Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) Petyke77 válasza Azie (#12700) üzenetére


Petyke77
tag

😀 ugye-ugye? Azt hittem tényleg ilyet keresel de már látom csak reagáltál egy hozzászólásra 😀

(#12702) kk831228 válasza Petyke77 (#12699) üzenetére


kk831228
addikt

Tetszik a wall... :R Valahogy nem annyira erzem az uborkát benne, de nem roszz... Blecker mintád nincs véletlenül?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12703) Petyke77 válasza kk831228 (#12702) üzenetére


Petyke77
tag

Nekem abszolút uborkasali volt. Nincs sajna elpasszoltam a 10ml-t nemrég. Valahogy nem volt az igazi a bőrömön. Bondokból nekem a NY patchouli jött be talán, a többi fura (mármint ami megfordult nálam)

(#12704) mufi válasza mufi (#12535) üzenetére


mufi
senior tag

Hozzaertok, segitsetek. Megkoszonnem.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12705) Azie válasza mufi (#12704) üzenetére


Azie
őstag

Batch code 38G100
INFORMATION OBTAINED FROM THE BATCH CODE
Production date 2010-01
Age 8 years 3 months 23 days

Elvileg ezt dobja.

A Code ugye 2004-ben jött ki. Szóval lehet akár eredeti is.

Ennyire olcsó, vagy ennyire drága, hogy ez ilyen must have információ neked? :)))

a kupak, a szórófej illesztése, a műanyag sorjázása, ilyeneket nézz rajta, ha kézbe lehet fogni.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12706) Mukucs


Mukucs
senior tag

Ismeri valaki valamelyiket? :)

Liz Claiborne Curve for Men

Givenchy Ultramarine Insense

[ Szerkesztve ]

(#12707) mufi válasza Azie (#12705) üzenetére


mufi
senior tag

Draga ugye mert ez meg az eredeti verzio. Allitolag az illat ugyan az csak sokkal tartosabb. Ez a hataron tuli forrasomtol lenne. Mutatott meg valami ysl ldh flankert valami fekete uveg kek csikkal a kozepen, azt sem gyartjak mar azt viszont nem ismerem.

Mas: Akasterben dominans idovel a rozsa de olyan finom keverek hogy ajjaj...en nem szeretem a rozsas parfumoket de ez mas.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12708) slick-adam


slick-adam
aktív tag

hat ezek se tököltek, gyorsabban ideert a sima francia postaval, mint DPD-vel. :Y

TEGNAP jöt az ertesites, hogy feladtak es ma mar be is zuhant a kis boritek.

2-t szagoltam eddig, az egyik instant winner...

majd irok roluk. meg a Chanel-ekröl is, amiket beigertem meg regebben. meg az egyeb kurrens szerzemenyeimröl. meg a mai nagy CdG szaglaszasrol. meg a meg a meg a mega. :DDD

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12709) Paddington


Paddington
csendes tag

Mancera Black Gold

1 Million utánérzésű kezdés, amely Gucci Pour Homme II szteroidokon-ként szárad le. Az aquatic jelzőt nem látom, őszi-téli illat. Crowd-pleaser, de semmi extra. Nem ajánlott.

...ellenben...

Gucci Guilty Absolute Pour Femme

A szeder itt tényleg szeder és végig kitart, kicsit savanykás-kesernyés, semmiképp sem édes. Férfi-illatként kellett volna kihozni, annak új és egyedi. Ha valahol feminin, akkor a leszáradás legeslegvégén, de ott már annyira bőrközeli, hogy senkinek sem fog feltűnni. Ha mérséklődik az ára, megér egy decant-ot.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#12710) slick-adam válasza Paddington (#12709) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nocsak! van femme is? ki köll probalni E

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12711) kk831228 válasza slick-adam (#12708) üzenetére


kk831228
addikt

:Y :C :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12712) mufi


mufi
senior tag

Tudom nem tel van de nem igazan van ihletem mit probalgatni a dutyban, van egy csomo marka amit nem is ismerek, ket csuklo es ket kezfej rendelkezesre allasabol kifolyolag meg kell gondolnom mit fujok magamra.
Tuscan Leather. Rassasi ide vagy oda, olcsobb meg jo alternativa...ertem mar miert kerul annyiba a TL...van benne valami melegseget sugarzo cucc, annyira jo blend, hihetetlen...nem is ertem miert eroltetem ezt az oud woodot meg tobacco oudot...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12713) Jhonny06 válasza mufi (#12712) üzenetére


Jhonny06
veterán

Rajtam sajnos a La Yuqawam nem működött tartóság terén, meg eléggé felment az ára. Egy 50ml-es TL decantot simán kapsz már ugyanannyiért, vagy talán még olcsóbban is. És ez olyan mennyiség, hogy kb. sosem fogy el.

Én baromira szeretem az Oud Wood-ot is, a maga kategóriájában mindent visz. A Tobacco Oud is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#12714) mufi válasza Jhonny06 (#12713) üzenetére


mufi
senior tag

Rajtam az utobbi ketto nem tartos. Oud immortel az igen meg a gucci oud intense jok.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12715) HurkaLES


HurkaLES
tag

Srácok. Hol lehet venni üveget szórófejjel? Vagyis igazából üvegem van, meg szórófej is, viszont ugye használt és az üveget csak csak ki lehet mosni de a szórófejen nagyon érződik a régi parfüm. Vagy ez nem számít? Illetve ez a 2 en veszünk egyet dolog úgy kell hogy egy kis üveg csészébe kifújni a felét és injekcióval belenyomni a parfümös üvegbe? Csak rá felé veszem magam egy buli parfümre. És az lehet hogy az ultra male lesz vagy esetleg a versace eros. Rengeteg helyen olvasom, hogy tartósság, hatósugár 10-es. Fiatalos illat.Mondjuk az EROS-t sokan mondják 1 milkóhoz hasonlít. De szerintem sokkal több van benne, sokkal másabb érzést ad.

(#12716) mufi válasza HurkaLES (#12715) üzenetére


mufi
senior tag

Hány éves vagy?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12717) Jhonny06 válasza HurkaLES (#12715) üzenetére


Jhonny06
veterán

Aminek teljesen le lehet tekerni a szórófejét, ott a fecskendős megoldás működik, viszont a legtöbb parfümnek nem lehet. Ott ne cseszd szét azzal a szórófejet, hogy belenyomod a tűt, hanem ilyen tölcsérrel fújd bele az üvegbe.

10ml-es szórófejes üveget szintén Aliexpress-en találsz, pl.: [link]

Itthon is találsz, akár 50-100ml-es kiszerelésben, csak ez általában barna gyógyszertári üveg (nem mindenkinek jön be): [link] Szórófejet is találsz hozzá ugyanezen a webshopon.

Újra pedig soha nem használj fel parfümös üveget, még ha ki is tudod mosni, akkor se. Szórófejet pedig pláne.

[ Szerkesztve ]

(#12718) HurkaLES válasza Jhonny06 (#12717) üzenetére


HurkaLES
tag

Mondjuk ha veszek és felezek valakivel mindenképp úgy intézzem hogy nálam maradjon a rendes üveg. Valahogy a hideg kiráz az ilyen kis falkonoktól. Egyből a kimérős jut eszembe. :D

Mufi: 22 éves vagyok.

(#12719) mufi válasza HurkaLES (#12718) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor mi a raknak az stressing egy tomegillat korul? Kimert parfumtol raz a hideg de erostol meg vanmiljontol meg zultrameltol nem? :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12720) Azie válasza mufi (#12719) üzenetére


Azie
őstag

hát kinek mi a fontos. :) Nálam a 3 "varázsillat" egy mondatban kib*ssza a biztosítékot. Ennél még a CIFes flakonba parfümöt is közelebb áll hozzám :D :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12721) donbig válasza HurkaLES (#12715) üzenetére


donbig
tag

Szia, írtam privátot!

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#12722) kk831228 válasza slick-adam (#12708) üzenetére


kk831228
addikt

Na, mi helyzet? Nem igaz hogy nem próbáltad még ki mindet egy nap alatt... ;] :))

Négyet szoktam tesztelni egyszerre, általában... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12723) slick-adam válasza kk831228 (#12722) üzenetére


slick-adam
aktív tag

egybe akartam a sok-sok illatot, de itt van röviden a Heeley tapasztalat (hosszabb fejtegetest nem erdemelnek... sajnos...):

- Cardinal: félúton Avignon es Full Incense között. leggyengebb a harom közül, felesleges. Avignon-t kell venni (szvsz)
- Iris de Nuit: hideg, földes, rooty írisz (a la Iris Silver Mist) + kicsit vajasabb, melegebb írisz akkord (a la Bois d'Argent). maga az illat gyenge, de meglepöen jo a szilllázsoája. nem köll...
- Chypre 21: erös oakmoss + kis citrus + rózsa. "fél orral" szagolva furcsa mód egy tipikus OUD+rózsa kombóra hasonlít. hirtelen Diptyque Oud Palao ugrott be rola levegöben elkapva (bar azt csak egyszer szippantottam, biztos csal az emlekezetem). hmm-hmm. jo, de van tengernyi jobb
- Hippie Rose: na ennek megörültem az elejen (erre irtam, hogy nyerö...). L'Artisan Voleur de Roses szillázsára / leszáradására hasonlit az elejen, ami jo dolog, mert a VdR-t nehez viselni (csak messziröl szagolva jo igazan, minel közelebbröl szagolja az ember, annal erösebb es földesebb a pacsuli es elnyom minden mast). jo VdR alternativa lett VOLNA, de a leszaradasra (ami hamar jön) csak egy olcsó borsos, pacsulis rózsa marad belöle ISO E tengerben (ez kabe a Perles de Lalique, ami rohadt olcso cucc...).
- Sel Marin: akva-tikk citrusos sós tengeri lebeny. a sima citrusos akva-tikk illatoktol különlegesEBB, de nem ültem seggre. es hamar atcsap egy unalmas edeskes es gyenge illatba.

Heeley reszemröl le van tudva. :(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12724) gamegod


gamegod
senior tag

ha valaki keresi a tavaszi illatot
pluszba most -10% kuponnal

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#12725) kk831228 válasza slick-adam (#12723) üzenetére


kk831228
addikt

Rózsa nalam alapból kiesik, sel marolin akkor nem nyerő ha édeskés a leszáradva... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12726) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Régen volt már "hírek a Zarából": A kissé (nagyon) érdektelenre sikerült idei tavaszi-nyári kék-zöld butykosok mellé visszatért a 3 féle leather, és - TÁDÁM a Vibrant Leather EDP verzióban, 120 milis, a Zarához mérten igényes (vö. a laposüveges leatherek undorító műbőr matricájával), mágneskupakos kiszerelésben.
Szagolgatom, szerintem tök jól sikerült, a nyitása citrusos-borsos, nagyon-nagyon szép. Ami utána jön az az ismert műsor az Aventus-klónok színes világából, kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik ismerik a többi mutációt, meg persze az eredetit.
Az üveg külleme és mérete miatt biztosan best buy, az Arénában tegnap vitték, mint a cukrot.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#12727) kk831228 válasza slick-adam (#12723) üzenetére


kk831228
addikt

Így is megkaptam tegnap páromtól hogy " mi ez a női pafüm rajtad...?" 🤔 c. kérdést :)) Mfk - Aqua Vitae Forte...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12728) slick-adam válasza kk831228 (#12727) üzenetére


slick-adam
aktív tag

na az Aqua Vitae-kat pont nem ismerem, de ketlem, hogy annnnnyira nöi oldalra hajlana (bar az az ylang-ylang gyanus...).
muszaj leszel holnap kis Kouros-t fujni. ;]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12729) Azie válasza orrlyuk (#12726) üzenetére


Azie
őstag

majd befordulok, ha arrafelé járok. 3k v 6k az ára?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12730) kk831228 válasza slick-adam (#12728) üzenetére


kk831228
addikt

Az nincs sajnos.... :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12731) orrlyuk válasza Azie (#12729) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

7K! :C :Y :DD

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#12732) pohár


pohár
félisten

skacok, aki rendelt az MFK oldaláról, attól kéthetnék kupont? már ha egyáltalán stackelődik több, nekem is van egy 14€-som :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12733) slick-adam válasza pohár (#12732) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem, egyertelmüen leirtak, hogy 1 kod / rendeles.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12734) pohár válasza slick-adam (#12733) üzenetére


pohár
félisten

oh, azt viszont nem láttam... akkor keresek kódot 15€ felett :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12735) Azie


Azie
őstag

vibrant leather- westendben nem volt, csak női. a női sokkal inkább vattacukros, mint ananászos :)

zara új teás - nem volt teszter, kíváncsi vagyok rá

zara pipeline vagy mi a neve. akvás roma variáció, bitnag gyenge, elég general, nem olyan vaniliás, mint a roma

zara új nem tudom mi a neve :) full general, magamra nem is fújtam belőle

this is him - még mindig brutál erős, és jó is

gucci guilty absolute femme - hát nekem a szeder az nem ilyen a fejemben - pluszba szerintem nagyon feminin és nem csak a vége, hanem az elejétől kezdve.

mermes mediterrán - elsőre szimpatikus, még próbálgatni kell. ;)

Ja fontos: ZARA: van újra WOODY a női részlegen, aki gondolkodott a CH Chic-en, annak inkább ezt javaslom. Meg aki nem gondolkodott rajta, az is szagolja meg - fügés, fás, könnyed illat nyárra-tavasz--őszre.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12736) Paddington válasza Azie (#12735) üzenetére


Paddington
csendes tag

Ne máááááááár! Én itt hirdetem az igét, te meg leégetsz. :))

Tegyen valaki igazságot, milyen illatú a szeder és egyáltalán, a Gucci végülis hordható férfi által vagy b*z* vagyok? :DDD

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#12737) Azie válasza Paddington (#12736) üzenetére


Azie
őstag

az hogy buzi vagy-e a saját preferenciád. :) a szeder savanykásabb kéne legyen és kevesebb virág kéne ebbe a cuccba - vagy legalábbis másfélék, hogy hordható legyen - szerintem

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12738) slick-adam válasza Paddington (#12736) üzenetére


slick-adam
aktív tag

na majd en igazsagot teszek. bar felnött ember mackóval... ;] :D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12739) -secret- válasza slick-adam (#12738) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ácsi, nekem is maci volt a egyéni arcképeim előtt. ;] :DDD

(#12740) slick-adam válasza -secret- (#12739) üzenetére


slick-adam
aktív tag

VOLT ;)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12741) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Rendelünk csoportosan Aventus-t (250ml), akit érdekel minimum 50ml, pm pliz. :R

(#12742) orrlyuk válasza Azie (#12735) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Vibrant: nocsak, a neten sincs még. A Fragranticán viszont megjelent pár új vélemény: a IV-től - állítólag - nem tudják megkülönböztetni.
Viszont az én is tapasztalom, hogy nagyon rövid életű, legjobb esetben 1-2 óra (milyen volna, ha nem lenne EDP???) (A Rich L. ilyen szempontból jobbnak tűnt valamivel.)
Szóval a 120 ml indokolt, ebben is a 4711-re hasonlít... Kifúj -> mosolyog -> 2h -> kifúj, stb.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#12743) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok!

Tudtok mondani pár bitangjó dohány-vanilla alapú illatot? :) Dizájner vonalon!

[ Szerkesztve ]

(#12744) mufi válasza Mukucs (#12743) üzenetére


mufi
senior tag

Igen. Tom Ford Tobacco Vanille. Tom Ford a legjobb divat designer ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12745) Mukucs válasza mufi (#12744) üzenetére


Mukucs
senior tag

Elhiszem, h zseniális illat, de ~60 ezerért legyen is az. :DDD

Mondjuk osztva néggyel van egyéb ötleted? ;]

PDM Herod mintám van itthon, kegyetlenjó szerintem ez is, de még ezt is sokallom kiadni érte, arra amire szánnám.

V&R Spicebomb Extreme esetleg? Ismered?

(#12746) summersam


summersam
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok,hogy Kriszti&Zoli parfümériában kapható Shay& Blue illatok,illetve vannak niche parfümök készleten vagy csak rendelni lehet?
Előre is köszönöm a választ.

(#12747) Peterzon94 válasza Mukucs (#12743) üzenetére


Peterzon94
tag

Esetleg EZ?

(#12748) Mukucs válasza Peterzon94 (#12747) üzenetére


Mukucs
senior tag

Van benne egy enyhe cseresznyeillat, ami miatt a Herod jobban tetszik.

(#12749) mufi válasza Mukucs (#12748) üzenetére


mufi
senior tag

Bazz, tetszik a jobb parfüm de mindig valami olcsósággal baszakodsz :DDD én értem a büdzsé limitet, de a kevesebb néha több, ezt vedd számításba.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12750) Unsign


Unsign
tag

Eg kis szolgálati. :)
Rasasi Shuhrah egész jó. Kellemes tartós, egész nap érezni. A Daarejt kevésbé értem, viszont ez nálam bőven felette van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.