Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Gurulunk, WAZE?!
- Szellem.: ATK Blazing Sky X1 V2 Extreme 2.0. Tényleg 2.0-a!
-
LOGOUT
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
bostone
addikt
válasz
nikilauda
#47234
üzenetére
Az általam említett típusok közül mindegyik elérhető itthoni műszaki boltokban, magyar kiosztással, 10 és 20 ezer között. Matricázni sem kell.
Hátrányuk, hogy az “Ú”, “Ű” és az “enter” gombok keskenyebbek.
A K400 Plus-on a beépített touchpad jobb kézre esik. Nekem ezt ajánlották legtöbben sok évvel ezelőtt droidhoz, de almával is működik.
A K220 mellé jár egér is.
USB-A dongle jár mindkét csomag mellé, tehát csak ezen keresztül képes csatlakozni a tablethez, a fiókban keresni kell egy A-C átalakítót.@Cyberbeni:
Én nem igazán foglalkoztam mélyrehatóbban a témával. Mivel hosszabb szövegbevitelre már nincs szükségem, ezért a billentyűzet sem mindennapi vendég az asztalon. -
bostone
addikt
válasz
nikilauda
#47230
üzenetére
Logitech K400 Plus vagy Logitech K220 nálam működött. Azt hiszem a hosszú “í” és a “0” gomb volt probléma, amire talán megoldás is született, de ebben már nem vagyok biztos.
Szerintem bármelyik mezei billentyűzettel működik, hasonló feltételekkel.
Adapter vagy átalakító kelleni fog. -
szaszyka
senior tag
válasz
nikilauda
#37389
üzenetére
Pontosan. Értem én, hogy hiány van, de azért ez az elszállás az árakkal az aprón azért kicsit necces, főként a néhány évesekkel kapcsolatban.Ha valami bazinagy akcióban behúzná 2/3 áron, és úgy adná bolti ár alatt kicsivel, az még "érthető" lenne, de így azért már majdhogynem pofátlanság. Jó lesz ez a sima ipad a gyereknek tanulni, kicsit a digitális létet is, és pár évig biztos kiszolgál majd
Még van a telekomnál, és mintha a Miniből is láttam volna még most, ha valaki szeretne. -
milkabrams
őstag
válasz
nikilauda
#37015
üzenetére
Én meg bánkódik, mert a trémobilnál csak 64 gigás air4 volt, így egy csomó mindent felhőben kell tárolnom, meg ugye van egy rakás játék 10 giga környékén és egy rakás cad program...
Ui: kellene valami, ahol Szolid Edge modelleket tudok szerkeszteni és ugyan abban a formátumban elmenteni. Van ilyen? -
ferikek
aktív tag
válasz
nikilauda
#36915
üzenetére
Mivel kb csak netezsre meg mail meg onedrive hasznalom igy nem volt szuksegem erosebbre. Csak sajna 3 szerviznis javitotta es most ott vagyok h van egy keszulekhazam, no akku no kijelzo, igy vettem ipad 9-et.
csak erdekelt volna h valoban javithatalanok e ezek a keszulekek, es ha igen, minek vannak olyan szervizek akik ezt vallaljak, holott gyarira mar nem lehet ‘visszahozni’ -
nitro16
senior tag
válasz
nikilauda
#35905
üzenetére
Értem. Igazából ahogy írtam azért kezdtem el nézegetni az ipadaket mert sokat utazok pl: Vasárnap pihenő napon szólnak, hogy holnap kell menni wentworth london-ba majd délután szólnak, hogy menni kellene megoldani valamit Glasgow-ba vagy valami. És akkor aznap csak 10-12 órát utazok. De sokszor van, hogy naponta 2x2,5 órát utazok. És így a kocsiba/furgonba nem opció a laptop, ezért gondoltam, hogy esetleg egy tablet.
-
Feenyx
aktív tag
-
Gzolo
senior tag
válasz
nikilauda
#34814
üzenetére
Nekem K375 van, azért lett ez, mert Windows-os munkagéphez is használtam és van rajta numpad.
Billentyűzet: felfedeztem egy anomáliát - lehet csak nekem új. Egy ideje GBoard-ot használok, és most amikor a K375 csatlakozott, angol kiosztással gépelt csak a Logi. Semmilyen beállítás nem segített, Magyar, Qwerty, Abc, mind ugyanaz volt, se ékezet, 0 más helyen, stb, amit korábban kolléga is írt.
Mivel emlékeztem rá, hogy még 14.4-gyel jött a gép, akkor szuperül ment, nem hagyott nyugodni. A megoldás egyszerűbb volt, mint gondoltam:
A gyári IpadOs billentyűzetet behúztam első helyre a virtuális billentyűzeteknél, és rögtön helyreállt a hardware-s kiosztás. Szóval ha valakinek hasonló gondja van, mindenképp próbálja ki, mert megoldhatja ez a gondot.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mesterséges intelligencia topik
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Házimozi belépő szinten
- Projektor topic
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Eljött a CPU-k kora az AI-piacon
- Filmvilág
- Gitáros topic
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Szép állapotú Apple iPad Air 5 M1 64GB, Wi-Fi + Cell, 90% akku, 12 hónap garancia!
- Apple iPad A16 128GB, Wi-Fi, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Apple iPad Air 4 64GB Wifi eladó! Patika, 100% akku, 12 hó gari
- Apple iPad Pro 11 3rd gen. 2021, M1 128GB, Wifi + Cell, 99% akku, patika, 12 hónap gar.
- szinte új iPad (A16) (11. generációs) Wi Fi 128GB blue kék Apple garancia ajándék tok
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R5 2600 16GB DDR4 256GB SSD GTX 1060 6GB Formula Air Mesh G3 Chieftec500W
- BESZÁMÍTÁS! Philips 223V5LHSB2/00 22 75Hz FHD TN 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- MacBook Pro 14" 2024 M4 Pro 24GB RAM, 10 CORE CPU, 10 CORE GPU, 1TB SSD, Space Black 27% Áfa, 0459AR
- Alkalmi vétel! HP Omen 17! I7 12700H / RTX 3070Ti 8GB / 1TB Nvme SSD / 16GB DDR5 !
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
És Bt-s, nem kell a dongle-lel szenvedni.
. 9000 ezerért vettem még másfél éve valami akcióban.
