próbálnom. Vajon melyiket a legkönnyebb leolvasni félhomályban? Narancs, kék, fekete? Bár a narancsot kizárnám politikai okokból... ;]

(#757) KelemenUhr válasza szbalogh (#749) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Basszus lassan el is nevezheted saját werkednek, annyit tökéletesítettél rajta. :D

5-ös kezelő: Pont ma néztem, milyen hasonló a két Fortis. Bár nekem a kettő közül határozottan ez az elrendezés tetszik jobban. :) A másik is Spacematic amúgy, vagy más a típusneve?

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#758) bododani válasza RBJ (#752) üzenetére


bododani
senior tag

Az első tetszetős :)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#759) 5-ös kezelő válasza KelemenUhr (#757) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Pilot Professional Day Date a másik. - Rendeltem még egy Skmei-t /1068/, a fentebb linkeltet 5,6 dodóért. :N RBJ megfertőzött.

[ Szerkesztve ]

(#760) draco31 válasza draco31 (#731) üzenetére


draco31
veterán

Valaki?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#761) Rodzser Mór válasza RBJ (#753) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nekem is van hasonló kínai.
Az a bajom ezekkel, hogy csak az alap dolgokat tudja az óra. Pl nincs benne idővisszaszámolás funkció, ami néha jól jönne. Ez a funckió (is) meg benne van a 32 éves Casio órámban.

(#762) szbalogh válasza draco31 (#760) üzenetére


szbalogh
őstag

Elég kényes dolog a kínai órákkal kapcsolatba hozni a vízállóságot.
Azt nem szabad elhinni amit a hirdetésbe írnak.
Mennyire legyen vízálló? Zuhanyzás, kézmosás kerti locsolás szintre fel lehet javítani egy ilyen stílusú kínai órát.
Ha csavaros rögzítésű a hátlap és a koronában van rendes tömítés, akkor megoldható de alapból tuti, hogy valahol beengedi a vizet mindegyik.

A mechanikus órák között érdemes nézelődni, mert azoknak általában letekerhető a hátlapja. Bár van olyan óra, aminek van mechanikus és kvarc változata is.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#763) draco31 válasza szbalogh (#762) üzenetére


draco31
veterán

Kézmosás szint elég lenne, meg az izzadástól ne párásodjon be.
Ismerősnek kellene egyébként, én digitális párti vagyok. Ja meg persze a minél olcsóbb kategória, ami nagyjából lehetetlen, tehát ilyen 2000Ft magassága.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#764) szbalogh válasza draco31 (#763) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg lehet próbálni azt is amit linkeltél. A hátlapot le kell venni, tisztára törölni a tok és hátlap peremét körömlakklemosóval (ha lehet tiszta acetonnal), majd vékony csíkban bekenni szilóval és visszapasszintani.
Le kell ellenőrizni a tokcsövet is, hogy fixen van-e rögzítve és van-e a koronában gumitömítés. Ha ezek meg vannak, akkor cseppálló az óra.

Nick: HE_Storm

(#765) draco31 válasza szbalogh (#764) üzenetére


draco31
veterán

Rendben. Aceton épp lehet nincs, de izopropil alkohol van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#766) RBJ válasza Rodzser Mór (#761) üzenetére


RBJ
addikt

Mind tudja. Legalább is a pulzusmérős be van. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#767) kmarci25


kmarci25
veterán

Tegnap megjött az Ali-ról rendelt óraszíjam. Tényleg valódi bőr (a DKNY felirat nem tudom, hogy hihető-e, de ez mindegy is, ez nem volt szempont a rendelésnél). Rátettem az órára, amihez rendeltem, becsatoltam a csuklómon, aztán, mikor vettem volna le, nem bírta a ráhatást, és a ragasztás, ami a csatot tartotta elengedett... :DDD :Y Kép1, kép2. Persze megragasztottam, egyelőre tart is, de azért írtam az eladónak, meg elküldtem neki a fényképeket, hogy gondolkozzon, mennyit fizet vissza az árából. Még nem válaszolt.

Maga a szíj, egyébként tényleg jó minőségű, puha bőr, a színe is olyan, mint amit reméltem,de leírtak miatt mégsem ajánlom jó szívvel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#768) szbalogh


szbalogh
őstag

Na ma is volt órás kalandom.
Reggel megállt a soki búvár. Na mondom még kevesebb ideig is bírta a módosított súllyal, mint azelőtt... Na de mikor felhúztam nem indult :(( Szedem szét, nem látok semmi rendelleneset, csak a billegőtengely nem imbolygott. Kiszedtem visszatettem semmi. Ankert is kiszedtem, semmi. Pedig fel volt húzva az óra, ilyenkor le kellene pörögnie. Mozgatom a gátkereket, semmi. EGyzer csak megindult, le is pörgött az összes rugótartalék és a papírlapon a szerkezet alatt egy króm forgácsot pillantottam meg. Na ez a felhúzósúly mókolásból származik. Először ugyanis bele akartam olvasztani az ólmot, amire felpattogzott a króm bevonat. Ahol tudtam lekapartam de ezek szerint még maradt és pont valamelyik fogaskerékben landolt.
Na mondom ha már így kipakoltam meg is olajozom. Leszedtem a számlapot is és a dátum mechanikát is megbabráltam. Nem pont a naphoz állt a karika. A rugó ami a rögzítő kart szorította a helyére elég gyenge volt és később el is pattant úgy hogy meg se találtam :D De sebaj vágtam bele újat régi borotvapengéből vékony csíkot, amit megfelelő formára alakítottam. Eleinte túl széles volt, mert amikor rátettem a fedlapot megszorult. Járólapon húzogatva csiszoltam megfelelően keskenyre. Szépen visszapakoltam (úgy 10. próbára maradt a helyén) és a felhúzótengely környékén is kipakoltam és átolajoztam mindent. A dátumkarika úgy pattan középre mint egy rollerban :D Már csak azt kell megvárni, hogy magától is át tud-e ugrani, nem lett-e túl erős a rugó.
Közben beesett Chimpy órája is. Pont jókor, mert az egyik csavart elhagytam az automata felhúzómechanikából és abból pótoltam :D
A jaragar nyomógomb tengelye egy részen nagyon el van vékonyítva, gondolom, hogy a zéger rámenjen. Na itt tört el. Ehhez tengelyt tudok faragni, jól meg is eddzem majd, hogy ne törjön el megint. A másikhoz, ami elveszett gombot is kell faragni. Jó móka lesz...
Vajon a többi Jaragar-nak is ilyen a nyomógombtengelye? Ha igen, akkor óvatosan nyomkodjátok :K
Képekkel sajnos nem tudok szolgálni, mert nem volt nálam a mikroszkóp.

Nick: HE_Storm

(#769) kmarci25


kmarci25
veterán

Ti hogyan tároljátok az óráitokat? Most tartok 7 db-nál és kéne valami jó ki módszer, ami mutatós.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#770) 5-ös kezelő válasza kmarci25 (#767) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Harry 2003 Kft.-nél olcsó és jó bőr óraszíjak vannak. Bláthy Ottó 4.,Fradi pálya oldalával szemben.

Szbalogh : Irigylem a rengeteg idődet és türelmedet. Amit munkaórában beleölsz a kínai vackokba, abból kijönne egy Rolex is. :D

(#771) Cavsfan válasza kmarci25 (#769) üzenetére


Cavsfan
tag

(#772) perge666


perge666
veterán

Wow jó kis topic. :C
A mobilos korszak előtt nagy óramániás voltam,de mostanra lecsillapodtam.
Volt egyszerre 40 órám is,szerintem kitaláljátok hogy mindet szétszedtem legalább egyszer. :DDD
Mostanra 1 órám van,már 3 éve ezt nyúzom,egy "vadász"óra(Casio),de már többször is gondolkoztam hogy be kellene szerezni egy másik órát is melóba.
Tavaly nézegetten külhonba a Kmeiket-de nem vagyok jó angolbol,csak magyarból,így elmaradt a vásárlás.

(#773) Rodzser Mór válasza kmarci25 (#769) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Én bent tárolom a szekrényben, mert elég hangosan ketyegnek és elég idegesítő tud lenni :D
Nem egy csendes szerkezetek ezek. (eszperente)

(#774) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Aliexpresz-szel van valakinek tapasztalata? Úgy értem, hogy rendelnék egy órát onnan, de előfordul ugye, hogy nem jó színt küldenek. Itt is működik olyan jól a reklamáló rendszer, mint E-bay-en?

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#775) pulutodurumo válasza KelemenUhr (#774) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nekem egy fülhallgatónál esett meg hogy rossz színt küldtek. 2-3 üzenet után kiegyeztünk kb. 40% visszafizetésben. De ez a jobbik eset, olvastam hogy akinél már az Alinak kellett dönteni csak 10-20% körül kapott vissza. Nyilván ha visszaküldöd akkor kapsz újat, de szerintem ezt még senki nem próbálta érthető okokból.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#776) KelemenUhr válasza pulutodurumo (#775) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Értem, akkor az Ali valószínűleg jobban védi a vásárlót. Ebay nem szarozik, ha ők döntenek, visszakapod a pénzt, épp ezért az eladók is normálisan, kompromisszumkészen állnak hozzád.Erről amúgy az a véleményem, hogy nem az én felelősségem, hogy azt küldjék, amit rendeltem és pl. egy rózsaszín fülhallgatónál azért nem felel meg a 40%-os visszatérítés, mert én soha nem akartam rózsaszín fülhallgatót. Visszaküldeni meg visszaküldöm, ők meg fizessék ki a postaköltséget, mert továbbra sem az én felelősségem, hogy nem azt küldték, amit rendeltem. Egyébként mostanában az olcsóbb dolgokkal ha valami gond van inkább nem kérek visszatérítést és őszinte negatív értékelést írok, mert vannak eladók, akik nem véletlenül küldenek rossz színt, hanem mert csak az van és úgy vannak vele, az emberek nagy része úgysem reklamál, jó az nekik. Vagy a polár szűrősnek írt napszemüvegek... Nyilvánvalóan nem az, de ráírják, megéri nekik az a pár refund, az emberek nagy része meg észre sem veszi vagy rájuk hagyja. És nem egyértelmű, hogy nem polár szűrős, mert érkezett már olyan, ami tényleg az volt.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#777) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok! Bele-bele olvasgattam itt a topikba.. nem semmi, hogy szétkapjátok az óráitokat :DDD én nem merném, nem értek hozzá egyáltalán. Szerencsére most legutóbb sikerült kifogni egy olyan órát Kínából, ami havonta siet max 1-2 percet, és amennyire nekem kell vízálló is (nem fürdök vele, de a kézmosást bírja, meg néha az órát is lemosom csap alatt). Tetszik is és még olcsó is volt. Ő az. Igaz, ebből volt még 2 másik is, másik eladótól (vagyis csak hasonló, azok fémszíjasok voltak és csak 1 színű világítással, ez műanyag és 7 színből lehet választani). Az egyik nem bírta a jégesőt, berepedt és be is ázott.. a másik meg hetente vagy 3-5 percet késett legalább.

Meg van egy ünneplős órám is. [link] Arany-feketében. Nem csak szép, okos is. Világóra, stopper, több ébresztő, visszaszámláló, dátum, nap kijelzés, szép narancssárga világítás, stb.. mondjuk a mutatók és a kijelző láthatósága nem a legjobb (nappal még elmegy, de a világítás inkább csak jól néz ki, mint hasznos). ebből is vettem már másikat is, ami buta volt, semmi extra funkciót nem tudott. (És még pontatlan is volt.) Ebben az arany-feketében még az is tetszik, hogy - nem tudom a szakszerű nevét, de - nem tekerővel állítom be a mutatókat, hanem gombokkal és magától odahajtja a mutatókat.

Első hozzászólásommal ennyit szerettem volna hozzátenni a topikhoz. Ha nem is túl aktívan, de itt leszek mostmár hogy rátaláltam erre a fórumra is :D Aztán hátha látok itt valami jó órát jó árban amit nem tudok otthagyni Kínában :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#778) mirci18 válasza zsiz (#777) üzenetére


mirci18
addikt

Üdv a klubban.

Az első óra nagyon jó.
Retróság faktor a maximumon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#779) UHT09


UHT09
tag

Sziasztok! :)

Nekem 3 órám van!

Egy Curren , egy Timex , és egy Eyki Times

Mindegyik nagyon faszán müködik! :D

Mind3 Aliról van!

(#780) zsiz válasza mirci18 (#778) üzenetére


zsiz
őstag

köszi :) igen, én is szeretem. az a mindennapos órám :) gyerekkoromban volt olyan Casio-m..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#781) RBJ válasza zsiz (#777) üzenetére


RBJ
addikt

Jó az a g shock replika, főleg az önbeállítós mutató de a kamu mutatóktól rosszul vagyok. Inkább ne tegyék rá. :N

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#782) zsiz válasza RBJ (#781) üzenetére


zsiz
őstag

szeretem is, csak féltem :D ritkán használom, meg azt még víz se nagyon érte. és elég fura felvenni a kis fekete után azt a nagy órát :D

ha ettől a mutatótól rosszul vagy (nekem se tetszenek a kamu mutatók) akkor ezt csak saját felelősségedre nézd meg :D [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#783) szbalogh válasza zsiz (#777) üzenetére


szbalogh
őstag

Olyan kis Casio másolatom nekem is van. Az enyém elég sokat siet. 1 perc/ hét kb. Nem figyeltem pontosan de a mechanikus óráim pontosabbak.
Tettem rá ilyen kis nato szíjat.

Az a magától beállítós felkeltette az érdeklődésem. Jól értem, hogy csak az arany színű tudja ezt a másik színű ugyan ettől az árustól meg nem?

Nick: HE_Storm

(#784) zsiz válasza szbalogh (#783) üzenetére


zsiz
őstag

nem, a többi szín is tudja. a másik amiről írtam az másik eladótól volt, (meg ebay-ről,) meg kicsit másként is néz ki.

ez a buta változat: [link]

onnan tudod megállapítani, hogy:
- a butábbiknak van "tekerője" a mutatókhoz
- van másodpercmutatója
- és a számlapon levő kis kamu óra mutatója is máshogy néz ki.

GA110-ként kell rákeresni egyébként Ali-n (máshol nem igazán találtam ilyen G-Shock replikát)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#785) szbalogh válasza zsiz (#784) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, ezt lehet, hogy megnézem majd közelebbről ha nem túl nagy. Milyen széles és vastag a tok?

Nick: HE_Storm

(#786) zsiz válasza szbalogh (#785) üzenetére


zsiz
őstag

[link]

- magasságra 5,50 cm
- szélességre 5,00 cm
- vastagságra 1,75 cm

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#787) RBJ válasza zsiz (#784) üzenetére


RBJ
addikt

Ez skemi.
Ha már normális s shock szerű kell. [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#788) perge666


perge666
veterán

Olyan topik nincs véletlenül,ahol az ilyen órákat árusítják??
Gondolok itt használt adás-vételre.

(#789) szbalogh válasza zsiz (#777) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, ez nekem túl bumszli. Meg a számlap festése is botrányos. Ha ezt egy értelmes méretű órában is meg lehetne kapni biztos vennék egyet.
Egy videót tudnál csinálni róla, hogy állítja be az analóg mutatókat? Semmit se találtam róla neten :B

perge666: Csinálhatunk egy csere-bere adás-vétel csoportot face-en...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#790) bododani


bododani
senior tag

Egy kis néznivaló: készítettem 3 képet és 1 videót a Jaragar óra szerkezetéről (ami az 1. hsz-be is van)
Képek: 1, 2, 3

Videó: Katt ide

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#791) szbalogh válasza bododani (#790) üzenetére


szbalogh
őstag

Akartam is kérdezni a Jaragaros illetőktől, hogy nézzék már meg nektek nem excentrikus-e a felhúzókerék de úgy látom ezen rendben van. A Chimpy-től kapott Jaragar-ban is okés, ki is szedtem belőle a távtartót és átraktam a sokiba. Most már az enyém is gész tűrhető. Előtte ilyen volt:


Lényegében éppen hogy csak összeértek a fogak. Így nem sokáig bírta volna :(

Nick: HE_Storm

(#792) perge666 válasza szbalogh (#789) üzenetére


perge666
veterán

Facebook nem az én világom,nagyon nem szeretem. :(

(#793) zsiz válasza szbalogh (#789) üzenetére


zsiz
őstag

kinek mi, G-Shock-ból is mind ekkora :) szerintem teljesen hordható, persze nem hozza a G-Shock minőséget, de nem is került 40k-ba. ebbe a formába amúgy is bele vagyok szerelmesedve.

nekem tetszik, de azért nem tökéletes. a fekete kijelző előtt a fekete mutatókat elég nehéz leolvasni, a világítás jól néz ki, de szinte hasztalan. és a kijelző is elég rosszul látható. nem csak rápillantok és tudom mennyi az idő, hanem kell 1-2 másodperc hogy leolvassam. de engem személy szerint a formája kárpótol ezekért. van belőle fehér-arany változat is. meg sok más variáns ami sokkal olvashatóbb.

megpróbáltam egy videót lőni az óra beállításáról.. de rossz fényviszonyok között, telefon kamerájával csináltam, szóval ne számíts túl jó minőségre. de a lényeg látható rajta: [link]

(#787) RBJ : ezeket mind láttam már, de egyik se fogott meg annyira hogy berendeljem

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#794) szbalogh válasza zsiz (#793) üzenetére


szbalogh
őstag

Wow ez nagyon menő :D
G-shock felirat van rajta. Akkor ez most eredeti Casio? Amit először linkeltél azon nincsenek ezek a jelzések.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#795) zsiz válasza szbalogh (#794) üzenetére


zsiz
őstag

jaja nekem is tetszik :D ez nem Casio, az eredeti az minőségi és 40k-ba fáj egy ilyen. ez meg kb 2500 volt, alin általában kitakarják/módosítják a feliratot rajta... nem véletlenül :U

a másik amit linkeltem (ez) ezen az a felirat van, amit a képen is látsz rajta. és ez nem tud semmi extrát, ezt a fajta mutató beállítást sem. volt ilyen óra is itthon.

ez ami nekem van, azt meg látod a videón milyen :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#796) szbalogh


szbalogh
őstag

Nagyon pang a topic. Akkor legyen egy napigagyi :D
Nyomtatott számlap, de a szíj kifejezetten jól áll rajta.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#797) draco31


draco31
veterán

Ezt nézte ki ismerősöm, esetleg valakinek tapasztalata?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#798) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Nem tudom, ez csak egy leírás, vagy nevezzem a "napigagyi" rovatba...

Megjött Ali-ról az egyik gyöngyszem: az Attractive High Quality elegáns karóra.
A gyártó Casual szériájának tagja, bátran viselheti a legkifinomultabb öltönyhöz is, operába, oscar-díj átadóra, irigy tekintetek fogják követni...

Az árának megfelelő minőségű, okt.9-én vettem, lopakodó üzemmódban(track nélkül) ma érkezett meg, a csomagolása is low budget, még pukkantós zacsira sem futotta.
Az "üvege" sokszögűre van készítve, más extrát nem láttam rajta, a szíja az a legolcsóbb fajta, a gyártó büszkén hirdeti magát a hátlapon :DD

Folyt.köv., ha érkezik a többi

(#799) szbalogh válasza rolio1 (#798) üzenetére


szbalogh
őstag

Az ott egy lyuk a hátlapon? :Y
Ezen találd meg a másodpercmutatót! :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#800) rolio1 válasza szbalogh (#799) üzenetére


rolio1
tag

Nem lyuk, a telefon tükröződik

De viszont fordítva is felveheted, és ha rossz a szemed, nem gond hogy nem látod a számokat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.