Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) Sk8erPeter válasza brd (#5193) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ugyanez a kérdés merült fel bennem: gyorsabb-e egyáltalán a Firefox, mint az IE? Az Operánál talán én is észrevettem némi sebességnövekedést, de elég hiányos maga a program. Azt viszont senki nem mondhatja, hogy az IE úgy ahogy van, sz*r - akkor készítsen jobbat, vagy használjon mást. Nyilván készülnek jobbnál jobb programok - de ettől függetlenül egy korábbi, nem olyan korszerű/kényelmes/stb. programra nem fogom azt mondani, hogy az egyszerűen csak sz*r. (Főleg, ha a lényeges dolgokat tudja.)
Winner_hun, az nem túl meggyőző és hiteles, hogy "bárki bármit állít", mert ilyen alapon bármire kinyilatkoztathatnánk, hogy az márpedig úgy van, akárki akármit is mond. Kár, hogy nem készült még (vagy nem készíthető??) normális teszt (vagy csak nem tudok róla), amely megmondaná a frankót... ;)

Sk8erPeter

(#5202) RoyalFlush válasza bLaCkDoGoNe (#5200) üzenetére


RoyalFlush
őstag

eBay tapasztalatok
Akikkel jó vigyázni üzletelés során!

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5203) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#5201) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor teszteld le magad. Én tapasztalatból írtam le, nem kell elhinni, csókolom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5204) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

503-as hiba volt-e már? Mert nekem a faxom kivan már vele, főleg esti órákban tapasztalom, már egy ideje, random hogy mire kattintok, mikor elődobja.. Pár frissítés után általában jó lesz, de veszett már el hsz-em ez miatt :(

(#5205) brd válasza God Vazzeg (#5204) üzenetére


brd
nagyúr

Próbálj meg Operát használni, vagy ne a böngészőben írd meg a hosszabb hozzászólásokat. ;)

Jav.: valami extension-nel a Firefox is tud olyat, hogy nem vész el a félig megírt hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#5206) brd válasza Sk8erPeter (#5201) üzenetére


brd
nagyúr

Az Explorer ma már kevés; az összes általam ismert böngésző emberközelibb, kényelmesebb (vagy azzá tehető, mert nekem pl. a Firefox is fapad alapból). Ezért én úgy érzem, joggal mondhatom rá, hogy ő a legrosszabb. Persze használható, ezt felesleges tagadni, csak kényelmetlen. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5207) God Vazzeg válasza brd (#5205) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Miért? Ez firefox specifikus hiba? :U

(#5208) brd válasza God Vazzeg (#5207) üzenetére


brd
nagyúr

Nem, az Explorer is újraolvassa az oldalt, ha back-re nyomsz.

The only real valuable thing is intuition.

(#5210) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintetek a "fejesek" mennyi időnként fontolják meg az itt elhangzó ötleteket?
Nézegeti egyáltalán olyan ezt a topicot, aki illetékes a döntéshozatalban?

Mert nagyon szép és jó, hogy konferenciát tartunk arról, mit kéne és hogyan, de vajon ez bír valamiféle hatással?
Félreértés ne essék, nem türelmetlenkedem, és max. respect a fejlesztőknek, csak érdeklődöm! :R

Sk8erPeter

(#5211) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#5210) üzenetére


Winner_hun
félisten

Türelem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5212) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#5211) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem elég egyértelműen leírtam, hogy "félreértés ne essék, nem türelmetlenkedem, és max. respect a fejlesztőknek, csak érdeklődöm!" :U
Ez nem válasz a kérdésre.

Sk8erPeter

(#5213) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Na, eddig adtam esélyt a reklámoknak az oldalon. Opelos szemét egyértelműen megmutatta, hogy PH!-ról is ki kell gyomlálnom a reklámokat.

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#5214) Sk8erPeter válasza Zordkaszás (#5213) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mi van?? Mi bajod az Opellel? Kicsit egyértelműbben... ;]

Sk8erPeter

(#5215) Zordkaszás válasza Sk8erPeter (#5214) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Nem az Opellel van bajom, hanem azzal a flash / java / egyéb cuccal, amire akárhova kattintottam elvitt az Opel weblapjára a PH!-ról. Korrekt egész ablakos hírdetés, aminek 99%-a átlátszó volt. Kattintok a "Fórum" linkre oszt Opel. Visszamegyek, megint kattintok a "Fórum" linkre, megint Opel. Csak egy kis részt takart ki a hírdetés középen, viszont az egész ablakban bárhova kattintottam mentem az Opel weblapra.

Na mindegy, már nem megy. AdBlock / AdBlockPlus, NoScript, kifejtik áldásos hatásukat a PH!-n is. Eddig voltam hajandó támogatni a PH!-t azzal, hogy hagytam megjeleníteni / letölteni a reklámokat. Úgy tűnik ezen a cégen is eluralkodott a harácsolási kedv.

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#5216) Winner_hun válasza Zordkaszás (#5215) üzenetére


Winner_hun
félisten

Attól hogy tiltod még letöltheted azokat, csak nem kerülnek megjelenésre;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5217) Cathfaern válasza Zordkaszás (#5213) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Használj operát, az alapból meg se jelenítette, én is csodálkoztam múltkor mikor IE alól néztem a PH!-t hogy mi ez :D

(#5218) Sk8erPeter válasza Cathfaern (#5217) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Érdekes, én IE-t használok (még), és nekem sosem volt hasonló jellegű problémám, pedig igen gyakran látogatom a PH!-t...Hát ez különös... :U

Sk8erPeter

(#5219) emre33


emre33
addikt

Itt a "A fórum kilépési ideje egy óra " már idejét mult...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5220) Winner_hun válasza emre33 (#5219) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a belépésnél az "Időkorlát nélkül belépve maradok" részt nem jelölöd be, akkor nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5221) emre33 válasza Winner_hun (#5220) üzenetére


emre33
addikt

oks, igazad van

Akkor mégegy, alul és kérdeztél már, de akkor is

Adatlapomnál ez olvasható:

E-mail cím (kötelező, ellenőrzött - csak védett formában jelenik meg)

De ez nem védett formában jelenik meg. Pedig jó lenne.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5222) Winner_hun válasza emre33 (#5221) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nézd meg az oldal forrását;)
JavaScript nélkül sajnos nem látszódnak az email címek!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5223) emre33 válasza Winner_hun (#5222) üzenetére


emre33
addikt

azta.

Ügyes. Grat :R

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5224) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Meg szabad kérdezni, hogy milyen hardver szolgálja ki a PH! fórumot?

(#5225) emre33


emre33
addikt

javaslat:

válaszolok egy hozzászólásra, de nem az egész tartalmára, csak egy részére.

idézni szeretnék egy-két sort.

Erre nem lehet egy külön részt kitalálni? Külön gomb-ot( kövér, dőlt, link mint ájára)
ami egy egységes formára formázná az idézett szöveget?
Mert most egy az általam beállított dölt formátum nem túl látható,

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5226) PazsitZ válasza emre33 (#5225) üzenetére


PazsitZ
addikt

"Erre nem lehet egy külön részt kitalálni?"

Ez a formázás szvsz tökéletesen megfelel. :U

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#5227) emre33 válasza PazsitZ (#5226) üzenetére


emre33
addikt

Idézet:
"Erre nem lehet egy külön részt kitalálni?"

Ez a formázás szvsz tökéletesen megfelel.
De igy kézzel kellbeírni a "-jelet, és mindenki olyan használ amilyet akar.

Üzenet íráskor látod azt az üzit amire válaszolsz:
kijelölöd az üzenetben azidézni kivánt szöveget, és az "idézés" gomb melemásolja az input mezőbe, és rögtön egységes formában jelenne meg.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5228) emre33 válasza dekoninck (#5224) üzenetére


emre33
addikt

erre én is kiváncsi lennék.

De esténként egyre gyakoribb az 503-as hiba, és a lassulás.

Sok a felhasználó :(

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5229) PazsitZ válasza emre33 (#5228) üzenetére


PazsitZ
addikt

A hibák általában fejlesztések miatt szoktak előfordulni. És tudtommal inkább késő esténként, akkor meg már nincs annyi felhasználó...

- http://pazsitz.hu -

(#5230) emre33


emre33
addikt

http://prohardver.hu/munin/

Ez szerintem törlendő.

Mondjuk én szívesen nézegetném. :B .(Én mindig felrakom a szervereimre)

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5231) dekoninck válasza emre33 (#5228) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Ilyet 1-2 alkalommal vettem észre, de sejtettem, hogy fejlesztés miatt. Valóban érdekel, hogy milyen vason megy ez a pörgés... senki nem árulja el?

(#5232) Cathfaern válasza dekoninck (#5231) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha jól tudom, nem nyilvános az információ.

(#5233) emre33 válasza Cathfaern (#5232) üzenetére


emre33
addikt

Nem baj, de folyamatos az esti órákban az alábbi hiba. és ezzel együtt a lassúlás.

Tuti nem valami hiper szuper gépek...(vagy az új motornak nagy a gépigénye)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5234) blueMerle


blueMerle
veterán

Tisztelt fejlesztök!

a dühöngö topicból idéznék: miert nem lehet toluk elvenni a topicnyitas jogat, mig ujoncok...nem ertem...egybol megtalalnak a keresot...

Azt hiszem hogy a kolléga dühében egy nagyon okos ötlettel hozakodott elö. Szvsz ennek minden aktív tag örulne, nem lennének "újonc ámokfutások" alias: "ba***átokmeg anyátoook bannoltatok" topicok és társaik illetve a csupa értelmetlen, felesleges, máshol már ezerszer megtárgyalt dolgoknak új törlendö "placc".

Azt hiszem minden újonc kolléga azonnal rátalálna keresö barátunkra, mert rá lenne utalva :U

(#5235) Cathfaern válasza blueMerle (#5234) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Vagy pedig nekiállna postolgatni minden topicba amit meglát, hogy meglegyen a szükséges hsz-e és megnyithassa az ő kis drágalátos topicját :)

(#5236) blueMerle válasza Cathfaern (#5235) üzenetére


blueMerle
veterán

Viszont az ötlet egy probát sem érne meg? Ott lenne a lehetöséga topicnyitásra, de amikor rákattint elöjönne egy info-ablak, hogy "Kedves Pubi! Mivel még fórumunkon újonc vagy, ezért a topicnyitási lehetöség korlátozott. Kérunk hogy a kérdésednek használj egy gyüjtötopicot, melyek pirossal ki vannak emelve, vagy a részletes keresö segítségével keresd meg a problémádnak legjobban illö topicot."

vagy ha ez nem megy, akkor csupán annyit, hogy egy a fentihez hasonló felhívás jelenne meg neki topicnyitás elött :U

(#5237) philoxenia válasza blueMerle (#5236) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor ehhez mit szólsz?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5238) blueMerle válasza philoxenia (#5237) üzenetére


blueMerle
veterán

Jaj ne... :O Pontosan erröl beszéltem. :U

(#5239) Flex Wheeler


Flex Wheeler
tag

Miért van az hogy bejelentkezek és állandoan kidob???????? Van olyan mikor bejelentkezek továbbit és is mintha be se jelentkeztem volna, nem kicsit idegesitő, semeik másik oldal nem csinál ilyet.

(#5240) Winner_hun válasza Flex Wheeler (#5239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kitalálom, firefoxot használsz. Töröld a cookie-kat és jó lesz;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5241) Flex Wheeler válasza Winner_hun (#5240) üzenetére


Flex Wheeler
tag

Sima explorert.

(#5242) Winner_hun válasza Flex Wheeler (#5241) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm. Annál ez a szokásos hibajelenség. Akkor ie-ben töröld a cookie-kat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5243) Flex Wheeler válasza Winner_hun (#5242) üzenetére


Flex Wheeler
tag

Megvolt, de semmi változás.

(#5244) Winner_hun válasza Flex Wheeler (#5243) üzenetére


Winner_hun
félisten

Belépésnél a Ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre * rész elé tettél pipát?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5245) Flex Wheeler válasza Winner_hun (#5244) üzenetére


Flex Wheeler
tag

Most lehet hogy jó lesz. Eddig ilyeneket nem csinált pár napja kezdte el. Köszönöm!

(#5246) N0zer0


N0zer0
senior tag

Nem lehetne a beállításoknál ezeket az opciókat betenni?
- felhasználók avatarjainak mutatása
- smiley-k mutatása

(#5247) Winner_hun válasza N0zer0 (#5246) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az adataidnál ott vannak az arcképek, a smiley-k meg a hozzászólás írásánál. Minek az máshova? A szmájlikat főleg nem értem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5248) N0zer0 válasza Winner_hun (#5247) üzenetére


N0zer0
senior tag

Szerintem félreértettél.
- a felhasználók avatarjainak mutatása: bekapcsolt állapotban minden felhasználónak látnám a hozzászólása mellett az avatarját. Kikapcsolva pedig olyan lenne, mintha a fórumon senkinek nem lenne avatarja.
- smiley-k mutatása: be nem kapcsolt állapotban a fórum egyik hozzászólásában sem látszanának, legfeljebb csak karakteres formában.

[ Szerkesztve ]

(#5249) Winner_hun válasza N0zer0 (#5248) üzenetére


Winner_hun
félisten

Firefox + adblockplus

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5250) N0zer0 válasza Winner_hun (#5249) üzenetére


N0zer0
senior tag

Operát használok, ebben sajnos nem lehet kivételeket beállítani, mint az Adblock plus-ban. Vagy az egész webmappa tartalmát tiltom vagy azon belül csak egyes fájlokat. Így ha tiltom azt az elérési utat, az avatarok nem, de a smiley-k sem látszanak.

De aki pub helyen IE-re van kényszerítve, annak ennyi választása sincs. Nem ártana 1 ilyen fórum feature.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.