Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) natran


natran
csendes tag

ja az kimaradt az előzőből, hogy 20 sec pihit tartok 10-12 perces kihívásoknál. Amikor elkezdtem bellezni max 2-3 percig ment egy tabata és ott is 10work-15rest vagy 15-20as felállásban. A snatchet meg minimum 2 hónapig még hanyagolnám, ameddig a vállad meg nem erősödik.

(#3052) harry válasza Pocee (#3048) üzenetére


harry
veterán

Az ugye 10.5 perc, az alapvetően elég lehet, mi snatchel csináltunk ilyet, esetemben fél perc alatt 6 ismétléssel (csinálom amíg tart, majd fél-perc leteltéig pedig szünet, de ez a 15-15sec hasonló bontást eredményez), 10percen keresztül, 24kg, vagyis 120 ismétlés (de van, aki tud félpercenként 8 ismétlést is csinálni). Mondjuk soknak nem mondanám, mert ha snatch tesztet csinálok, akkor 5p alatt megy le 100 ismétlés.
Csak úgy összehasonlításképp írtam.

Amúgy swinggel csináltad, vagy mit értesz munka alatt? Akárhogy is, kezdőtől (ha tényleg) nem rossz, de azt nehéz megmondani, hogy 'mennyire' jó. Teszem azt ha nekem kéne 20 kilóval így swingelnem, az tartana még egy darabig, de nem is a 4. edzésemnél járok :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3053) Pocee


Pocee
senior tag

köszi a válaszokat,nem úgy 4. hogy kezdő hanem másfél év után most kezdtemj újra bellezni,75 kiló vagyok 70nek kellene lennem,sajnos volt ezalatt az idő alatt cigi is,elég megérezni a hatását.
a 15 secbe a max sebesség volt belerakva vagyis se swingnél se snatchnél nem volt pihentetve sehol a golyó,mondjuk swingnél nem is lehet sehol.
Arra akartam kilyukadni igazából,hogy akik edzésre járnak és elkezdik nyomatni,mennyi időn keresztül nyomják hogy ebből a 15munka15pihenőből akár 60 kör is elmegy vagy kevesebb vagy több?
Értitek?Régen mintha 20 percig nyomtuk volna Szegeden,de nem emlékszem pontosan...ezért kérdezem.

Mr.Brightside

(#3054) agent2.0


agent2.0
tag

Tegnap megvolt az első köredzésem. Az ügy pikantériája hogy olyan fáradt voltam, hogy felmerült bennem hogy ezt a napot kihagyom:) de az ajtóból persze már nem jöttem vissza. Kemény volt. Fárasztó, viszont így másnap visszagondolva baromi jó :)

(#3055) harry válasza agent2.0 (#3054) üzenetére


harry
veterán

Érdemes elmenni fáradtan is, legalábbis én eddig azt tapasztaltam, hogy ha álmosan is megyek, maga az edzés, némi bemelegítés után, jól megy, és utána felfrissülök, ráadásul mozogtam egy jót, így még talán jobb is, mint ledőlni egy kicsit :)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3056) laolaj


laolaj
aktív tag

Igaz!

Az elmúlt időben (1 hete) nekem sincs sok erőm, köszönhetően a kemény és sok munkának. Igaz én egyedül edzem meló után. Na szóval nem könnyű olykor az álom széléről felkelni az ágy mellől és azt mondani, hogy van egy CÉLOM és csinálom! Bemelegítés közben lassan kezd megjönni a kedv is és a lendület + jó kis zene! ;)

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#3057) gege71.hu válasza agent2.0 (#3054) üzenetére


gege71.hu
addikt

Az is egyfajta rutin, hogy akkor is elmenj edzésre mikor semmi kedved. idővel tanulható. Még soha nem bántam meg edzésre menést pedig mindig akadnak holtpontok, meg elcsábító tényezők :)

(#3058) agent2.0 válasza gege71.hu (#3057) üzenetére


agent2.0
tag

Persze egy idő után a szervezet is kívánja már az edzést, mondjuk a szerdai után még mindig izomlázam van :) de megérte.

(#3059) Pocee válasza Pocee (#3053) üzenetére


Pocee
senior tag

tud valaki segíteni?

Mr.Brightside

(#3060) Krike válasza Pocee (#3053) üzenetére


Krike
aktív tag

Nem teljesen értem a dolgot, de megpróbálok válaszolni:
Én pl. 5 hónapja járok, és egyszer már előfordult hasonló, 15 sec munka 20 sec pihenő snatch-ből 40 kör, ez volt 22 perc. Előtte max. a fele volt.
Swingnél meg a visszaútnak pihenőnek kellene lennie Lakatos Peti szerint, bár lehet én értelmezem rosszul:[link]

[ Szerkesztve ]

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3061) Pocee válasza Krike (#3060) üzenetére


Pocee
senior tag

erre gondoltam,hogy amikor edzésen nekiáll a csapat hány körig mennek el,40 vagy több,akkor még fejlesztem kicsiny keringésem.

Thx!

Mr.Brightside

(#3062) harry válasza Pocee (#3053) üzenetére


harry
veterán

Változó, függ gyakorlattípustól, szünetekről, súlytól... de nálunk többnyire úgy van, hogy ha egyben, folyamatában dolgozunk, ahogy írtam, úgy pl. snatch hónapban többször is volt, hogy 10 perceket snatcheltünk (20 kör). Mostanság olyan volt, hogy 4-5kör, 4-5 percnyi munkasorozatból, szóval inkább ilyen 20p környéke, de abban volt többször 1p pihenő idő.
Ezt így nem igazán lehet megmondani szerintem, de a 10p nem tűnik rossznak, az edzettségi szintedet pedig nem ismerjük, hogy ez hozzád képest jó-e, azt neked kell tudnod; én még ugyanilyet nem próbáltam, így ahhoz nem tudok viszonyítani.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3063) Krike válasza Pocee (#3061) üzenetére


Krike
aktív tag

Én is kihagytam 6 edzést betegség miatt februárban, és most kapaszkodok vissza. Nagyon észre lehet venni. Szerintem kezd csak a normál edzést, hogy visszaszokjál a terheléshez, és 2 hónap után érdemes ilyen nagyobb kihívások elé nézni. Nem szabad fejjel menni a falnak. A köredzések meg több féle izmot is megmozgatnak, edzenek, és így szerintem sokkal jobban terhelik/fejlesztik a szervezetet, és az állóképességet, stb.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3064) Integra


Integra
titán

mekkora kettlebellt válasszak?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3065) lorcsi


lorcsi
veterán

szerdán pesten edzett egy egyik srác a csoportból
a pesti edzés úgy nézett ki, hogy a faszi ipadról yt-n nézte a gyakorlatokat..és onnan mondta nekik mit csináljanak :Y
ott indította el a stoppert stb..
elég komoly :D

(#3066) Krike válasza lorcsi (#3065) üzenetére


Krike
aktív tag

Ez elég szarul hangzik, valami kókler lehet. De nem jellemző "Pestre" a dolog, bár én Budán tolom ;)

Más: kezdődik nálunk is a tavasz, meghirdették nönapra az 1000 swinget :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3067) lorcsi válasza Krike (#3066) üzenetére


lorcsi
veterán

az nem kevés..
menyni idő alatt kell teljesíteni ?
/fő ?

mi most a clean és a egy kezes swinget csinálgatjuk
a cleannél beszódik csak igazán a külső alkarom (én meg a TGU-nál tettem fel a kérdést erről :DDD )
az egykezest 1-2 alkalommal csináltuk csak, de nem érzem úgy mint a 2 kezes swinget :( gyakorolni kelll, nem keveset

hoztak hozzánk is, mások rendeltek, ezekből az új súlyokból
nem rossz, vékonyabb a fogója és nagyobb felületen van az alja lecsapva, de szerintem ha izzadós a tenyér csúszósabb
volt egy verzió, aminek vastagabb és hasonlóan rücskös, az nekem baromira csúszik :( gyorsan le is cseréltem
van egy tök régi nagyon sima és leütődött verziós, az a király ! az mintha ragadna a tenyeremhez :))

[ Szerkesztve ]

(#3068) Krike válasza lorcsi (#3067) üzenetére


Krike
aktív tag

Elvileg 1 óra szokott lenni olyan ütemben, ahogy akarod. Nekem a snatch-nél csapódik kicsit a bogyó, de nem zavar, mert kung-fu óta nem érzem igazán.

Én kesztyűt használok edzésre, akkor kevésbé problémás a dolog. Bementem Biotech USA boltba, és vettem bőr tenyeres ujjatlan kesztyűt 1390 Ft-ért, és teljesen használható darab.

[ Szerkesztve ]

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3069) harry válasza Integra (#3064) üzenetére


harry
veterán

Érdekes azaz RM képlet, nektek működik? Azt számolgatom, hogy ha mondjuk 24-et 5ször tudok kinyomni, akkor az egyszeri maximumomat 27-nek írja. Mondjuk 28-cat háromszor, akkor 29.5.
Csak azért fura, mert általában 32-vel is megy egy, bár igaz, nem túl stabilan / nem mindig sikerül.
Aztán lehet tudnék többet nyomni 24-gyel vagy 28-cal is, rég próbáltam, és akkor nagyobb értéket kapnék. Persze tudom, ez csak amolyan tipp, iránymutatás, csak kíváncsi vagyok, másnál mennyire pontos. Most van itt egy 12-es is mellettem, éppenséggel kipróbálhatnám ezzel is :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3070) koxx válasza harry (#3069) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nalam pont az amit a peldaban is emlit es foleg 24-gyel tolom.

(#3071) harry válasza koxx (#3070) üzenetére


harry
veterán

Végül is nagyjából helyes, ki kéne próbálnom a kisebb súlyokkal mennyit tudok. No de majd most jön úgyis március, amikor Clean&Press létrák lesznek főleg, ráerősítünk egy kicsit :)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3072) X-orn


X-orn
csendes tag

Ennek a számolgatós okosságnak nem sok èrtelme van, ugyanis,ha valaki komolyan gondolja, annak szüksége van jópàr kettlebellre.
16, 24 32 40 kell.
Hogy mièrt?
Vegyük azt, hogy valaki tud 5 db 5 ös c&p lètràt , mondjuk 24 el, ami nem egy nagy történet .
Neki kell a swinghez minimum a 32, de lehet ,hogy a 40 es .
A 16 jól jön a snatch-hez,gyakorlàshoz,bemelegitèshez.

(#3073) Integra válasza harry (#3069) üzenetére


Integra
titán

én sosem számoltam ennek utána. csak csinálom. :)
nálam is a 24 a standard szinte mindenhez. egyedül a swingek, guggolások, deadlifetek, fej fölött tornaterem körbe, amiket a 36-os golyóval csinálok. meg háromsúlyos (nálam ezért 6 súlyos:DDD) edzéseken tolok bele a 28-ba mindig. nekem így pont elég jelenleg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3074) harry válasza X-orn (#3072) üzenetére


harry
veterán

Szerintem ne hangoztassuk, hogy 'kell'. Te így dolgozol, és alapvetően nem rossz, ha van rá lehetőség, de az emberek nagyon nagy része nem így tesz, mert nincs is rá mindenképp szükség. Nem beszélve arról, hogy azért nem egy hátrány, ha egy súllyal haladsz rendesen, azért aki tud egy adott súllyal nyomni, nehogy ne tudjon mást is ezzel csinálni, akár snatch, akár tgu, stb... Jó, alapgyakorlatokhoz vihetsz magadnak egy nagyobbat, azt néha szoktam én is, de ha meghúzod rendesen a swinget / sokat csinálsz belőle, akkor oda sem kell sokkal nagyobb.
Az értelme meg az, hogy az edzősúlyt belődd, amivel edzésen tudsz dolgozni - senki sem fog odamenni az edzőhöz, hogy kéne 16-32 között mindegyikből egy...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3075) X-orn válasza harry (#3074) üzenetére


X-orn
csendes tag

Olyan önmagàban nincs,hogy edzősúly.
Ez kb. olyan,mintha bemennèl az ikeaba, ès bútort szeretnèl venni.....
Minden gyakorlatnàl màs az a súly ,amit hasznàlni kell.
Erőt nem lehet növelni kis súllyal hatékonyan .
24 kg semmi elemelesnèl,guggolàsnàl.
Heti 2 óra kettlebell havi szinten egy 10 es.
Ebbe nem fèr bele az, hogy személyenként legyen 3 bell?
Ennyièrt veszel egy komoly konditerembe egy havi bérletet ,ahol százmilliók vannak a gépekbe belerakva .....

(#3076) harry válasza X-orn (#3075) üzenetére


harry
veterán

Csak épp a konditeremnél nincs edző, ezért az kicsit más. Két súlyt általában lehet vinni, ha nem vagyunk túl sokan, bár ez nekem akkor érdekes, ha nagyobbra szeretnék váltani, és amíg tudom, csinálom azzal - illetve ekkor persze a bemelegítést a kisebbel.
Azért azt nem mondanám, hogy 24kg semmi guggolásnál. Jó, szinte semmi, ha azt nézem, hogy pl. testépítésnél kezdők is hamar elérik a 60-at, és a 100 környéke sem nagy szám egy-egy haladóbbnak. De ilyen alapon a 24-36 közti különbség sem olyan jelentős. De mivel kettlebell általában véve pörgősebb (szerintem), így elég ekkora súly ahhoz, hogy széthajtsd a lábad. Nem tömegnövelésre való, valóban, de szerintem ez a sport nem is erről szól.
Nem hasonlítanám konditermes edzéshez, ahol van millió gép, és súlykombináció. Ennek pont az a lényege, hogy van egy holt egyszerű eszköz, egy vasgolyó, ami az egész tested megmozgatja. Alapvetően. De aztán persze lehet kombinálni a kettőt, vagy a kettlebellt is testépítéshez / tömegnöveléshez használni, de továbbra is azt mondanám, nem ez az általános irányvonal.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3077) koxx válasza X-orn (#3075) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kevés a 24 guggoláshoz? csinálj meg 10-10db egylábas guggolást azt rájössz :)

(#3078) Integra válasza X-orn (#3075) üzenetére


Integra
titán

hagyjuk már a konditermes pumpálást... köze nincsen a funkcionális edzéshez. ég és föld a kettő.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3079) Krike


Krike
aktív tag

Nálunk gyakori a dupla belles gyakorlat, így a gugolás is 2 db 16-os golyóval megy. Itthonra is azokat vettem, jó lesz egy darabig azt hiszem :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3080) X-orn válasza harry (#3076) üzenetére


X-orn
csendes tag

A jobbfajta termekben van edző,nem is egy, ès sok esetben egy világbajnok mutatja meg a gyakorlatokat, ir neked edzestervet,tudok jópàr ilyen helyet, ès ezért külön nem kèrnek pènzt.
Èn irreálisnak tartom a kettlebell edzès àrát, főleg úgy,hogy sok oktató minimális golyókészletet tart.
24 ès 36 kg között nem ugy nèzd a difit, hogy 12 kg,hanem úgy,hogy 50 szàzalèk.
Ha erőt akarsz növelni, azt pörgős edzéssel nem lehet.
Tök mindegy,hogy mit nyomsz ki, egy 36 os bellt , vagy egy 36 dumbbellt, a elv azonos.
Minimum 2 perc pihi, 5 körüli ismètlèsszàm .
A tömegelés nagyrèszt étrend kèrdèse , kettlebellel vidáman lehet tömegelni.
A guggolàs tèmàban magad is leírtad a lènyeget, a kezdők is hamar elèrik a 60 at.....
Ne lègy szivbajos, kèrj 2 db 24 est, vedd fel, azt guggolj.

(#3081) Stern01 válasza X-orn (#3080) üzenetére


Stern01
újonc

Irreális a kettlebell edzés ára? Ez egy csoportos tanfolyam, ahol mindig megvan a helyed és a súlyod... Ne hasonlítsd már egy edzőteremhez, ahol sorba kell állni a fekpadért, rád se hederítenek, egy általános edzéstervvel szúrják ki a szemed és abból élnek, hogy eladnak 5-7 száz bérletet, csak 80% nem jár le. Be sem férnének. De ha Neked ez tetszik, semmi gond, csak ne tegyél olyanról hibás kijelentéseket, amihez nem értesz!

(#3082) X-orn válasza Stern01 (#3081) üzenetére


X-orn
csendes tag

Életszerű ,hogy valaki azért vesz 10 èrt bèrletet,hogy ne jàrjon le.
Továbbá, ha csak a töredéke jàr le edzeni,akkor mièrt kell sorban àllni?
Làtom te nagyon vàgod ezt a konditerem biznyàkot ......
Gondolom neked személyre szabottan fejleszt ki egy új gyakorlatot a NASA a csoportos "tanfolyamra".
Ès ,hogy mit tartok dràgànak,ès mit nem, az az èn dolgom!

(#3083) Ájvé


Ájvé
veterán

Szerintem hagyjuk ezt a konditermi témát, máshol vitassátok meg.

Több súly használata meg szerintem is javasolt. Nem mindent tudok azonos súllyal végrehajtani. 2 kezes swinghez már nagyon kevés a 16-os (esetleg powerswinghez jó még), de snatchre nekem tökéletes és van is hova fejlődni, felesleges még a 24-est erőltetnem snatchet, persze tudok 24-el is snatchelni csak ismétlésszámban és dinamikában nem olyan, mint a 16-os . Viszont C&P-hez kevés a 16-os már magában (párban az is tökéletes de az már 2 bell) oda 24 kell. 36-al tudok kis számban swingelni és 1-1 TGU is megy már. Ha lenne 28-am valószínű C&P-t azzal csinálnám, de nem tudok ennyi súlyt venni. Egyébként meg instruktornak aki csoportban oktat igen is sok bellje van, más kérdés hogy nagyrészt 12-16-20-ek vannak (Varga Tamásnak kb így voltak legnagyobb számban belljei, volt persze néhány 8-as meg 24-es meg lehet ennél nagyobb is van neki, de ezeket hozta el mikor tartott oktatást nálunk). Nem feltétlenül kell persze ennyi kettlebell, de szerintem nem árt, örülök hogy van mondjuk két 16-os bellem, durva pedig egyébként legtöbb gyakorlathoz 24-et használok és megy az 5-ös C&P létra is 5 körben körök közti pihenővel, de két kisebb bell így is egészen más "élményt nyújt" vagy akár 36-al swingelni. Swinggel egyébként is jól tudod szoktatni magad nagyobb súlyhoz, úgy is ez az alap nem nyomni fogod először, szóval mivel fokozatosan haladsz súlyok váltásánál is szükséged lesz több súlyra. Úgy is egyszer kell megvenned utána ha el nem lopják esetleg akkor meglesz, hogy ne érné meg? Nem mellesleg kihagysz valami miatt akkor gondolom nem 32-vel fogod újrakezdeni.
Árról lehet vitatkozni, nem kevés hazai keresetekhez képest ez tény, én is sokallom, de ez van, lenne a közelben akkor kifizetném legalább addig még technikám kifinomul, pár hónapot ki lehet spórolni ha valaki átlagos keresettel rendelkezik és nincs eladósodva, ha meg már alapokat jól tudja akkor otthon is nagyon jól el lehet edzeni. Akinek nincsenek nagy céljai hanem csak kis kondicionálás/fogyás a célja az befizet egy hónapot megtanul swingelni vesz egy bellt és otthon lehet nyomni. Max fél éves kondi bérlet árából megvan és van egy otthon 30-40 perc alatt kivitelezhető edzése, amivel formába hozhatja magát.

(#3084) Integra válasza X-orn (#3082) üzenetére


Integra
titán

légyszíves fáradj át ide, ez a te topicod, megtalálod a sorstársaid, itt pedig ne keltsd a feszkót, láthatóan rossz helyen jársz.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3085) X-orn válasza Integra (#3084) üzenetére


X-orn
csendes tag

Te làthatóan nem érted a mondanom lènyegèt.
Nem a konditerem maga a lènyeg.
Hanem az,hogy egy edzöterembe több tizmilliót raknak bele,van egy halom szolgàltatàs , ès kijön a havibèrlet egy tizesből.
A kettlebelles sztoriba ennek a toredekèt rakjàk bele, és mègis 10000 forintot fizet valaki 8 óra edzèsre.Ennyi pénzèrt fèrjen màr bele nèhàny bellel több.

(#3086) koxx válasza X-orn (#3085) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

~10.000 forintért te nem (csak) a belleket kapod hanem a szaktudást/oktatót ami ehhez kell, kicsit kevered a dolgokat. A (legtöbb) konditeremben lofaxt se kapsz a havi 6-8-10 ezer forintodért. Majd nézz utána mennyibe kerül egy személyi edző aki heti 2x foglalkozik veled. Szerintem ezzel rövidre is zárhatjuk ezt a témát, térjünk vissza a témához.

(#3087) X-orn válasza koxx (#3086) üzenetére


X-orn
csendes tag

Nekem nem kell a termek vilàgàt bemutatni,mivel a gyuràst régebben nem gyenge szinten üztem.
Te ne keverd össze a személyi edzőt ,aki csak veled foglakozik, egy csoportos edzésel ,ahol vagytok 10 en.
Aki kondizni akar ,az tud vàlasztani olyan termet, ahol ugyan lófaszt nem adnak,viszont nagyon komoly edzők segítenek neki, ami benne van az àrban,ha bèrletet veszel. Ilyen terem pl. a F2000, Cutler, Best, Lantos,stb,stb.
Részemről a tèma lezárva .

(#3088) Integra válasza X-orn (#3087) üzenetére


Integra
titán

ámen. sohaviszontlátásra.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3089) harry


harry
veterán

Szóval, mástól a téma nálunk felrántás és nyomás létrák, nagyon kíváncsian várom, eddig két ilyen hónap volt (október és tavaly március), és mindkettőnél sikerült egész jól fejlődni. Először még 20-assal ment, idén már nagyjából ment 24-gyel, most pedig cél, hogy 5-ös létrákat is végig tudjam nyomni ekkora súllyal. A cél, ha jól emlékszem, 15p alatt 5db 5-ös létra, ami azért aránylag pörgős tempót feltételez, és persze mindezt illene szabályosan. Lehet ismét viszek majd kesztyűt, mert bár jobb szeretek nélküle edzeni, még snatchelni is, a felrántásoknál jól jönne néha, de még meglátom.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3090) Integra válasza harry (#3089) üzenetére


Integra
titán

létrához kesztyű? :)
én mindig utolsók között végzem az ötös létránál, guggolással és swinggel, sosem érdekelt az idő. csak a magam tempója és a technika. igaz, nálunk nincsenek ilyen hónapok, mindig van. meg anyázás is hozzá :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3091) harry válasza Integra (#3090) üzenetére


harry
veterán

Mindegy, hogy létra vagy sem, a clean miatt írtam. Kapkodni én sem szoktam, általában szeretem megcsinálni rendesen. Hozzáteszem, nálunk úgy néz ki még egy felrántás, nyomás, húzás létra is, hogy egyszer sem tesszük le a golyót, ami 5-ös fokig, azért elég fárasztó. Kivéve persze, ha már muszáj pihennem, de alapvetően az volna a cél, hogy egyben lezavarjuk, lényegében pihenő nélkül - emiatt érdekes az időkorlát. Most arra már nem emlékszem, hogy a 15p-be bele kell-e férnie a húzásnak-is, vagy csak c&p, de majd kiderül.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3092) Ájvé


Ájvé
veterán

Én se nézem az időt, csak fokokat csinálom meg egyhuzamban, de létrák közt a pihenő szükséges, lényeg hogy az adott kört tudd teljesíteni (lehetőleg, ha meg nem megy 5-ig akkor 4 vagy 3 is elég, idővel menni fog több is). Idő a ballisztikus gyakorlatoknál lényeges, nem az erőnövelő gyakorlatoknál. Persze lehet nézőpont kérdése. C&P meg szerintem alap, heti 2-3 alkalommal is mehet akár.

(#3093) Krike


Krike
aktív tag

Van valami jó bejáratott alkalmazásotok androidra, ami a munka, és pihenő időket méri, és jelzi?

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3094) radi8tor válasza Krike (#3093) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez jó kis cucc lesz: [link]

⭐ Stella

(#3095) Krike válasza radi8tor (#3094) üzenetére


Krike
aktív tag

Igen, de lehet rosszul fogalmaztam. Ami mondjuk méri azt hogy 20 sec snatch, 15 sec pihenő, és be lehet állítani a körök számát is :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3096) N2O999 válasza Krike (#3093) üzenetére


N2O999
tag

Impetus interval timer

(#3097) Ájvé válasza Krike (#3093) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez a legjobb:
A HIIT interval timer
mindent be lehet állítani, köröket pihenőket, amit mérni kell azt ezzel meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#3098) agent2.0


agent2.0
tag

Eltelt 1 hónap, és már be is fizettem a következőt. :) Érdekes volt ma látni hogy már nem én vagyok a totál kezdő, hanem jöttek az újak. Persze még rengeteget kell fejlesztenem a technikámon nekem is, de élvezem és szeretem, pedig nem vagyok túl kitartó a sportok terén:) Azt hiszem mint a nagyok, hamarosan én is magamhoz veszek még egy nagyobb súlyt,(magamhoz képest nagyobb:) 16kg), hogy néhány alapgyakorlatot megpróbáljak azzal elvégezni :)

(#3099) Krike


Krike
aktív tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek, kipróbálom őket hétvégén, ha lesz erőm 1000 swing után ;)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3100) Krike válasza agent2.0 (#3098) üzenetére


Krike
aktív tag

Csak ügyesen, sok sikert :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.