Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Mercutio_ válasza #72797440 (#12788) üzenetére


Mercutio_
félisten

Remélem legalább te értetted mit akartál ezzel mondani:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12802) Nova96 válasza mufi (#12800) üzenetére


Nova96
őstag

Esetleg en is beszallok. Egyedul huzos a szallitas.

(#12803) Azie válasza Mercutio_ (#12767) üzenetére


Azie
őstag

golota tájékozódás után is oltári baromságokat ír, igazi színfolt a fórumon. jókat nevetünk rajta sokan, nem kell nagyon komolyan venni. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12804) Mercutio_ válasza Azie (#12803) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ebben a fórumban a "sokan" eleve erős túlzás...;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12805) Azie válasza Mercutio_ (#12773) üzenetére


Azie
őstag

egyszer áttárgyaltuk a szvetet

nekem mineral and sage, dove stift ami jól működik all-year.

én már feladtam a szakáll vs babapospsi deilemmát, és 4-5 naponta 0-s hajvágóval átnyírom. így vállalhatóan puha marad és nem ragyásodok ki. bónuszba használok le gets hiarulonos szérumot fél éve, nekem nagyon jót tesz a ragyásodás ellen, a korábban próbált cuccokkal szemben. (pl. seacret bor ut. géltől még ragyásabb lettem)

#12804
hát a 20 emberből sokan (15+)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12806) Azie válasza Mercutio_ (#12801) üzenetére


Azie
őstag

én értem, ha valaki butaságokat beszél (de finom voltam) és valaki szembesíti ezzel, az virtus meg bunkóság... szerinte. De ehhez az is hozzátartozik, hogy ő is oltári dolgokat szokott "érezni" olyan illatoknál, aminél az emberek 110%-a ugyanazt érzi. Ez nem baj, a baj, hogy ő úgy gondolja, hogy mindenki helikopter és még erőlteti a baromságot és kikéri magának. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12807) Azie


Azie
őstag

+1 a fritz-kence rendeléshez

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12808) Mercutio_ válasza Azie (#12805) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amikor még nem őszült az enyém is vállalható volt, de mostanság .... :B

A le gets-et nem találtam, egy linket megköszönnék:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12809) kk831228


kk831228
addikt

Na van köztünk ak vágja a németet...? :B Persze megrendelem ha nem lesz senki de ha valaki vagja akkor szívesen átadom a lehetőséget... :B :D Ha nem vállalja senki, természetesen megrendelem én... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12810) Mercutio_ válasza Azie (#12806) üzenetére


Mercutio_
félisten

10+ év borkóstolás után az a tapasztalatom, hogy előfordulhat egy ilyen komplex és nem is homogén dologban mint a parfüm (vagy epp bor) olyan illat/íz -jegy amit 100-ból 1 tesztelő érzékel és ami az adott személynél akár az összképet is befolyásolhatja.
Nem mondom, hogy esetében ez lenne (mert azt is tudom, hogy van amikor "belelátnak" az ízbe/illatba olyat is ami ott sincs) de nem fogalmaznék ilyen karcosan.

Az pedig, hogy az ember ragaszkodik a véleményéhez egy természetes reakció, legyünk őszinték: ritkán történik meg, hogy elhangzik bárki részéről a "tévedtem" ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12811) #72797440 válasza Mercutio_ (#12801) üzenetére


#72797440
törölt tag

Bocsánat. Nem tudom miért csinálja ezt a telefonom. Új üzenetet akarok írni erre már harmadszor válaszolok valakinek akinek nem kellett volna.

(#12812) Mercutio_ válasza #72797440 (#12811) üzenetére


Mercutio_
félisten

Semmi gond, csak nem értettem:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12813) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha valaki bukik a nagy kiszerelésre:
Perry Ellis 360° Red 200ml 10,8k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12814) pohár


pohár
félisten

ha valaki járna a biatorbágyi Premier Outletben, pont láttam, hogy akciós a This Is Him! 50ml-s szett 9k, vagy 10k-ért, egész kellemes illat, ennyit megér :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12815) Mukucs válasza pohár (#12814) üzenetére


Mukucs
senior tag

Ha valaki tud nekem küldeni a Zadigból mintát, küldök cserébe tíz másikat. :R

(#12816) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Az izzadásgátló témához kerestem egy terméket amit dicsértek.A Nerolihoz tartozó Tinamu boltban lehet megvásárolni(ugyan az a tulaj).Ez az illatmentes verzió.Ne tévesszen meg senkit,hogy az összetevők között szerepel a levendula,borsmenta,és teafaolaj.Nem olcsó,de minőségi termék.Ha gondoljátok,próbáljátok ki.https://tinamu.hu/

[ Szerkesztve ]

(#12817) slick-adam válasza ×HULK× (#12816) üzenetére


slick-adam
aktív tag

a Wolkenseifen cumo szinte fele ennyibe kerül (posta nelkül) es több van benne picivel. minösegi ÉS ki lett probalva. abban nagyreszt shea-vaj, kokuszolaj, szölömag olaj, ... dolgozik.

de ezt is erdemes fejben tartani alternativanak. hatha...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12818) ×HULK× válasza slick-adam (#12817) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Én is alternatívának szántam.Nem akarok rábeszélni senkit.Pláne úgy,hogy még én sem használtam.Több helyről is dicsérték,ezért gondoltam,hogy megosztom az infót. :)

(#12819) Golota válasza Azie (#12806) üzenetére


Golota
aktív tag

Elnézést, Mester! Ha már így -indirekt módon- meg lettem szólítva, meséld már el kérlek, hogy melyik hozzászólás volt butaság ("enyhén szólva").

Mellesleg az általad preferált parfümöket szoktam megbízhatóan leírni magamban, mivel kb teljesen eltérő az ízlésünk. Nem gondolod, hogy egy ennyire szubjektív témában "kinyilatkozni a tutit" egy kicsit nagyképű dolog?

TE és "az emberek 110%-a" (minden 10. ember után egyetért valaki, aki sosem szagolta, vagy honnan az eredeti matek?) azon mulat, hogy én miket írok, én meg azon mulatok, hogy mennyire vállalhatatlanul cukros parfümöktől vagy elájulva és kisdiák módjára biflázod vissza, amit a leírás alapján érezni kellene.

[ Szerkesztve ]

(#12820) slick-adam válasza Mukucs (#12815) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ez nem jo deal szvsz. NEKED nem jo. meg ha 10db Nautica szintüt küldenel erte, akkor se... :D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12821) Mukucs válasza slick-adam (#12820) üzenetére


Mukucs
senior tag

Olyan régóta kíváncsi vagyok rá, hogy simán elküldök érte annyit.

Azt' az is lehet, hogy eldobom a mintát, annyira nem jön majd be, az agyamra megy, hogy milyen régóta meg akarom szaglászni... :))

(#12822) Azie válasza Golota (#12819) üzenetére


Azie
őstag

Megyek és veszek egy lottószelvényt. :)
Nagyjából mind. A legutóbbi elemzésed is egy igazi gyöngyszem. ;)

Az általam preferált parfümök - az a szerencse, hogy nincs általam preferált, szinte bármit szívesen kipróbálok, magamra fújok és hordok is. Nem személyes preferencia, hanem hangulat, öltözet és alkalom alapján választok parfümöt. De oké. :)

Nem gondolod, hogy nem kinyilatkoztattam a tutit, hanem rávilágítottam, hogy az esetek többségében másokat (akik csak padawanok hozzád képest és 1-1 tippért jönnek ide) félrevezető, megtévesztő, valóságtól és az átlagos felhasználó érzékszervei által tapasztaltaktól jelentősen eltérő dolgokat írsz. Nem, nem nűansznyi finomságokban térsz el, hanem kb egy édes parfümre te azt írod hogy savanyú, egy nyárira, hogy téli. Ha kinyilatkoztatnám a tutit, az úgy nézne ki, hogy X parfüm ilyen és punktum. Nagyképű? Na az lehet, de nem szántam annak. Ha annak érezted, akkor bocs. :)

"azon mulatok, hogy mennyire vállalhatatlanul cukros parfümöktől vagy elájulva és kisdiák módjára biflázod vissza, amit a leírás alapján érezni kellene."

Hoztad a szintet, legalább a fáradságot vetted volna, hogy rákeress a hozzászólásaimra, mielőtt megint butaságokat írsz. :) De sebaj, majd próbálom bepótolni ezt a cukros dolgot, hátha tényleg jók azok a cuccok. :P

Sírok :DD

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12823) Mukucs


Mukucs
senior tag

Nyugi srácok!

Inkább mondjátok, ismeritek-e ezt a gyöngyszemet?

Ma (is) próbáltam magamon, és ma is eldobtam az agyam! :DD

(#12824) slick-adam válasza Mukucs (#12823) üzenetére


slick-adam
aktív tag

mindig elfelejtek bemenni L'Occitane-ékhoz... :(((

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12825) Mukucs válasza slick-adam (#12824) üzenetére


Mukucs
senior tag

Hibát hibára halmozol, kérlek szépen! ;]

(#12826) mufi válasza Azie (#12822) üzenetére


mufi
senior tag

Nemugatol mer kapol. :N
A múltkor nekem is beszólt itt valaki, szóval látom lassan minden nap történik itt lassna ilyen. Kellene húzni egy vonalat, hogy mi is számít parfümnek, aztán a többi hozzászólást simán törölni, nem telefosni a fórumot..
Én a helyedben nem erőltetném magam itt, tudom nem magyarázkodás ez a részedről, de akkor is.
Písz.

Bazz senki semmit nem akar szplittelni. Elmúlik a tavasz, gyün a nyár oszt' épp semmi...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12827) #72797440 válasza mufi (#12826) üzenetére


#72797440
törölt tag

Én 500ml Aventust szeretnék pár éve. Krémmánián sem ment és itt is egy jelentkező volt.
(#12823) Mukucs
Én ismerem. A drydown nem rossz de összességében nekem tömény.

Ma ezzel ünnepelek:

[ Szerkesztve ]

(#12828) Mukucs válasza #72797440 (#12827) üzenetére


Mukucs
senior tag

Ez elég gonosz volt, nemde!? ;]

(#12829) #72797440 válasza Mukucs (#12828) üzenetére


#72797440
törölt tag

:)

(#12830) Unsign válasza mufi (#12826) üzenetére


Unsign
tag

Mik a "split gyanús" parfümök most? Hátha.. :)

(#12831) mufi válasza #72797440 (#12827) üzenetére


mufi
senior tag

Itt max 250 ml szokott összejönni és még akkor is vannak akik lemondják. Tetszik vagy sem, mindenki rámászott a klónokra, aztán mikor azt írom, hogy pl belgiumból megbízható forrásból 500 ft/ml akkor ááááá nem mert van olcsóbban meg bircses meg myownedition...
Megmondom ezzel mi a bajom, nem egyszer kaptam csereként 5-10-15-20 ml szplitteket, s ha nem lettek volna eredeti gyári mintáim sosem mondtam volna meg, hogy higított szar löttyök jönnek.
Neveket azért nem írok mert nyilván ők sem tudták, hogy átbazzták őket. Egyben hiszek: nincs olyan, hogy egy 250 ml Aventus 400 ft/ml a notinón és valaki netem 300 ft/ml árban tudja adni.
Nem, nem nincs a világon az a parfüm mennyiség ami így elegendő lenne. Egy dolog, hogy vannak fekete források lopott cuccal olcsóbban, de azok is limitált számú darabok, ha elfogy akkor várni kell 1-2 hónapot.

Sajnos oda fogok jutni, hogy meg kell venni dutyban vagy márkakereskedésben az illatot - egy példa, haver ráesett invictus aquára, másik dylan blue-ra, szgolgattuk a gutyban, fújtak kezükre, nem túlzok 2 napig éreztem a bőrükön és tudom tusoltak. Nem akartak notinózni mert hátha hamis jön, elmentek egyik-másik ismert parfümériába megvették a portékát, hazavitték, mentünk valahova együtt úgy, hogy nem kevés parfümöt fújtak magukra és semmi, 1 óra után nem lehetett érezni az illatot. Ebből kifolyólag, ha ezekben az üzletekben savanyú a tej, akkor bele se merek gondolni milyen móka megy a szplittekel...
Nem mondom, hogy nincsenek becsületes eladók, akiknek tényleg nem jön be az illat aztán eladják a parfümöt de aki iparszerűen csinálja ezt attól biztos, hogy soha többet nem veszek semmit. Néha ég a pofám már visszaküldeni notinónak a parfümöket amelyek nem jönnek be/gyanúsak, szóljon mellettem az, hogy a cuccok 90%-át tőlük veszem. Meg szerintem eztán is tőlük fogom.

Unsign:

gyakorlatilag bármiben benne lennék, de nagyon gondolkodom 250 ml-es TF üvegeken, úgy már teljesen vállalható az ára azoknak a parfümöknek. Sajna designer vonalon a polcokon található illatokat már majdnem kivétel nélkül kipróbáltam, túl generic már minden, így ha valami különlegesre tartok igényt akkor bezony fizetni kell érte. Itt jönnek képbe a nagyobb kiszerelések - csak hát az még mindig drága sokaknak, ha azt nézem, hogy itt az átlag 6-15000 ft büdzsével nyomul - amivel nincs semmi bajom. Csak egy edzetebb orr falra mászik már ezektől az ínyenc olcsóságoktól...

fakk de hosszú lett...meg biztos lesznek majd akiknek nem tetszik a hozzászólás..dehát, nagy a hátam, úgyhogy tartom ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12832) Jhonny06 válasza mufi (#12831) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezt azzal lehet elkerülni, hogy nem vásárolsz össze-vissza mindenféle forrásból. Én évek óta 2 amerikai arctól vásárolok, akiket kb. mindenki ismer a külföldi parfümös csoportokban, meg még van pár, aki szintén garantáltan eredetit árul. Ennyi az egész.

Amúgy már árulnak 1000ml-es Aventus-t is, szóval a 300/ml-es ár sem elképzelhetetlen. Főleg, hogy azok az arcok, akik kvázi megélhetésből üzletelnek parfümökkel, olyan forrásból tudják beszerezni, ahol komoly kedvezményeket kapnak, jóval a retail ár alatt. Ilyeneket szoktam látni, hogy még be nem jelentett Tom Ford tesztereket tudnak szerezni, szóval ezek nem a Józsik, akik a hígított parfümöt adják tovább.

(#12833) mufi válasza Jhonny06 (#12832) üzenetére


mufi
senior tag

Én erre ismét azt mondom, nincs a világon az a mennyiség...meg ne hidd, hogy a parfümházak azt nem veszik ám észre, hogy fogy a lötty...
Lehet van pár személy, de ott posta esetleg vám stb, megint majdnem online árban vagyok...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12834) slick-adam


slick-adam
aktív tag

na lasssssssssan belekezdek a DIY témába (rég tervezem ugye...). elsö körben ismerkedes az igazi illoolajokkal (a termeszet azonos kemikaliak majd 3. rendelesbe).
jön par valodi allatsag is (kis mennyisegben, mert g##i dragak):
hyrax
ambergris (uj zeland)
civet
castoreum

:))

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12835) kk831228 válasza slick-adam (#12834) üzenetére


kk831228
addikt

:Y :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12836) Azie válasza slick-adam (#12834) üzenetére


Azie
őstag

:Y :C :DD

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12837) Nova96


Nova96
őstag

Es ebbol a kesz dyibol, lehet majd venni is vagy sajat reszre keszul?

(#12838) slick-adam válasza Nova96 (#12837) üzenetére


slick-adam
aktív tag

jujjj hat az meg odebb van, hogy ilyesmi egyaltalan felmerüljön bennem... :B

lehet tulsagosan limitalo a "csak illoolaj + termeszet azonos ac-k" hozzaallas

lehet nincs is tehetsegem hozza

de ha van is, rengeteg kiserletezgetes szükseges

mindenesetre nyilvan az a cel, hogy összehozzak valami viselhetö - ne csak diffuzorba valo - parfümöt, ami nemmellesleg sokkal kevesbe bassza az egeszseget, mint a full szintetikus mocskok. elsö körben biztos borzalom lesz MINDEN, amit összekutyulok. aztan lassan letrejönnek majd kellemes illatok is, csak hat gondolom ezzel is ugy van az ember, mint a kajaval: a sajat krealmany akkor is egesz izletes, ha mas mondjuk a kukaba söpri, amikor nem figyelsz :DDD de majd szagoltatok emberkekkel es ha van valami elfogadhato, akkor jelzek.
na meg közben megosztom az erdekes dolgokat (azt nyilvan nem irom le, hogy milyen a bergamot illata... :) )

ott van a fragranceview-os peter pl. mar csinalja par eve, pedig - ha epp nem a tengeren van melozni (rövid etapok ezek) - akkor van ra ideje böven és neki sokkal több a lecsoja is az egeszre (minap vett kb. 12 ml igazi oud olajat ca. 2000 dollarert...). lassu dolog ez. esetleg csinalhatok majd egy olyat, mint ö nemregiben, hogy kisorsolt par nezöt es azok leirtak milyen illatokat szeretnenek es megcsinalta nekik. ez jo moka lenne. nyilvan megmondanam, hogy mit nem tudok (pl ananászt el lehet felejteni, mert nem letezik se illoolaj, se CO2 kivonat se "termeszetes" ac formajaban)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12839) Nova96 válasza slick-adam (#12838) üzenetére


Nova96
őstag

Rendben, akkor sok sikert es kitartas hozza.

Aztan kivicsian varom mi "sul ki "belole.

(#12840) Mercutio_ válasza slick-adam (#12838) üzenetére


Mercutio_
félisten

Első körben valami parfümőrt (vagy mi most a divatos megnevezésük) körbeudvarolnék, hogy mik azok az alap dolgok egy parfüm "kikeverésénél" amik megléphetőek és nem szükséges hozzá vegyipari ismeret/eszközök.
Illetve ha van ennek (szak)irodalma aki kideríteném mit mivel NE, milyen alapszabályok vannak, már csak az alapanyag elpazarlás csökkentése céljából is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12841) HurkaLES


HurkaLES
tag

Srácok. Parfümbox.eu - ról rendelt már valaki? Eredeti parfümöt árulnak ott?
Illetve van egy analfa kérdésem. Hogy tudok úgy keresni a hosszaszolasok között amit nekem cimeznek? Mert ha beirom a nevem a keresőbe azt hozza ki amiben megemlitenek. Előre is köszi.

(#12842) Mercutio_ válasza HurkaLES (#12841) üzenetére


Mercutio_
félisten

Opciók/Részletes keresés alul hozzászólások megválaszolt user vagy valami ilyesmi

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12843) slick-adam válasza Mercutio_ (#12840) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ha olyasmire gondolsz, hogy összekeverek ket dolgot es felrobban a kezemben, olyan nincs. ezek illatmolekulak. jo ha ert az ember a kemiahoz (akkor peldaul tudja mar egy anyag neve alapjan, hogy milyen illatu naggyabol), de nem szükseges (tudtommal).
hogy illat alapjan mit mivel NE, azt meg egyszerü aromaterapias oldalakrol is ki lehet böngeszni (mik passzolnak pl a levendulahoz). no de igy biztos nem születnek különleges dolgok. sajnos nincs szakirodalom a parfümeriahoz. van 1-2 könyv, ami elmagyarazza a tök unalmas base-middle-top felepitest (de ezt meg itt is tudja mindenki...), ir par peldat, de kabe ennyi. meg decemberben megvettem az egyetlen elerhetö ertelmes könyvet (Tony Curtis - Introduction to perfumery), ami sok-sokszaz oldalas (volt is vagy 70 ojro), de mivel kezdett? az üzleti resszel... meg "politikaval". aztan leirt par nepszerü kemikaliat (de pl a majd 50 eves ISO E-t nem...) es kis tulzassal annyi. ki voltak töltve az oldalak, de semmi hasznos.
a Perfumersworld YT-ra feltöltött kurzus felvetele JOVAL hasznosabb, pedig az is inkabb csak erdekesseg.
az lesz (amit sok helyen irnak), hogy bibelödes lesz sokaig. pl veszek ket anyagot es összekeverem öket különbözö aranyokban, hogy hogyan viselkednek. ez mar kettönel is rengeteg proba...
vagy vannak az anyagok, amik különbözö koncentracioban tök mast produkalnak. Indole pl tömenyen szo szerint szarszag (az adja a kaki szagat). de kis mennyisegben jelen van a jazminban, az adja az allatias szurossagat. no ezt is rendeltem. 1%-osat.:D
illoolajoknal meg sokkal nehezebb, mert egy-egy olaj rengeteg vegyületet tartalmazhat. hogy azok hogyan reagalnak egymassal... huh. gondolok itt arra, hogy elrakja az ember par honapra a nyertesnek velt kompoziciot es bar lehet, hogy nem lesz a narancsbol vanilia illat. de rosszul ernek össze az anyagok ---> kuka.

elsö dolgom az lesz, hogy mindenböl csinalok egy 5 vagy 10%-os oldatot (a korabban irt amugy is par szazalekos allatias cuccokat meg lejjebb nyomom, ilyen 0,3-0,5%-ra...) es igy valamivel kevesebb cucc megy karba. elkerülhetetlen az anyagveszteseg. a multkor linkelt BBC-s dokuban mutattak, hogy Ellena is NAPONTA egy raklap verziot keszít egy-egy illathoz es honapokig, evekig megy a melo. asszisztens kell hozza & shit. no persze az mar profi szint, barmely verzioja gyöngyszem, de latszik, hogy szopos melo.:)

arrol, hogy melyik anyag hogy van korlatozva, mennyi mehet belöle a termekbe, arrol van nyilvanos adatbazis. söt sokkal többet is tud.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12844) Mukucs


Mukucs
senior tag

Tudtok mondani valami igazán jó sampont egész véletlen, ha már a deókat átrágtuk? :U A lényeg, hogy ne szárítsa a fejbőrt.

(#12845) -secret- válasza Mukucs (#12844) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Írtam.

(#12846) kk831228


kk831228
addikt

Na szóval ,akit érdekel a deo rendelés, írjon privit!! A kellő mennyiséggel 35/65 g ,név, irányítószám, lakcím, átvétel módja!!!!

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12847) Azie válasza slick-adam (#12843) üzenetére


Azie
őstag

+ #12846

még a deókhoz:

a linkelt oldalról próbáltál már mást? esetleg illatokat, vagy másik deót, más cubehőrt?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12848) slick-adam válasza Azie (#12847) üzenetére


slick-adam
aktív tag

a Masculine-bol volt 1-szer. kellemes füszeres, igazi ferfias illat, picit classic Old Spice genre.

illetve a High Spirits-böl. ez jo nyarra, mert passzol a hard core citrusos illatokhoz (gyömbéres citrusos friss). ebböl esetleg beprobalhattok egy kis 35 grammosat.

a HS-böl vennek talan ujra, de egyelöre maradok az illatmentesnel. az no brainer, tökeletes mindig.

küldtek mar jopar mintat, de szinte mindegyik tul nöies. talan az On The Rocks volt meg egesz jo. gyenge, nem tul erös illat. Bergamott, citrom, irisz, jazmin, mosusz, cédrus, szantálfa, ... .

parfümöket nem probaltam (pedig abbol is küldenek egy pici olaj alapu roll-ont)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12849) Azie válasza slick-adam (#12848) üzenetére


Azie
őstag

illatmentes roll-on-nal tapasztalat?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12850) slick-adam válasza Azie (#12849) üzenetére


slick-adam
aktív tag

deo roll-on? van olyan?
nincs tapasztalatom. de ne is foglalkozz ilyesmivel! hogy roll-on müködjön, híggá és simává kell varazsolniuk. szerintem ez csökkentene a hatekonysagan.
semmi gond nincs a krémmel. mondom, 1-2 nap es megszokod, hogy az ujjaddal kell felkenned egy picit.

szerk.: meg is neztem. itt a roll-on összetevö lista:
"Aqua, Alcohol, Sodium Bicarbonate, Glycerin Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum"

kb SEMMI köze nincs a kremhez:

"Butyrospermum Parkii Butter, Solanum Tuberosum Starch, Sodium Bicarbonate, C.I.77947,Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol"

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.