Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) deicide


deicide
veterán

Mostanában nem apróhirdetéseztem, de a napokban feltűnt, hogy ha hozzászólok egy apróhirdetéshez, az nem ugrik a lista elejére a főablakban, pedig az időrendben csökkenő van sorrendnek beállítva, hanem marad ott ahol volt. Nálam van hiba, vagy ez ilyen?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5652) einstein válasza deicide (#5651) üzenetére


einstein
senior tag

Már elég régen nem lehet hozzászólással "UP"olni.
Csak a hirdetés feladója tudja a lista elejére hozni a hirdetését, és csak napi kétszer.
Ez a korrekt, szvsz.

(#5653) deicide válasza einstein (#5652) üzenetére


deicide
veterán

de ha nem a saját hirdetésemhez szólok hozzá, vagy más szól hozzá az én hirdetésemhez, akkor sem ugrik előre...ha pedig Up-olok, akkor csak a bal oldali kis listában ugrik előre, a nagy listában nem...

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5654) Lenry válasza deicide (#5653) üzenetére


Lenry
félisten

az aprókat technikai okokból nem lehet hsz szerint időrendbe rakatni
(értsd: túl nagy a piac ahhoz, hogy a RIOS figyelje, hogy melyikhez mikor szóltak hozzá)
ha jól rémlik ez volt a magyarázat... de majd nálam szakértőbb helyesbít, ha tévedtem :U

mod: jobb oldalt beállításaim - apróhirdetéseket is átraktad "Utolsó up szerint csökkenő"-re?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5655) deicide válasza Lenry (#5654) üzenetére


deicide
veterán

köszi a választ, próbáltam a beállításoknál mindkét opciót, de egyik sem olyan, mint szeretném :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5656) einstein válasza deicide (#5655) üzenetére


einstein
senior tag

Hozzászólással nem lehet upolni (és ez a fair szerintem)
Vagy az utolsó up szerint rakja sorrenbe, vagy a feladás időpontja szerint...

(#5657) Wolverine


Wolverine
félisten

Miért létezik a Modker, ha adott esetben 12 órán keresztül senki nem néz bele annak ellenére, hogy itt jár? :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5658) rauschie


rauschie
senior tag

''Votekick'' opció beépitéséről a következő RI/OS -ba volt már javaslat?

Bővebben arról lenne szó, hogy megfelelő számú 'szavazat' esetén adott fórumtagot a közösség tilthasson ki a fórumról.

(#5659) DigitXT válasza rauschie (#5658) üzenetére


DigitXT
félisten

És ha vérpistikék összefognak (regelnek egy csomót), majd kitiltják a normálisakat? Szerk: én ilyen horderejű döntésekben mardnék a moderátoroknál.:)

[ Szerkesztve ]

(#5660) Racecam válasza Wolverine (#5657) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A moderátorok önkéntesen, minden ellenszolgáltatás nélkül látják el a feladatukat.
Nyilván annak is oka van ha bejelentkeztek és mégsem a modker kéréseivel foglalkoztak. De ennek ellenére azt írni, hogy akkor miért is létezik a modker, erre inkább nem mondok semmit. :U
Egyébként pedig nem nagyon értem azt a hisztit, amit ezzel kapcsolatban itt és ott is kivertetek, össszedőlt a világ, kitört a háború, vagy mi történt? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5661) Wolverine válasza Racecam (#5660) üzenetére


Wolverine
félisten

Tisztában vagyok vele. Az utóbbi napokban kb. 3 olyan alkalom volt, amikor minimum 12 óráig senki sem járt a modkerben - és volt online moderátor ezekben az időszakokban is. Ha kevés a kapacitás, akkor több modi kell; ha nem, akkor jobban kell megszervezni a kihasználását. (magam is moderátorkodom egy fórumon, ott speciel az első dolgom a hasonló kérések ellenőrzése... utána jöhetnek a saját gondjaim-bajaim)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5662) Racecam válasza Wolverine (#5661) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A második bekezdésben feltett kérdésem továbbra is áll. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5663) Wolverine válasza Racecam (#5662) üzenetére


Wolverine
félisten

Így nem egyszerűen az látszik, hogy lassú a moderáció, hanem az, hogy nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5664) uwel3168


uwel3168
csendes tag

Sziasztok!

Napjában többször is látogatom ezt az oldalt és a mobilarénát is, és mind a kettőnél találkoztam olyan hirdetésekkel amiket már több hónapja akár éve nem uppoltak. Kissé zavaró hogy a felhasználók nem törlik a hirdetéseiket amik már lejártak. Erre nem lehetne valami szabályt létrehozni hogy pl.: aki egy hónapig uppolja hirdetést azt valami úton módon kikerülne az aktív hirdetések közül?!
Előre is köszöm.

Üdv:
uwel

(#5665) rauschie válasza DigitXT (#5659) üzenetére


rauschie
senior tag

Én spec csak tempbanra gondoltam és nyilván egy némileg átgondolt rendszerre lenne szükség, de pl counter-strikeban meglepő hatékonysággal müködik a dolog. Ha valakinek már a 10. ember szól be hogy figyi, picit sok vagy akkor valamilyen szinten az is mérvadó. Youtube mark as spam opciója pl., rengeteg részmegoldás létezik, nincs semmi bajom a jelenlegi rendszerrel de azthiszem nem egyedül érzem úgy, hogy néha kicsit komolyabb moderátori jelenlétre (pl) volna szükség.

(#5666) DigitXT válasza rauschie (#5665) üzenetére


DigitXT
félisten

A moderátori jelenlét hiányát épp az előzőekben feszegetik.:B Vedd észre, hogy ez a kiszavazósdi nem oldaná meg a problémát.:R Ahol nincs moderátor, ott van realitása... (Én pl. LFS-ben találkoztam vele, hogy a versenyt direkt rombolók kirúgása online megtörténik egy gomb megnyomásával: önmagában tök jó, csak vkinek el kell kezdeni a szavazást, ami vezetés közben nem igazán kivitelezhető, szóval hiába látod, hogy vki balfék - pl. szembe jön -, ki kell löknie vkit, hogy az feladván a versenyt elkezdhesse a szavazást... Sokkal egyszerűbb lenne, ha lenne egy "bíró" - mint itt a fórumon a moderátor! -, aki azonnal seggberúgná azt, aki nem tartja be a szabályokat).

Természetesen az én véleményem is csak egy vélemény a sok közül, mindenesetre személy szerint nem tartom jó ötletnek, hiába kell akár 10 ember, stb. 10 vérpistike összejön, és "elfoglalták a fórumot".:O Persze csak ideig-óráig, mert jönnek a moderátorok, és rendet tesznek.:DDD De nem lehetne kihagyni a foglalósdit?:)

(#5667) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

A személyes infókat mért nem lehet kiegészíteni a ph!-n eltöltött idővel? Szerintem az is lényeges. Pl. nekem mindössze 141 hsz em van, ez egyáltalán nem tükrözi, hogy minden nap olvasom a forumokat...

(#5668) parandroid válasza Shrike7973 (#5667) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lásd az adatlapodon:

Regisztrált
2006-06-30 05:38, azaz 774 napja ― kvázi-tag

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5669) Shrike7973 válasza parandroid (#5668) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Az semmit nem jelent. Van olyan aki 5 éve regisztált és életében 1x er volt a honlapon 5 percet..

(#5670) Str8 sk8r válasza Shrike7973 (#5669) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én is elég rég itt vagyok,és elég sokat olvasgatok(de nem eleget),ám valahogy ez még sose jutott az eszembe,és nem is zavart...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5671) rauschie válasza DigitXT (#5666) üzenetére


rauschie
senior tag

Akkor felvázolok egy lehetséges alternatívát:

Minden hsz-en lenne egy bazinagy piros gomb, ha a hszben fasság áll meglehet nyomni a piros gombot. Ha valakinek összegyülik adottszámú 'gombnyomása' megy pl privi a moderátoroknak, linkelve a hszeket amikre piros gomb érkezett, így a moderátor mérlegelheti, hogy szükség van-e beavatkozásra. Ez pl. egy lehetőség(nyilván erősen dramatizálva, kvázi vízió :P ). Sajnos nem értek a webhez, így nem tudom, hogy pl ez mekkora terhelést róna az oldal infrastruktúrájára.

Egészében nem a 'lincselés' lehetővé tétele lenne a cél, hanem az, hogy a közösség is részt vehessen az oldal rendben tartásában, akár indirekt módon. Persze a modker topic részben ezért van.

(#5672) DigitXT válasza rauschie (#5671) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezt már csak azzal kéne kiegészíteni, hogy ha a bazi nagy piros gombot indokolatlanul működtették, akkor bünti van.;) (Mint a vonaton a vészfék, stb.) Viszont a "fasság" megítélése nem mindig egyértelmű, mégis így kevésbé veszélyes az ötlet, tehát valamennyire életképes lehet. A kivitelezhetőségen meg úgyis a fejlesztők gondolkodnak majd, és döntenek.:R (Egyébként igen, lényegében a modker pont ezt a célt szolgálja, ez a gombnyomás csak egyszerűsítené, a "problémás esetek bejelentését".:) Viszont azzal, hogy bizonyos számú gombnyomás kell hozzá, egyben nehezítené is, hiszen most ha vki (egy ember) linkel a modkerbe, akkor az kezelve lesz, nem kell több embernek megerősítenie, sőt (bár nagy "fasság" esetén elő-elő szokott fordulni, hogy többen is linkelik egymáshoz nagyon közeli időben, mert egyértelmű, és épp látták...:DDD).)

Szerk: egy aspektusán azért elgondolkodtam: írod, hogy mehet a privi a moderátoroknak. Ez egyrészt egy kicsit erős (mindegyiknek, miért?), másrészt ha lehetővé teszi az anonim bejelentést, talán többen használnák. Ma ugyanis ha a modkerbe linkel vki vmit, akkor jöhet utána az illetőnek a pampogás, hogy "te szemét, beárultál, stb." Mondjuk normális ember ilyet nem csinál, és ha ilyet kap, nem zavartatja magát, mert ha nem normálistól ilyet kap, és az illető nem tudja leállítani magát, akkor úgyis ban lesz a vége.:D

[ Szerkesztve ]

(#5673) balazs_t


balazs_t
tag

Sziasztok!
Bocs ha már volt hasonló javaslat, de lusta voltam végig olvasi az összes hozzászólást. Az lenne a kérdésem, hogy a piaci csalások elkerülésére illetve az "anonimitás csökkentésére" (szigorúan a piaci üzletelés szempontjából) nem lehetne e szigorítani a regelést (legalábbis a piaci használatra), pl. egy meghívós módszerrel. Csak meghívni lehet valakit a piaci részre bizniszelni, meghívót pedig csak bizonyos szint felet kapna az ember (senior tag stb..). És ha bármi bizonyított gáz van a sráccal visszavonni de csak az üzletelési lehetőségét. Újra regisztrálni üzlet céljából nem tudna, tehát meg van oldva. Ráadásul ha valaki meghívót ad valakinek, akkor azért csak ismeri annyira hogy egy teljes nevet (esetleg címet is) tud róla és nem csak egy nick név mögé rejtőzött 14 éves suhanc, akinek anyuka/ apuka nem ér rá eldádázni a seggét.
Persze persze könnyű más f... val verni a csalánt, hisz nem nekem kéne vele dolgozni... másrészt pedig ahogy Realradical említette már egy másik topikban érthető, hogy a piac csak egy "szükséges rossz", hisz már csak a jellegéből adódóan is magában hordozza a csalás lehetőségét. Az emberi szemétség és leleményesség együtt pedig "csodákra képes", ahogy a mellékelt "ábra" is mutatja és ezzel szinte semmit sem lehet tenni. Aki itt akar üzletelni annak tudni a kell hogy ez veszélyes. (picit olcsóbb viszont sokkal veszélyesebb!!!!!) Hiába utalsz előre, küldesz csomagot előre valakinek mindenképp meg kell bíznia a masikban (hacsak nem személyesen találkoztok) ergo azt az embert át lehet verni. no mindegy csak egy ötlet volt.
B.

(#5674) PazsitZ válasza balazs_t (#5673) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ilyen rendszer nem hiszem, hogy egyelőre megvalósulna.
A rang szerinti üzletelés rossz, mert aki csak üzletelni jár ph-ra az nagyon nehezen éri el a pl. a senior rangot.
Minden esetre, ha látsz egy ajánlatot ellenőrizd nincs-e ebben a 2 topicban: [link] [link] továbbá itt található egy fekete lista: [link]
Ha nem szerepel a fentiek között, akkor remélhetőleg korrekt eladóval/vevővel állsz szemben.
Továbbá ha szerepel itt a neve: [link], akkor már van "referenciája", hogy megbízható.

Ezen túl van egy globális kereső is: [link]. Itt összesítve van mind a pozitív, mind a negatív értékelés

- http://pazsitz.hu -

(#5675) uwel3168 válasza PazsitZ (#5674) üzenetére


uwel3168
csendes tag

balazs_t felvetésével egyet értek én is, bár már szerintem annyi is elég lenne ha az oldal azt is számolná hogy hány napot/vagy órát tölt itt az illető. Én általában úgy szoktam nézni azt hogy kivel üzletelek hogy megnézem az adatlapját mikor reggelt, ha már itt van egy éve két éve....., akkor valószínűsíthető hogy a nevét nem fogja ,,elrontani,, egy pár ezres tétellel, de emögött ott van az is hogy azt nem tudom megnézni mikor volt itt utoljára.
Vagyis tudom azt kiírja de lehet hogy reggelt 2004 be aztán utána csak 2006-ba majd 2008 ba járt itt 2 percre.

(#5676) Str8 sk8r válasza balazs_t (#5673) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ez kicst átcsúszott egy másik topic-ba,de[ITT] is erről OFF-oltunk... :B ...

...MODER-eknek:bocsi a totyik szétoffolásáért...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5677) Shrike7973 válasza uwel3168 (#5675) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Ugyanezt a problemet vetettem fel: 5669#.
Kéne valami számláló.

(#5678) balazs_t válasza Str8 sk8r (#5676) üzenetére


balazs_t
tag

igen igen elnézést de visszaolvastam a "rosszpontos" topikban és láttam hogy van ez a topik és ide talán jobban passzol, ezért ide is átírtam... bocsi

(#5679) beeeeerka


beeeeerka
tag

Sziasztok,

Lehet, hogy már kérdezték, de nem tudok mindent végigolvasni ...

Miért van az, hogy ( egy héten akár több alkalommal is előfordul )
nem tudok belépni a PH!-ra ? Nagyon bosszantó ...

Üdv: B.

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#5680) Winner_hun válasza beeeeerka (#5679) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a böngésző cookie-jait.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5681) joergie


joergie
őstag

apró topikok létrehozójának szerkesztési lehetőségéről volt már szó? mármint nem a hirdetés, hanem a topik része. újoncok(és nem újoncok is) hajlamosak rendre telecsinálni más hirdetését, általában nem építő jelleggel.

illetve hogy legyen e egyáltalán a hirdetéshez topik :U

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5682) yash


yash
senior tag

Pantherrel való konzultációm után a következő ötletet(javaslatot szeretném feltenni ide:

Sokszor van az, hogy fórumokba írok, és sokszor azért térek vissza, hogy lássam, kik válaszoltak a hsz-omra. Csakhogy, van amikor többszáz hsz érkezik (akár fél nap alatt is több tíz), ezért lehetetlen nyomon követni, ki kinek válaszolt. Nincs ilyen rendszer vagy én nem tudok róla? Esetleg lehetne átrni úgy a motort, hogy beletenni egy (pl. legördülő listába) egy szűrőt, ahol a NEKEM VÁLASZOLTAK menüpont lenne elérhető? Ennek hatására, csak azok a hsz jelennének meg az adott fórumban, akik a nagy masszában nekem címezték a hozzászólásukat... remélem mindenki érti miről van szó, de azért írok egy példát:

(#87) Panther válasza yash (#75) üzenetére:
Bla-blabla...

(#78) Racecam válasza yash (#75) üzenetére:
Ble-bleble...

Na valami ilyesmi szerintem rendkívül hasznos lenne a motorba! Nem tudom mennyire nehéz megvalósítani PHP meg SQL alapú motorral (azt hiszem ezzel dolgoztok), én csak kicsit értek hozzá, de szerintem annyira nem lehet nehéz, csak egy extra SELECT lenne, meg kicsi mókolás a PHP kódban... ha már egyszer az adatbázis eltárolja, ki kinek válaszolt, akkor gondolom ez is megvalósítható lenne.

(#5683) Winner_hun válasza yash (#5682) üzenetére


Winner_hun
félisten

És az olyannal mit csinálsz, amikor valaki egy hozzászólásban ír több hozzászólásra választ? Mi van, ha épp abban van a megoldás és azt azért nem látod, nem arra válaszoltak? Meg mi van, ha valaki nem használja a válasz gombot?
Amúgy volt már ez itt feldobva, majd kiderül lesz-e belőle valami.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5684) yash válasza Winner_hun (#5683) üzenetére


yash
senior tag

Panthernek is ezzel akadtak nézetbeli problémái, erre pedig ez a válaszom: ha nem használja a válaszol gombot, akkor van olyan hülye, hogy ne legyen fontos neki 1 millió forint :) (erre írtam egy almafaültetéses példát, ha érdekel majd bemásolom). Másrészt meg SQL-ben lehet több mező tartalmára is keresni.. pl HSZ sorszám -> kinek + szövegmező containing "szó" ahol szó=<név>. Lehet ezt finomítani, első körben szerintem sokan beérnék egy ilyennel is... másrészt ha vki nem veszi észre a választ, akkor nem volt annyira fontos neki, hogy visszaolvasson. Szűrőnek viszont hasznos lenne mindenképpen! Info-szűrésre kiváló lenne... úgyis nagy az info-tömeg-nyomor!

[ Szerkesztve ]

(#5685) Ndruu válasza yash (#5682) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak egy felvetés:
Pl. 100-asával listázod ki a hozzászólásokat a topikokban, feldobsz egy kérdést és várod a válaszokat. Közben eltelik pár óra (esetleg nap) és a topikba érkezik 190 új post. Ez jó esetben két oldalra kifér (100-as listázással).
Semmi más dolgod nincs ilyenkor, csak beírni a keresőbe (Ctrl + F) válasza yash és (Opera esetében) a találatok sárgával kiemelődnek, könnyen végig lehet görgetni rajta.
Így a motort sem kell átírni... Egyszerű és két három kattintással végig is lehet olvasni a válaszadók reakcióit.

Harrrr!!!!

(#5686) Pompi válasza yash (#5684) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én jó ötletnek tartom, egyelőre akár úgy is, mint a keres.php?suser=User -es keresést, csak itt nem az adott User által írt hozzászólásokat hozná ki, hanem az adott Usermek írt válaszokat.
Ezek után még lehet egy keresést indítani a gyorskeresőben User nevére és akkor az is kiderül, hogy valaki válaszolt-e neki "csomagban". Ebből kimarad az aki nem használta a válasz gombot és a címzett nevét sem írta oda, de hát ez egyrészt nem jellemző, másrészt nincs az a módszer a manuálison kívül amivel ki lehetne szűrni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5687) yash válasza Ndruu (#5685) üzenetére


yash
senior tag

A 100-as listázás sokkal inkább megterhelő a net és a szerver számára is, mintha csak az index-ek között kellene keresgélnie! Azon kivül időigényesebb a felhasználó számára is, és nem mindenki ért hozzá... azon kivül, pont, hogy a keresett információ megtalálására irányuló gyorsítás lenne a lényeg, és nem az, hogy szerencsétlen user gombkombinációkba és színezésekbe essen.. másrészt, ráadásul a keresett szavak az oldal alján színeződnek ki általában, ezért még görgetni is kellene... meg lapozni, mint ahogy írtad is... ez így már nem kicsit hanem nagyon sok munka!! ;)

(#5688) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

No mi újság kérem? Valami vélemény az öteltemről?
Mivel lehet hírlevélt kérni a topikokról, arra gondoltam, hogy miért ne
lehetne rss-t beállítani? :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5689) Korcsii


Korcsii
őstag

az előbb támadt egy ötletem... bár lehet szervergyilkos lenne...

itt van ez a rengeteg ember, és ez a rengeteg topic, ami programokról szól, illetve a hardverekhez tartozó (illesztő)programokról, akkor miért ne lehetne megoldani, hogy valamilyen úton módon egy user küldhessen egy körlevelet (privi/email) xy program frissítéséről, ha valaki (a mostani kedvencekhez hasonlóan) megjelöli az adott témát...
esetleg egy moderátor jóváhagyása után, hogy azért ne spam legyen belőle...

így nem kellene minden nap több száz hozzászólást átolvasni egyes témákban, hogy értesüljünk új frissítésekről, javításokról...

lehet hogy hülyeség, csak gondoltam megosztom veletek az aktuális agymenésem...

(#5690) Gregorius


Gregorius
őstag

Van valami különösebb oka, hogy nevezett cikkben a flash anyag helyett egy meglehetősen puritán linket kapok az arcomba, hogy szerezzem be a flash playert? Az adobe szerint a flash plugin gond nélkül működik, az egyetlen különlegesség a rendszeremben, hogy x64-es windows fut (de az IE7 az x86 módban fut).

(#5691) Gregorius válasza Gregorius (#5690) üzenetére


Gregorius
őstag

Elnézést, most vettem észre, hogy a kérdéses elem IFrame-ben van, innentől kezdve a PH! hatáskörén kívüli a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#5692) beeeeerka válasza Winner_hun (#5680) üzenetére


beeeeerka
tag

Szia,

"Töröld a böngésző cookie-jait.": OK, ezt már megtettem, de tegnap ismét nem engedett belépni. Akkor megint töröltem a Qkikat, de továbbra sem tudtam belépni.

Az az érzésem, hogy lehet itt valami más gyíkja is a dolognak, mit gondolsz ?

Üdv: B.

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#5693) Winner_hun válasza beeeeerka (#5692) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom mi lehet akkor.:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5694) beeeeerka válasza Winner_hun (#5693) üzenetére


beeeeerka
tag

Sziasztok,

Még valaki tudna erre gombot varrni ?

Üdv: B.

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#5695) doc


doc
nagyúr

Racecam - teljesen jogosan - ide iranyitott
szoval: valamit jo lenne tenni azok ellen, akik beregisztralnak, valami "latszat-postot" tesznek, amibe beleraknak valami idiota reklam-linket

valamelyik topicban volt egy otletem erre, nevezetesen hogy lelkes ujonc rang alatt ne lehessen url-t postolni
persze ennek a szurese nem feltetlenul trivialis, de mondjuk a (whitespace-ekkel tarkitott) "www" meglete valahol a szovegben mar eleg gyanus, talan nem erne meg nekik beregisztralni, meg azzal buveszkedni hogy atzavarjak a szuron a spam url-t
de ez csak egy otlet, igazabol 100% megoldast nem tudok...

(#5696) janos1988


janos1988
addikt

Mi van a Ph!-val? Mar egy jo ideje delutanonkent elegge belassul. Szervezzunk gyujtest jobb vasra es tobb savszelre?:)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#5697) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

- Szerintem nagyon hasznos lenne, ha minden témának lenne egy GY.I.K. része, ami mondjuk a fejléc sorból elérhető lenne, sőt a topikok listázásánál is lenne egy erre szolgáló ikon, vagy link. Lehetne akár ez az első hozzászólás is, csak kezdőknek érthetőbb talán a GY.I.K. kifejezés.
- Ezen kívül azt is hasznos lenne, ha minden hozzászólás fejlécében lenne egy szám, ami az adott hsz-re érkezett válaszok számát jelentené, és rákattintva megjelennének a válaszok. (az "üzenetére" és az "Új" szó között éppen van hely neki)
- áttekinthetőség szempontjából nehezebb megoldani, de az sem lenne haszontalan, ha egyszerre több ember hozzászólására is lehetne válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5698) Lenry válasza Bici (#5697) üzenetére


Lenry
félisten

- az elsőt megoldjuk anélkül is: amelyik topiknak fontos infó van az első hsz-ében, annak erre való utalás van a címében
- nem is tudom... pontosan milyen apropóból lenne szükséged egy ilyen funkcióra? :U
- most is lehet... én olyankor félkövérrel beírom az illető nevét, és utána a neki szóló üzenetet... ugyanúgy észre veszik...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5699) Bici válasza Lenry (#5698) üzenetére


Bici
félisten

Oké, hogy megoldható most is, de azért sztem nem gáz, ha fejlődik a fórum. :U Ahogy javasoltam, szerintem kényelmesebb és gyorsabb lenne.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5700) VladimirR válasza Lenry (#5698) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"- nem is tudom... pontosan milyen apropóból lenne szükséged egy ilyen funkcióra?"
pl mert nemelyek imadjak f*sni a szot, igy ha nem nyomkodom ketpercenkent az f5-ot, hanem mondjuk csak masnap nezek ra ujra a temara, lehet van ujabb 200 post

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.