Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Jhonny06 válasza pohár (#13399) üzenetére


Jhonny06
veterán

:DDD :DDD Te állat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13402) mufi válasza pohár (#13399) üzenetére


mufi
senior tag

Testvér, sürgősen keress egy jó orvost, a BMW-n kívül minden más válasz hatványozottan megrémített, te, mocskos beteg állat :DDD :DDD :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#13403) mufi válasza Gyick (#13400) üzenetére


mufi
senior tag

Erre gondolsz? Ha van is, nem sok ember használja...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#13404) kk831228 válasza pohár (#13399) üzenetére


kk831228
addikt

Van már "rosszfiúk.hu" is...? 🤔 :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#13405) Azie


Azie
őstag

Lalique PH (szponzord' bály Mercutio): Kézfejen (~30p után): Édes, kicsit boozy, de közel nem annyira, mint a bentley, mellette fűszeres, gyümölcsösségnek semmi, virágoknak csak nagyon halvány nyoma van (direktben felismerhetőé). A háttérben ott lappang egy kis fenyő-fenyőgyanta-cédrus, olyan karácsonyfaillat és egy nagyon kicsi fémesség. Finom, elegáns, inkább esti/alkalmi illat, mint egy mindig érte nyúlós. Stílusban a Gentlemen Only Intense és a Jil Sander for men közé tenném a polcomon, kicsit púderes hatást kelt.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13406) pohár válasza kk831228 (#13404) üzenetére


pohár
félisten

ez rosszlányok he :DDD

iszimiak - ez kikészített, mint kedvenc illat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13407) F34R válasza pohár (#13406) üzenetére


F34R
nagyúr

legalabb vallalhato a luvnya? :DDD

(#13408) pohár válasza F34R (#13407) üzenetére


pohár
félisten

majd előkeresem már, amúgy semmi nem látszik róla/belőle :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13409) pohár válasza pohár (#13408) üzenetére


pohár
félisten

na, rosszul emlékeztem, egészen szúrható fajta, csak szerintem megszólalnia nem szabad neki, csak baj van abból is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13410) Krisz1000 válasza slick-adam (#13387) üzenetére


Krisz1000
tag

szia, bocs, ezt nem értem, csak poénból írtad?
most vettem a notinonál egy issey miyake-t de nem nagyon tetszik. ezek szerint visszavihetem úgy is hogy már fújtam belőle?

max 2 hete hoztam el, és olyan 3x befújtam magam vele, tehát ha mondjuk összenézik valamelyikkel akkor lehet h látszik. (125ml kiszerelés)

ezt igy tényleg visszaveszik?

[ Szerkesztve ]

(#13411) Azie válasza Krisz1000 (#13410) üzenetére


Azie
őstag

igen. először vásárolsz netről? (fyi: 2018. van) 14 napos elállásod van alapból, webshoponként ez változó, hogy mennyire tolják ki - az oka az, hogy nem tudtad minta alapján megejteni a vásárlást (nem tudtad kipróbálni), tehát kipróbálod és ha nem tetszik, akkor elállsz.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13412) Azie


Azie
őstag

Reflection (szponzord' bály Mercutio): Nekem ez sok. Kellemes, de sok. Olyan semmilyen, mégis jó, Édeskés, olyan, mint a CK reveal (agave), picit vattacukros, de nem olyan cuppogósan édes a körítés. Ami eszembe jut, az a női fodrászatok a 90-es évekből, a hajlakkoknak volt ilyesmi illata, meg magának a fodrászatnak. :) Elég durván érezhető, pedig nem annyit fújtam, mint a többiből szoktam :D Ez is púderes. Van benne 2 illat, ami erőteljesebb, de nem tudom megmondani mi az. Meglátjuk az iroda mit szól hozzá. :P Ja és a felsoroltak ellenére abszolúte nem nőies.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13413) slick-adam válasza Azie (#13411) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ez azert nem ennyire egyszerü. nem kötelezö visszavenniük. parfüm az - bar hülyeseg sztem - kozmetikai termek. rengeteg üzlet (pl itt, nagyobb nemet oldalak) egyertelmüen lekötik, hogy csak bontatlan cuccost vesznek vissza. najszos, ha a notino ennyire cool, de nem ez a standard.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#13414) gamegod


gamegod
senior tag

Mugler Kryptomint vélemények?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#13415) Azie válasza slick-adam (#13413) üzenetére


Azie
őstag

de. :) ez ilyen egyszerű. Kötelező visszavenniük. ltalában kitalálnak valami bullshitet. Sőt sima bolti kozmetikai terméket is kötelesek a boltban visszavenni az elállási idő alatt. :) Mert ha nem tudod kipróbálni, de otthon kipróbálod és kiderül, hogy allergiás reakciód van, vagy elvonja a figyelmed az illata vezetés közben stb. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13416) slick-adam válasza Azie (#13415) üzenetére


slick-adam
aktív tag

amiröl te beszelsz, az mas teszta. NEM kötelezö visszavenniük csupan csak mert "nekem nem tetszik".
allergia? okes. az valos ok. legtöbb cég visszaveszi ilyen esetben, azok is, akik amugy nem hajlandok parfümöt megteriteni. no de hanyszor jatszod el ezt a kamut? mert igazabol siman kerhetnek, hogy bizonyitsd be, hogy nem tudod viselni. hogy nem kerik az elsö adando alkalommal, az csak siman jofejseg.
ez az elvonja a figyelmed dolog meg siman hülyeseg. egy öblös fing is el tudja vonni a figyelmed vezetes közben. illatok hatassal vannak az emberi pszichére. nem a parfüm a hibas, hogy fujkalod magad egy koncentraciot igenylö szituban. ha egy illat kepes összezavarni, akkor sok egyeb illat is es valszeg mar regota tisztaban vagy az erzekenysegeddel.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#13417) Azie válasza slick-adam (#13416) üzenetére


Azie
őstag

a-a. nem kell indokolnom. és vissza kell venniük. minden más körítés csak szubjektív kiegészítés (és a bróságon felhasználható...). :)
más kérdés, hogy ha rendszeresen csinálod, akkor bírósági ügyet csinálhatnak belőle.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13418) slick-adam válasza Azie (#13417) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"más kérdés, hogy ha rendszeresen csinálod, akkor bírósági ügyet csinálhatnak belőle."

miert? hiszen vissza KELL venniük... :U

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#13419) Azie válasza slick-adam (#13418) üzenetére


Azie
őstag

azért, mert felmerül annak a gyanúja, hogy nem a termék megvásárlása a célod. ;) Mivel már a rendeléskor tudod, hogy vissza akarod küldeni. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13420) slick-adam válasza Azie (#13419) üzenetére


slick-adam
aktív tag

dehiszencsaknemtetsziknekiesamugyisfolyikazorratöle E! hat nem keresheti a tökeletes parfümtöt? :DD

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#13421) Azie válasza slick-adam (#13420) üzenetére


Azie
őstag

de, de amikor ez gazdasági kárt okoz az eladónak, akkor azért felléphet ellene :D

más: kövezzetek meg, de ez a reflection olyan leszáradva, mint a biagiotti roma :D + neroli :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13422) Misogi


Misogi
aktív tag

Eladó férfi Armaf / Rasisi parfümök valakinél? (bármi jöhet)

(#13423) Mukucs válasza Misogi (#13422) üzenetére


Mukucs
senior tag

Daarejből van 7 millim! :)

(#13424) Azie válasza Misogi (#13422) üzenetére


Azie
őstag

egy teljes üveg rasasi afsanom van, ha érdekes lehet, akkor pm

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13425) Paddington válasza gamegod (#13414) üzenetére


Paddington
csendes tag

Felejthető. Ezzel az 1 db véleménnyel remélem segítettem. ;]

@Misogi: gugli-tábla. Többeknek van.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#13426) Misogi válasza Paddington (#13425) üzenetére


Misogi
aktív tag

Köszi! :R

(#13427) Azie válasza Paddington (#13425) üzenetére


Azie
őstag

szerintem nem rossz, de közel nem olyan markáns, mint a többi mugler. mojitos nyári illat, semmi extra. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13428) Misogi


Misogi
aktív tag

Al Haramain Excellent-ről tud írni valaki valamit? Milyen az illata? Mihez hasonlítható? Stb.

(#13429) Paddington válasza Azie (#13427) üzenetére


Paddington
csendes tag

Tehát felejthető?

Nagyszerű a TM minden kiadása, de az valahogy félrement. Az 1x-i próba során a menta rajtam nagyon hamar elillant és nem is tért vissza, leszáradásában pedig Ultra Zest-szerű. Önismétlés.

Alien Man-t próbálta már valaki?

@Misogi: nem akarom más bizniszét rontani (látom, hogy csereérett valakinél), de siralmas. Mintám van. Hihetetlen sötéten, olajosan-fásan kezd ami átmegy egy könnyed, már-már szappanos műillatba. Érdekes, de nem szép.

[ Szerkesztve ]

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#13430) Misogi válasza Paddington (#13429) üzenetére


Misogi
aktív tag

Azért kérdeztem mert nagyon olcsó és csak jókat olvastam róla. :/

Valakinél nincs eladó parfüm 4-6 ezer forintos árkategóriában? Jelenleg nem akarok semmi drágát venni. :D

[ Szerkesztve ]

(#13431) Azie válasza Misogi (#13430) üzenetére


Azie
őstag

szerintem legtöbbünknél van, de a topic tiltja a trade-et. :) aláírásokban szereplő linken nézelődj ;) Utána pedig PM az illetőnek

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13432) Mercutio_ válasza Misogi (#13430) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tipp: Besétálsz a debreceni Zara-ba és megszaglászod melyik illet tetszik, van több ajánlott tételük.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13433) Misogi válasza Mercutio_ (#13432) üzenetére


Misogi
aktív tag

Nem érdekelnek Zara parfümök, anno volt egy pár ami jó volt, de azokat már nem árusítják itthon a boltokban (talán már sehol).

Van egy Zara Gourmand Leather parfümöm, kb. 90ml maradt benne, nagyon jó de már bánom hogy megvettem.. :O

(#13434) Misogi válasza Paddington (#13429) üzenetére


Misogi
aktív tag

Írtam PM-t, érdekel az a Ventana. :) :R

(#13435) Azie


Azie
őstag

Amouage Jubilation (by Mercutio): Nekem sima oud, a könnyen viselhető fajtából. Kifújáskor nagyon klassz konyakosmeggy, csokoládé, vörösbor és hasonló gasztro-illat jön elő, a szeder nálam csak nagyon alternatív képzettársítással érezhető. Ez az egyedi illat tart kb 10-15 percig, utána oudon kívül rajtam mást nem érezni, tartós, de elég gyenge. Nem ájultam el tőle.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13436) Mercutio_ válasza Misogi (#13433) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rich Leather inkább az ajánlott, és a Norland (Aventus és Terre d'Hermes "klónok")

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13437) Misogi


Misogi
aktív tag

Kinéztem most egy Armaf Le Parfait parfümöt..jó kis blind buy lesz...remélem. :C

(#13438) Azie válasza Misogi (#13433) üzenetére


Azie
őstag

Akkor gondolom egy XJ220ast sem szívesen próbálnál ki, mivel az x350-es széria nem volt túl sikeres...

#13437. tehát inkább egy blind buy, mint az, amit ajánlanak többen. :C

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13439) Misogi válasza Azie (#13438) üzenetére


Misogi
aktív tag

Nincs szükség erre a stílusra szerintem. :)

(#13440) slick-adam válasza Misogi (#13439) üzenetére


slick-adam
aktív tag

bizony nincs... khm

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#13441) Azie válasza Misogi (#13439) üzenetére


Azie
őstag

valóban, nem is értem miért kérdezel, ha leszarod. csak túráztatod a többieket. sztem erre sincs. elnézést, ha a lelkivilágodba gázoltam. majd legközelebb csatolok hozzá csillámpónit.

(gyk. nem az a probléma, hogy leszarod, ez általános a 30 év alatti korosztálynál, csak nem érzem a különbséget aközött, hogy utána beírod, hogy igazából mindegy mit pampogtok, rendeltél X-et, mint aközött, ahogy én utaltam arra, amit az első mondatban írtam)

de kíváncsian várjuk a fórumtársakkal a kimerítő beszámolót, hogy belenyúltál a tutiba és reméljük mi is felszállhatunk a hálypvonatra.

nekem ilyen a stílusom, nem egy elsőkommentes random pisti miatt fog megváltozni - nem tipp!

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13442) Krisz1000


Krisz1000
tag

jó de srácok :P :D

a törvényekkel amúgy én is többé kevésbé tisztában vagyok (alsonemű, fogyóeszköz kivételével)

én inkább arra voltam kiváncsi h konkrét tapasztalata van e itt valakinek

Ha visszaviszem a Notino boltba a kibontott 125ml EDT-t amiből kb fél kisujjnyi hiányzik, akkor mosolyognak, visszaveszik, mint állandó gyakorlat, vagy anyázni kell, követelőzni, stb?

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#13443) Krisz1000 válasza slick-adam (#13420) üzenetére


Krisz1000
tag

bocs ez Neked és Azie-nek ment

(#13444) Azie válasza Krisz1000 (#13442) üzenetére


Azie
őstag

kényszeredetten mosolyognak, meg picit kéretik magukat gondolom. :) attól függ a te, vagy hulk kisujja-e :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13445) zs.tom


zs.tom
tag

Tudom, rendkívül aktív tag vagyok mostanság, így trollkodok is egyet :DDD
https://www.youtube.com/watch?v=q4wM3070nrk&t=125s
1:28

[ Szerkesztve ]

(#13446) slick-adam válasza Krisz1000 (#13442) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ha egy 125 ml-es üvegböl fel kisujjnyi hianyzik, az nem csak ki lett probalva, hanem durvan viselve volt. az több milliliter. egy ml pedig = ~12 fujas. :U

lehet visszaveszik, de nekem nem lenne arcom :) egy egyszerü probat szinte eszre se lehet venni

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#13447) Misogi


Misogi
aktív tag

Notino-nál visszaküldésnél nekem kell állnom a visszaküldési költségeket, igaz?

(#13448) -secret- válasza Misogi (#13447) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát nem is a szomszédnak. :P

(#13449) Misogi válasza -secret- (#13448) üzenetére


Misogi
aktív tag

Szomorú hogy csak Pesten van üzlet. :(

(#13450) Mercutio_ válasza Misogi (#13449) üzenetére


Mercutio_
félisten

A legtöbb webshopnak egyáltalán nincs üzlete.....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.