Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) philoxenia válasza Winner_hun (#5850) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy kattintással kevesebb ? :D
A fórumok sorrendje végül is minden portál alól más, aki megszokta az egyiket, ragaszkodhat hozzá.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5852) Winner_hun válasza philoxenia (#5851) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kezdőlapnak kell betenni vagy könyvjelző eszköztárra, meg is van oldva a probléma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5853) tob!as


tob!as
tag

Üdv!

Szerintem hasznos lenne egy olyan dolog, hogy a fórum bizonyos részei (pl. privát üzeneteket megjelenítő rész) percenként vagy 2 percentént automatikusan frissülne. Annak pl nagyon hasznos, aki éjjel nappal ott lóg, és nem kell állandóan ráfrissítenie (ráadásul mostanában nálam a belépve marad funkció is bugzik valami miatt)

A másik inkább egy javaslat. A fórum kilistázásánál a hsz száma rész túl kicsi, ha 10 000-nél több hozzászólás van.

tob!as

(#5854) gyiku


gyiku
nagyúr

jobb hijan ide irom.
miota megy a forumba valo belepes a gamepod-on keresztul? meloban jol jartam, policy denieddel nem tudok belepni es nem fogjak csak ezt az 1 oldalt exceptionba betenni. az elozo megoldas jobb volt. gondolom nem csak en egyedul jartam igy. vissza lehet csinalni? :F

hüllő

(#5855) gyiku válasza gyiku (#5854) üzenetére


gyiku
nagyúr

loginkor a lapcsalad osszes oldalarol tolt be vmit, meloban gamepodnal megall.

hüllő

(#5856) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem tudok smiley-kat úgy beszúrni, hogy az alsó kis smiley jelre kattintok, ill. a link gomb se működik. Nálam a gond?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5857) PazsitZ válasza TazLeacher (#5856) üzenetére


PazsitZ
addikt

(#5858) DigitXT válasza Winner_hun (#5850) üzenetére


DigitXT
félisten

Az, hogy a motor még most is makacsul szeret a logouton megragadni...
Pedig a hardveraprónál már olyan faszán összehozták a téma-linkeket.:DDD

(#5859) DigitXT válasza Tim82 (#5829) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyetértek: most nézem, hogy mindegyik portálra
rendben vannak a linkek, kivéve az IT cafét... Fura.
(Koncepció vagy sem, sajna eléggé bugnak néz ki.)

(#5860) Winner_hun válasza DigitXT (#5859) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pedig nem bug.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5861) Winner_hun válasza DigitXT (#5858) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezzel arra gondolsz hogy ha a hirdetésekből egy topikra kattintasz akkor nem a ph-n hanem a logouton keresztül jön be az oldal?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5862) DigitXT válasza Winner_hun (#5860) üzenetére


DigitXT
félisten

Pedig akkor is idegesítő, ahogy a kollega is kifejtette.:U
Mondjuk ne aggódj, engem nem zavar, csak a bal oldali
sávból választok néha a [Re: hír-]ek közül.:))

(#5863) DigitXT válasza Winner_hun (#5861) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem, a hirdetéseknél már működik a preferált weboldal.;]
Csak vannak témák, amik átvisznek a logoutra, és onnan
tart tovább, ha vissza akarsz jönni. De úgyis hegesztenek,
ki tudja, mi kerül be még hamarosan az újítások közé.;)

(#5864) Winner_hun válasza DigitXT (#5862) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom, engem is zavart már.

Logoutos visszatérés: valóban kicsit körülményes, bár nekem nem gond, kezdőlapom a fórum, rábökök és el van intézve a visszatérés:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5865) TazLeacher válasza PazsitZ (#5857) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5866) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Kicsit nagyobb betűmérettel is lehetne szerintem írni a (Szerkesztés) linket.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5867) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehetne azt megoldani, hogy jelezze nekem a böngésző, hogy válaszoltak, a hszemre, ne nekem kelljen mindíg frissítgetni?

(#5868) PazsitZ válasza Vasinger! (#5867) üzenetére


PazsitZ
addikt

1. Bejelölöd a mailre való értesítést.
vagy
2. Winner írásában található update scanner [link]

De egész pontosan, hogy a te hsz-edre érkezett-e reagálás azt nem tudod szűrni, azaz én nem tudok rá megoldást...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#5869) gyiku válasza gyiku (#5855) üzenetére


gyiku
nagyúr

hardwireddel is hasonlo problemak lesznek, amennyiben foglalkozik vele valaki egyaltalan :F

hüllő

(#5870) Vasinger! válasza PazsitZ (#5868) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Értem, köszi. Akkor egész pontosan az én hszemre a választ jelző izé még nincs. Na ilyet belehetne építeni az R5 motorba. Tipp :D

(#5871) KrAt


KrAt
veterán

Hoppá milyen képfeltöltő került be a hsz-hez :) köszönjük :) :R

És tökjól megy, frankó :)

[ Szerkesztve ]

(#5872) sNORh válasza KrAt (#5871) üzenetére


sNORh
addikt

jajah, nemrossz..
márcsak több smiley kellene ^^

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5873) Nyugdíjas válasza KrAt (#5871) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez ügyben jöttem én is :D

Köszönjük, ez tényleg nagyon nagy újítás, és igen hasznos. Buksisimogatás minden illetékesnek :K;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5874) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kérdés, mennyit bír a tárhely.

(#5875) Bubu79 válasza Vasinger! (#5874) üzenetére


Bubu79
addikt

Írja, hogy mennyi helyed van még: Jelenleg rendelkezésre álló tárhely: 2 560 kB :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5876) Winner_hun válasza Nyugdíjas (#5873) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én logoutra várom...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5877) DarkByte válasza sNORh (#5872) üzenetére


DarkByte
addikt

Kár hogy gif -et nem lehet feltölteni mert akkor az egyéni smiley probléma meg lenne oldva. (hátha még be is tudná helyettesíteni valamilyen kulcsszóra) Mondjuk nem akarok telhetetlen lenni, így is nagyon baba az ötlet és hogy megvalósult. Köszönjük az illetékeseknek. :R

(#5878) PazsitZ válasza DarkByte (#5877) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link] [link]

- http://pazsitz.hu -

(#5879) DarkByte válasza PazsitZ (#5878) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi, ezeket eddig is ismertem; nem is erre gondoltam. Tudom hogy ez is egy megoldás, de nem olyan elegáns számomra hogy külön oldalon vannak a smileyk.

(#5880) 7 válasza gyiku (#5869) üzenetére


7
addikt

A hardwired tarsoldal, nem pedig a lapcsalad egyik aloldala. :)

(#5881) localhost válasza Nyugdíjas (#5873) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez ügyben jöttem én is!

Gratula!
Remek!
:R :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5882) Vasinger! válasza Bubu79 (#5875) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, akkor folyamatosan törölni kell majd a képeket, és tele lesz halott linkekkel a ph, nem? :F

(#5883) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Ide csak bug-ot lehet írni vagy esetleg "javaslatot" is, úgy mint az apróhirdetéses topikba?
Ha lehet akkor mondom, szerintem jó ötlet, hogy ha topikon belül keresek akkor az eredményül kapott hsz-ekben ki lehetne emelni a keresett szót. Pontosabban vagy úgy kapom vissza az eredményt alapértelmezettként vagy opcióként feltüntetve a listázási beállításoknál.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#5884) localhost válasza localhost (#5881) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Találtam egy hibát!
Írtam egy hozzászólást, a végén ki akartam próbálni az új képbeillesztést. Kikerestem a gépet a file/open ablakban. Rendben a file vagy túl nagy vagy nem megfelelő formátumú volt, hibaüzenetet kaptam, visszalép, de innentől kezdve a file útvonalára mutató beviteli sort nem lehet (!) törölni, tehát nem dönthetek úgy, hogy akkor inkább mégsem töltenék fel képet. A beviteli sort akárhányszor törölni akarnám, mindig a file/open párbeszédablak jön fel, ahol választhanék másik képet, de én már nem akarok! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5885) DigitXT válasza Finwe (#5883) üzenetére


DigitXT
félisten

Ide inkább javaslatokat, bugokat a "Bugok a RIOS R5 PH! motorban" c. topikba érdemes. Egyébként a javaslat abszolút hasznos, és talán megvalósítani sem túl durva.:R

[ Szerkesztve ]

(#5886) álmos válasza álmos (#5735) üzenetére


álmos
csendes tag

Aktuális agymenések part 2

Az előző hsz-ben az idézés lehetőségét csupán feltüntettem, mert az erről akotott elképzeléseim felölelnek egy külön hsz-t.
Tehát: Üzenet küldésekor az alább mutatott két, szerintem teljesen felesleges gombocska helyett (Bekezdés és Sorkizárás) pont megoldható, hogy egy igényesebb idézési formával büszkélkedhessen a fórum.

A javasolt két opció: Idézés (belső, fórumon belüli), valamint Idézet (külső, máshonnan származó).

Az elgondolt, megjelenő alapkinézet az adott portál színeinek megfelelő "árnyékoló box":

Nagyobb referencia:

Tehát It Café alól más:

Nagyban:

Egy árazós példa:

Ez volt az idézés.

Az idézet csak annyiban különbözne, hogy egy minden portálra egyöntetűen jól mutatkozó árnyékolú színt keresnék rá. (szerintem erre közepes szürke a legmegfelelőbb, még ha IT azt használja is).
Azért szedném szét a két formát, mert így jól meg lehetne különböztetni pl. a verseket, dalszövegeket, logokat, hírrészleteket a fórumlakók idézeteitől, nomeg ez elő is készítené a terepet a már említett karakterszámláló motoromhoz. :) (jól van na, leülök magamtól is!)
Szerintem a fentebb vázolt módon sok esetben jóval élesebben elkülönülnének ezek, s méltóbb kihansúlyozást nyernének. Természetesen a "boxolás" csak pre-alfa verzió, a lényeget akartam megmutatni nektek.

UI: Remélem az érintettek személyiségi jogait nem sértettem és elnézőek lesznek az illusztráció létrejötte érdekében. :K Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#5887) álmos válasza álmos (#5886) üzenetére


álmos
csendes tag

Kiegészítés, idézés egy fokkal szebben:

Idézet:

Idézet:

(#5888) Attix82


Attix82
őstag

Nemtom itt kell -e jelenteni, de az aprohirdetesnel, Gianni27, Nandika meg stb uzletek eltuntek eszrevetelem szerint.... :U

(#5889) tob!as válasza Attix82 (#5888) üzenetére


tob!as
tag

Csak a kiemelt partnerek közül kerültek ki egy időre. Mint minden, ezek is megújulnak. Az átállás max pár hét lehet. Attól még az apróhirdetése él, a boltok / bazárok között megtalálod.

(#5890) einstein válasza einstein (#5840) üzenetére


einstein
senior tag

Felhozva a régi postomat: még mindig ugyanez a problémám egy kis kiegészítéssel...Valamiért a hardverapróra külön be kell jelentkezni, és azt is blokkolja a tartalomszűrő, ugyanis, ott is szerepel valamiért a címsorban a mobilaréna... A hardveraprón viszont nem működik ez a PH-s megoldás, mármint a visszalépés és frissítés. Így munkahelyről nem tudok a hardverapróra belépni... :(

(#5891) tildy


tildy
nagyúr

Mikor lehet beinsertelni flv videót is, mondjuk logoutra, vagy blogba?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5892) einstein válasza einstein (#5890) üzenetére


einstein
senior tag

Nem tudom, hogy a postom hatással volt e rá, de a problémám megoldódott... Köszönöm az illetékeseknek. :)

(#5893) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

A macsekos avatarral kapcsolatban: van 3 észrevehető fölösleges pixel a cica fejénél .. [link]

Az Off hozzászólások valamint a zárt topicok linkjének színét miért változtattátok meg?

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5894) copin válasza RoyalFlush (#5893) üzenetére


copin
őstag

Ilyen az icq-ban is ez a macska?

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#5895) Abducted


Abducted
csendes tag

Olyat lehet, hogy a felhasználó adatlapján legyen egy link, ami a júzer összes termékét/hirdetését nyitja új ablakban(á la Vatera)?

(#5896) #65675776 válasza Abducted (#5895) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az aprók között a részletes keresésben lehet keresni felhasználóra.

(#5897) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
Van egy ötletem: A fórum/apróhirdetésnél van egy olyan gomb:"mostantól szeretnék e-mailt kapni ha hozzászólás érkezik".
Lehetne-e csinálni egy privát üzit kérek ha hozzászólás érkezik gombot?(az e-mail fiókomat nem szeretném ha töltené az értesítő e-mail, meg a PH!-t amúgy is gyakrabban nézem...sztem vannak ezzel még páran hasonlóan.)
Remélem jó ötletet adtam. :R

[ Szerkesztve ]

(#5898) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Hali!
Fórumot feltétlen optimalizálni kellene a mobilnetezéshez is. A felső menü és reklám nagyon lassan töltödik be.
Mobilról forumozásnál talán kevesebb reklám is elegendő. Úgy is alig látni a kijelzőn.
Különben teljen jól lehet fórumozni mobilról is. Feltétlen törödni kellene ezzel is hogy gyorsan menjen.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#5899) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!

Előre is elnézést ha nagyon hülye kérdés, de ugye van a jobb oldali menüben "elmentem ezt az oldalt" opció. Namármost több oldal is van amit így egykor elmentettem de mára már nincs rájuk szükségem. Hogy tudnám kitörölni őket a listából?
Előre is köszönöm a segítséget. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5900) Viszlát válasza BloodRay (#5899) üzenetére


Viszlát
addikt

Elvileg mindegyik elmentett topikcím mellett van egy kis kuka ikon, arra kattintva törölheted. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.