Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#17701) DM43 válasza huncutka1029 (#17698) üzenetére


DM43
Topikgazda

Ez egy akkora zöldség, mint ide Lacháza. Androidon nem kell semmilyen port bejegyzés, mert ott ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

(#17702) DM43 válasza kukinyo (#17699) üzenetére


DM43
Topikgazda

Miért ne lenne? Ha rootolt a készüléked, akkor itt keresd: \data\data\com.nng.igo.primong.hun10th\

[ Szerkesztve ]

(#17703) kukinyo válasza DM43 (#17702) üzenetére


kukinyo
addikt

És tényleg... :R
Nem mintha szükségem lenne rá, nálam működik tökéletesen.
Csak már keresgéltem, sikertelenül. :B

(#17704) kopepe válasza DM43 (#17702) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nem találom a térkép fájlokat.Hol vannak?
Másik licensz nem jó hozzájuk?

(#17705) Degradator


Degradator
tag

Nagyon jó ez a szülinapp igo, csak sehol nem találok Voice packot hozzá a neten. Valaki tudna linkelni egyet?
Köszi!:)

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#17706) kukinyo válasza Degradator (#17705) üzenetére


kukinyo
addikt

Van benne 23 hang, amiből 5 magyar nyelvű.
Ez nem elég?

(#17707) papsoka


papsoka
aktív tag

Hova települt a telefonra? Nem találom sehol!

(#17708) gipsztigris válasza kopepe (#17704) üzenetére


gipsztigris
addikt

De bakker! Sőt! Licensz nélkül is működik az összes térképpel, de még viszi a Garmin és a TomTom, valamint a Turistautak térképeit is....ingyen!.......az idők végezetéig frissítéssel! ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#17709) DM43 válasza gipsztigris (#17708) üzenetére


DM43
Topikgazda

:))

kopepe!
A térkép (a content mappa) a \sdcard\android\obb\com.nng.igo.primong.hun10th\main.521564.com.nng.igo.primong.hun10th.obb fájlban van

[ Szerkesztve ]

(#17710) #13110016


#13110016
törölt tag

Kipróbáltam ma reggel. Valami hihetetlen pontos és gyors.
Waze-t már le is töröltem, és a google térképet se hiszem, hogy fogom használni a jövőben.
Maximum határon kívül.

(#17711) kopepe válasza DM43 (#17709) üzenetére


kopepe
aktív tag

Köszönöm !!! :D

(#17712) hun005a válasza polcsy1 (#17686) üzenetére


hun005a
tag

ok

[ Szerkesztve ]

(#17713) BuricsJ


BuricsJ
tag

sziasztok,
iGO SzülinApp alkalmazás a belső tárhelyre települt. Át tudom tenni/hogyan tudom telepíteni külső SD kártyára Android 4.1.2 verzió mellett, root nincs.
előre is köszönöm a válaszokat

Józsi

(#17714) chatran


chatran
őstag

Az milyen pofátlanság már az NNG-től, hogy a megvásárolt Igo Primo Hun+Rom térképei régebbiek mint a mostani szülinapp-ban lévők. :(((
Vagy csak az ájfonosokra sz@rnak magasról és a többi Primo-t frissítik rendesen?

(#17715) czombos válasza #13110016 (#17710) üzenetére


czombos
tag

Én azért a Waze-t a helyedben hagytam volna, mert annak azért a Real Time dugó/rendőr bejelentő szolgáltatása sokkal jobb mint iGO-nál a TMC.

(#17716) #13110016 válasza czombos (#17715) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen, kollégáim is ezt mondták.
Egyelőre viszont hanyagolom, de később, ha valóban nem valami jó az IGo-ban, akk. visszarakom.

(#17717) LazaCCC


LazaCCC
tag

Sziasztok!

A családban mindenkinek fel kellett pakolnom, 4 eszközre simán felment, kettő viszont nem engedi letölteni, azt mondja nincs elég hely ... pedig van :(

Ez valami ismert hiba? Vagy egyéb?

(#17718) SzaboZE válasza czombos (#17715) üzenetére


SzaboZE
addikt

Főleg hogy a szülinapp nem tud tmc-t :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#17719) zsloti


zsloti
senior tag

Sajnos nem tudom telepíteni mert a play nem engedi kompatibilitási gondok miatt van valami más megoldás?
Köszi zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#17720) hun005a válasza zsloti (#17719) üzenetére


hun005a
tag

Fel kell tenni máshonnan ahová feltöltötték.
Pl
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17721) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Etz a SzülinApp nevű iGO csak itthon tölthető? Nővérem próbálta letölteni a Sony Xperia Z1 Compact-jára, de nem sikerült. Azt írta, hogy az ön tartózkodási helyén nem elérhető az alkalmazás. Gondolom ez azért van, mert Németországban lakik, és német kártya van a telefonban, de magyar nyelvre, és lokációra van állítva. Legalább is azt mondta. Szóval akkor ezek szerint esélytelen, hogy letöltse, nem fog menni? Van amúgy magyar SIM kártyája is, másik telefonban azt is használja. Ha azzal letölti, majd visszateszi a német kártyát, fog működni a program? Ha így megoldható, más térképet /német, osztrák/ lehet rá tenni ugyanúgy, mint az eddigiekben, letöltött térképet a maps mappába bemásolva?

(#17722) xigris válasza Gabesz87 (#17721) üzenetére


xigris
őstag

Szia! Csak Magyarországon használható a licence csak a magyar térképre vonatkozik más bemásolva inaktív,előtted linkelték honnan tölthető le az apk és a obb fájl.

(#17723) SteveL válasza Gabesz87 (#17721) üzenetére


SteveL
aktív tag

Elvileg már nem csak Magyarországon kellene lejönnie:

Akkor csak magyarok számára elérhető? És ha egy angol barátom akarja letölteni?

FRISSÍTÉS: A SzülinApp április 29. éjfélig letölthető iTunes illetve Google Play accounttal bárhonnan a világból. Mivel beállítható más nyelv is (angol, francia, héber stb. stb.) külföldiek is tudják használni, de csak Magyarország térképét tartalmazza.

Forrás: [link]

(#17724) kopepe válasza zsloti (#17719) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nekem is kompatibilitási problémáim voltak,de egy ROM csere megoldotta a dolgot,és tudtam telepíteni play-ről,így most már a google fiókomhoz van rendelve,a frissítések végett. :C

(#17725) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!
A szülinapi alkalmazásnak van valami rejtett configja, vagy configolálási lehetősége?
Note 4-en szépen fut, de a nagy felbontás miatt sok minden igen kicsi a kijelzőn.
Pl. menük, alsó kiírások, sávbesorolások, stb.

Tud valaki valami megoldást?
IGO-t kérdeztem, de ott csak azt kaptam, hogy mindenre nem tudnak külön optimalizálni.
Köszi.
Zoli

(#17726) c4


c4
őstag

Sziasztok!

Lehet ezerszer feltett kérdés, de most tényleg nincs időm ezer oldalt visszaolvasni.
A kérdésem annyi lenne, hogy a régebbi iGO-m és az új SzülinapiAPP is Bp. belvárosában folyamatosan a nagy forgalmú főútvonalakon akar mindenáron navigálni az alternatív, sokszor a fűútvonallal párhuzamos, de lényegesebben kisebb forgalmú útszakaszok helyett (Pl: körút-Izabella utca...) a menüben hiába állítgatom, hogy zöld, gyors, rövid... útvonalat szeretnék, a navigálási mód csak a körútra akar vinni... :) Ellenszer van? Vagy ez ilyen és ennyi...

Köszi a válaszokat.

(#17727) gabor_01 válasza c4 (#17726) üzenetére


gabor_01
senior tag

A kerülőút beállításnál vedd kisebbre az időmegtakarítást.
(Szülinapnál persze nincs ilyen...)

(#17728) olywer.smith válasza duviii (#17694) üzenetére


olywer.smith
csendes tag

Hová másoltad a további térképeket, hogy érzékelje a program (nem aktívként). Én hiába másoltam be az obb fájl, content\map könyvtárába, a progi nem látja. Ha már a progi látná, akkor gondolom már csak a licence dolgot kellen megoldani a megfelelő lyc fájlokkal.

(#17729) kopepe válasza olywer.smith (#17728) üzenetére


kopepe
aktív tag

FBL és FDA fájlokat kell bemásolni,nem obbot :U
Ahogy ott is látod.
Főleg az az fbl kell :D

[ Szerkesztve ]

(#17730) gipsztigris válasza olywer.smith (#17728) üzenetére


gipsztigris
addikt

Amiről most próbálsz beszélni, az full warez, de egyébként sem ilyen 1szerű a történet.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#17731) duviii válasza olywer.smith (#17728) üzenetére


duviii
csendes tag

Az obb fájlokat ide tettem:
/home/nemo/android_storage/Android/obb/com.nng.igo.primong.hun10th/
Térképeket pedig ide:
/home/nemo/android_storage/Android/data/com.nng.igo.primong.hun10th/files/content/map/

[ Szerkesztve ]

(#17732) josik


josik
aktív tag

Üdv. Beléptem a klubba.. Leszedtem a szülinappot, Z1- en szépen fut, bár szerintem kicsit lassan találja meg a poziciót. Egyenlöre próbálgatom, majd jövök a kérdéseimmel. :-)

Te is fiam Bluetooth...

(#17733) papsoka


papsoka
aktív tag

Eltűnt a kis prizma a térképről ami a helyzetemet mutatja:((
Valaki megmondaná hogy melyik állománynak kellene tartalmaznia?
Köszönöm!

(#17734) embe


embe
nagyúr

Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne a naviba lementeni esetleg kb. 300 kedvencet? Vagy pontosabban címet. Melóhoz kellene, hogy a ügyfelek le legyenek mentve, és ne kelljen mindig pötyögni a a neveket....
Vagy ha az IGO-val nem lehet, akkor mit javasoltok?

Köszi a választ előre is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17735) c4 válasza gabor_01 (#17727) üzenetére


c4
őstag

Köszi. Akkor nincs megoldás...

Érdekes koncepció az NNG-től, ki is hagyhatták volna az útvonal opciókat nyugodtan, így semmi értelme.
Mondjuk a 8. ker Szigony utcától indulva, célként az Árpád-híd budai hídfő utáni célpont esetén erőltetni a nagykörút használatát, pláne a felújítás alatt... Szegény turista pont megőrül a közlekedéstől, mire átverekszi magát a forgalmon. Míg a már említett Izabella utcán 6 perc alatt a Ferdinánd-hídon van. :) Az iGO csak a Szondi utca elhagyása után kínálja fel ezt az útvonalat. Pedig semmi értelme, egyenesen jössz végig az Izabellán. De ott a Mező Imre, Rottenbiller út - Dózsa György út... Baross utca - Hungária krt... (bár ezt sem választanám forgalmi okok miatt). Na mindegy, ingyen ne panaszkodjunk, ez van. Bár akkor is így lenne, ha fizetős a szoftver. Mérgelődjön, aki fizet érte. :)

(#17736) gabor_01 válasza c4 (#17735) üzenetére


gabor_01
senior tag

Valamit rosszul értelmezel.
Egy navi program alapból a térkép alapján tervez. Figyelembe veszi az utak rangsorát és a megengedett sebességet. Meg még esetleg mást...
Az külön plusz, ha a forgalmi helyzetet figyelembe tudja venni. Az Igo a hivatalos TMC (fizetős) adatokból tud ilyen infót szerezni. (Ami olyan, amilyen. Inkább hagyjuk...)
Ha ez neked fontos, akkor használd a vazze-t, vagy még inkább a GoogleMaps-ot. 1-2 perc pontossággal tudja a forgalmi eseményeket követni és áttervez. Az más kérdés, hogy miben nem olyan, mint az Igo.

(#17737) c4 válasza gabor_01 (#17736) üzenetére


c4
őstag

Nem, nem...
Nem aktuális forgalmi alapon gondolkodom. Egyszerűen tudható, hogy a nagykörút és a Hungária krt. lényegesen nagyobb forgalmat bonyolít le, mint az említett Izabella utca. De mint írtam, mindegy, ez van, ingyért' ne sírjon a szám. :) Talán utoljára a Mio volt elég rugalmas útvonal tervezésben és áttervezésben... Csak ugye térképfrissítés már nuku. Az online szoftverek nálam kiesnek a képből.

(#17738) csferke válasza embe (#17734) üzenetére


csferke
senior tag

Szia!
Keress rá, UPOI Editor v2.3
Ezzel szerkesztheted, mentheted, visszaírhatod a navira.

(#17739) BuricsJ válasza BuricsJ (#17713) üzenetére


BuricsJ
tag

Próbáltam a hivatalosan csatornán segítséget kérni, de nem tudtak segíteni abban, hogy tudom áttenni/hogyan tudom telepíteni külső SD kártyára SzülinApp alkalmazást Android 4.1.2 verzió mellett, root nincs a készüléken, így pl. a Link2SD nem megoldás nálam.
Előre is köszönöm, ha van ötletetek.

Józsi

(#17740) embe válasza csferke (#17738) üzenetére


embe
nagyúr

Ha jól értem, akkor ezzel az IGO -ban a POI-kat lehet szerkeszteni. Vagyis akkor ide akár 300 ügyfél adatait lehetne rögzíteni a koordinátákkal?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17741) shaggy


shaggy
aktív tag

melyik a legújabb teljes európa térkép?

(#17742) gipsztigris válasza BuricsJ (#17739) üzenetére


gipsztigris
addikt

A belső tárhelyről a következő könyvárakat másold át a kártyára az Android/data és Android/obb mappákba:

/Android/data/com.nng.igo.primong.hun10th
/Android/obb/com.nng.igo.primong.hun10th
Majd beállítások/alkalazások/iGO Navigation SzülinApp/Adatok törlése....és GO! Elvileg indulnia kell a pogramnak külső SD-ről is.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#17743) BuricsJ válasza gipsztigris (#17742) üzenetére


BuricsJ
tag

köszönöm az ötletet, próbáltam....... :F addig jó volt, hogy átmásoltam belső tárhelyről külső SD-re, töröltem az alkalmazás adatokat, elindítottam, elindult, mintha még sosem lett volna fenn, kezdeti beállításokat újra meg kellett adni, majd elindult rendben. :K
de..... így viszont duplán vannak meg a könyvtárak, mind a belső, mind a külső tárhelyen :(( szóval gondoltam egy nagyot és átneveztem a belső tárhelyen mindkét könyvtárat (nem akartam egyből törölni), így viszont nem indul el az alkalmazás a következő hibával: "Content error:global_cfg not found" :O

a global_cfg állományt az Android\obb\com.nng.igo.promong.hun10th könyvtárban található main.521564.com.nng.igo állományban találtam meg, kb. 150MB a mérete. Pont az lenne a cél, hogy ez ne a belső tárhelyen foglaljon helyet, hanem az SD kártyán. Miután visszaneveztem, elindult, kezdeti beállítások megadása után fut újra az alkalmazás.

Beállítások / Alkalmazások alatt az SD kártya mellett 2,00 MB-t jelez, azaz nem sikerült az átállítás :O , de legalább fut a program :B

Józsi

(#17744) gipsztigris válasza BuricsJ (#17743) üzenetére


gipsztigris
addikt

Bocs, azt kellett volna írnom, hogy helyezd át! :)

Ha törlöd, vagy átnevezed a belső tárhelyen a fájlokat, akkor újra csinálj adatok törlését és próba.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#17745) BuricsJ válasza gipsztigris (#17744) üzenetére


BuricsJ
tag

letöröltem a belső tárhelyről mindkét könyvtárat, majd töröltem a Beállítások / Alkalmazásokban az "Adatok törlése", alkalmazás indítás, "Content error:global_cfg not found" hibaüzenet ismét :O és nem indul el, azaz
ugyanoda jutottam, mint a másolás + belső tárhelyen átnevezés során

Úgy fut ismét az alkalmazás, ha az SD-ről mindent visszamozgattam a belső tárhely azonos könyvtárába.Most ott vagyok, ahonnan indultam :F Foglalja a belső tárhelyen a helyet, lehet nincs rá megoldás root nélkül?

Megoldás lehetne, ha az érintett 150MB -s állományt két részbe bontanám, de ugye ez már lassan warez kategória lenne......

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#17746) hun005a


hun005a
tag

TMC beállítás szakértőt keresek Primóhoz.
Jelenleg már úgy néz ki hogy elvileg működik de amikor rámegyek az ikonra akkor egy térkép jön elő nem pedig egy lista ami egy régebbi IGO verziónál működött.

köszönöm

(#17747) gipsztigris válasza BuricsJ (#17745) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha rootolva lenne a telefon, akkor sys-ben át lehetne írni az elérési útvonalat.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#17748) BuricsJ válasza gipsztigris (#17747) üzenetére


BuricsJ
tag

mint írtam, nincs rootolva és nem lesz (emiatt biztosan nem), így marad a belső tárhelyen, ameddig elfér, aztán törlésre kerül majd.
köszönöm a segítségeket :R

Józsi

(#17749) Pinocchio23


Pinocchio23
tag

Sziasztok! Eszter nem mondja hogy vasúti átkelő következik.
Beállításokban hang +képre van állítva és közeledésre. Táblával jelzi. Csak nem mondja. Mi lehet a baj?
Köszi előre is.

(#17750) csferke válasza embe (#17740) üzenetére


csferke
senior tag

A Primo\save\profiles\01\user.upoi tartalmát tudod szerkeszteni.
Nem tudom mennyit, soookat. Itt egy kép, hogy mely adatokat szerkesztheted.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.