Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Következőt tapasztalom néhány napja: ha a LOGOUT-ról kattintok fent az IT CAFÉ-ra, akkor a MOBILARÉNA oldalára jutok, ha ott kattanok a Café linkjére, akkor meg a FOTOTREND-re; onnan a Café linkje már jó. Ez bug vagy feature? :)

https://www.coreinfinity.tech

(#5952) philoxenia válasza sh4d0w (#5951) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mielőtt kattintasz, nézd meg mit ír ki..... Átalakulunk egy kicsit, közben előfordulnak ilyen anomáliák...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5953) Ramius válasza sh4d0w (#5951) üzenetére


Ramius
őstag

#5923 -> #5926
(Ctrl+F5 a megoldás)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5954) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

philoxenia, ramius: köszönöm.

https://www.coreinfinity.tech

(#5955) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Az iGoogle kezdőlapomra nem tudom feltenni a Logout-os híreket, újdonságokat. Csak PH!, IT café és Mobilarena verzió van. Elképzelhető, hogy ez a jövőben kibővül a Logoutra és a Fototrendre is?

E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5956) sgergi válasza Winner_hun (#5948) üzenetére


sgergi
veterán

Ezt én is támogatnám. :K

(#5957) Sirandrish válasza Winner_hun (#5950) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah..az nem lenne rossz...pl engem a Foto meg IT.Cafe témák nem igazán érdekelnek...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5958) 7 válasza Eastman (#5955) üzenetére


7
addikt

Mi sem egyszerubb. Csak meg kell talalni hozza a megfelelo linkeket, es meg is van. Tessek:

Provardver: [link]
Mobilarena: [link]
Mobilearsenal: [link]
IT cafe: [link]
Logout: [link]
Fototrend: [link]
Gamepod: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5959) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok!

A HardverAprón eladtam és vettem már pár dolgot, és mivel van pontozás, de jutalékot nem kell fizetni, ezzel gondoltam, hogy meglepem a http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ oldalt, mivel nem csak PH-s tagokat értékelünk ott:

[link]

Remélem nem lőttem nagyon mellé a topik választással, nem tudom, ki az illetékes ez ügyben. :(

(#5960) samfishR


samfishR
senior tag

Nem tudtam h hol kérdezzem, de szerintem ez a legjobb hely. Nektek is lassú mostanában a PH! lapcsalád? Nekem kb ezen a héten mindent olyan lassan hoz be.. nagy ritkán bejön a tartalom azonnal, de amúgy elég sokat kell várni, gyakran timed out. Minden más oldalt szokott gyorsasággal hoz be a böngésző (FF). Előre is kösz!

Üdv

(#5961) ádyz válasza samfishR (#5960) üzenetére


ádyz
addikt

A webserver nem birja, hamarosan csere lesz.

(#5962) samfishR válasza ádyz (#5961) üzenetére


samfishR
senior tag

megnyugodtam, kösz.

(#5963) ádyz válasza samfishR (#5962) üzenetére


ádyz
addikt

Nincs mit. :) Ez a gond sok mindekinek van... ;)

(#5964) Ndruu válasza mhorvat (#5959) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A phmegbizhatosag.atw.hu oldalt nem a PH üzemelteti. Az oldal alján látszik is, hogy Realradical csinálta a honlapot, úgyhogy szerintem nála kell érdeklődni.

Harrrr!!!!

(#5965) Eastman válasza 7 (#5958) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm szépen! :R

Üdv: E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5966) mhorvat válasza Ndruu (#5964) üzenetére


mhorvat
senior tag

Megteszem. Azt tudom, hogy nem a PH! üzemelteti, csak gondoltam, hogy mivel PH! tagok csinálják, van valami kötődése ezen fórumrendszer moderátorainak vérvonalához. Sebaj, még egyszer köszönöm az infót!

(#5967) mhorvat


mhorvat
senior tag

A lapok (illetve fórum topikok) aljára nem terveztek egy "Ugrás az oldal tetejére" funkciót esetleg? Oda, ahol az oldalt választjuk ki (pl. 3500-3550. hsz).

(#5968) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Remélem jó helyen kéregetek :DDD
Szóval régebben csináltam a HáttérkéPH! totyikot és akkor valamelyik modi (ha szükséges utánaolvasok, hogy ki) azt ígérte nekem hogy kapok PH logót amivel már lehet dolgozni.
(nem kaptam)
Szóval ha lenne szives valaki és küldene nekem azt megköszönném :R :R

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5969) Bordoi válasza mhorvat (#5959) üzenetére


Bordoi
őstag

mivel nem csak PH-s tagokat értékelünk ott:

Az mit jelent, hogy nem csak PH-s tagokat értékelnek?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5970) mhorvat válasza Bordoi (#5969) üzenetére


mhorvat
senior tag

Javíts ki, ha tévedek, de ahogy én néztem a HardverAprón mobiltelefonokat is adnak-vesznek, hogy csak egy példát mondjak. Így akkor a Mobilarénás tagok máris ki vannak rekesztve? De semmi konkrétum, csak gondoltam, hogy ha már megalakult a HardverApró, akkor Hardverapró logo legyen és ne PH!. Ez gond? :F

(#5971) Bordoi válasza mhorvat (#5970) üzenetére


Bordoi
őstag

Lehet újat mondok, de a Mobilaréna is a PH. család tagja. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5972) mhorvat válasza Bordoi (#5971) üzenetére


mhorvat
senior tag

Értem, tehát a ProHardver!-ből fejlődött ki minden? Tudod, az ember akkor nézi meg először, meddig áll el a tej, amikor nem finom. :B De azért a fejlécben nem baj, hogy HardverApró szerepel gondolom. Vagy igen? :F

(#5973) Bordoi válasza mhorvat (#5972) üzenetére


Bordoi
őstag

Természetesen nem.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5974) mhorvat válasza Bordoi (#5973) üzenetére


mhorvat
senior tag

Rendben! :R

(#5975) barnam_


barnam_
nagyúr

Az jutott eszembe, hogy jó lenne ha lenne egy Spoiler tag, amit használva egy szöveg részlet csak akkor lenne látható ha rákattintunk a Spoiler feliratra. Filmek esetén hasznos lehet, hogy még annyi se derüljön ki belőle, mint amennyit egy pillantás alatt el lehet olvasni :)

(#5976) TazLeacher válasza barnam_ (#5975) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt támogatnám én is. Bizonyos forumokon ez úgy van megoldva, hogy csak úgy lehet elolvasni, ha kijelölöd az egérrel. Bár ez itt nem tudom, hogy mennyire lenne megoldható a sok színű háttér miatt.

MÁS:
Nagy macera lenne, ha az adatlapon a "Cuccok" rész 3 érszre lenne osztva? Valahogy így:
Konfiguráció:
Mobil:
Fotó:

És mindenhova be lehetne írni a cuccokat. Örömmel vettem, hogy a Fotós részleg ig új kis oldalt kapott. Bár nagyon nem érdekel, de vannak sokan, akiket ez mozgat és így egyre népszerűbb a lapcsalád. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5977) jorden06


jorden06
senior tag

Sziasztok!

Egy apró észrevétel az oldallal kapcsolatban: minden nap este ~7 órától teljesen belassul a Prohardver lapcsalád. Szervergondok vannak? Várható javulás? Vagy nálam van a baj?

(#5978) PazsitZ válasza jorden06 (#5977) üzenetére


PazsitZ
addikt

(#5979) Pubszon válasza jorden06 (#5977) üzenetére


Pubszon
veterán

Állítólag leállt vagy meghibásodott egy webszerver.
De hogy mikor fog helyreállni, az engem is érdekelne. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5980) jerry311


jerry311
nagyúr

Azt lehetne, hogy a régi RIOS3/4 linkek át legyenek konvertálva RIOS5-be?
Belefutottam ma egy-két régi linkbe, ami topic ID-ra mutat, nem névre. Nyilván nem is működtek... :(

(#5981) Eagl3


Eagl3
veterán

Üdv.!

Lehet, hogy felmerült már, az is lehet, hogy marhaság, de azon gondolkodtam, hogy ugye minden topicon látni a "főoldalon", hogy ki írt be utoljára.
Na most nem lenne jobb ha az szerepelne itt, ami szám szerint ugyan nem az utolsó helyen van, viszont később szerkesztette a hozzászólást.

Szerintem így könnyebben észre lehetne venni, ha esetleg valaki utólag válaszolt egy azután következő hozzászólásban és nem siklana át rajt az ember.
Remélem érthető, hogy mit akarok mondani :)

[ Szerkesztve ]

(#5982) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Üdv!

Van a címlapon a percről percre ablak. Ott a hírek többségét közvetlenül el lehet érni a linkre kattintva, de az IT café-s hírek mind a http://itcafe.hu/index.html-re mutatnak. Sokszor nem is olyan egyszerű megtalálni az adott hírt az oldalon.

Nem lehetne hogy azok a linkek is a cikkre mutassanak, és ne a főoldalra?

(#5983) PazsitZ válasza CounterBoci (#5982) üzenetére


PazsitZ
addikt

Koncepció (bár nem értem konkrétan miért?), direkt van így, ergo nem hiszem, hogy visszaváltoztatnák.

- http://pazsitz.hu -

(#5984) CounterBoci válasza PazsitZ (#5983) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Mindenesetre nem értem a logikát benne, hiszen úgy kell keresgetni a hírt.

(#5985) PazsitZ válasza CounterBoci (#5984) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mondjuk igen, feltehetőleg pont ez lehet az egyetlen számomra reálisnak tűnő cél, hogy át kell nyálaznod az egész oldalt, de minimum egy címlapot. (vagy a címlapos hirdetések miatt fontos, vagy simán, hogy többet cikkcímet olvass át vagy mindkettő)
Bár ez számomra inkább visszatetsző. :F De szerencsére én még egyszer nem használtam azt a részt (azaz de, egyszer kipróbáltam, mikor szóba került, hogy jéé, tényleg) :DDD

Halkan sugok :) : Használj RSS-t az eddig hál' istennek nem a címlapra dob :U

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#5986) CounterBoci válasza PazsitZ (#5985) üzenetére


CounterBoci
senior tag

:R Még halkabban mondom, hogy AD blockert használok, úgyhogy reklámozhatnak bármit, azt vizuálisan nem fogom érzékelni :DDD Kicsit kopár is lett a címlap, de nekem sokkal barátságosabb.

(#5987) Grisa_kvr


Grisa_kvr
tag

Houston, baj van! Spam jön a PH rendszeren át valahogy. Ma jött egy ilyen szövegű e-mail nekem:

Dátum 2008. december 16., kedd, 23:50:33
Feladó Cynthia Soulmate <cynthiasoulmate@yahoo.com>
Címzett ******@*******.hu
Tárgy Keresek: Acer Travelmate c110 alkatrészeket

Dear seller,
My name is Mrs cynthiasoulmate presently in Canada,I am
interested in Buying your item which i saw on I want the item
urgently for my son as a Xmas gift who is study in west African and i wil
like to known the total cost of the item including the shipment cost via EMS/
dhl speed post as I am willing to do this fast due to the urgently needed. I
will to make the payments (via Bank to Bank Transfer).Let me know the total
units which you have in stock for sale OK I await your soonest response in English for
further conversation to cynthiasoulmate@yahoo.com

Szóval a mail "csak védett formá"-ját valahogy javítani kéne, mert elég egyértelmű, hogy az apróhirdetésemen át jött a cumó.

(#5988) FTeR


FTeR
addikt

nemtom ez-e a jó hely, de nem kívánok többet foglakozni az üggyel, szal:
az intel reklám (vmi szerver garancia) ami a cikkek elején van, 60+% procit eszik. ha kigörgetem, akkor visszaesik 5%-ra.

vista ie7 és fx3 is. utóbbiban hullámokban felugrik 80 fölé is.

az akkumnak nem tesz jót...

[ Szerkesztve ]

(#5989) Wyll válasza FTeR (#5988) üzenetére


Wyll
őstag

Az jutott eszembe, hogy csak... mittomén, egy pár napra nem lehetne valami speckó karácsonyos szmájlit beiktatni a rendszerbe?
Nem gond ha nem, azt is megértem ha túl nagy macera, vagy más ellenjavallata van, csak ötlet volt :B

*hopp, véletlenül válasz lett, sry

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5990) barnam_ válasza Grisa_kvr (#5987) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az email cím nyilvános, úgyhogy nagyon könnyen jöhetnek spamek.

(#5991) PazsitZ válasza barnam_ (#5990) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nyilvános, de robotok elől azért el van dugva. Tehát valóban nem lehetetlen spam-et kapni, de tömeges üzenetekhez innen emailt gyűjteni nem olyan könnyű.
Pl. nézd meg az adatlapod forrását

- http://pazsitz.hu -

(#5993) Grisa_kvr válasza PazsitZ (#5991) üzenetére


Grisa_kvr
tag

Hát akkor a roboték megtanultak javascriptül. Mondjuk első körben már azt nem értem, hogy minek kell kidobni a teljes mailcímet? Aki akar, elér privátban, ha meg valami nagyobb disznóság van, a moderátorok lekérik az adatbázis mélyéről. Legalább lehetne olyan lehetőség, hogy ne jelenjen meg a mailcím.

(#5994) TazLeacher válasza Grisa_kvr (#5993) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jogosnak tartom. Én sem bánnám, ha nem lenne kötelező a nyílt e-mail.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5995) PazsitZ válasza TazLeacher (#5994) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én elégedett vagyok a gmail spam szűrőjével.

Onnantől pedig ,hogy belepakolja a spam mappába automatikusan, nem túlzottan érdekel, hogy napi egyet kapok vagy 500at :F ...

- http://pazsitz.hu -

(#5996) TazLeacher válasza PazsitZ (#5995) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem spec nem a spam-el van a bajom. Egyszerűen nem biztos, hogy mindenhol nyilvánossá akarom tenni a mailcímem, hogy minden jött-ment láthassa. Ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5997) barnam_ válasza PazsitZ (#5991) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ilyen mélyen nem ástam bele magam, nekem csak az látszik hogy ha nem vagyok bejelentkezve, akkor is látom a mailcímem.
Most új lett a mailcímem, kíváncsi leszek mennyi spam jön, mert ezt a címet nem adom meg máshol.

(#5998) Viszlát


Viszlát
addikt

Üdv!

Arra gondoltam - lévén, hogy folyamatos probléma Logouton a címlapra kikerülő írások szívonvala -, hogy ha megoldást nem is, de talán kis javulást eredményezne ha át lenne fogalmazva új írás készítésekor a személyes blog leírása.

Jelenleg ugye ez látható:

Ha inkább csak magadnak és szűk baráti körödnek vezetsz blogot ide klikkelj, ekkor ugyanis az írás nem kerül címlapra, se a közös listákba, csak a saját oldaladon lesz elérhető.

Belegondolva kissé olyan érzetet kelt - főleg az újoncokban akik nem ismerik még az oldal szerkezetét és nincsenek tisztában a fogalmakkal -, mintha egy abszolút láthatatlan helyre kerülne a bejegyzés. Talán emiatt kattintanak sokan a címlapos írásra.

De, hogy ne csak okoskodjak, egy javaslatom is lenne:

Akkor válaszd ezt a lehetőséget, ha magadnak, vagy szűk baráti körödnek vezetsz blogot, esetleg szeretnél valamit megosztani a nagyérdeművel, de írásod nem teljesíti a címlapra kerülés feltételeit.

V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5999) philoxenia válasza Viszlát (#5998) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az sem volna baj, ha méretileg is korlátozva lenne, mondjuk ne öt-hat sor legyen egy címlapos írás...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6000) Viszlát válasza philoxenia (#5999) üzenetére


Viszlát
addikt

A terjedelem alapvetően nem jelent semmit, lásd a legutóbbi példát, a szilveszteri smses "írást". :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.