Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) vampire17 válasza Upo (#1349) üzenetére


vampire17
addikt

Az US piacnak mindegy igen, az viszont nagyon nem mindegy, hogy az EU-ban, ahol zomeben viszonteladokon keresztul ertekesitenek (Gearbest, Geekbuying, etc...) Szinte csak a kozel félarban levo kinai kiadast vettek, a tobbezer legyartott nemzetkozi meg a nyakukon maradt...

Ez ellen tettek ezt. US ban hivatalosan lehet kapni Bip-et, nem kellenek viszonteladok, ott igy mindegy is, hogy kinait, vagy internationalt arulnak. (a regio ket lenyeges nyelvet, angol/spanyol mind a ketto tudja)

(#1348) szabi__memo: Igazabol megint az van, mint mar sokszor a Xiaomi-nal... lehet oket szidni ez miatt is, de soha, egy szoval sem igertek, hogy a kinai verzio gond nelkul menni fog! Sot! Amikor megjelent, az osszes viszontelado felhivta a figyelmet a kinai nyelvre. Aki internationalt akart, az vegyen azt! Ja hogy dragabb?? hat ez van...:( .

[ Szerkesztve ]

(#1352) fzoli86


fzoli86
tag

srácok, nekem néhány üzenetet és emailt, duplán jelez az óra... international verzio és csak mifit van, nincs masik app...

[ Szerkesztve ]

(#1353) szebe válasza vampire17 (#1347) üzenetére


szebe
őstag

Hát igen, iOS-en szívás van...
Nincs más hátra, rá kell nyúlni a Pace-re :))

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1354) SzaboZE válasza szabi__memo (#1348) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem hiszem. A nem internationalt nem nemzetközi eladásra szánják, így nem fogja érinteni őket ez a probléma, max több internationalt tudnak eladni drágábban.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1355) bferenc


bferenc
tag

Sziasztok,

Sajnos az én kínai verziós órámon se segített az új elvileg javított frissítés, nekem kínai volt a nyelv. Jelenleg gadgetbridge tudom használni az órát angol nyelven.

Mifiten már eleve angolul tettem fel, órával kapcsolódott és angol lett. Mifit párosítás törlés,utána alkalmazás törlése. gadgetbridge csatlakozás és azóta megy nekem.

Reménykedeh, hogy előbb utóbb jó lesz mifittel is.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#1356) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Aki használja ezt a notifyt, árulja már el hogy kell azt meg csinálni, hogy ha letelik az idő ne zavarj modbol, akkor utána pl a világítás kezmozgasra működjön. Mert 22-tol 7-ig valóban némít, de utána, értesítések már mennék, csak a világítás nem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1357) Viper26


Viper26
nagyúr

Flight mode bekapcsolható valahogy az órán?
Éjjel nem kell, hogy menjen a bt nekem.

Pixel 7 | FR955

(#1358) balu1977 válasza Viper26 (#1357) üzenetére


balu1977
senior tag

Akkor kapcsold ki a bt-t...

(#1359) fzoli86


fzoli86
tag

Egyebkent a gombot pont a masik oldalara kellene rakni, hiszen balkezen hordva, csuklót behajlítva folyton megnyomódik.

(#1360) szebe válasza fzoli86 (#1359) üzenetére


szebe
őstag

Nálam maximum akkor nyomódik be, ha nagyon lecsúszik.

Egyébként egy "mezei" karórán is jobboldalon van a korona, gondolom ezt vették alapul. Oké, hogy a gombot be tudod nyomni a másik oldalon is, de a koronával próbálj meg nagyjából bármit csinálni, ha "belül" van... :N

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1361) CHIPman válasza Upo (#1331) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az a font fájl annyira olasz, hogy az űŰőŐ-t én rajzoltam bele, és egy török srác fejleszti. :D Amúgy van tool a saját fonthoz, pl az ö betűn és a nagy ékezeteseken lenne mit javítani, csak nekem már lényegtelen mert most kipróbáltam az Android Weart.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1362) Viper26 válasza balu1977 (#1358) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az órán...

Pixel 7 | FR955

(#1363) CHIPman válasza szebe (#1353) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Pace abszolút nem alternatívája a Bip-nek, a lehető legkülönözőbb módokon működnek az egyes funkciók tekintetében.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1364) szebe válasza CHIPman (#1363) üzenetére


szebe
őstag

Ezzel tisztában vagyok. Eddig is gondolkoztam, hogy kipróbáljam a Pace-t, így meg pláne.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1365) CHIPman válasza szebe (#1364) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nálam a Bip jobban szerepelt mint a Pace, mondjuk a fitness funkciókat abszolút nem használtam egyiken se.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1366) szebe válasza CHIPman (#1365) üzenetére


szebe
őstag

Bip nálam az üzemidő miatt jött be nagyon, viszont a Pace belső memória+bt eszközkezelése nagyon vonzó.

Külsőre a Stratos jön be a legjobban, de árban nem ér meg közel $50 pluszt (a Pace-hez képest), mert ahogy néztem az egy Pace más külsőben.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1367) gyemipapa válasza fzoli86 (#1359) üzenetére


gyemipapa
senior tag

"Egyébként" lehet a másik karon is hordani, és akkor belülre esik. :)
A sok (és egyre több) balkezesnek így pont megfelel, elég baj így is, hogy (kivéve egy-két speciális boltot,( minden eszközt, szerszámot jobbkezesekre alakítanak ki és forgalmaznak.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1368) fzoli86 válasza gyemipapa (#1367) üzenetére


fzoli86
tag

balkezen hordom. a klasszikus karoraknal sem ertem az elrendezest...azert mert igy szoktak az kozel sem jelenti, azt h igy logikus. esetleg levenni a feliratot az elolaprol es 180 fokos forgathatosagot beiktatva mindenki jol jar...

az "egyre tobb" balkezes a populacio elenyeszo szazaleka.

[ Szerkesztve ]

(#1369) szebe válasza fzoli86 (#1368) üzenetére


szebe
őstag

"a klasszikus karoraknal sem ertem az elrendezest"

Próbálj meg dátumot állítani, órát felhúzni, bármit csinálni a koronával, ha "belül" van ;)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1370) Viper26 válasza szebe (#1369) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1

Pixel 7 | FR955

(#1371) fzoli86 válasza szebe (#1369) üzenetére


fzoli86
tag

tekerni valoban nehezkes, de nyomni szerintem nem. plane, h datum allitas legrosszabb esetben 2 havonta jelentkezik. edzes kozben, bringazas kozben, millio idotoltesnel nyomizgatja a csuklom. mindenkinek megfelelni lehetetlen, megertem :)

[ Szerkesztve ]

(#1372) gyemipapa válasza fzoli86 (#1368) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ha picit utánaolvasnál, tudnád, mára már a populáció 10-15%-a balkezes, vagyis nagyjából minden 9.-10. ember balkezes. Pedagógusként ezt tapasztalom is, látom, hányan írnak balkézzel.
De tényleg nem értem, miért nem teszed át az órát a jobb kezedre, és akkor belülre esne a gomb?
A 180 fokos forgathatóságot pedig javaslom, add be újításnak. De tényleg, lehet, kaszálhatnál is vele rendesen, pláne ha le is védeted. :D

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1373) szebe válasza fzoli86 (#1371) üzenetére


szebe
őstag

Egyébként abból, hogy folyamatosan megnyomod, arra következtetek, hogy nagyon "lent" hordod. Picit feljebb kényelmetlen, vagy mindenhol nyomja?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1374) fzoli86 válasza gyemipapa (#1372) üzenetére


fzoli86
tag

ha te tervezel egy termeket, kinek adnad el? 15 vagy 85 szazaleknak? ha 50 szazalek + 1 db ember jobbkezes akkor arra eri meg tervezni.

tobbnyire jobbkezzel egerezek es zavarna.

[ Szerkesztve ]

(#1375) fzoli86 válasza szebe (#1373) üzenetére


fzoli86
tag

lazabban szeretem es valoban lent hordom. magamat tzdom csak ismetelni, mindenkinek megfelelni lehetetlen :)

(#1376) rasky


rasky
senior tag

apkmirror-on van új mifit, frissíti a BIP-et is...kíváncsi leszek.

(#1377) fzoli86


fzoli86
tag

valaki tapasztalt olyat, h minden uzenet, email duplán jelenik meg? factory reset nyujthat megoldast?

(#1378) rasky válasza rasky (#1376) üzenetére


rasky
senior tag

1.1.10 lett az algoritmus...de sajnos a nyelv maradt kínai, illetve beállítások után megjelent egy új menü, csak kínai nyelven van...franc tudja mi az. :)

(#1379) fzoli86 válasza rasky (#1378) üzenetére


fzoli86
tag

valszeg azzal lehet nyelvet valtani :D

(#1380) Upo válasza rasky (#1376) üzenetére


Upo
addikt

De azok megint fejlesztői verziók. Talán érdemes kivárni mások tapasztalatát, azokban simán lehet benne olyan nagyobb baki mint ami a múltkori playesnél becsúszott, mert a fejlesztői változat pont arra való. Nem véletlen hogy nem adják ki őket, a mi app store-ban sem ezek a verziók vannak hanem az is három számjegy verziószámos. Csak a google fit stb. helyett belsős kínai szolgáltatásokkal, mint ahogy a 4 számjegyű fejlesztői változatokban, csak abból a stabil változat. [link]
Érdemes megvárni a nemzetközi tapasztalatokat, a FB csoportban sokan vannak akik azonnal teszik fel a kísérleti beta-kat. Én megvárnám az eredményeket, ha hajlandó lennék a kínait használni, de már maradok a play-nél, az legalább a google fit-be tudja tolni az adatokat.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1381) Upo válasza rasky (#1378) üzenetére


Upo
addikt

Az algoritmus a 3.2.7-ben is 1.1.10. Az új menü meg az Alipay lesz, de az csak kínában használható. De az annyira nem új, több verzióval régebben bekerült már a kínai felébe.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1382) balu1977 válasza fzoli86 (#1377) üzenetére


balu1977
senior tag

Órádnak ehhez nincs köze. Teló küld 2x. Állítsd be.

(#1383) fzoli86 válasza balu1977 (#1382) üzenetére


fzoli86
tag

pont most jottem ra erre, hogy kell kiloni ezt? az emailnel pl egy kulon uzenetet is kuld, h email jott, nekem csak az email szovege elegendo... (xiaomi redmi note 4 b20 4/64)

[ Szerkesztve ]

(#1384) Upo válasza fzoli86 (#1383) üzenetére


Upo
addikt

De akkor az értesítések között is van egy olyan sor nem? Márpedig akkor jogos hogy kiküldi, mert az app ikonja van előtte, jogosan gondolja hogy az az app küldte.
Az meg hogy mi kerül oda, szerintem nem nagyon állítható note4-en mostanában elég sokszor változik pont a mailek értesítési formája, és más global romon, developeren, illetve van hogy egyik hétről másikra átalakul.
Nekem most miuihu rom van fent, itt pont annyi értesítés van mint ahány üzenet. De volt régebben hogy 1-el többet rakott be, volt hogy az összesről volt egy, stb.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1385) fzoli86 válasza Upo (#1384) üzenetére


fzoli86
tag

igen, email eseteben is kulon ertesit, whatsapp eseten szimplanak jelzi a telo, viszont bip-en 2* jelenik meg minden es 2* rezeg. lezart kepernyonel kaptam vagy 25 kepet, hiaba oldottam fel a telot, szorgalmasan berezgett 50*, kezdett zsibbadni a karom :)

[ Szerkesztve ]

(#1386) rehotom


rehotom
csendes tag

Sziasztok,

A font feltöltéssel próbálkoznék de a GadgetBridge nem éri el az órát. Csak csatlakozás van és onnan sehova tovább. Fent van a MiFit és a Notify&Fitness is, lehet ezek kavarnak be?

A legújabb firmware van az órán, (0.1.0.86) sajnos az utóbbi 3 napot én is angol telóval töltöttem, hogy ne csak a csatlakozós képernyőt nézzem a vekkeren.

(#1387) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nem kell hozzá mifit sem notify.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1388) bferenc


bferenc
tag

Gadgetbridgenél esetleg valaki nem tudja, hogy kell beírni az időjárás location? Annyi van írva (CM/Los)

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#1389) Grisa bácsi válasza vampire17 (#1351) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Amikor én vettem, 600Ft-l volt drágább az international. Persze, hogy nem spóroltam! :) Utólag azt gondolom, jól is jártam vele.

(#1390) rehotom válasza Tiger. (#1387) üzenetére


rehotom
csendes tag

Azt gondoltam, csak kérdés bezavar-e ha fent van ez a másik kettő? Töröljem a telóról amíg a fonttal bűvészkedem?

(#1391) werthzui


werthzui
csendes tag

Helló!
A múltkori fagyáson segített a frissités már viszi iOS en is magyar nyelvvel ahogy előtte.Viszont megválnék az órámtól, +2 szíj (sport fekete-zöld és fém)+ 2 keret(fekete,ezüst) van hozzá.Akit érdekel vagy tudtok olyat aki venni akar, nemzetközi(fehér dobozos)novemberi a kicsike.Hibátlan, karcmentes fóliázott a kijelző.
köszi

(#1392) Viper26


Viper26
nagyúr

Notify mellé kell a MiFit?

Pulzust bontott bt kapcsolat mellett is sync-eli az óra mondjuk reggel?

egyébként Notify tetszik eddig, csak nem tudom még honnan veszi az adatokat, direktben az óráról?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#1393) petipetya válasza werthzui (#1391) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pár napot késtél vele, már úton van. Ezért is baromság, hogy nem lehet hirdetni topicban, hiszen itt közvetlenül találkozik a kereslet és a kínálat.

"nincs rá lezsóidő"

(#1394) retesz147 válasza petipetya (#1393) üzenetére


retesz147
addikt

mennyivel jobb itt hírdetni, mint jófogáson? :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#1395) fzoli86


fzoli86
tag

Srácok az miért van, hogy bármeddig tartom itt a kijelzőt végig csak loading-ol a másik 3 opció?

(#1396) Tiger. válasza fzoli86 (#1395) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nálam is ezt csinálta, aztán egyszer csak bejön mind.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1397) sax1 válasza fzoli86 (#1395) üzenetére


sax1
csendes újonc

Ha szabadba kimész 1 percen belül ott lesznek a LOADING helyén az adatok.
GPS-t használ....

(#1398) gyemipapa válasza fzoli86 (#1395) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Mint az közismert, a GPS műholdakat használ, tehát rájuk kell "látnia", ez pedig csak szabad téren lehetséges, házban, lakásban falak között nem működik, ahogy a navigációs készülékek sem.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1399) fzoli86


fzoli86
tag

köszönöm mindenkinek, valóban...:)

(#1400) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Az normális, hogy egyik nap 1% a másik nap4%-ot merül?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.