Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Apple Pencil2es helyett van jó alternatíva,vagy maradjak a megbízható gyárinál 39000ért 1év Apple garival?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#33902) tl-x válasza milkabrams (#33900) üzenetére


tl-x
őstag

Amit linkeltél az kifejezetten magic keyboardhoz van. Anélkül szerintem nem igazán jó mert elég vékony és az egyik oldala nyitott. Nem teljessen világos mit keresel. Vannak a Spigennek is kitámasztós tokjai és a Logitechnek billentyűzetes tokjai hátul kitámasztóval.

(#33903) tl-x válasza OCTAMD (#33901) üzenetére


tl-x
őstag

Hol kapható annyiért? Inkább 50k körül van. Ha komolyabban akarsz rajzolni vele pl procreate akkor csak a gyári. Én próbáltam párat (pl wacom bamboo)mind ott pihen a fiókban.

(#33904) OCTAMD válasza tl-x (#33903) üzenetére


OCTAMD
őstag

39000 itt az oldalon a bontatlan 1év apple garis,50ért felejtős lenne

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#33905) milkabrams válasza tl-x (#33902) üzenetére


milkabrams
őstag

Előlap nélküli, merev kissé gumis tokot kitámasztóval.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#33906) tl-x válasza OCTAMD (#33904) üzenetére


tl-x
őstag

Annyiért jó vétel. :DD

(#33907) OCTAMD válasza tl-x (#33906) üzenetére


OCTAMD
őstag

Akkor marad a gyári 39000es

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#33908) tl-x válasza milkabrams (#33905) üzenetére


tl-x
őstag

Ki lehet kapcsolni, hogy ne érzékelje a nyitást/csukást.

[ Szerkesztve ]

(#33909) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Az mitől lehet, hogy a Sanlepus Pencil fel van töltve világít is a kék led rajta, dolgozom vele s egyszer csak kikapcsol, elveszti a jelet az iPaddal?

(#33910) R a y válasza HoppMaster (#33909) üzenetére


R a y
senior tag

Nagyon érzékeny a kapacitív kapcsolója... ha egy picit feljebb fogod meg, és a bőröd hozzáér a végéhez, már kapcsol is ki.. Ez az egy hátránya..

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#33911) moleculez válasza R a y (#33910) üzenetére


moleculez
veterán

Raknék ida vmi matricát/cigcallagot.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33912) HoppMaster válasza R a y (#33910) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Az hol helyezekedik el az a kapcsoló?

(#33913) R a y válasza HoppMaster (#33912) üzenetére


R a y
senior tag

Hát a tetején, te hogy kapcsold be? :DD

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#33914) HoppMaster válasza R a y (#33913) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Én ezt be se kapcsolom egyből csatlakozik az iPadhoz, csak random elveszti a jelet.

(#33915) HardRic


HardRic
addikt

Redditen egy srácnak már megjött az új 12.9 Pro.
A kommentek közt sok tapasztalatot leír, videók is vannak. Epic lett az új kijelző.
[link]

(#33916) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Szeretnék iPad választásban segítséget kérni tőletek.

Edzőterembe sorozatozásra (kardió edzés közben), illetve otthoni internetezésre szeretném leginkább használni.
Nem tudom, hogy melyik verziót lenne érdemes megvásárolni.
A méretet sem tudom. Elég lehet egy Mini vagy jobb ha nagyobb a kijelző?
Ha lenne Mini teljes kijelzővel, akkor talán az lenne a tökéletes, de ugye az még sajnos ilyen még nincsen a piacon.

Köszönöm szépen.

(#33917) Gzolo válasza HoppMaster (#33914) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ez fura, mert nálam nem reagál semmit az iPad ha nincs bekapcsolva a Sanleplus.

(#33918) V.Stryker válasza smallmer (#33916) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Erre én egy sima 8-ast vennék, ami most a legalapabb. Volt Minink, de az valahogy nekem nem jött be.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#33919) Maxxy10 válasza HardRic (#33915) üzenetére


Maxxy10
addikt

Élőben már én is láttam az új 12.9-est. Az a kijelző tényleg nagyon ott van :K Viszont ebben az árban inkább egy MacBook Air-t vennék.

(#33920) bostone válasza smallmer (#33916) üzenetére


bostone
addikt

10 alatti kijelzővel droidon sem nagy a választék.

Az új pro és az új air modellek háza kevésbé áll ellen a behatásoknak. Egy normál 8-as masszívabb, ami nem mindegy, mivel hordozva lesz az eszköz.

A videókhoz, amennyiben stream-ről beszélünk szintén elég a 8-as, de nem rossz választás a 7-es sem.

32-es alap tárhellyel a letöltéseket mellőzném.
Egy teljes évad 10-20Gb-ot is megehet.

(#33921) smallmer válasza V.Stryker (#33918) üzenetére


smallmer
őstag

Mi volt a gond a Minivel? Most kicsit jobban hajlok afelé.
Az a helyzet, hogy van egy Macbook Pro laptopom is, így tényleg csak útközben használnám ezért gondolkodtam el a Mini vásárlásán. Hardverben, kijelzőben melyik lehet a jobb az iPad 8 vagy a Mini?

@bostone köszönöm szépen!

(#33922) Sgr_A válasza smallmer (#33921) üzenetére


Sgr_A
addikt

Hardverben ugyan az
kijelzőben meg alap tárhelyben jobb a mini

(#33923) Thewent12 válasza Maxxy10 (#33919) üzenetére


Thewent12
aktív tag

+1

szerintem tenyleg csak egy nagyon szuk reteg hasznalja ki a nagyobbik prot. 400e korul en is ezerszer inkabb az uj MBA-t valasztanam most is, bar mikor megvettem meg nem volt kint az uj ipad. Valoszinuleg valtok majd a 11’ pro-ra, de meg nem tudtam meggyozni magam, hogy miert is kene levaltanom a 2018-as prot. Amire hasznalom a fele ereje is eleg lenne, inkabb csak a kivancsisag hajt.

(#33924) V.Stryker válasza smallmer (#33921) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nekem a mérete olyan pont semmilyen volt. A 10-es nekem tökéletes. De különbözőek vagyunk. Szerintem menj be valami áruházba, többnyire ki vannak állítva és nézd meg, hogy melyik jön be jobban.

A 32 giga nem sok, de ha netflixezel vagy hbo go, akkor ha azokon keresztül töltessz le egy egy évadot, akkor nem vészes.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#33925) HardRic válasza Maxxy10 (#33919) üzenetére


HardRic
addikt

Kell a ....... macbook 😀 Amúgy hol? Ki van már valahol állítva?

(#33926) Maxxy10 válasza HardRic (#33925) üzenetére


Maxxy10
addikt

Annó én is azt mondtam de most 100e forintèrt sikerült szerezni egy 2017-es MacBook pro-t. Nagy a szerelem. Nálam eldőlt, hogy megy a MacBook+ iPad Air 3 és veszek egy M1 MacBookot majd.

Apple store, London. Új iPad és Mac is kivolt állítva. Mindkettő lenyűgöző :K

(#33927) HardRic válasza Maxxy10 (#33926) üzenetére


HardRic
addikt

Akármekkora az a touchpad, nem tudok rajta Procreate-ezni az ágyban. A rendszert meg nagyon-nagyon nem szeretem. De persze mindenki használjon amit akar. Az lenne a baj, ha nem lenne választási lehetőség.

Wow, hát nem mostanában járok Londonban. Amúgy érdekes, hogy ennyire felrobbant Redditen, hogy megjött egy valakinek, de egy Store-ba lefotózni nem mentek még be emberek. Mondjuk lehet, hogy azért mert egy kivilágított boltban mindegy hogy XDR a kijelző vagy sem.

(#33928) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Gondolom nincs olyan app, amivel az androidos telefon is szinkronizál iClouddal?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#33929) tl-x válasza milkabrams (#33928) üzenetére


tl-x
őstag

Ha gmailt használsz mindkettőn a névjegyzék miatt és mondjuk OneDrive-ot képeknek akkor van átjárás.

(#33930) milkabrams válasza tl-x (#33929) üzenetére


milkabrams
őstag

iCloudot használok

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#33931) Eliott


Eliott
tag

Eddig nagyon hajlottam arra, hogy vegyek egy Air4-et (ősszel akartam, de képtelen vagyok várni addig), de miután megnyomkodtam tegnap a 2020-as Pro 120Hz paneljét... abban a pillanatban beleégett az agyamba, hogy soha többé nem kell 60Hz. :))

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#33932) R a y válasza Maxxy10 (#33926) üzenetére


R a y
senior tag

Az nagyon jó deal volt!!! :C

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#33933) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Konyhában ki milyen ipad tartót használ? Valami olyan kellene amit fel tudok cuppantani a csempére így nem lenne útban a munkapulton. Illetve nem akarok ragasztani, fúrni, legyen mobil is valamennyire. Sima autós tartó ami ilyesmi. Ipad8 ról
lenne szó. Kiváncsi vagyok, kinek mi vált be.

Köszi!

(#33934) parandroid válasza nelsonmanian (#33933) üzenetére


parandroid
nagyúr

IKEA Vivalla

De van a svédeknél többféle is, ezt kimondottan konyhába ajánlják. Én bírom, igen jópofa.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33935) koxkids válasza HardRic (#33915) üzenetére


koxkids
őstag

Azért érdekes hogy nem nagyon jönnek a tesztek YouTube-on.
Kiváncsi lennék mit (is) tud az M1.. :D
Üzemidő, stb..

(#33936) Maxxy10 válasza koxkids (#33935) üzenetére


Maxxy10
addikt

Valószínűleg még ők sem kapták meg. Majd 21. után várhatóak a tesztek.

(#33937) nelsonmanian válasza parandroid (#33934) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Hasonló van, ami mindig útban van a munkapulton, ezért kellene a tapadókorongos megoldás.

(#33938) HardRic válasza koxkids (#33935) üzenetére


HardRic
addikt

Embargo van még. Csak az rak ki videót aki nem ingyen kapta tesztre hanem megvette. Valaki azt mondja már 20-án jöhetnek a tesztek, de 21 után már biztosan.

Benchmarkokon aprít az biztos. Egy picikét vissza van fogva az M1 Macbookokhoz képest, de így is erősebb, mint a 8-900 ezer forintos, céges, intel Xeon akármis Dell laptopom ami egy program megnyitásakor már 600 ezer millió rpm-mel pörgeti a ventilátort. Ha egy picit könnyebb lenne szerintem felszállna és jó lenne DJI drónnak. Nagyon remélem, hogy jön majd XCode iPadre mert akkor elkacsintgatok az iOS fejlesztés irányába is.

(#33939) HardRic


HardRic
addikt

(#33940) moleculez válasza HardRic (#33939) üzenetére


moleculez
veterán

:Y Pár év, aztán lejön Air szintre is.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33941) agy73p


agy73p
senior tag

Otthoni D-Link NAS-ról hogy lehet filmet nézni iPad8-cal? Azaz IOS-szel?

(#33942) Alex91 válasza agy73p (#33941) üzenetére


Alex91
félisten

VLC... pl.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33943) Rage47 válasza agy73p (#33941) üzenetére


Rage47
veterán

Nplayer

(#33944) eddie1978 válasza Rage47 (#33943) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Köszönöm én is!

VLC fél éve nem adott ki frissítése az smb authentikációs problémára. Player extreme nálam lassú. Ez az nplayer nagyon jó így az első próba alapján. :R

(#33945) Rage47 válasza eddie1978 (#33944) üzenetére


Rage47
veterán

Fizetős része is bőven megéri, ezer éve fizettem érte egyszer és azóta is teljesen jól megy.

(#33946) agy73p válasza Alex91 (#33942) üzenetére


agy73p
senior tag

KÖszi és Rage47-nek is.
Az volt az első, hogy letöltöttem, de sajnos nem tallózza be a hálózatot. Lehet az? Nem ismerem az IOS-t, Androidos vagyok, csak be kellene állítanom a lányomnak.

Igaz: VLC Streamer volt...

[ Szerkesztve ]

(#33947) agy73p válasza agy73p (#33946) üzenetére


agy73p
senior tag

Letöltöttem a VLC Mobile-t, így már oké. KÖssszi!!!!

(#33948) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

Nem értek az ipad-hoz. Egyik ismerős kért meg (aki aztán semmi ilyesmihez nem ért : :D), hogy tudnék-e valamit kezdeni vele, mert kapott egyik ismerősétől facebookon egy üzenetet, ami vírusos volt. Azóta ennek az embernek nem tud üzenni, csak piros felkiáltójelet lát. A gépen vannak képek és egyebek, amit jó lenne megőrizni. Létezik rá valamiféle online vírusírtó vagy ehhez hasonló, hogy ne kelljen rádugni sehova azt a gépet? Vagy feltölteni valahova a képeket és gyári visszaállítást csinálni? Sosem volt apple gépem, nekem ez ismeretlen terület. Lehet egyáltalán ezeken vírus? Nem csak a facebook jelezhet neki, hogy problémás az az ember, amiatt van a piros felkiáltójel? Könnyen lehet, hogy magára az ipadre nem is került semmilyen károkozó cucc.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#33949) moleculez válasza Lauda (#33948) üzenetére


moleculez
veterán

Az iPadra semmi sem került, nem lett vírusos, "csak" a FB visít, hogy gáz van ezzel az üzenettel/felhasználóval. Ugyanezt az üzit PC-n azért ne nyissa meg.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33950) smc


smc
addikt

Yoooo! DOS2, egér, bill, gamepad, splitscreen. :Y :C
[link]
Ha jól láttam 9 ezres az ára. :DDD
Több mint 17 giga, erre érdemes figyelni. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.