Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) BloodRay válasza Viszlát (#5900) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagyon szépen köszönöm a választ. :R
És elnézést a hülye kérdésért. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5902) spuri


spuri
csendes tag

üdv

kérném a segitségeteket, hogyan tudom megkeresni hetekkel ezelőtti hozzászólásom egy adott témában? ~7000 hozzászólást nem lapoznék át ha nem erőszak

köszi
s

[ Szerkesztve ]

(#5903) sgergi válasza spuri (#5902) üzenetére


sgergi
veterán

Ha tudod melyik topikban volt, akkor a friss.html helyére a címmezőben írd be a "keres.php?suser=spuri"-t és akkor kidobja az adott topikban lévő összes hsz-edet.

(#5904) spuri válasza sgergi (#5903) üzenetére


spuri
csendes tag

nagyon köszi - ez menüből is elérhető ha később nem jut eszembe?

(#5905) Winner_hun válasza spuri (#5904) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha ugyan azt a topikot nézed és az előzmények között még szerepel akkor felajánlja a böngésződ, amúgy meg nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5906) Gregorius válasza BloodRay (#5899) üzenetére


Gregorius
őstag

Hasonló a kérdésem a fentihez. Ki tudom valahogy listázni azokat a topicokat, amikre fel vagyok iratkozva értesítésügyileg? Ez látszólag nem azonos a jobboldali "kedvencek" listával.

(#5907) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!

Tudom, hogy párszor már volt róla szó, meg hogy nem bug, hanem feature, mert Parci kérte, de gondolom nem csak engem zavar az, hogy az összes itcafés cikkre mutató ph hírajánló link nem a cikkre, hanem az itcafé főoldalra mutat. Főleg ma, hogy egy csak fehérneműt viselő hölgy képe van az itcafé főoldalán, így nem tudok egy tucat emberrel a hátam mögött nyugodtan it-híreket olvasni munka közben :DDD
Nem lehetne felülvizsgálni ezt a döntést, esetleg egy szavazást indítani erről?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5908) copin válasza .mf (#5907) üzenetére


copin
őstag

Használd az RSS-t.

(#5909) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

sorry, ha már volt, de nem lehetne megoldani vhogy, h a különféle cikkek-blogok komment-topikjai első hsz-ében automatice legyen egy link az eredeti cikkre? Soxor van olyan, h keresőben rátalálok egy [re:cikk] topikra, de a cikket, amihez tartozik, sehol nem lelem.
Remélem, nem voltam túl bonyolult :U

[ Módosította: 7 ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5910) 7 válasza Magnat (#5909) üzenetére


7
addikt

Van, bar nem az elso hozzaszolasban, hanem a hozzaszolasok folott. Ha odanezel, talalsz egy fekete savot, amiben sarga betukkel talalsz egy "Temaindito iras" nevu linket. :)

(#5911) Magnat válasza 7 (#5910) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, mindig tanul a zember :-)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5912) 7 válasza Magnat (#5911) üzenetére


7
addikt

Nincs mit :)

(#5913) RexpecT


RexpecT
addikt

Sajna nagyon lehalt a topik.Esetleg nem lehetne valakinek valami egyedi rangot generálni,hátha az motiválná hogy beárazza a cuccokat.

(#5914) Khan13 válasza .mf (#5907) üzenetére


Khan13
senior tag

Ez engem is zavar :S Akkor legalább ne lennének linkek, hanem csak a főoldalravezető link legyen link.

(#5915) biker


biker
nagyúr

Egy érdekesség:
Logouton van lehetőség arra, hogy ha valaki hülyeséget ír a címlapra, akkor áttegyétek a személyes blogba.

igenám, de ha valaki kedves, és elsőre ír egy személyes bejegyzést, de megnézeti modikkal, hogy mehet e címlapra, akkor visszafelé nem működik :)
[link]

esetleg ez lehetne egy opció később, hátha másnak is van ennyi kedvessége :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5916) Dany007


Dany007
veterán

Lehet rossz helyen kérdezem, de már régóta észrevettem, hogy a saját cikkeknél, blogbejegyzéseknél ugye látni, hogy hány megjelenés volt eddig.
Viszont azt nem értem, hogy miért számol ugyan arról az ipről is többször?
Így ha elég kitartó vagyok, akkor az én cikkem lehet a legtöbb megjelenéssel bíró írás : P
Valójában csak azért kérdezem, mert így nem ad reális értéket. Pl van amikor egy cikket feltöltés után javítgatok, változtatok, és így akár 100megjelenés is az enyém... Meghát ha refresselek az is egy plusz...
Szal sz.tem így elég fars értékek jönnek ki.

(#5917) PazsitZ válasza Dany007 (#5916) üzenetére


PazsitZ
addikt

Régebben azt ígérték a szerző megnyitását majd nem veszik figyelembe.
Úgy néz ki akkor, hogy még mindig elmaradt ez a fejlesztés.

- http://pazsitz.hu -

(#5918) PetX


PetX
aktív tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok h nem olvasom végig a topic-ot.

Hiba:
A "percről percre" box-ban minden link jól nyílik meg de ami az itcafe oldalára irányít, sohasem a cikket hanem csak weboldal főoldalát hozza be.
Hiba vagy nem, nem tudom, nem hiszem h direkt van így.

böngészőm: firefox 3.0.4

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#5919) Winner_hun válasza PetX (#5918) üzenetére


Winner_hun
félisten

Direkt van így.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5920) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Másnál is van olyan probléma hogy nem jön be elsőre a PH oldala? Sulis gépen is tapasztaltam, meg itthoni gépeinken is:( Meg próbálkozok belépni és kiírja hogy a lap nem jeleníthető meg:( Szintén sok géppel tapasztaltam már.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5921) Gregorius válasza Mr.Grincs (#5920) üzenetére


Gregorius
őstag

Általában nem szokott előfordulni, de az utóbbi pár napban az itcafe-n én is tapasztaltam. Főleg postolás közben

[ Szerkesztve ]

(#5922) Parci válasza Mr.Grincs (#5920) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sajnos köhög a webserver, ki lesz cserélve.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5923) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok.

A főoldal tetején nem jók a hivatkozások a társoldalakra. Igen, látom hogy beékelődött egy új, bár még béta FOTOTREND társoldal, de kicsit zavaró, hogy össze vannak keveredve a linkek..

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5924) Ragadozó válasza Wyll (#5923) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Pont ezt akartam jelezni...elégé zavaró... :U

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#5925) Vladi válasza Vladi (#5709) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Erről nincs vélemény? Nem lenne jó ötlet? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5926) Thrawn válasza Wyll (#5923) üzenetére


Thrawn
félisten

Ctrl+F5?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5927) Wyll válasza Thrawn (#5926) üzenetére


Wyll
őstag

Oh, my! Ez biztos varázslat, vagy cheat-et használtál! :))
tehát: :R (működik)
viszont: ettől még probléma (ha nem is nagy) marad a gyengébb lelkületűeknek

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5928) Mr.Grincs válasza Parci (#5922) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

:R :R örülök, hogy stabil lesz újra minden.. :C

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5929) Mr.Grincs válasza Gregorius (#5921) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Remélhetőleg hamar elhárítják a hibát, én nem aggódom:) De volt olyan is hogy be kellett jelentkeznem elég sűrűn, mert azt írta hogy nincs bejelntkezve:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5930) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Fototrend.hu. Hát ez mekkora már. :C :R Végre lesz egy fotosportál is. :D Vagy csak én nem vettem észre és eddig is volt? :F
Csak ezt akartam megérdeklődni. Mármint hogy ez csak nekem uj vagy tényleg uj. Amugy nagyon jo ötlet. Tetszik. :C

(#5931) philoxenia válasza ez_meg_emaz (#5930) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mostantól van. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5932) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A fototrend miatt a PH -> Fórumok rész megváltozott, ez marad is így?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5933) Wolverine


Wolverine
félisten

Én kivételesen nem javítanivaló miatt írok; csak szeretném megköszönni, hogy a (szerintem) messze legjobb layout, a régi IT.News-féle újra használatba került a Fototrenddel :R Ugyan az új site nem érdekel, de arról a domainről fogok fórumozni, azt hiszem :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5934) KrAt


KrAt
veterán

Mikor indult el a fotós aloldal? :) Csak most vettem észre :B

(#5935) Thrawn válasza KrAt (#5934) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap: Link :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5936) KrAt válasza Thrawn (#5935) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor valóban vak vagyok :D Megnyugodtam :) Thenksz :)

(#5937) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Üdv!

Ha már így átkerültek a fotós témák és topikok a Fototrend-re és külön rész is kaptak a fórum közepén, akkor várható a bal oldali oszlopba is egy Fototrend rész?

Tehát PH fórum, bal oldalt legfrissebb hírek alatt, IT café és Mobilarena témák alatt várható egy Fototrend témák is?

Tetszik amúgy az "új" oldal, szokásos minőség. Nagyon jól tettétek, hogy végül is hivatalosan útjára indítottátok. :C

Harrrr!!!!

(#5938) sekli


sekli
addikt

na most egy nagyon kezdőt fogok kérdezni, de ez mindig kiakaszt: ha rákeresek a keresőben valamire, akkor mindig a legirrelevánsabb találatokat kapom, ez másnál is így van...? nem néha, mindig, A Windows Vista kiemelt topikja is csak a sokadik oldalon van, ha a vistára keresek rá...? ezzel nem lehet valamit csinálni, van valami beállítás vagy valami...?

(#5939) 7 válasza sekli (#5938) üzenetére


7
addikt

A legutolsó hozzászólás szerint rakja sorrendbe a kritériumnak megfelelő totyikokat, nem relevancia szerint. Szűkítheted a keresési eredményhalmazt úgy, hogy a keresőt nem a fórum gyökeréből, hanem egy fórumblokkból ejted meg.

(#5940) sekli válasza 7 (#5939) üzenetére


sekli
addikt

hát akkor jól sejtettem..., legalább a kiemelt topikokat előre rakhatná...

(#5941) Gordiann


Gordiann
őstag

Hali!

Nem lehetne átnevezni a következő topic-ok címeit? :

"xyz" -t, DE MELYIKET?

Ez annyira gáz szöveg, hogy el se lehet mondani :(
Kb 3-4 éve számtech fórumokon terjedt el úgy vettem észre, és akkor ha valaki nagyon menőt akart írni, akkor topicot nyitott, hogy pl.: "videókártyát, de melyiket?"
Nekem nagyon bántja a szemem, és sztem sokan vannak így ezzel :U

Lehetnének : "milyen xyz-t?",vagy "melyik xyz-t?" vagy "xyz - topic" vagy akármi más...

Ráadásul keresőben is ezerszer jobban meg lehettalálni ezeket. Sztem senkinek nem jut eszébe ez a "de melyiket" kifejezés, ha valamit keres..

Köszi
Üdv
Gordiann

(#5942) PazsitZ válasza Gordiann (#5941) üzenetére


PazsitZ
addikt

melyiket topik alig-alig van.
milyen topik viszont rengeteg.
Szóval nem teljesen értem a problémádat. :F

- http://pazsitz.hu -

(#5943) Gordiann válasza PazsitZ (#5942) üzenetére


Gordiann
őstag

huh...igazad van... most van folyamatban egy multi készülék vásárlás (Multifunkciós készüléket, de melyiket?), ezt láttam meg, és eszembe jutott a dolog. De régen több volt sokkal. Szóval ezt átnevezhetnénk? :D

szerk: most találtam még azért: "..., de milyet?" --)ez se semmi :) (bár itt is leginkább régi topicok vannak az igaz.)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5944) Dany007 válasza Winner_hun (#5919) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ez nem túl sok lehetőséget sejtet a javítsuk a PH-ra.
Engem is idegesít, hogy ha látok egy érdekes címet, akkor egyből az IT Café címlapra ad ki, és ha már nem épp aktuális a cikk, akkor nem találni sehol...
Ha már lehetőség van kiemelt cikkek közül választani, akkor lehetne egy direkt link is rá.

Előzmény: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5945) DigitXT válasza Dany007 (#5944) üzenetére


DigitXT
félisten

Ahogy én látom, lassan arra hajaz már ez a helyzet, hogy (Hofi):
"Hány alapító tagnak kell kérnie, hogy énekeljük el a Himnuszt?"

Szerk: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5946) DieHard


DieHard
senior tag

sziasztok. nem olvasok visszább, ha már volt sorry, ha nem akkor a következő dolgot irnám: 16/10 es monitoromon a társoldalak nagyrésze szépen középen jelenik meg, a ph azonban bal oldalon, mely kissé zavaró számomra. megoldható a középre vitel?

(#5947) KrAt


KrAt
veterán

Hát jó lenne ez az új jobb oldali sáv, de a Fáradt gőz és társai topikok számát nem lehetne megnövelni 2-vel kb? :)

Mod: most sokkal jobb :) Bár az előző is jó volt a gamepod külön, de akkor lehetne 5 topik a logout & fáradt gőz & többi topiknak :)

mod2: pontosabban ha főoldalról (PH!) nézem, akkor van gamepod és logout (3-3) ha vmelik aloldal alól, akkor csak logout (6) téma van..

[ Szerkesztve ]

(#5948) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bal oldalt annyi hely van hogy ihajj. Nem lehetne megnövelni a blokkokban megjelenített topikok számát?
A legjobb az lenne ha a beállításaimnál ki lehetne választani hogy melyik témakörből mennyi topik jelenjen meg, lásd utolsó hozzászólások.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5949) kraftxld válasza Winner_hun (#5948) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, engem pl egyáltalán nem érdekelnek a gamepo(n)d(ó)-s írások, az nem is szeretném látni a bal oldalt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5950) Winner_hun válasza kraftxld (#5949) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sőt, ha a fórumban is ki lehetne iktatni személyre szabottan 1-2 részt, az is nagyon jó lenne.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.